Leto 2019 SECOND MINUTE

 

 

AKCIA SECOND MINUTE PREDĹŽENÁ DO 5.2.2019

 

 

 

V AKCII SECOND MINUTE VÝHODNÉ ZĽAVY!
 

Okrem zliav do výšky až 40 % NAVYŠE dalšie zľavy pre deti a páry!

 

1. DODATOČNÁ ZĽAVA PRE DETI AŽ 400 PLN (cca 96 EUR)!

SKVELÝ DARČEK PRE RODINY! TÝKA SA CELEJ PONUKY!
1. Počas trvania akcie získajú rodiny  cestujúce s deťmi, ktoré sú ubytované na 1 izbe, dalšiu zľavu za každé dieťa. Akcia sa týka celej ponuky Rainbow: pobytových, poznávacích zájazdov aj pobytovo-poznávacích zájazdov a platí do 5.2.2019.
2.  Akcia sa vzťahuje len a výhradne na deti na prístelke s dvoma dospelými za plnú cenu.
Prípustný vek dieťata na prístelke sa môže líšiť v závislosti na hoteli a destinácii.
3.  Výška zľavy sa môže líšiť v závislosti na hoteli, druhu zájazdu, destinácii a termíne odjazdu. Výška zľavy sa môže počas trvania akcie zmeniť.
4.  Aby bolo možné túto akciu využiť, musia byť všetky osoby uvedené na jednej zmluve o zájazde.

 

ALEBO

 

2. DODATOČNÁ ZĽAVA PRE DRUHÚ OSOBU AŽ 300 PLN (cca 72 EUR)!

SKVELÁ PONUKA PRE PÁRY. TÝKA SA CELEJ PONUKY!

1. Počas akcie SECOND MINUTE obdrží druhá, plne platiaca osoba z rezervácie (za predpokladu, že cestujú dve osoby ubytované na jednej izbe) dalšiu zľavu vo výške až 300 PLN. Akcia sa týka celej ponuky Rainbow: pobytových, poznávacích zájazdov aj pobytovo-poznávacích zájazdov a platí do 5.2.2019.
2.  Aby bolo možné túto akciu využiť, musia byť všetky osoby uvedené na jednej zmluve o zájazde.
3.  Výška zľavy sa môže líšiť v závislosti na hoteli, destinácii a termíne odjazdu. Výška zľavy sa môže počas trvania akcie zmeniť.

 


VYBERTE SI ĎALŠIE BENEFITY!


Len v SECOND MINUTE si možno vybrať 2 zo 4 dalších BENEFITOV. Akcia sa týka celej ponuky Leto 2019 – ako leteckých, tak i autobusových zájazdov. Podrobný popis jednotlivých benefitov je uvedený nižšie.

1. PARKOVANIE NA LETISKU ZA 1 PLN (cca 0,24 EUR)!

1. Práve teraz v akcii SECOND MINUTE ponúkame možnosť rezervácie miesta STANDARD na parkovisku START PARKING na vybranom letisku len za 1 PLN (cca 0,24 EUR). Pre jednu rezerváciu je k dispozícii jedno parkovacie miesto. Ďalším bonusom je istota rezervovaného miesta.
2.  Možnosť pridania služby je k dispozícii len a výhradne počas zakladania rezervácie.
3.  Akcia sa týka všetkých letísk, z ktorých ponúkame odlety.
4.  Zrušenie rezervácie alebo storno zájazdu zo strany klienta sa rovná zrušeniu rezervácie parkoviska za 1 PLN.
5.  V prípade zrušenia zájazdu zo strany Rainbow alebo využitia garancie zmeny rezervácie a výberu inej ponuky alebo zrušení odletu z daného mesta, si klient ponechá parkovacie miesto za akčnú cenu 1 PLN na parkovisku pri novom letisku. V prípade chýbajúceho parkovacieho miesta na novom letisku vrátime zaplatenú čiastku.
6.  Ako rezervovať parkovanie:
a. V rovnaký deň (v deň nákupu zájazdu) vám zašleme e-mailom akčný kód. Predajné miesto je zodpovedné za správne zadanie e-mailovej adresy klienta.
b. Prejdite na adresu https://parkingi.r.pl/, vyhľadajte parkovisko na vybranom letisku, zaškrtnite dátum príjazdu a odjazdu.
c. Na stránke rezervačného formulára parkoviska zvoľte: "Použite akčný kód (Uzyj kodu promocyjnego)", zadajte akčný kód a kliknite "Prepočítať (Przelicz)".
d. Vytlačte si parkovací lístok a ukážte ho pri vjazde na parkovisko.


2. VÝBER MIESTA V LIETADLE ZA 50% CENY!
MIESTA "STANDARD" A "PREMIUM"

1.  V SECOND MINUTE si možno vybrať svoje obľúbené miesto počas cesty v lietadle na vybraných letoch za 50 % ceny.
2.  Výber miesta v lietadle platí pre štandardné a prémiové sedadlá! Cena môže závisieť na destinácii, termíne alebo type dopravcu. Dostupnosť prémiových miest závisí na type lietadla, destinácii a obecných podmienkach prepravy. 
3.  Možnosť výberu miesta za akčnú cenu je k dispozícii len a výhradne v čase rezervácie. Po prevedení výberu nie je možné zmeniť miesto.
4.  Zrušenie rezervácie alebo strono zájazdu zo strany klienta sa rovná zrušeniu zvoleného miesta v lietadle.
5.  V prípade zrušenia zájazdu zo strany Rainbow alebo využitia garancie zmeny rezervácie a výberu inej ponuky, garantujeme výber len z dostupných miest v danom okamihu. V prípade doplatku za prémiové miesta a nemožnosti zaistiť tieto miesta pre vybraný prelet, vrátime späť preplatok za miesto a ponúkneme iné dostupné miesta.
6.  V prípade zmeny typu lietadla, dopravcu alebo zmeny z nákupu miest priamo od dopravcu na nákup zo strany partnera alebo iného touroperátora, Rainbow vyvinie všetko úsilie, aby zachoval prvenstvo na rezervované miesta alebo iné. Pokiaľ to nie je možné, poskytneme vrátenie poplatku za platené miesto.3. BEZPLATNÁ ZMENA NAPLÁNOVANEJ DOVOLENKY!
GARANCIA BEZPLATNEJ ZMENY REZERVÁCIE

1. V akcii ponúkame verziu GARANCIE ZMENY REZERVÁCIE "KOMFORT" za vynikajúcu cenu 1 PLN/ osoba (cca 0,24 EUR/os.), s ktorou máte možnosť zmeniť rezerváciu do 30 dní pred termínom zájazdu.
2.  Za zmenu nebudeme účtovať poplatky v súlade s podmienkami účasti, a cena bude prepočítaná v súlade so zľavou v deň nákupu, v závislosti na dostupnosti miest v hoteloch, v poznávacích programoch a lietadlách. Pokiaľ bude nový zájazd drahší, je nutné doplatiť rozdiel vyplývajúci z výpočtu ceny. Pokiaľ zvolíte lacnejší zájazd, rozdiel v cene nesmie byť vyšší než 5 %.
3.  Zľava nesmie byť vyššia než najvyššia zľava platná pre daný zájazd a daný termín v deň založenia rezervácie.
4.  Garanciu je možné využiť len raz a len ako súčas´t ponuky na sezónu Leto 2019.
5.  Podmienkou pre využitie garancie je súčastne zmena pre všetky osoby ubytované v jednej izbe v rámci jednej rezervácie. Nie je možná zmena pre jednotlivých účastníkov, ubytovaných v rovnakej izbe ani zmena účastníka.
6.  Existuje možnosť nákupu iných variant garancie sa veľmi atraktívne ceny. Podrobné informácie o všetkých variantách sú k dispozícii v predajnej sieti.

 

4. PRE AUTOBUSOVÉ ZÁJAZDY – "MEDZIMESTSKÉ" DOJAZDY len za 1 PLN (cca 0,24 EUR)
1.  Len v SECOND MINUTE pre klientov, ktorí si vybrali autobusové zájazdy, "medzimestské" dojazdy a dojazdy z miest, ktoré boli dodatočne platené – len za 1 PLN (cca 0,24 EUR)!
2.  Možnosť výberu miesta pre nástup za 1 PLN existuje len a výhradne počas rezervácie alebo najneskôr v deň potvrdenia.
3.  Zrušenie rezervácie alebo odstúpenie klienta o zájazdu sa rovná zrušeniu zvoleného miesta nástupu za 1 PLN.
4.  V prípade zrušenia zájazdu zo strany Rainbow alebo využitia garancie na zmenu rezervácie a výberu inej ponuky, garantujeme výber len z dostupných miest v danom okamihu.
5.  V prípade zmeny miesta odjazdu zo strany klienta za iné rozhoduje dostupnosť miest.

 
 


ĎALŠIA EXTRA ZĽAVA PRE VÁS A VAŠICH ZNÁMYCH!


Môžete získať až 600 PLN (cca 144 EUR) dodatočnú zľavu!

1.  Rezervácie založené a potvrdené počas trvania SECOND MINUTE sú odmenené dodatočnou zľavou vo výške až 600 PLN (cca 144 EUR) za odporúčanie ponuky Leto 2019 svojim známym.
2.  Klienti (osoby odporúčajúce), ktorí si urobia rezerváciu a prihlásia sa na svoj Panel Klienta (pane-klienta.r.pl) môžu generovať maximálne 2 kódy a predať ich svojim známym (odporúčaným). Osoba odporúčaná po zadaní kódu vo svojom PANELI KLIENTA dostane zľavu. Automaticky tiež odporúčajúca osoba, pričom zľava závisí na hodnote potvrdenej rezervácie:
a) Hodnota rezervácie < 6 000 PLN – kódy v hodnote 200 PLN (cca 48 EUR) za každú rezerváciu (odporúčajúcej a odporúčanej osobe)
b) Hodnota rezervácie > 6 000 PLN – kódy v hodnote 300 PLN (cca 72 EUR) za každú rezerváciu (odporúčajúcej a odporúčanej osobe)
3.  V dôsledku použitia zľavových kódov sa znižuje hodnota doplatku odporúčajúcej osoby, aj tej, ktorá odporúčanie využila.
4.  Osoba môže využiť zľavový kód len a výhradne na rovnakú ponuku ako je ponuka odporúčajúcej osoby, tzn. - pobyt: na obidvoch rezerváciách musí byť rovnaký dátum odjazdu a destinácie, ale môže byť iný hotel. Môže byť rozdielna dĺžka pobytu. Poznávacie zájazdy: musí byť rovnaký dátum, destinácia a názov zájazdu. Zájazdy 7+7: musí byť rovnaký dátum, destinácia a názov zájazdu, môže byť iný hotel počas predĺženia zájazdu.
5.  Kódy možno generovať a využívať kedykoľvek, ale len počas trvania akcie SECOND MINUTE.
6.  Rezervácia odporúčajúcej osoby musí byť prevedená skôr, než rezervácia osoby, ktorá využila odporúčanie.
7.  V prípade osoby, ktorá využila odporúčanie, môže do jej rezervácie byť použitý len jeden kód, zatiaľčo odporúčajúca osoba môže generovať max. 2 zľavové kódy.

 

PRÍKLAD VYUŽITIA ZLIAV:
1. ODPORÚČAJÚCA OSOBA zakúpila pobyt na Zakynthose v termíne X v hodnote 6 500 PLN. Generuje 2 zľavové kódy a predáva ich 2 známym.
2. 2 OSOBY S ODPORÚČANÍM zakladajú dve rôzne rezervácie na Zakynthos v termíne X v týchto hodnotách:
- 1 OSOBA – 7500 PLN – po zapísaní kódu v PANELI KLIENTA obdrží 300 PLN zľavu a stane sa osobou odporúčajúcou, ktorá môže generovať max. 2 kódy a predať ich ďalej (rovnako ako v bode 1), ale môže dostať z tohoto titulu navyše len jednu zĺavu, teda celkom mx. 600 PLN.
- 2 OSOBA – 5 500 PLN – po zapísaní kódu v PANELI KLIENTA obdrží 200 PLN zľavu a stane sa osobou odporúčajúcou, ktorá môže generovať max. 2 kódy a predať ich ďalej (rovnako ako v bode 1), ale môže dostať z tohoto titulu navyše len jednu zĺavu, teda celkom mx. 400 PLN.

3. ODPORÚČAJÚCA OSOBA (z bodu 1.) - dostane zľavu vo výške 2x 300 PLN, pretože:
- dve osoby po odporúčaní si zakúpili zájazd na Zakynthos
- hodnota rezervácie je > 6 000 PLN

 

DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE

 

1.  Akcia sa týka celej ponuky Leto 2019
2.  Počet akčných mi
est je obmedzený. Akcia môže byt zaszavená alebo zmenená na niektoré zájazdy, termíny a garancie pred 5.2.2019
3.  Akciu nie je možné kombinovať s inými akciami a ponukami Last Minute.
4.  Výška zálohy 30% zmluvnej ceny.
5.  Maximálne platné zľavy sú uvedené vyššie. Zľavy sa môžu líšiť pre jednotlivé destinácie, termíny alebo hotely. Informácie o aktuálnych cenách sú k dispozícii na stránke www.rainbowtours.sk
6.  Akcia sa týka len jednotlivých rezervácií. Neplatí pre skupinové objednávky (od 21 osôb) – v prípade skupín je cena stanovená samostatne a môže by´t vyššia. Na skupinové rezervácie sa tiež nevzťahujú garancie. V prípade skupinových rezervácií nás prosím kontaktujte na
info@rainbowtours.sk

 

 

 

 

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €