Ubytování ALK Obrázok0
Ubytování ALK Obrázok1
Ubytování ALK Obrázok2
Ubytování ALK Obrázok3
Ubytování ALK Obrázok4
Ubytování ALK Obrázok5
Ubytování ALK Obrázok6
Ubytování ALK Obrázok7
Ubytování ALK Obrázok8
Ubytování ALK Obrázok9
Ubytování ALK Obrázok10
Ubytování ALK Obrázok11
Ubytování ALK Obrázok12

Albánsky off road

Albánsko - Kruja
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Adriatik II

Poloha
Drač, ktoré sa nachádza na pobreží Jadranského mora, je jedným z najvýznamnejších albánskych turistických stredísk a druhým najväčším mestom v Albánsku. Jeho dlhá história, ktorá siaha až do stredoveku, zanechala mnoho zaujímavých pamiatok, rovnako z rímskych čias. Tu stojí za to vidieť pozostatky hradieb starobylého mesta, Forum Romanum, amfiteáter a ruiny rímskych horúcich prameňov z 2. storočia. Môžete tiež navštíviť Archeologické múzeum s modernou výstavou venovanou dávnej kultúre. Hotel Adriatik II sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži.

Pláž
Dlhá, piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Hotel Adriatik II sa nachádza priamo pri pláži, má oddelený sektor s vlastnými ležadlami a slnečníkmi, ktoré môžu hoteloví hostia využívať zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, reštaurácia, bar, TV miestnosť, úschovňa batožiny.

Izby
Útulné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky pre dve osoby. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, balkónom alebo terasou (niektoré s výhľadom na more), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, trezorom, TV, minibarom a sušičom vlasov.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu (jedlá medzinárodnej a albánskej kuchyne). Nealkoholické nápoje (voda, džúsy, čaj, filtrovaná káva) a miestne alkoholické nápoje (pivo, biele a červené víno a miestne alkoholické nápoje) sú k dispozícii od 10:00 do 22:00.

Šport a zábava
Stolný tenis, malé ihrisko pre deti. Vodné športy na pláži.

Internet
Internet Wi-Fi v celom hoteli.

Miestne kategórie
***

Náš názor
Vynikajúca cenová ponuka! Komorný a dobre umiestnený hotel Adriatik II sa nachádza pri pláži, promenáde a vedľa mnohých turistických atrakcií.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Bleart

Poloha
Hotel Bleart bol postavený v roku 1994 a kompletne zrekonštruovaný v roku 2012. Nachádza sa v jednom z najstarších (založené v roku 625 pr. n. l.) a najväčších miest v Albánsku - Drač. Je to miesto plné histórie a kultúry. Nájdeme tu najväčší rímsky amfiteáter na Balkáne z počiatku 2. storočia n. l. a benátsku vežu stojacu vnútri prístavu, od ktorej začína najzachovalejší fragment mestských hradieb. Drač je tiež jedným z najvýznamnejších rekreačných stredísk v krajine, so širokou, piesočnou plážou a množstvom reštaurácií a klubov. Tirana, hlavné mesto Albánska, je vzdialená cca 35 km. Transfer z letiska trvá cca 45 minút.

Pláž
Pláž v Drač je dlhá, piesočná a s pozvoľným vstupom do mora. Hotel Bleart sa nachádza priamo pri pláži, kde má oddelenú časť so svojimi ležadlami a slnečníkmi, ktoré môžu hoteloví hostia využívať zadarmo.

Vybavenie
K dispozícií je 24-hodinová recepcia, lobby, výťah, reštaurácia, bar na móle, terasa s výhľadom na more a do záhrady, sladkovodný bazén s oddelenou časťou pre deti.
Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo.

Izby
Hotel Bleart má 66 izieb rozložených na siedmych poschodiach.
Komfortné dvojlôžkové izby typu štandard s možnosťou jednej prístelky pre dospelého alebo pre dieťa. Sú vybavené kúpeľňou, balkónom s výhľadom na more, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, chladničkou a trezorom.
Rodinné izby môžu ubytovať max. štyri osoby (v izbe je manželská posteľ, prístelka v podobe samostatnej postele a rozkladacej pohovky). Rodinné izby sú zariadené rovnako ako štandardné izby.

Strava
All Inclusive: raňajky - formou bufetu, obed - výber z niekoľkých jedál, večera - formou bufetu (jedlá medzinárodnej a albánskej kuchyne, k dispozícii aj vegetariánske jedlá). Nealkoholické nápoje (voda, džúsy, čaj, prekvapkávaná káva) a miestne alkoholické nápoje (pivo, vodka, gin, brandy, víno) k dispozícii od 10:00 do 22:00.

Šport a zábava
Posilňovňa, plážový volejbal, malé wellness centrum (za poplatok), vodné športy na pláži (za poplatok); animačný program dva až trikrát týždenne na pláži, živá hudba vo večerných hodinách v bare na móle. Navyše je k dispozícii náš vlastný, perfektne zorganizovaný Figloklub, ponúkajúci animačný program, hry a zábavu pre deti i dospelých v poľskom jazyku!

Internet
Internet Wi-Fi v celom hoteli - zdarma.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.hotelbleart.com

Hodnotenie klientov
https://r.pl/albania-wczasy/bleart 

Náš názor
Hotel Bleart je jedným z najlepších hotelov v tejto časti Albánska. Vynikajúca pláž, veľa atrakcií na promenáde a bohatý animačný program Vám zabezpečí nádhernú dovolenku! Aktivity organizované v našom Figloklube poskytnú deťom skvelú zábavu a dospelým umožnia trochu oddychu. Srdečne odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Fafa One

Poloha
Moderný a komfortný hotel Fafa Komplex sa nachádza v turistickej štvrti Mali a Robit, cca 15 km od centra Drač a 35 km od letiska Tirana. Leží v oblasti nádhernej Albánskej riviéry na Jadranskom mori, ktorá ponúka krásne, široké a piesočnaté pláže. V okolí hotela Fafa Komplex sú reštaurácie a obchody. Odporúčame sa vydať do neďalekého mesta Drač, kde možno vidieť pozostatky starobylých mestských hradieb, rímskeho fóra a amfiteátra, rímskych kúpeľov z 2. storočia alebo navštíviť Archeologické múzeum. Transfer z letiska trvá cca 40 minút.

Pláž
Hotel Fafa Komplex sa nachádza pri súkromnej, širokej a piesočnej pláži, na ktorej sú bezplatné ležadlá a slnečníky.

Vybavenie
Recepcia, dve reštaurácie (vrátane jednej a'la carte), dva bary, bazén pre dospelých, detský bazén, dve konferenčné miestnosti, parkovisko.

Izby
Hotel Fafa Komplex má pohodlné a priestranné izby. Každá izba je vybavená balkónom alebo terasou, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, minibarom, chladničkou, trezorom, TV a sušičom vlasov. Štandardné izby s výhľadom na more alebo do záhrady - dvojlôžkové a trojlôžkové izby, rozloha izieb je cca 35 m².

Strava
All Inclusive: raňajky (formou bufetu), obedy (výber jedla z ponuky a'la carte) a večere (formou bufetu), alkoholické nápoje (pivo, vodka, rakija, gin, brandy, biele a červené víno) a nealkoholické nápoje (sladké nápoje, čaj, filtrovaná káva) v hodinách od 10:00-22:00.

Šport a zábava
Hotel Fafa Komplex organizuje koncerty, predstavenia, športové hry a zábavy a veľa animácií pre všetky vekové kategórie. Wellness centrum - fitness, sauna, vírivka, masáže, parné kúpele (za poplatok), miniklub pre deti, detské ihrisko.

Internet
V areáli celého hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.fafa.al

Hodnotenie klientov

Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu:  https://r.pl/albania-wczasy/fafa-one

Náš názor
Elegantný a veľmi komfortný hotel Fafa Komplex s rozsiahlou bazénovo-plážovou časťou. Hotel zaručuje všetko, čo je potrebné na strávenie bezstarostnej dovolenky s rodinou alebo s priateľmi: skvelá pláž s bezplatným plážovým servisom a výhodný program All Inclusive. Skvelá základňa pre tých, ktorí chcú tiež preskúmať Albánsko. Srdečne pozývame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Perandor Beach


Místo:
Hotel Perandor se nachází v turistické čtvrti Durrës, kde jsou četné restaurace, obchody, kavárny, hospody. Přibl. Nedaleký přístav je vzdálený 3,5 km a staré město a amfiteátr jsou vzdáleny přibližně 4,5 km. Hotel Perandor se nachází přímo na pláži a promenádě. Vzdálenost na nejbližší letiště - Tirana je cca 34 km. Hotel prošel v roce 2018 rekonstrukcí.

pláž:
Přímo u hotelu se nachází dlouhá a široká pláž s mírným klesáním k moři a samostatný soukromý prostor s bezplatnými plážovými službami pro hotelové hosty (lehátka a slunečníky).

K dispozici hostům:
24 hodinová recepce, malá hala, trezor na recepci, výtah, hlavní restaurace, lobby bar, 2 bazény: venkovní bazén se sluneční terasou as lehátky a slunečníky, dětský bazén, bar u bazénu. Prádelna je k dispozici za příplatek.

board:
All inclusive: místní a mezinárodní kuchyně se podává v hlavní restauraci formou bufetu. Snídaně: 08:00 - 10:00, oběd: 13:00 - 15:00, večeře: 19:00 - 22:00, vybrané nealkoholické nápoje, vybrané místní alkoholické nápoje, káva a čaj: 10:00 - 22:00 , Pozor! otevírací doba baru a restaurace se může změnit.

Sportovní a animační program:
Zdarma: velký bazén a brouzdaliště, hřiště. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

internet:
Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Místní kategorie:
****

Podle našeho názoru:
Ideální místo pro rodinnou dovolenou! Existuje několik důvodů, proč byste si měli vybrat tento hotel: nejlepší umístění, nejkrásnější pláž a promenáda, pokoje po renovaci za velmi atraktivní cenu, dobrý all inclusive servis a bezplatná lehátka a slunečníky na pláži.

Hotel Eter

Poloha
Postaven na přelomu let 2018/2019, hotel se nachází v turistické čtvrti Mali a Robit v západní části země, na albánské riviéře. Krásné a průhledné moře se širokými, zlatými plážemi vytváří ideální místo k odpočinku. Hotel se nachází cca. 16 km od Durres, kde můžete vidět Amphitheatre Dyrrahu od počátku druhého století, archeologické muzeum památek starověké kultury a benátské věž, ze kterého začíná nejzachovalejší část městských hradeb. Letiště Tirana je vzdálené asi 40 km a transfer trvá asi 50 minut.

Pláž
Kousek od hotelu se nachází krásná, široká a písečná pláž. Na pláži je část hotelu s bezplatnými lehátky a slunečníky. Na pláži je promenáda.

Vybavení
Recepce, výtah, bar, restaurace, bazén, brouzdaliště, lehátka.

Pokoje
Hotel má zcela nové standardní pokoje. Každý je vybaven koupelnou s toaletou, sprchou a fénem, ​​TV, individuálně ovládanou klimatizací, lednicí a trezorem. Všechny pokoje mají balkon a mají výhled na moře, boční pohled na moře nebo se nachází na protější straně budovy. Dětská postýlka pro děti do 2 let na vyžádání. Hotel má pokoje upravené pro osoby se zdravotním postižením (na potvrzení).

Strava
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické nápoje (pivo, raky, vodka, bílé a červené víno) a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:00.

Sport a zábava
Hotel provozuje sportovní a animační programy. Na pláži možnost využití vodních sportů (červenec - začátek září, dodatečně splatné).

Internet
Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu.

Místní kategorie
****

Náš názor
Velmi doporučujeme tento zbrusu nový a moderní hotel. Vynikající umístění na krásné písečné pláži, bezplatný plážový servis a komfortní all inclusive program vám zajistí perfektní, bezstarostnou dovolenou. Vítejte!

Program:

Víza - informácie pre predajcov

Upozornenie !!! V prípade cestovania mladistvých do Albánska:
- keď mladistvý cestuje len s jedným z rodičov, musí mať notársky overený list od druhého rodiča, preložený do angličtiny prísažným prekladateľom, ktorý vyjadruje súhlas druhého rodiča s cestou dieťaťa do Albánska.
- ak mladistvý cestuje pod dohľadom dospelých osôb, ktoré nie sú uvedené v rodnom liste, je opatrovník povinný mať notársky list od oboch rodičov, preložený do angličtiny prísažným prekladateľom, v ktorom rodičia súhlasia s cestou dieťaťa do Albánska.

Informácie o hoteloch

Trojhviezdičkové hotely (7 nocí)
Izby: prakticky vybavené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, všetky s kúpeľňou a väčšina izieb aj s TV.
Vybavenie: všetky hotely majú recepciu, bar, reštauráciu.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Najbližšie termíny do hotelu

Neboli nájdené žiadne záznamy

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €