Sunrise Blue Magic Resort Obrázok0
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok1
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok2
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok3
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok4
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok5
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok6
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok7
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok8
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok9
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok10
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok11
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok12
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok13
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok14
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok15
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok16
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok17
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok18
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok19
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok20
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok21
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok22
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok23
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok24
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok25
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok26
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok27
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok28
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok29
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok30
Sunrise Blue Magic Resort Obrázok31

Sunrise Blue Magic Resort

Bulharsko
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Novopostavený Sunrise Blue Magic Resort privíta svojich prvých hostí v roku 2018. Je to sesterský hotel Resortu Sunrise All Suites z našej ponuky, ktorý sa nachádza medzi ním a krásnou piesočnou plážou vedľa hotela. Nachádza sa v pokojnej oblasti s dobrou dostupnosťou do neďalekého mesta Obzor (cca 3 km), kde možno nájsť mnoho obchodov, barov a reštaurácií. Do Obzoru jazdí autobus za poplatok (cca 1 EUR / osoba/ jednostranne). Letisko Varna je vzdialené cca 65 km a medzinárodné letisko Burgas je vzdialené cca 75 km od Sunrise Blue Magic Resorte.

Pláž
Krásna, piesočná a jedna z najdlhších pláží Bulharska (cca 10 km dlhá a 30-90 m široká) sa nachádza cca 30 m od Sunrise Blue Magic Resorte. Hotel má súkromnú preslnenú terasu priamo pri pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na pláži sú k dispozícii zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, dve reštaurácie vrátane hlavnej bufetovej reštaurácie s cooking show a tri bary. Navyše: vonkajší bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky na terase a na pláži - zdarma. Za poplatok: wellness zóna a požičovňa bicyklov.

Izby
Sedemposchodový hotel má viac ako 250 izieb - štandardné a junior suites. Možnosť prístelky pre jednu dospelú osobu alebo dve deti. Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).
K dispozícii sú izby s výhľadom na more (za príplatok). Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou (sprcha, WC, sušič vlasov), TV, mini chladničkou, trezorom a balkónom.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:30-14:30), občerstvenie - ovocie, pizza (12:30-16:00 ), zmrzlina (16:00-17:30), večera (18:00-21:00).
Dvakrát týždenne sú organizované tematické večere. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v lobby bare (08:00-24:00) a v bare pri bazéne (10:00-22:00). Počas niektorých jedál prebieha tzv. Cooking show. Jedenkrát za pobyt možnosť využitia obeda v reštaurácii a'la carte na terase (nutná skoršia rezervácia).

Šport a zábava
Sunrise Blue Magic Resort
organizuje denný a večerný animačný program pre deti aj dospelých, okrem iného: vodná gymnastika a vodné pólo, šípky, zumba, volejbalové a futbalové ihrisko; posilňovňa. Sauna a masáže - za príplatok. Navyše: mini klub, detské ihrisko a detský bazén.

Internet
V areáli celého hotela a na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
**** +

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomu zájazdu nájdete tu: https://r.pl/bulgaria-zlote-piaski-wczasy/sunrise-blue-magic-resort 

Náš názor
Kompletne nový hotel s fantastickou polohou priamo pri pláži uspokojí aj náročných klientov. Sesterský hotel Sunrise All Suites sa podelí o skúsenosť s "mladším bratom", čo je určite zárukou dobrých služieb a úspešnej dovolenky.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Ostatné

Bulharsko - Všeobecné informácie

Mena
LV - Bulharská Leva. Možno platiť kreditnými kartami a používať bankomaty. V turistických strediskách je možné si na niektorých miestach zameniť doláre a eurá.

Prepitné
Je vhodné nechávať malú sumu ako prepitné. Týka sa to najmä vodičov na výletoch v okolí a čašníkov v reštauráciách. Ocení ho tiež izbová služba v hoteloch.

Vízum
Českí obyvatelia môžu cestovať do Bulharska len s platným preukazom totožnosti.

Čas
+ 1 hodina v pomere k českému času.

Orientačné ceny
Obed 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v bare 1,5-3 LV; káva v kaviarni od 1 LV.

Pošta
Známka na pohľadnicu stojí 0,35 EUR. Na mnohých miestach sa nachádza poštová schránka, často tiež v hoteloch.

Elektrina
Napätie 220 V, 50 Hz. Zariadenia s českými typmi zástrčiek fungujú bez ťažkostí.

Telefóny
Telefónne karty možno kúpiť v obchodoch a trafikách v blízkosti verejných telefónnych automatov. Mobilné telefóny fungujú po celom Bulharsku. Miestne hovory sú lacné, zahraničné celkom drahé. Prosíme o zoznámenie sa s tarifnými podmienkami roamingu u Vášho operátora pred odchodom.

V regióne

Albena
Stredisko je ideálne pre rodiny s deťmi, nachádza sa vo veľkom areáli obklopenom lesmi a zeleňou. Funguje ako turistické mestečko, všetky atrakcie sú teda k dispozícií, bez ohľadu na hotel a ubytovanie. Krásna pláž, široká s jemným bielym pieskom, ponúka všetkým zákazníkom ležadlá a slnečníky zadarmo. Je dosť veľká na to, aby nebola nikdy preľudnená a pýši sa ocenením modrej vlajky, ktorá svedčí o čistote vody a pláže. Po celom areáli jazdí turistický vláčik, ktorý Vás dostane na každé miesto. Je tu rozsiahla ponuka rekreačných a športových zariadení a mnoho atrakcií pre deti. Oblasť je doslova pokrytá zeleňou a tunajšie hotely sa nachádzajú v záhradách obklopených stromami, alebo priamo na pláži. Ideálne miesto pre rodiny s deťmi, najlepšie na bulharskej riviére.

Zlaté Piesky
Úchvatná piesočná pláž, ktorá poskytuje neobmedzenú škálu možnosti pre aktívne strávenie Vašej dovolenky, skvele vybavené centrá, požičovne a športové objekty. Hotely nenáročné pre akýkoľvek rozpočet a turistov z celej Európy. Tunajší nočný život uspokojí všetky dychtivé tanečné šialenstvá a prázdninové zábavy.

Slnečné pobrežie
Najväčšie a najstaršie turistické mestečko na bulharskom pobreží. Pozdĺž 6 -kilometrovej pláže sa nachádza mnoho hotelov a turistických atrakcií. Hotely sa špecializujú na poskytovanie služieb rodinám s deťmi, mnoho hotelov teda disponuje početným zariadením pre tých najmenších. Pláž pozvoľna vstupuje do mora a je bezpečná aj pre tých, ktorí ešte nevedia plávať.

Odlety z: Varšavy, Katovíc, Lodži, Vroclave, Gdaňska, Poznane, Krakova, Lublina a Bydhoště. Zraz pri stanovisku odchodov Rainbow Tours 2 hodiny pred odletom lietadla na jednotlivých letiskách. Aktuálny poriadok odletov sledujte na r.pl\rozklady .

Výlety po okolí

NESSEBAR (1 deň)
Autobusový výlet do jedného z najkrajších miest v Bulharsku, ktorého staré mesto je zapísané na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Nessebar sa nachádza na malebnom polostrove, je spojený s pevninou úzkou šijou. Jedinečnosť mesta spočíva v jeho pamiatkach siahajúcich až do starovekých čias. Nájdeme tu pozostatky po starobylých Rimanoch, Grékoch, krásne stredoveké kostoly, fragmenty tureckých budov a malé drevené domy postavené v štýle bulharského národného obrodenia. Na kúzle mesta sa podieľa aj mnoho taverien a malých reštaurácií na pobreží. Táto zvláštna kombinácia prírodných krás, malebných pamiatok a jedinečnej atmosféry mesta robí Nessebar jedným z turistami najnavštevovanejších miest. Cena cca 32 EUR bez obeda / cca 37 eur s obedom.

BUKUREŠŤ - PARÍŽ VÝCHODU (1 deň)
Výlet autobusom do najviac osídleného mesta na Balkánskom polostrove. Mestu sa začalo hovoriť "Paríž východu" kvôli Víťaznému oblúku, tu tečúcej rieky a architektúre z 19. storočia. Bukurešť je metropola kontrastov, je prekvapujúce a úchvatné na každému kroku. Program zahŕňa návštevu Viedenského námestia, Národného divadla, Patriarchálnej katedrály, Univerzitného námestia, Kráľovského paláca a starého historického centra mesta. Po prehliadke nasleduje obed. Návrat do hotela neskoro večer. Cena cca 62 EUR / osoba.

WARNA- DELFINÁRIUM, (1 deň)
Nezabudnuteľná návšteva najväčšieho delfinária v tejto časti Európy, počas ktorej budeme môcť obdivovať výkony trénovaných delfínov - skákanie, balans, tanec a hra s publikom. Skvelá zábava pre deti i dospelých. Po programe prehliadka Varny - druhého najväčšieho mesta Bulharska, známeho ako "Perla Čierneho mora".
Cena cca 29 EUR / osoba zo Zlatých Pieskov / 42 - 47 EUR / osoba zo Slnečného pobrežia.

BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 deň)
Autobusový výlet do Balčiku - jedného z najpôvabnejších miest Bulharska. Pre svoju lokalitu na úpätí vápencových skál je nazývané "Bielym mestom Čierneho mora". Hlavným bodom programu bude prehliadka nábrežného malebného záhradno-palácového komplexu rumunskej kráľovnej Márie. Možno tu obdivovať napríklad nádherné stavby a rezerváciu s kaktusmi a ružami.
Ak sa chcete dobre baviť, tak iba v horúcom, balkánskom štýle. Budete mať možnosť sa o tom presvedčiť počas účasti v jedinečnom bulharskom večeri. Ten sa bude konať v krásne zariadenej ľudovej reštaurácií. Nenechajte si ujsť špeciality miestnej kuchyne a typické bulharské nápoje - víno a rakiju. Na programe večera je veľa atrakcií, napríklad predstavenie. Cena cca 48 EUR.

JEEP SAFARI - (1/2 dňa)
Výlet zaisťuje poriadnu dávku adrenalínu, skvelá zábava pre celú rodinu. Odchod z hotela okolo 9- 10 hodiny v džípoch s pohonom 4x4 do balkánskych hôr. Jazda džípom po nerovnom teréne, lesných cestách a kopcoch. Výlet tiež pre hotely na Slnečnom pobreží.
Cena cca 36-43 EUR / osoba.

Príroda

ZÁTIŠIE V NÁRODNOM PARKU ZLATÉ PIESKY
Ideálne útočisko pre tých, ktorí hľadajú oddych od pláže. Národný park Zlaté piesky leží v bezprostrednej blízkosti rezortu. Iba desať minút chôdze od hotela Grand Hotel Hermitage budete obklopení hustou, živou zeleňou a hluk veľkého strediska náhle zmizne. V parku sa pohybujete po vyznačených cestách. Asi z 90% sú tu na ploche 13,2 km2 stromy a kríky!

Relax

ČAS NA ZÁBAVU
Zlaté piesky ponúkajú nespočetné množstvo vynikajúcich klubov, krčmičiek a diskoték. Miesta tu nesú "žeravé" názvy, ako sú napr.: Roxy Disco, Arrogance Disco alebo Papaya. Poskytujú skvelú atmosféru, vynikajúce drinky a čerešničkou na torte je naozaj skvelá hudba! Takže na nudu si rozhodne nebudete sťažovať!

VŠETKO PO ČOM DUŠA TÚŽI
Pobrežná promenáda je srdcom Zlatých pieskov! Toto miesto žije 24 hodín denne. Nájdete tu požičovne, obchody, bary a reštaurácie.

NEBESKÉ PLÁŽE
Turisti milujú Zlaté piesky práve vďaka širokým, krásnym plážam, pokrytých jemným pieskom. Je to ideálne miesto pre vydýchnutie a užívanie si slnka, mora a piesočných pláží.

ČAS NA PLÁŽOVANIE V ALBENE
Pláž v Albene je široká a piesočnatá, takže tu strávený čas na opaľovanie je proste čisté potešenie! Vďaka pozvoľnému zostupu do mora sa tu môžu deti hrať voľne a bezpečne. Hĺbka mora tu nepresahuje 150 cm.

Poznávanie

KLÁŠTOR ZO 14. STOROČIA
Spoznajte na vlastné oči skalný kláštor Aladža. Táto neobyčajná skala, asi 30 metrov vysoká, skrýva dve úrovne miestností vytesaných priamo do skaly. Nachádzajú sa tu miesta, kde kedysi žili mnísi. Zachovaná je modlitebňa, kaplnka, krypta, kuchyňa a jedáleň. Miestnosti sú prepojené chodbami a pristavené kamenné schody robia úžasný dojem! Katakomby z prvého a druhého storočia, vytesané aj zo skaly, sú asi 800 metrov od kláštora.

S deťmi

ZÁBAVA PRE NAJMENŠÍCH
Lunapark v Albene zaručuje deťom veľkú zábavu. Výber z atrakcií je naozaj veľký. Deti môžu využiť napr. nafukovaciu trampolínu, malý vláčik, diskotéku atď. Pre tých najmenších sa tu organizujú súťaže a najrôznejšie predstavenia bábkového divadla.

Upozornenie! Ponúkané výlety sa organizujú s výjazdom ako zo Zlatých Pieskov, tak i z Albeny a Slnečného pobrežia. Programy a ceny sa teda líšia vzhľadom k rôznej vzdialenosti medzi týmito strediskami a navrhovaným atrakciám.
Predchádzajúce popisy miestnych zájazdov sú iba informačné a nepredstavujú obchodnú ponuku. Nemôžeme preto zaručiť, že budú všetky organizované. Úplný zoznam dostupných miestnych atrakcií spolu s ich aktuálnym cenníkom sú k dispozícií u našich delegátov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

09. 06. - 19. 06. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive
934 €
09. 06. - 23. 06. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
1 082 €
09. 06. - 16. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
689 €
12. 06. - 19. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
672 €
12. 06. - 26. 06. 2020 (15 dní)
Poznaň All Inclusive
1 109 €
16. 06. - 23. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
715 €
19. 06. - 26. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
672 €
19. 06. - 03. 07. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
1 134 €
19. 06. - 30. 06. 2020 (12 dní)
Varšava All Inclusive
875 €
23. 06. - 03. 07. 2020 (11 dní)
Katovice All Inclusive
874 €
23. 06. - 07. 07. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
1 235 €
23. 06. - 30. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
716 €
26. 06. - 10. 07. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
1 231 €
26. 06. - 07. 07. 2020 (12 dní)
Katovice All Inclusive
1 001 €
26. 06. - 03. 07. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
709 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €