Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok0
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok1
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok2
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok3
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok4
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok5
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok6
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok7
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok8
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok9
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok10
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok11
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok12
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok13
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok14
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok15
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok16
Hotel Buczyński Medical & Spa Obrázok17

Hotel Buczyński Medical & Spa

Poľsko - Krkonoše - Świeradów Zdrój
Pobytové
Domácí zvířata
Voucher

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel Buczyński Medical&SPA je nové zariadenie rodiny Buczyńských, ktoré bolo otvorené koncom roka 2016. Je výbornou voľbou pre hostí, ktorí oceňujú pokoj a ticho, aj pre tých, ktorí by chceli byť bližšie k centru. Zariadenie sa nachádza v malebnej dedinke Świeradów-Zdrój, obklopenej očarujúcou prírodou Jizerských hôr. Kúpeľný dom a mestská promenáda sú vzdialené približne 50 m, ale poloha objektu mimo hlavnej ulice zaručuje oddych nerušený hlukom mesta. Hotel je vzdialený približne 1 km od miesta, kde začína väčšina turistických trás.

.
K dispozícii pre hostí

Recepcia otvorená od 7.00 do 22.00, výťah, reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou, Coctail & amp; Café bar s originálnymi kokteilmi a aromatickou kávou a čajom, rozsiahla Medical & amp; SPA zóna s rôznymi ošetrovacími, relaxačnými a liečebnými procedúrami (za poplatok). Liečebná základňa vybavená najmodernejším zariadením ponúka širokú škálu profesionálnych procedúr, ktoré pomáhajú pri rôznych zdravotných ťažkostiach a poúrazových bolestiach. Hotel vyniká aj výnimočnou ponukou orientálnych procedúr: ajurvéda, thajské a balijské masáže a exkluzívne ošetrenia tváre. Hotel ponúka aj wellness centrum s veľkým ozonizovaným bazénom, 2 saunami; suchou a parnou a vírivkou vo vnútri aj vonku.Parkovanie - strážené 25 PLN/deň. Zvieracie zvieratá sú akceptované za príplatok.

.
Internet

WiFi - zadarmo v celom hoteli

Stravovanie

Hotelová reštaurácia ponúka hosťom raňajky (8:00 - 10:30) formou pestrého bufetu. Za večeru (17:00 - 19:30) je možné zaplatiť príplatok (nápoje k jedlu sa platia dodatočne). Na mieste je k dispozícii ponuka a'la carte.

.
Športový a animačný program

Rainbow organizuje v prázdninovej dedine celý rad aktivít pre dospelých. Ak si to želáte, v prvý deň vás pozveme na pešiu prehliadku okolia, počas ktorej spoznáte najzaujímavejšie miesta vo vašej dovolenkovej destinácii, a počas teambuildingového večera sa budete môcť zoznámiť s ostatnými rekreantmi. Každodenné hodiny strečingu vám dodajú skvelú energiu na celý deň. Počas dovolenky sa môžete zúčastniť aj na kurzoch nordic walkingu a spoznať liečivú silu jogy. Medzi ďalšie aktivity, ktoré budú viesť naši špecialisti, patria pilates, zumba, tanečné workshopy, workshopy varenia, remeselné dielne .

V období 11.06 - 18.09.2021 bude Dúha ponúkať aj animácie pre deti vo Figloklube, ktoré budú viesť kvalifikovaní animátori. Figlokluby a naši animátori sú špecialisti na zábavu! Počas 6 dní v týždni prenesú deti do úžasného sveta fantázie a aktivity. Na najmenších čaká nespočetné množstvo hádaniek, výprav, divokých tancov, rôznych výtvarných dielní, hier a aktivít v bezpečnej atmosfére. Animátori, ktorí dbajú na rôzne potreby detí, ponúkajú širokú škálu aktivít vonku aj v našom Figloklube, ktorý sa nachádza v dedinke a je k dispozícii každý deň okrem soboty.

Hotel neprevádzkuje animačné aktivity. Svojim hosťom poskytuje fitnes a kardio miestnosť, detskú herňu a požičovňu bicyklov (za poplatok).

Webová lokalita Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Vysokokvalitný hotel s krásnou polohou, ktorý svojich hostí povzbudzuje ku každodennému kontaktu s prírodou. Skvelá voľba pre milovníkov pešej turistiky alebo cyklistiky. Ďalšou výhodou je možnosť využiť množstvo liečebných a zdravotných procedúr v oblasti Medical & SPA.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Karkonosze - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €