Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok0
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok1
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok2
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok3
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok4
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok5
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok6
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok7
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok8
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok9
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok10
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok11
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok12
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok13
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok14
Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades) Obrázok15

Allegro Agadir (ex. Atlas Almohades)

Maroko - Agadir - Agadir
Pobytové
Medzinárodné animácie
Pláž do 100 m
V/blízko centra
S výhľadom na more
Wi-Fi
Tenisový kurt
Bazén so sladkou vodou

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel na vysokej úrovni, ktorý patrí do dobre známej a populárnej siete Atlas (spoločne s Amadil Beach a Royal Atlas). Hotel Allegro Agadir je obklopený dobre udržiavanými záhradami. Do turistického centra Agadiru sa dostanete pešo za cca 10 minút.

Pláž
Hotel Allegro Agadir sa nachádza iba 100 metrov od širokej piesočnatej pláži.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, úschovňa batožiny, zmenáreň, dve reštaurácie (hlavná - formou bufetu s medzinárodnou kuchyňou a marocká a la carte), dva bary, chýba gril bar, dobre udržiavaná záhrada, miniklub pre deti, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi - zadarmo. Dva sladkovodné bazény s časťou pre deti a súkromná pláž - ležadlá a slnečníky zadarmo. Hotel neposkytuje plážové osušky. Hotel má k dispozícii tri konferenčné miestnosti (najväčší pre cca 450 osôb).

UPOZORNENIE! Z dôvodu vylepšovania štandardu hotela Allegro Agadir bude v termínoch 20.01.-30.05.2020 (prvá fáza) a 25.09.-14.12.2020 (druhá fáza) prebiehať rekonštrukcia objektu.
Renovačné práce sú naplánované tak, aby bol hotel vždy čiastočne otvorený a aby to nepriaznivo neovplyvnilo pobyt klientov. Preto bude rekonštrukcia prebiehať vo fázach:

Prvá fáza:
1. 20.01.-06.04.2020 Počas tohto obdobia bude zrekonštruovaných 134 izieb v budove B. V tejto dobe nebudú v tejto budove ubytovaní klienti.

2. 01.02.-31.03.2020 Rekonštrukcia bude zahŕňať hlavnú reštauráciu, ktorá bude v tom čase uzavretá. Jedlo bude servírované na diskotéke Tan Tan, ktorá bude pre tento účel špeciálne upravená.

3. 20.04.-30.05.2020 Počas tohto obdobia bude zrekonštruovaných 55 izieb vo východnej časti budovy A. V tejto dobe môžu byť počuť zvuky renovácie, ale v rámci možností budú klienti ubytovaní čo najďalej od tejto časti hotela.

4. 23.03.-13.04.2020 Recepcia a lobby bar budú renovované, obnovené a modernizované. Ide o najmenej invazívny prvok rekonštrukcie, ktorý by nemal mať vplyv na kvalitu pobytu.

Druhá fáza:
1. 25.09.-14.12.2020 Renovácia pokryje 132 izieb umiestnených v budove B. Počas tejto doby môžu byť príležitostne počuť zvuky renovácie, ale v rámci možností budú klienti ubytovaní čo najďalej od tejto časti hotela.

Hotel vynaloží všetko úsilie, aby zabezpečil, že renovácia bude vykonaná efektívnym a najmenej zaťažujúcim spôsobom pre návštevníkov. Upozorňujeme, že uvedené dátumy sú približné a môžu sa zmeniť z dôvodov, ktoré sú mimo našu kontrolu.

Izby
Hotel Allegro Agadir má viac ako 320 dvojlôžkových izieb (možnosť max. jednej prístelky pre dieťa v podobe rozkladacej postele) s kúpeľňou a WC. Okrem toho sú izby vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (cca 25 MAD / deň) a balkónom alebo terasou. Všetky izby majú výhľad do záhrady alebo na bazén. Na vyžiadanie postieľka pre dieťa vo veku 0-2 roky - zadarmo.

Strava
All Inclusive: bohaté raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii (06:00-10:30), obed formou bufetu (12:30-14:30), večera formou bufetu v hlavnej reštaurácii (19:30-22:00), občerstvenie (hamburgery, hranolky, pizza, cestoviny, šaláty a zmrzlina) od 14:30 do 16:00, koláče, palacinky, káva a čaj (16:00-18:00), nealkoholické a miestne alkoholické nápoje počas jedla a v baroch ( 10:00-23:00; miestne pivo, víno, gin a whisky, pomarančový džús, Coca cola, Fanta, Sprite, minerálna voda, mätový čaj).

Šport a zábava
Hotel Allegro Agadir organizuje animačný program pre dospelých i pre deti (vo francúzskom jazyku): aerobik, hry a zábava, kabaret alebo hudobné vystúpenia každý večer. Stolný tenis (zadarmo), tenis za poplatok (cca 30 MAD / hodina). Parné kúpele za poplatok.

Internet
Bezdrôtové pripojenie k internetu v lobby - zadarmo, internetová kaviareň - za poplatok (cca 30 MAD / hodina).

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/maroko-agadir-wczasy/atlas-almohades 

Náš názor
Hotel Allegro Agadir sa nachádza v pokojnej oblasti, len kúsok od piesočnatej pláže, v pokojnej časti pobrežnej promenády. Dobrá kvalita za rozumnú cenu.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu (netýká se All Inclusive), povinný turistický poplatek (poplatek byl automaticky přidán do rezervace) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Maroko - Agadir wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

 

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

UPOZORNĚNÍ! Ceny uvedené v katalogu společně s aktuálními cenami v systému jsou platné pouze pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti - cena a místa na potvrzení.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Ostatné

Obecné informace

Měna
MAD - marocký dirham, který není volně směnitelnou měnou mimo Maroko. Kurz je nastaven centrálně, takže nezáleží na tom, kde vyměníte peníze. Vezměte si s sebou EUR nebo USD. Kreditní karty jsou přijímány v restauracích a velkých obchodech, není problém použít bankomat.

 

Spropitné
Je obvyklé nechávat malé částky jako spropitné. Výdělky v Maroku nejsou vysoké a spropitné je často velká finanční pomoc. To platí zejména pro řidiče fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Je slušnost také dát malou odměnu místním lidem které si chcete vyfotit, v opačném případě se můžete dostat do nepříjemné situace.

 

Vízum
Každý cestující musí mít pas platný po dobu nejméně 3 měsíců ode dne odjezdu z Maroka. U pobytů do 90 dnů není vyžadováno vízum. Občané s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným vízovým podmínkám.

 

Čas
- 1 hodina času oproti českému času.

 

Orientační ceny
Oběd od 40 MAD; voda 1,5 l - 5 MAD; 10 MAD pivo v obchodě.

 

Pošta
Většina hotelů má poštovní schránky, do kterých můžete vhodit pohlednice. Při nákupu pohlednic doporučujeme hned koupit známky pro leteckou poštu (cca 6.50 MAD).

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracují bez problémů.

 

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta za cca 50 MAD vystačí na krátký mezinárodní hovor. Mobilní telefony fungují po celém Maroku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u operátora ještě před odjezdem na dovolenou.

 

Agádír
Agádír se nachází u Atlantského oceánu a je největším letoviskem v Maroku. Úžasná pláž je široká cca 300 m a dlouhá cca 8 km a teplé vody Atlantského oceánu lákají ke koupání. Četné kavárny a obchody podél pobřežní promenády navozují skutečnou prázdninovou atmosféru. V Maroku najdeme spoustu francouzského vlivu, pro tuto zemi je typický neobvyklý mix kultur. Francouzského vlivu si můžete všimnout také v místní kuchyni.

 

Výlety po okolí

KRÁLOVSKÝ MARRÁKEŠ - 1 denní
Jedinečný výlet do bývalého hlavního města sultánů a v současné době nejatraktivnějšího města v Maroku. Jednodenní výlet do tohoto města plného kouzel vám umožní poznat jeho jedinečný africký temperament a dozvědět se o jeho nejzajímavějších koutech: zahrady Majorelle, mešita Kutubíja (zvenčí), palác Bahia a jediné náměstí na světě Djemaa el Fna, kde se lze setkat se zaklínači hadů, akrobaty, věštci. V Marrákeši vás také pozveme na večeři do marocké restaurace a na procházku po medíně (starém městě). V pozdních večerních hodinách se vrátíme do Agádíru.

 

DIVOKÝ JIH - MĚSTEČKO MASSA A PARK TIZNIT
Atraktivní cesta terénními automobily na jih od Agádíru, po oblasti Souss-Massa. V programu mimo jiné: vodní přehrada Youssef Ben Tachfine na úpatí pohoří Antiatlas, Národní park Souss-Massa, zelené plantáže banánovníků, divoké pláže s jeskyněmi rybářů, „malá sahara“. Oběd v berberské restauraci. A na závěr nezapomenutelná jízda  bývalou trasou Rally Paříž-Dakar.

 

RYBOLOV 
Relaxační plavba lodí po zátoce Agádíru, během které budeme mít možnost lovit a opalovat se. Hostinu z ulovených ryb připraví palubní šéfkuchař.

 

SAFARI BOU JERIF - 2 denní 
Dvoudenní expedice džípy na jih Maroka. Přejezd na divokou pláž Legzira, která je známá díky obrovským červeným skalním obloukům. Volný čas a oběd na pláži. Návštěva městečka Sidi Ifni (bývalé španělské enklávy), pevnosti Cizinecké legie a lov škorpiónů. Nezapomenutelné ubytování na jedinečném místě - ve stanech berberských nomádů v pevnosti Bou Jerif! Následující den přejezd k úpatí pohoří Antiatlas, pobyt v opevněném městě Tiznit a prohlídka přehrady Youssef Ben Tachfine. Cena zahrnuje: nocleh, 2 obědy, večeře, snídaně.

 

MALEBNÉ MĚSTEČKO AS-SAWÍRA 
Okouzlující bílo-modré městečko. Nachází se u pobřeží Atlantiku s krásným starým městem z 18. století. Město malířů, sochařů, hudebníků a umělců vyrábějících nádherné stříbrné výrobky. Toto město opakovaně navštívil Jimmy Hendrix. Program zahrnuje procházku historickým starým městem s opevněným nábřežím La Scala. Ve volném čase oběd na vlastní náklady.

 

PROJÍŽĎKA NA VELBLOUDECH
Dvouhodinový výlet na velbloudech do okolí Agádíru. Výhodou výletu je zajímavá trasa projížďky vedoucí přes eukalyptové háje podél údolí řeky Souss, kde lze s trochou štěstí vidět růžové plameňáky!

 

RELAXAČNÍ HAMMAM 
Tato relaxační procedura ošetření pleti je kombinací sauny, vodní lázně, aplikace černého olivového mýdla, gommage peelingu a hodinové masáže celého těla přírodními oleji.

 

KROKODÝLÍ PARK 
Výlet do Krokodýlího parku u Agádíru. Je zde shromážděno přes 300 exemplářů krokodýla Nilského. Je to jeden z největších druhů krokodýlů žijících v Africe. Krokodýly lze zde obdivovat v krásném uspořádání odkazujícím na jejich přirozený ekosystém. Park je také okouzlující botanickou zahradou, kde rostou rostliny z celého světa. Neobvyklé druhy exotických rostlin byly rozděleny do 4 botanických oblastí. V Croco parku můžete také obdivovat obří želvy a leguány. Volný čas v parku.

 

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto jakékoliv případné reklamace by měly být směřovány přímo na organizátora. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientačnípro podrobnější informace prosím kontaktujte našeho zástupce v Agadiru. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

 

Víza - informácie pre predajcov

Držitelé cestovních pasů České republiky nepotřebují ke vstupu do Maroka vízum pro pobyt nepřesahující 90 dnů.

POZOR: Občané třetích zemí, se kterými nemá Maroko bezvízovou dohodu a kteří cestují s cestovním dokladem vydaným Českou republikou, vízum potřebují!

Ke vstupu do Maroka musí být občan ČR, dle informací Ministerstva zahraničních věcí a spolupráce Marockého království, vybaven nepoškozeným cestovním pasem s platností nejméně 3 měsíce od data vstupu na marocké území.

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.22 €