Clara Obrázok0
Clara Obrázok1
Clara Obrázok2
Clara Obrázok3
Clara Obrázok4
Clara Obrázok5
Clara Obrázok6
Clara Obrázok7
Clara Obrázok8
Clara Obrázok9
Clara Obrázok10
Clara Obrázok11
Clara Obrázok12
Clara Obrázok13
Clara Obrázok14

Clara

Grécko - Lesbos - Petra
Pobytové
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tichý, za městem
Přímo na pláži
Doporučujeme
Bazén
Bazén se slanou vodou

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotelový komplex sa nachádza v malej dedinke Avlaki na okraji Petry. Do centra Petry s tavernami a obchodmi cca 1,5 km, najbližšie obchody cca 700 m od hotela. Cca. 250 m od hotela sa nachádza zastávka verejnej dopravy, odkiaľ sa môžete dostať do Anaxosu alebo Molyvosu s historickou pevnosťou. Vzdialenosť na letisko Mytilene je približne 65 km. POZNÁMKA!Cena nezahŕňa miestnu pobytovú taxu vo výške 1,50 EUR/izba/deň. Táto daň je povinná a platí sa priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli.

.
Pláž

Približne 100 m od hotela (prístup cez miestnu komunikáciu) sa nachádza malá piesočnato-kamienková verejná pláž s obmedzeným počtom bezplatných slnečníkov a ležadiel. Piesočnaté pláže Anaxos a Petra sú v pešej vzdialenosti (cca 1 km, ležadlá a slnečníky za poplatok).

K dispozícii pre hostí

Hotel sa nachádza v radovej zástavbe na svahu a pozostáva z niekoľkých jednoposchodových budov (kvôli výškovým rozdielom sa neodporúča pre osoby so zníženou pohyblivosťou). Má recepciu s nepretržitou prevádzkou, vstupnú halu s TV kútikom a knižnicou, hlavnú reštauráciu s terasou (k dispozícii sú vysoké stoličky pre deti), lobby a bar pri bazéne, bazén so slanou vodou s oddelenou časťou pre deti (ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma), parkovisko, počítačový kútik. Za príplatok trezor na recepcii (cca 10 EUR/týždeň), osušky (cca 2 EUR/kus/týždeň).

Internet

Internetové pripojenie Wi-Fi je bezplatné v priestoroch recepcie a na izbách.

Stravovanie

All Inclusive: raňajky (08:00-10:00), obed (13:00-14:30) a večera (19:00-21:00) podávané formou bufetu v hotelovej reštaurácii. Nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo) sú k dispozícii v baroch medzi 10:00-22:00.

Športový a animačný program

V hoteli sa nachádza malé detské ihrisko. Okrem toho je k dispozícii náš vlastný Figloklub, ktorý ponúka animácie, hry a aktivity pre deti v poľskom jazyku!"

Webová lokalita Miestna kategória

***

Podľa nášho názoru

Najväčšou prednosťou hotela je jeho poloha na kopci v odľahlej oblasti s fantastickým výhľadom na more, záliv a blízke mestá. All inclusive stravovanie a animácie vo Figloklube zaručia vydarenú dovolenku pre celú rodinu!

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna na ostrově Lesbos trvá obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnotenie r.pl

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €