Hesperia Playa el Agua Obrázok0
Hesperia Playa el Agua Obrázok1
Hesperia Playa el Agua Obrázok2
Hesperia Playa el Agua Obrázok3
Hesperia Playa el Agua Obrázok4
Hesperia Playa el Agua Obrázok5
Hesperia Playa el Agua Obrázok6
Hesperia Playa el Agua Obrázok7
Hesperia Playa el Agua Obrázok8
Hesperia Playa el Agua Obrázok9
Hesperia Playa el Agua Obrázok10
Hesperia Playa el Agua Obrázok11
Hesperia Playa el Agua Obrázok12
Hesperia Playa el Agua Obrázok13
Hesperia Playa el Agua Obrázok14
Hesperia Playa el Agua Obrázok15
Hesperia Playa el Agua Obrázok16
Hesperia Playa el Agua Obrázok17
Hesperia Playa el Agua Obrázok18
Hesperia Playa el Agua Obrázok19
Hesperia Playa el Agua Obrázok20
Hesperia Playa el Agua Obrázok21
Hesperia Playa el Agua Obrázok22
Hesperia Playa el Agua Obrázok23
Hesperia Playa el Agua Obrázok24

Hesperia Playa el Agua

Venezuela - Isla Margarita
Pobytové
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Bazén

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel sa nachádza v obci El Agua na ostrove Margarita. V blízkom okolí sa nachádzajú miestne kaviarne a bary. K dispozícii je záhrada s tropickými rastlinami, ktorá vám umožní pocítiť karibské podnebie. Transfer z letiska do hotela trvá približne 1 hodinu.

Pláž

Hotel sa nachádza priamo na verejnej piesočnatej pláži Playa El Agua, ktorá je označovaná za najkrajšiu na ostrove. Pláž má pozvoľný zostup do mora, čo je vymoženosť najmä pre rodiny s deťmi. Ležadlá a slnečníky - zdarma.

.
K dispozícii pre hostí

Recepcia s lobby, hlavná reštaurácia El Penero (medzinárodná kuchyňa), reštaurácia La Trattoria (talianska kuchyňa), reštaurácia Guacamole (mexická kuchyňa), plážový klub Olas Playa el Agua (grilované morské plody). 3 bary (na pláži, v lobby a pri bazéne), vonkajšie bazény rozmiestnené po celom objekte, detské brodítko. Za príplatok môžu hostia využívať služby kúpeľného centra, práčovne a žehliareň. Pre najmenších hostí je v areáli hotela k dispozícii detské ihrisko.

Internet

Bezplatný prístup k Wi-Fi.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obedy (13:00-15:00), občerstvenie (15:30-17:00), večere (19:00-21:00) - formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v baroch: Lobby bar (11:00 - 01:00), bar pri bazéne (11:00 - 17:00), bar na pláži (10:00 - 17:00).

Športový a animačný program

V areáli hotela sa organizujú tematické večery, karaoke, tanečné vystúpenia a diskotéky. Animácie pre deti a dospelých na pláži a pri bazéne. Tiež: plážový volejbal, aerobik. Za poplatok si môžete vychutnať rôzne masáže a telové procedúry v SPA centre.

Webová lokalita Miestna kategória

 

Podľa nášho názoru

Ideálne miesto pre rodiny s deťmi, páry a skupiny priateľov. Rozsiahly areál, rozmanitá kuchyňa a pestrá ponuka voľnočasových aktivít a športov sa postarajú o nezabudnuteľnú dovolenku plnú zážitkov. Vrelo odporúčame!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornenie k preletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €