Leto 2019

    

Leto 2019

PREDPREDAJ

NAJLACNEJŠIE POD SLNKOM!

100%

GARANCIA
NAJNIŽŠEJ CENY
DODATKOVÁ ZĽAVA PRE DETI AŽ 120 EUR ALEBO AŽ 95 EUR PRE DRUHÚ OSOBU
40%
ZĽAVY
PRE VŠETKÝCH
 
 

 

 

PODROBNÉ PODMIENKY PREDPREDAJA ZÁJAZDOV LETO 2019

 

 

NAJLACNEJŠIE POD SLNKOM! 100% GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY

Len do 7. 11. 2018 a na celú ponuku Rainbow!

 

1. Pri rezervácii zájazdu z ponuky Leto 2019 už v predpredaji, máte u nás záruku, že nakupujete za najnižšiu možnú cenu a môžete si vybrať zo širokej ponuky termínov, destinácií a hotelov. 

 

2.  Ak je v termíne od okamihu nákupu až do jedného pracovného dňa pred odletom cena nižšia a týka sa tých istých podmienok odjazdu, ako je uvedené v zmluve (dátum, hotel, spôsob dopravy, typ izby a konfigurácia ubytovania, miesto odletu a príletu, počet osôb a tiež doplnkové služby - príplatky za stravu, príplatky za výhľad na more/bazén/záhradu, garancia zmeny rezervácie, garancia nezmenenej ceny, poistenie storna zájazdu, poistenie Standard Plus/The Best/balíček Sport, trieda Premium/Business, seating - miesta v lietadle), vrátime Vám rozdiel z ceny. V prípade zaplatenej zálohy sa zníži doplatok zájazdu a pokiaľ budete mať zaplatenú už celkovú cenu zájazdu uvedenú v zmluve, bude refundácia prevedená prostredníctvom predajcu v kancelárii, v ktorej bol nákup uskutočnený, alebo pri on-line objednávke - bankovým prevodom. Táto garancia sa týka tiež ponúk Last Minute a zahŕňa len ponuku Rainbow.

 

3. Garancia najnižšej ceny platí len v prípade, že sa zníži hodnota celej rezervácie. Neplatí, pokiaľ je cena nižšia len pre jednotlivcov v rezervácii, zatiaľčo je celková hodnota rezervácie vyššia. 

 

4. O zníženie ceny sa môžete prihlásiť najneskôr jeden pracovný deň pred termínom zájazdu kontaktovaním cestovnej kancelárie alebo agentúry, v ktorej ste zájazd zakúpili. Pokiaľ ste rezerváciu zájazdu vykonali on-line alebo telefonicky, je nutné predložiť snímku z obrazovky (print screen) z webových stránok R.pl, ktorá zobrazuje nižšiu cenu zakúpeného zájazdu za rovnakých podmienok ako je uvedené v zmluve o zájazde. Snímku obrazovky je nutné predložiť maximálne do 24 hodín od okamihu, kedy bola nasnímaná.

 

5. V prípade zmeny účastnika v zmluve o zájazde - garancia najnižšej ceny stále platí.

 

6. V prípade pridania účastníka alebo prevedenia akejkoľvek inej zmeny v rezervácii, napr. zmeny termínu alebo hotela, garancia najnižšej ceny už neplatí. 

 

7. Zrušenie zájazdu sa rovná zrušeniu garancie najnižšej ceny.

 

8. Pokiaľ dôjde k zrušeniu zájazdu zo strany cestovnej kancelárie Rainbow a vyberiete si iný zájazd z našej ponuky - garancia najnižšej ceny nezanikne, ale bude prevedená na novú rezerváciu.

 

9. V prípade zmeny rezervácie prevedenej klientom (využitie Garancie bezplatnej zmeny rezervácie) - 100% garancia najnižšej ceny prestane platiť. 

 

10. Garancia najnižšej ceny je zadarmo len do 7.11.2018. bude pridaná do rezervácie len na žiadosť klienta, najneskô​r v deň potvrdenia rezervácie pre všetkých účastníkov. Nemôže byť pridaná iba časť osô​b, ktoré sú v rezervácii. U tých rezervácii, kde nebola garancia najnižšej ceny pridaná, nemôže byť znížená cena.

 

11. Garanciu najnižšej ceny možno využiť len raz. Zmena ceny je možná len a výhradne pre všetky osoby, ktoré sú uvedené na jednej zmluve o zájazde. 

 

12. Garancia najnižšej ceny neplatí spätne, tzn. týka sa cien od okamihu nákupu do jedného pracovného dňa pred termínom zájazdu. 

 

 

ZĽAVA AŽ 40 %

 

1. V predpredaji zájazdov Leto 2019 platia veľmi atraktívne zľavy až do výšky 40 %.

 

2. Výška zľavy sa môže líšiť pre rôzne destinácie, zájazdy alebo hotely. Môže se tiež zmeniť počas trvania akcie.

 

3. Držitelia karty stáleho klienta majú nárok na dalšiu zľavu vo výške 2 %.
 

 

DODATOČNÁ ZĽAVA AŽ 120 EUR PRE KAŽDÉ DIEŤA!

SKVELÝ DARČEK PRE RODINY! TÝKA SE CELEJ PONUKY!

 

1. Počas trvania akcie získavajú rodiny, ktoré cestujú s deťmi a sú ubytované v jednej izbe, dalšiu zľavu na každé dieťa. Akcia sa týka celej ponuky Rainbow: pobytových zájazdov, poznávacích zájazdov aj pobytovo-poznávacích zájazdov a platí do 12.12.2018.

 

2. Akcia sa týka len a výhradne detí na prístelke, s dvoma plne platiacimi osobami. Prípustný vek dieťaťa na prístelke sa môže líšiť v závislosti od hotela a destinácie.

 

3. Výška zľavy sa môže líšiť v závislosti na hoteli, type zájazdu, destinácii a termínu odjazdu. Výška zľavy sa môže v priebehu trvania akcie zmeniť. 

4. Aby bylo možné využiť akciu, musia byť všetky osoby uvedené na jednej zmluve o zájazde.

 

 

ALEBO

 

DODATOČNÁ ZĽAVA PRE DRUHÚ OSOBU až 95 EUR!

SKVELÁ AKCIA PRE PÁRY! TÝKA SE CELEJ PONUKY ZÁJAZDOV!

 

1. Počas trvania akcie obdrží druhá osoba v rezervácii, za predpokladu, že cestujú 2 osoby ubytované v rovnakej izbe, dalšiu zľavu vo výške až 95 EUR. Akcia sa týka celej ponuky Rainbow:
pobytových zájazdov, poznávacích zájazdov aj pobytovo-poznávacích zájazdov a platí do 12.12.2018.

 

2. Aby bolo možné využiť akciu, musia byť všetky osoby uvedené na jednej zmluve o zájazde.

 

3. Výška zľavy sa môže líšiť v závislosti na hoteli, destinácii a termíne odjazdu. Môže tiež dôjsť k zmene v priebehu trvania akcie.

 

 

VÝBER MIESTA V LIETADLE

 

1. V predpredaji ponuky Leto 2019 si môžete vybrať svoje obľúbené miesto v lietadle na vybraných trasách za cenu už od 1 PLN/ os. = 0,24 EUR (pri založení rezervácie do 7.11.2018) alebo za cenu od 3 PLN/ os. = 0,80 EUR (pri založení rezervácie do 12.12.2018). Poponáhľajte sa - každý deň sa výber voľných miest znižuje!

 

2. Výber miesta v letadle sa vzťahuje nie len na štandardné miesta! V predpredaji ponuky Leto 2019 ponúkame miesta typu premium napr. prednú časť lietadla ponúkame s 50% zľavou. Cena môže závisieť na destinácii, termíne alebo type dopravcu. Dostupnosť prémiových sedadiel závisí na type lietadla, destinácii a obecných podmienkach prepravy. 

 

3. Možnosť výberu miesta existuje len a výhradne pri založení rezervácie. Po Vykonaní výberu nie je možné svoje sedadlá zmeniť. 

4. Zrušenie rezervácie alebo storno zájazdu zo strany klienta znamená tiež zrušenie miesta v lietadle.
 

5. V prípade storna zájazdu zo strany Rainbow alebo využitie garancie zmeny rezervácie a vybraní iného zájazdu, garantujeme výber len z aktuálne dostupných miest. V prípade, že klienti majú zaplatený príplatok za prémiové miesta a v novej rezervácii nemôžeme tieto miesta zaručiť, vrátime priplatenú čiastku za prémiové miesta a ponúkame iné dostupné miesta.

 

6. V prípade zmeny typu lietadla vynaloží Rainbow všetko úsilie, aby boli zachované pôvodné rezervované miesta. Pokiaľ to však nebude možné (napr. prémiové miesta), poskytneme náhradu zaplateného poplatku za miesto.

 

7. Pre výber miest v lietadle nás prosím kontaktujte telefonicky +421 2 210 280 10 alebo emailom info@rainbowtours.cz.

 

 

VÝHODNÁ ZÁLOHA

 

1. Výška zálohy závisí na termíne zaplatenia platby za rezerváciu a je vo výške: 20% pri platbe do 7.11.2018 a 25% pri platbe do 12.12.2018. 

 

2. Čiastku možno zaplatiť bankovým prevodom na náš účet uvedený v zmluve o zájazde, v hotovosti alebo platobnou kartou na našej pobočke v Ostrave na Nádražní ul. 142/20.

 

3. Doplatok zájazdu musí byť uhradený najneskôr do 30 dní pred odletom v mieste nákupu zájazdu alebo bankovým prevodom.

 

 

BEZPLATNÁ ZMENA VAŠICH PLÁNOV!

GARANCIA BEZPLATNEJ ZMENY REZERVÁCIE
 

1. Pokiaľ budete chcieť zmeniť termín a typ zájazdu, destináciu alebo hotel, nebudete platiť žiadne poplatky – zmenu zadarmo je možné uskutočniť do 30 dní pred odletom.

 

2. Za zmenu nebudeme účtovať poplatky v súlade so všeobecnými podmienkami a cena bude prevedená podľa zľavy zo dňa nákupu, podľa dostupnosti miest v hoteloch, na poznávacích programoch a v lietadlách. Pokiaľ bude nový zájazd drahší, je potreba uhradiť rozdiel vyplývajúci z výpočtu ceny. V prípadě voľby lacnejšieho zájazdu, rozdiel v cene nesmie byť vyšší než 5 %.

 

3. Zachovaná zľava nesmie byť vyššia než najvyššia zľava platná pre daný zájazd a daný termín v deň rezervácie.

 

4. Garanciu bezplatnej zmeny rezervácie možno využiť len raz a len v rámci ponuky na sezónu Leto 2019.

 

5. Podmienkou pre využitie garancie bezplatnej zmeny rezervácie je súčastná zmena pre všetky osoby ubytované v jednej izbe v rámci jednej zmluvy o zájazde. Nie je možná zmena pre jednotlivých účastníkov, ktorí sú ubytovaní v rovnakej izbe a sú ubytovaní v rovnakej izbe a zmena účastníka.

 

6. UPOZORNENIE! V prípade využitia Garancie bezplatnej zmeny rezervácie, prestane platiť 100 % garancia najnižšej ceny.

 

7. V akcii ponúkame zadarmo verziu GARANCIE BEZPLATNEJ ZMENY REZERVÁCIE "KOMFORT", ktorá Vám umožňuje zmeny v rezervácii až do 30 dní pred termínom zájazdu!

 

8. Je možné zakúpiť tiež iné varianty Garancie bezplatnej zmeny za veľmi atraktívne ceny. Podrobné informácie o všetkých variantách sú k dispozícii v cestovných kanceláriách.

 

 

POISTENIE STORNA ZÁJAZDU TU EUROPA

 

1. Aby sme Vám poskytli ochranu v prípade, že byste z nejakého dôvodu museli zrušiť zájazd alebo prerušiť dovolenku, doporučujeme POISTENIE STORNO ZÁJAZDU 100 % od poisťovne TU Europa S.A.  

 

2. V akcii ponúkame poistenie storna zájazdu za veľmi priaznivú cenu 3,60 EUR/ os. (pri rezervácii do 12.12.2018).

 

3. Podrobné poistné podmienky sú k dispozícii v cestovnej kancelárii.

 

 

DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE

 

1. Akcia sa týka ponuky LETO 2019

 

2. Počet miest za akčnú cenu je obmedzený. Akcia môže byť zastavená alebo zmenená na niektoré zájazdy, termíny a výhody pred 12.12.2018.

 

3. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciami a ponukami Last Minute.

 

5. Vyššie sú uvedené maximálne uplatniteľné zlavy. Zľavy sa môžu líšiť pre jednotlivé destinácie, termíny alebo hotely. Informácie o aktuálnych cenách sú k dispozícii v cestovnej kancelárii.

 

5. Akcia sa týka len individuálnych rezervácií (do 21 osôb). U skupinových rezervácií je cena stanovená samostatne a môže byť vyššia a nevzťahujú sa na ne vyššie uvedené garancie. V prípade skupinových rezervácií prosím píšte na info@rainbowtours.cz

 

 

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €