O nás

 

Cestovná kancelária Rainbow Tours je známa na trhu touroperátorov od roku 1990. Sme jedným z najväčších a najaktívnejších poskytovateľov služieb v cestovnom ruchu v Poľsku. Vďaka tomu už 32 rokov môžeme všetkým milovníkom cestovania ukázať pravú tvár Európy a sveta. Poctivo sa staráme o záujmy našich zákazníkov a zaručujeme realizáciu zájazdov presne podľa ponuky.

Od 09.10.2007 sme uvedení na Varšavskej burze cenných papierov. To dokazuje plnenie organizačných a právnych požiadaviek stanovených v kontrolných inštitúciách na kapitálovom trhu. Ako spoločnosť kótovaná na burze zverejňujeme podrobnosti o našej finančnej situácii.

Sme členom Poľskej komory cestovného ruchu, čo je celonárodná organizácia ekonomickej samosprávy odvetvia cestovného ruchu. V roku 2010 sme sa zapojili do programu Spoľahlivá firma. V rámci toho, poskytujeme rad informácií svedčiace o našej dôveryhodnosti. Môžeme sa tiež pochváliť, že sme jedným zo zakladateľov Poľského združenia touroperátorov.

Najsilnejšou a hlavnou stránkou našej firmy sú ľudia. Sprievodcovia a delegáti patria medzi najlepších na trhu, naši pracovníci poskytujúci služby zákazníkom, call centrá, marketingu a ostatných oddelení - každý z nás môže ponúknuť nielen znalosti a skúsenosti pochádzajúce z mnohoročnej praxe. Predovšetkým nás baví, to čo robíme. Vážime si toho, že pracujeme ako tím, a názor každého z nás má svoju váhu.

Tímová práca je dôležitá aj pre rast podnikania a zvyšovanie jeho významu na trhu, a tak každý z nás môže mať pocit, že sa tiež zaslúžil o úlohu v tomto úspechu. Úspech spoločnosti sa tak stáva aj naším úspechom.

Sme radi, že môžeme dopriať svojim klientom radosť z cestovania a predviesť svet v jeho pravej podobe. Milujeme cestovanie - a aby sme zaistili spokojnosť z úspešnej dovolenky, osobne navštevujeme všetky miesta, ktoré ponúkame.

Služieb cestovnej kancelárie Rainbow Tours využilo v roku 2017 viac ako 450 tisíc spokojných zákazníkov, čo predstavuje obrat prevyšujúci 329 mil EUR.

Ocenenie cestovnej kancelárie Rainbow Tours:
2016 - Diamant Forbesu - 1. miesto v kategórii Big Business
2015 - Diamant Forbesu - 1. miesto v kategórii Big Business
2014 - Cena za najlepšie webstránky cestovnej kancelárie v Poľsku
2013 - Cena za najlepší katalóg cestovnej kancelárie v Poľsku
2011 - 2. miesto v kategórii cestovná kancelária v Poľsku; 1. miesto v kategórii najlepšia obsluha klienta


Prezentácia / Videá
 

 

 

 

 

 

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €