Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok0
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok1
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok2
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok3
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok4
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok5
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok6
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok7
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok8
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok9
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok10
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok11
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok12
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok13
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok14
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok15
Costa Caribe Beach Hotel & Resort Obrázok16

Costa Caribe Beach Hotel & Resort

Venezuela - Isla Margarita
Pobytové
Rodinný
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka
Mezinárodní animace

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Tento hotel patriaci do medzinárodnej hotelovej siete LTI je rozľahlý hotelový komplex nachádzajúci sa na severnom pobreží Margarity, medzi kopcami a Karibským morom. Za svoju popularitu vďačí jedinečnej exotickej atmosfére a tropickým záhradám, ktoré hotel obklopujú, a má priamy prístup na bielu pláž "Playa Boguita". Nachádza sa kúsok od mestečka Juangri, kde nájdete širší výber zábavy: reštaurácie, kaviarne, obchody; a tiež od Porlamaru (cca 40 minút autobusom - zastávka pred hotelom).

Pláž

Hotel sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláži Las Arenas. Plážový servis je bezplatný.

 

.
K dispozícii pre hostí

Recepcia s lobby barom, bazén s rozlohou 2000 m2 obklopený bujnou vegetáciou, detské brodítko a ihrisko, 3 reštaurácie (3-krát týždenne živá hudba pri večeri) a reštaurácia a la carte, bar pri bazéne a na pláži, vírivka, basketbalové ihrisko, 2 tenisové kurty, stolný tenis, posilňovňa, telocvičňa, práčovňa, salón krásy, internetový kútik, taxi, požičovňa áut, minimarket, zlatníctvo.

Internet

V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Stravovanie

Spôsob All Inclusive zahŕňa: raňajky (7.00-10.30), obed (12.00-14.00), večeru (19.00-21.30), všetky jedlá formou bufetu v hlavnej reštaurácii a občerstvenie podávané v snack bare (12.00-17.00). Hotel má 4 bary, kde sa podávajú exotické alkoholické aj nealkoholické nápoje a koktaily (10.00-02.00), navyše v plážovom bare káva, čaj a koláčiky od 15.00-17.00. Animačný a športový program (zdarma, zahrnutý vo vzorci All Inclusive) realizovaný animátormi, vrátane: vodného póla, šípok, aqua aerobiku, miniklubu pre deti, basketbalu. V hoteli je tanečný klub, do 02:00 hod. sa konajú diskotéky s nápojmi; možnosť výučby salsy a merengue, každú nedeľu sa koná "Karibská noc" so živou hudbou (nutná rezervácia); denne večerná animácia spojená s rôznymi predstaveniami. Na pláži si môžete užiť širokú škálu športov: plážový volejbal, kajaky, windsurfing, lekcie potápania (za poplatok).

.
Športový a animačný program

V hoteli prebieha pestrý animačný program. Počas dňa sa pre hostí organizujú aktivity ako aerobik, hodiny jogy, hra bingo a stolný tenis. Po zotmení sa konajú karaoke, filmové večery, tematické večery so živou hudbou a hra biliardu. Neskôr večer sa v hotelovom klube konajú diskotéky. Fitness centrum ponúka za poplatok poradenstvo osobného trénera a wellness centrum ponúka rôzne masáže tela.

Webová lokalita Miestna kategória

***

Podľa nášho názoru

Skvelý hotel pre zákazníkov, ktorí hľadajú veľa zábavy v areáli hotela a majú radi aktivitu.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornenie k preletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €