SUNSOL Ecoland Obrázok0
SUNSOL Ecoland Obrázok1
SUNSOL Ecoland Obrázok2
SUNSOL Ecoland Obrázok3
SUNSOL Ecoland Obrázok4
SUNSOL Ecoland Obrázok5
SUNSOL Ecoland Obrázok6
SUNSOL Ecoland Obrázok7
SUNSOL Ecoland Obrázok8
SUNSOL Ecoland Obrázok9
SUNSOL Ecoland Obrázok10
SUNSOL Ecoland Obrázok11
SUNSOL Ecoland Obrázok12
SUNSOL Ecoland Obrázok13
SUNSOL Ecoland Obrázok14
SUNSOL Ecoland Obrázok15
SUNSOL Ecoland Obrázok16
SUNSOL Ecoland Obrázok17
SUNSOL Ecoland Obrázok18
SUNSOL Ecoland Obrázok19
SUNSOL Ecoland Obrázok20
SUNSOL Ecoland Obrázok21
SUNSOL Ecoland Obrázok22
SUNSOL Ecoland Obrázok23
SUNSOL Ecoland Obrázok24

SUNSOL Ecoland

Venezuela - Isla Margarita
Pobytové
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka
Bazén
Bestseller

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie
Hotel SUNSOL Ecoland sa nachádza v severnej, malebnej časti ostrova, priamo na známej pláži Puerto Cruz. Hotel sa nachádza uprostred exotickej zelene, v&nbsptesnej blízkosti hotela sú dve nákupné štvrte Juan Griego a Porlamar. Transfer z letiska do hotela trvá približne 45 minút.
Pláž

Krásna, široká piesočnatá pláž sa nachádza priamo pri hoteli. Pláž je dlhá približne 1 km a nachádza sa na nej maják Punta Zaragoza. Ležadlá a slnečníky sú pre hotelových hostí zdarma.

 
K dispozícii pre hostí

Recepcia s lobby, 3 vonkajšie bazény (vrátane&nbspjedného olympijskej veľkosti), 2 detské bazény, detské ihrisko, plážové bary, snack bar, a'la carte reštaurácia, posilňovňa, wellness centrum, obchod so suvenírmi, obchod so zmiešaným tovarom. Hotel má vyhradený zábavný priestor, kde nájdete biliardový stôl, stolný futbal atď. Za príplatok môžete využívať miestnosť s počítačovými hrami, kde nájdete Xbox a Play Station 5. Za poplatok môžete využívať aj kino, ktoré sa nachádza v areáli hotela.

Internet

Bezplatný prístup k Wi-Fi.

.
Stravovanie
All Inclusive: raňajky (07:00 - 10:30), obed (12:30 - 15:30), občerstvenie (16:00 - 18:00), večera (19:00 - 22:00). Všetky jedlá sa podávajú formou bufetu. Jedlá sa podávajú na rôznych miestach - v reštaurácii Tilapia, v reštauráciách Oasis a La Uva (reštaurácie s výhľadom na more) a v reštaurácii Cachama (vonkajšie občerstvenie). Nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, rôzne koktaily a drinky sa podávajú od: 11:00 do 01:00 v hotelových baroch (bar Laguna od 11:00 do 23:00, bar Oasis od 11:00 do 13:00, bar Green od 11:00 do 18:00, bar Las Uvas od 11:00 do 13:00, lobby bar Las Dunas od 11:00 do 23:00, bar pri bazéne od 11:00 do 18:00.
Športový a animačný program

V areáli sa organizujú tematické večery, diskotéky a tanečné predstavenia. Denne sa tu konajú hodiny aerobiku, animácie pre deti a dospelých (v angličtine a španielčine), volejbal a hry pre dospelých a deti na pláži. Pre deti je k dispozícii detský klub. Pri pláži krásny bulvár s cyklistickým chodníkom. Pre milovníkov športovejších aktivít hotel vytvoril úplne novú posilňovňu s cvičebnými zariadeniami, z ktorej sa rozprestiera výhľad na more. Organizujú sa aj písomné výlety k majáku. Za príplatok je hosťom k dispozícii minigolf s 18 jamkami, ako aj vodné športy na pláži.

 
Webová lokalita

www.sunsolhoteles.com

Miestna kategória

 

Podľa nášho názoru

SUNSOL Ecoland je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí túžia po exotickej dovolenke! Vysoký štandard zariadenia, rozsiahla možnosť All Inclusive, zaujímavé animácie, množstvo aktivít pre deti, senzačná a rozmanitá kuchyňa v kombinácii s tematickými večermi urobia váš pobyt jedinečným a nezabudnuteľným.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornenie k preletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €