Grand Aston Obrázok0
Grand Aston Obrázok1
Grand Aston Obrázok2
Grand Aston Obrázok3
Grand Aston Obrázok4
Grand Aston Obrázok5
Grand Aston Obrázok6
Grand Aston Obrázok7
Grand Aston Obrázok8
Grand Aston Obrázok9
Grand Aston Obrázok10
Grand Aston Obrázok11
Grand Aston Obrázok12

Grand Aston

Indonézia - Bali
Pobytové
Pláž do 100 m
Wi-Fi
SPA
Medzinárodné animácie
Posilňovňa
Bazén so sladkou vodou

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Luxusný, pohodlný a štýlový hotel Grand Aston sa nachádza v Tanjung Benoa - letovisku známom vďaka krásnym a čistým plážam. Hotel sa nachádza na ploche cca 2 ha. Letisko je vzdialené cca 13 km, Nusa Dua s obchodným centrom je vzdialené cca 5 km od hotela.

Pláž
Hotel Grand Aston leží priamo pri súkromnej piesočnatej pláži. Ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, bezpečnostná služba 24 hodín, štyri reštaurácie (dve zahrnuté v All Inclusive), bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo, parkovisko, bankomat (pred hotelom), autobus, ktorý jazdí do najbližších obchodov (rezervácia nutná).
Za poplatok: business centrum, požičovňa bicyklov, kozmetický salón, práčovňa, možnosť výmeny valút, butiky, lekáreň (pri ceste).
Pre deti: miniklub (09:00-17:00), detská opatrovateľka (na potvrdenie, za poplatok).

Izby
V hoteli Grand Aston sa nachádza 188 izieb zariadených v modernom balijskom štýle. Našim klientom ponúkame útulné dvojlôžkové izby typu Deluxe s možnosťou jednej prístelky. Izby sú vybavené kúpeľňou (WC, sprcha / vaňa), posteľami typu King size alebo Twin, sušičom vlasov, minibarom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou (zdarma), TV, telefónom, trezorom (zdarma), balkónom alebo terasou, internetom Wi-Fi.

Strava
Raňajky sú podávané formou bufetu.
Možnosť príplatku za All Inclusive: raňajky, obedy a večere vo forme bufetu v reštaurácii Grand Benoa Resto (otvorené od 06:30-22:30), nealkoholické a alkoholické nápoje v neobmedzenom množstve v reštaurácii Grand Benoa Resto, Bali Luna a v bare Aloha (otvorenom od 10:00-18:00).

Šport a zábava
Zadarmo v programe All Inclusive: vodné pólo, aqua aerobic, animácie v bazéne, stolný tenis, biliard, vystúpenie s rôznou tematikou, fitnes centrum, sauna.
Za poplatok: wellness.

Internet
V areáli celého hotela Wi-Fi - zdarma.

Miestne kategórie
**** +

Webové stránky
http://www.grandastonbali.com/the-resort.html

Náš názor
Luxusný a priestranný hotel Grand Aston leží v malebnom prostredí, priamo pri krásnej piesočnatej pláži - je to skutočný raj pre milovníkov pokojného odpočinku. Výhodou je možnosť príplatku za All Inclusive a bohaté športovo-rekreačné zázemie, ktoré umožňuje počas pobytu tiež aktívny odpočinok.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

 

Grand Mirage

Poloha
Hotel Grand Mirage je obklopený krásnou tropickou záhradou a nachádza sa v Tanjung Benoa, na južnom okraji ostrova. V okolí hotela je veľký výber obchodov a krčiem. Letisko je vzdialené cca 12 km, mesto Kuta (so širokým výberom obchodov, reštaurácií, barov a ďalšej zábavy) je vzdialené cca 15 km - doprava taxi cca 15 USD. Do Kuty a nákupného centra Bali Collection jazdí bezplatný autobus - nutná skoršia rezervácia.

Pláž
Verejná široká pláž s jemným svetlým pieskom je hneď pri hoteli Grand Mirage.
Ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma. Neďaleko sa nachádza centrum vodných športov.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, päť reštaurácií: hlavná reštaurácia s medzinárodnou a ázijskou kuchyňou 24hod., reštaurácia a'la carte s talianskou a stredomorskou kuchyňou, reštaurácia na pláži, kde sa podávajú jedlá z grilu a morských plodov, čínska reštaurácia (všetky reštaurácie a'la carte za poplatok), lounge bar, bar pri bazéne (typu "swim up"). Bazén s bazénom pre deti (so sladkou vodou), slnečná terasa, slnečníky, ležadlá a plážové osušky - zadarmo. V hoteli Grand Mirage sa nachádza konferenčné centrum, obchody so suvenírmi a mini market, práčovňa (za poplatok), kaderník a kozmetický salón a wellness centrum (cenník je dostupný na recepcii). Pre najmenších hostí je tu miniklub a detské ihrisko.

Izby
Hotel Grand Mirage má viac ako 300 izieb rôzneho typu. Našim klientom ponúkame izby typu Deluxe Garden s výhľadom na záhradu (o rozlohe cca 40 m²). Izby sú dvojlôžkové (prístelka v podobe rozkladacej postele). V každej izbe je individuálne nastaviteľná klimatizácia, satelitný TV, minibar (zdarma pre klientov s All Inclusive), príslušenstvo k príprave kávy a čaju, telefón, sušič vlasov a trezor (za poplatok). Všetky izby majú súkromný balkón.

Strava
Raňajky sú podávané formou bufetu alebo za príplatok All Inclusive blue: raňajky vo forme bufetu (07:00-10:30), obedy vo forme bufetu (12:00-15:00), večere vo forme bufetu (19:00-22:00) - podávané v hlavnej reštaurácii, miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje počas jedla a na hodinách od 11:00-24:00 v baroch, popoludňajší čaj (16:00-18:00), občerstvenie (15:00-19:00). Klienti s programom All Inclusive majú zľavu 30% na všetky importované alkoholické nápoje (napr. šampanské, importované vína). Pre hostí s All Inclusive neskorá večera v reštaurácii Grand Benoa (23:00 - 06:00).

Šport a zábava
Hotel Grand Mirage organizuje večerné vystúpenie so živou hudbou v Panorama Baru (dvakrát týždenne) a animácie (kabaret, tanečná show) - okrem programu All Inclusive za poplatok - cca 40 USD. Zadarmo: posilňovňa (08:00-22:00), herňa, nemotorové vodné športy. Za poplatok (cenník je dostupný na mieste): požičovňa bicyklov, tenis, biliard, lekcie varenie, motorové vodné športy.

Internet
Wi-Fi v lobby a na izbách - zadarmo. V konferenčnom centre možnosť využitia počítačov s prístupom na internet (zadarmo 30 minút denne).

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
http://www.grandastonbali.com/the-resort.html

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/bali-wczasy/grand-mirage

Náš názor
Veľmi kvalitný hotel so skvelým umiestnením, ideálna voľba pre osoby hľadajúce pokojný odpočinok ďaleko od rušných letovísk. Hotel Grand Mirage je dobrá voľba aj pre rodiny s deťmi i pre páry preferujúcich romantickú dovolenku. Jedna z najlepších pláží na ostrove Bali a jeden z mála hotelov ponúkajúci All Inclusive - odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 10, 11 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Ostatné

Vízová povinnost byla pro občany ČR zrušena.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

Výlety po okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. Cena cca 42 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. Cena cca 49 USD.

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! Cena cca 75 USD.

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.22 €