Holiday Inn Resort Obrázok0
Holiday Inn Resort Obrázok1
Holiday Inn Resort Obrázok2
Holiday Inn Resort Obrázok3
Holiday Inn Resort Obrázok4
Holiday Inn Resort Obrázok5
Holiday Inn Resort Obrázok6
Holiday Inn Resort Obrázok7
Holiday Inn Resort Obrázok8
Holiday Inn Resort Obrázok9
Holiday Inn Resort Obrázok10
Holiday Inn Resort Obrázok11
Holiday Inn Resort Obrázok12
Holiday Inn Resort Obrázok13
Holiday Inn Resort Obrázok14
Holiday Inn Resort Obrázok15
Holiday Inn Resort Obrázok16
Holiday Inn Resort Obrázok17
Holiday Inn Resort Obrázok18
Holiday Inn Resort Obrázok19
Holiday Inn Resort Obrázok20
Holiday Inn Resort Obrázok21
Holiday Inn Resort Obrázok22
Holiday Inn Resort Obrázok23
Holiday Inn Resort Obrázok24
Holiday Inn Resort Obrázok25
Holiday Inn Resort Obrázok26
Holiday Inn Resort Obrázok27
Holiday Inn Resort Obrázok28
Holiday Inn Resort Obrázok29
Holiday Inn Resort Obrázok30
Holiday Inn Resort Obrázok31

Holiday Inn Resort

India
Pobytové
Rodinný
Nový
Posilovna
Bezplatné parkování
Přímo na pláži
SPA
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Tenisový kurt

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Elegantný hotel Holiday Inn Resort sa skladá z hlavnej budovy a ôsmich jednopodlažných budov na veľkej, dobre udržiavanej záhrade, nachádza sa v dedine Cavelossim na južnom pobreží Goi. Hotel je vzdialený cca 10 km od mesta Margao a cca 35 km od medzinárodného letiska.

Pláž
Hotel Holiday Inn Resort sa nachádza cca 300 m od krásnej širokej pláže Mobor s jemným pieskom. Na pláž vedie chodník pozdĺž záhrady. Ležadlá sú k dispozícii zdarma na hotelovej časti pláže.

Vybavenie
Recepcia 24h, zmenáreň, výťah, tri reštaurácie: hlavná Fig and Olive ležiaca pri bazéne servírujúca jedlá medzinárodnej i miestnej kuchyne, sezónna reštaurácia Beach Rill, ktorá sa nachádza na pláži a Zest Cafe (24 h) ponúkajúca pokrmy a'la carte goiskej kuchyne, rovnako ako lobby bar. V areáli hotela sa nachádza veľký bazén nepravidelného tvaru s oddelenou časťou pre deti, ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo.
Za poplatok: salón krásy, izbová služba 24h, práčovňa, lekár, stráženie detí.

Izby
Hotel Holiday Inn Resort ponúka svojim hosťom ubytovanie v 203 elegantných, štandardných dvojposteľových izbách (s rozlohou cca 31 m²; možnosť jednej prístelky v podobe normálnej alebo skladacej postele), ktoré sa nachádzajú v hlavnej budove alebo v menších budovách v záhrade. Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha / vaňa, sušič vlasov), centrálne riadenou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom (zdarma), príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, minibarom (konzumácia za príplatok), balkónom s výhľadom do záhrady. Za príplatok sú k dispozícii štandardné izby s výhľadom na bazén a trochu väčšie (o rozlohe cca 56 m²) a komfortnejšie zariadené izby typu Deluxe s výhľadom do záhrady alebo na bazén.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), obed (12:30-14:30) a večere (19:30-22:30) - sú podávané formou bohatého bufetu v hlavnej hotelovej reštaurácii, občerstvenie, káva, čaj, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v hlavnom bare (11:00-23:00). V reštaurácii je k dispozícii jedálny lístok a vysoké stoličky pre deti.

Šport a zábava
Hotel Holiday Inn Resort organizuje bohatý animačný program počas dňa a večera.
Navyše: fitnes centrum, sauna, šípky, šach a pre deti: detské ihrisko. Za poplatok: stolný tenis, volejbal, plážový volejbal, basketbal, tenisový kurt (možnosť zapožičania vybavenia, osvetlenie kurtu za príplatok), tenisové lekcie, wellness centrum so širokou ponukou ayurvédskych procedúr.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.holidayinngoa.com

Náš názor
Príjemný hotel Holiday Inn Resort s vkusným interiérom a typickým rekreačným charakterom, ktorý patrí k známemu hotelovému reťazcu - to je záruka úspešnej dovolenky. Hotel ponúka širokú škálu služieb a atrakcií vo veľkej a dobre udržiavanej záhrade. Vzhľadom k polohe v blízkosti pláže, bohatému športovému a rekreačnému zázemiu, infraštruktúre pre najmenších a výhodnému programu All Inclusive je skvelou voľbou ako pre rodinnú dovolenku, tak aj pre dovolenku vo dvojici.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

INDIE - základní informace

Odlety z: Varšavy nebo Katovic

Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.

Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.

Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.

Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.

Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Mapa

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €