Radisson Goa Candolim Obrázok0
Radisson Goa Candolim Obrázok1
Radisson Goa Candolim Obrázok2
Radisson Goa Candolim Obrázok3
Radisson Goa Candolim Obrázok4
Radisson Goa Candolim Obrázok5
Radisson Goa Candolim Obrázok6
Radisson Goa Candolim Obrázok7
Radisson Goa Candolim Obrázok8
Radisson Goa Candolim Obrázok9
Radisson Goa Candolim Obrázok10
Radisson Goa Candolim Obrázok11

Radisson Goa Candolim

India - Goa - Candolim
Pobytové
Blízko letiště, krátký transfer
SPA
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Parkoviště zdarma
V/blízko centra
Fitness
Komorní, malý
Novinka

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Elegantný butikový hotel vysokej kvality Radisson Goa Candolim sa nachádza v severnej časti pobrežia Goa, s mnohými obchodmi, reštauráciami a barmi v turistickom meste Candolim. Hotel sa nachádza kúsok od najznámejších atrakcií tejto časti Indie, okrem iného: pevnosti Aguada cca 4 km, do hlavného mesta Goi - Panadží cca 15 km, staré Goi cca 20 km. Letisko je vzdialené cca 35 km.

Pláž
Hotel Radisson Goa Candolim sa nachádza cca 500 m od širokej piesočnatej pláže Candolim. Chýba plážový servis. Ležadlá a slnečníky sú poskytované miestnymi plážovými barmi - za príplatok.

Vybavenie
Recepcia 24h, priestranná lobby, dve reštaurácie: hlavná The Palms s medzinárodnou a miestnou kuchyňou a Red Mango (nachádza sa od strany bazéna) so špecialitami goiskej kuchyne a morskými plodmi, bar v hlavnej reštaurácii. Hoteloví hostia môžu využívať vonkajší bazén obklopený slnečnou terasou. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: obchod so suvenírmi a šperky.

Izby
V niekoľkých hotelových budovách (spájajúcich súčasnú architektúru s miestnymi motívmi) je sedemdesiatosem vkusne zariadených štandardných dvojlôžkových izieb (s rozlohou cca 22 m²; možnosť jednej prístelky v podobe normálnej alebo rozkladacej postele).
Štandardné izby (s výhľadom na hotelové okolie) sú vybavené kúpeľňou (sprcha / vaňa, sušič vlasov - na vyžiadanie), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom (zdarma), príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, minibarom (konzumácia za príplatok , zadarmo dve fľaše vody denne / izba). Navyše o niečo väčšie izby Superior (s rozlohou cca 25 m²) sú vybavené ako štandardné izby, ponúkajú výhľad na bazén.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-11:00), obedy (12:30-14:30), večera (19:30-22:30) - sú podávané formou bohatého bufetu v hlavnej hotelovej reštaurácii a občerstvenie, káva, čaj, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v hlavnom bare (11:00-23:00). Pokrmy a'la carte v hlavnej reštaurácii a v reštaurácii Red Mango (nutná skoršia rezervácia miest) - za príplatok.

Šport a zábava
Hotel Radisson Goa Candolim neorganizuje animačný program, ale kompenzuje to lokalita v Candolime, pri jednej z najznámejších pláží Goi a neďaleko najväčších atrakcií severnej časti tohto indického pobrežia. Čas od času hotel organizuje tematické večery. Navyše: stolný tenis, biliard, posilňovňa. Za poplatok: wellness centrum s bohatou ponukou masáží a ayurvédskych procedúr.

Internet
Vo verejných priestoroch hotela a na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.radisson.com/goa-candolim

Náš názor
Komorný hotel Radisson Goa Candolim patrí k jednému z najlepších hotelových reťazcov na svete, vyznačuje sa vynikajúcimi službami. Odporúčame najmä náročným hosťom, ktorí si cenia odpočinok v pokojnom prostredí, ale chcú mať možnosť spoznať miestnu goisku kultúru. Vynikajúce služby, originálne kuchyne, nebeské pláže a turistické atrakcie "na dosah ruky" určite uspokoja aj najnáročnejších klientov!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

INDIE - základní informace

Odlety z: Varšavy nebo Katovic

Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.

Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.

Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.

Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.

Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €