Paradise Oasis Obrázok0
Paradise Oasis Obrázok1
Paradise Oasis Obrázok2
Paradise Oasis Obrázok3
Paradise Oasis Obrázok4
Paradise Oasis Obrázok5
Paradise Oasis Obrázok6
Paradise Oasis Obrázok7
Paradise Oasis Obrázok8

Paradise Oasis

Venezuela - Isla Margarita
Pobytové
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel sa nachádza na ostrove Margarita, ktorý celý patrí do jedného zo štátov Nueva Esparta (Nová Sparta), s priamym prístupom na pláž El Yaque. Hotel je vzdialený približne 7 km od letiska a približne 23 km od najväčšieho mesta na ostrove, Porlamar. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza množstvo barov a reštaurácií.

Pláž

Verejná piesočnatá pláž El Yaque sa nachádza hneď vedľa hotela. Hotel má pre hostí vyhradenú časť pláže, kde sú ležadlá a slnečníky zadarmo.

.
K dispozícii pre hostí

Recepcia s lobby, reštaurácia, plážový bar, 2 vonkajšie bazény, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, parkovisko, detská postieľka (na požiadanie), obchod so suvenírmi, zmenáreň. Za príplatok je možné si na pláži požičať vybavenie na windsurfing a kitesurfing, ako aj službu prania a žehlenia.

Internet

Bezplatné Wi-Fi.

.
Stravovanie

Raňajky sa podávajú formou bufetu.
Je možné zaplatiť príplatok za polpenziu (raňajky a večera) alebo plnú penziu (raňajky, obed a večera).

Športový a animačný program

Objekt neponúka animácie. Za príplatok sú k dispozícii školy windsurfingu a kitesurfingu a možnosť zapožičania vybavenia na vodné športy (paddleboarding). V oblasti sa nachádzajú mangrovové porasty, ktoré sú ideálne na treking. Okrem toho sa tu nachádza volejbalové ihrisko.

Webová lokalita

www.paradisehoteles.com

Miestna kategória

 

Podľa nášho názoru

Hotel Paradise Oasis je rajom pre hostí, ktorí hľadajú oddych aj vzrušenie. Krásna piesočnatá pláž je vhodná na opaľovanie a vďaka tamojším podmienkam (vietor a plytké morské dno) je jedným z mála miest na svete ideálnych na windsurfing a kitesurfing.

 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornenie k preletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €