Savoy Next Obrázok0
Savoy Next Obrázok1
Savoy Next Obrázok2
Savoy Next Obrázok3
Savoy Next Obrázok4
Savoy Next Obrázok5
Savoy Next Obrázok6
Savoy Next Obrázok7
Savoy Next Obrázok8
Savoy Next Obrázok9
Savoy Next Obrázok10
Savoy Next Obrázok11

Savoy Next

Portugalsko - Madeira
Pobytové
Posilovna
Wellness

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Mestský hotel zrekonštruovaný v roku 2020 sa nachádza asi 600 m od centra mesta, v okolí sú bary, reštaurácie a supermarket. Zastávka verejnej dopravy pri hoteli, Na letisko cca 25 km.

.
Pláž

Hotel má slnečnú terasu s prístupom do oceánu - podrobnosti v časti "K dispozícii".

Cca 1,7 km od hotela, na pláži Lido (kamienková), sa nachádza kúpalisko Lido (ocenené Modrou vlajkou, vstupné cca 5,5 Eur/dospelý, zľavy pre deti, ležadlá a slnečníky za poplatok cca 5 Eur/komplet, okrem iného: bazén, detské brodítko s pirátskou loďou, slaná voda, prístup do oceánu, šatne, viac informácií na ). 5 Eur/komplet, na mieste okrem iného: bazén, detské brouzdalište s pirátskou loďou, slaná voda v bazénoch, prístup do oceánu, šatne, viac informácií na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/item/571-lido-bathing-complex.html).


.
K dispozícii pre hostí

Recepcia, vstupná hala, výťahy, reštaurácia, 3 bary. Za poplatok: izbová služba, konferenčná miestnosť, služba prania a žehlenia, parkovisko (10 eur/deň), požičovňa áut a bicyklov. Hotel poskytuje uteráky k bazénu (čakajú na hostí na izbe). Hotel má 2 priestory so slnečnými terasami - jeden v hlavnej budove na streche - bazén so sladkou vodou (len pre dospelých) - Rooftup bar (DJ), ležadlá a slnečníky; druhý na opačnej strane ulice (prechod cez most) - pri oceáne, bazén so slanou vodou, ležadlá a slnečníky a plošina na zostup k oceánu.
GRAB&GO (samoobslužný obchod), bar 24/24 v priestoroch recepcie. Samoobslužná registrácia.

Hotel akceptuje malé psy (len v apartmánoch Ocean) - 30 €/deň, na základe potvrdenia.

Internet

V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi.

.
Stravovanie

Žiadne jedlo. Za raňajky (formou bufetu) alebo raňajky&nbspa večeru alebo raňajky, obed a večeru sa účtuje príplatok. Raňajky sa podávajú formou bufetu, obedy a večere a' la carte.

.
Športový a animačný program

Animácie pre dospelých sa konajú približne 4-krát týždenne. Sauna, turecký kúpeľ, ľadová sprcha - zdarma. Kúpele za poplatok: masáže, 3 miestnosti na procedúry, turecký kúpeľ.
Bez poplatku: posilňovňa otvorená 24 hodín denne

.
Webová lokalita Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Hotel, ktorý bol v roku 2020 zrekonštruovaný a je súčasťou kolekcie Savoy Signature Collection, je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia vysoký štandard ubytovania a moderný dizajn. Priamy prístup k oceánu z jednej zo slnečných terás je tiež nepochybne veľkou výhodou a svedčí o jedinečnosti lokality. Hotel sa nachádza v príjemnej pešej vzdialenosti od očarujúceho starého mesta a prístavu.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. Turistický poplatek v hotelch (cca 2 EUR/os./deň).

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

 

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

.

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Upozornenie k programu

Žádáme klienti, aby si vzali s sebou smlouvu o zájezdu (vytištěnou nebo alespoň v elektronické podobě).

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €