Paradise Coche Obrázok0
Paradise Coche Obrázok1
Paradise Coche Obrázok2
Paradise Coche Obrázok3
Paradise Coche Obrázok4
Paradise Coche Obrázok5
Paradise Coche Obrázok6
Paradise Coche Obrázok7
Paradise Coche Obrázok8
Paradise Coche Obrázok9
Paradise Coche Obrázok10

Paradise Coche

Venezuela - Ostrov Coche
Pobytové
Posilovna
Wellness
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou
Bezplatná lehátka
Wi-Fi
Bazén
Doporučujeme

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel sa nachádza na malom ostrove Coche medzi ostrovom Margarita a polostrovom Araya. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza obchod s remeselnými výrobkami, Laguna Rosada (Ružová lagúna) a prírodná rezervácia Punta El Palo. Objekt je vzdialený približne 3 km od terminálu trajektov a približne 4 km od mesta San Pedro de Coche. Transfer na ostrov trvá približne 45 minút.

 
Pláž

Piesočnatá verejná pláž s bielym pieskom. Pri pláži sa nachádzajú 2 hotely, vďaka čomu je miesto veľmi pokojné a tiché. Ležadlá a slnečníky pre hotelových hostí sú k dispozícii zadarmo.

.
K dispozícii pre hostí

Recepcia s lobby, hlavná reštaurácia, bar, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, dva vonkajšie bazény. Za príplatok je možné využívať wellness centrum, posilňovňu, služby práčovne a žehliareň, zmenáreň, kitesurfing a windsurfing na pláži.

Internet

Bezplatný prístup k Wi-Fi.

.
Stravovanie

All Inclusive a'la carte: raňajky, obedy a večere si môžete vybrať zo špeciálne určenej karty menu. Vybrané alkoholické/nealkoholické nápoje a občerstvenie sa podávajú v hotelovom bare.

 

Športový a animačný program

Zariadenie nespúšťa animácie. K dispozícii sú vonkajšie bazény a krásna 5 km pláž. Možnosť kitesurfingu a windsurfingu (za poplatok) a volejbalové ihrisko. Okolitá prírodná rezervácia Punta El Palo a Laguna Rosada (Ružová lagúna) nabádajú k pešej turistike.

 
Webová lokalita

www.paradisehoteles.com

Miestna kategória

 

Podľa nášho názoru

Hotel je zaujímavý svojou polohou na ostrove Coche. Táto oblasť sa vyznačuje úžasnou rajskou plážou s bielym pieskom a azúrovým morom. Je to miesto, kde nie sú žiadne davy ľudí, čo vám umožní úplne sa uvoľniť a relaxovať. Možnosť vodných športov na jednej z najkrajších pláží Venezuely je ďalším bonusom hotela.

 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu (6/13 nocí v hotelu na Coche, 1 noc na Margaritě - hotel stejné hotelové sítě, první nebo poslední noc - v závislosti na letovém řádu), strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu (6/13 nocí v hotelu na Coche, 1 noc na Margaritě - hotel stejné hotelové sítě, první nebo poslední noc - v závislosti na letovém řádu), strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornenie k preletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €