Blue Horizon Obrázok0
Blue Horizon Obrázok1
Blue Horizon Obrázok2
Blue Horizon Obrázok3
Blue Horizon Obrázok4
Blue Horizon Obrázok5
Blue Horizon Obrázok6
Blue Horizon Obrázok7
Blue Horizon Obrázok8
Blue Horizon Obrázok9
Blue Horizon Obrázok10
Blue Horizon Obrázok11
Blue Horizon Obrázok12
Blue Horizon Obrázok13
Blue Horizon Obrázok14
Blue Horizon Obrázok15

Blue Horizon

Grécko - Rhodos - Ialyssos
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Rozsiahly hotelový komplex pozostáva z veľkej hlavnej budovy a niekoľkých menších bungalovov v nádherne udržiavaných sviežich záhradách. Objekt sa nachádza priamo na piesočnato-kamienkovej pláži, jednej z najkrajších pláží v tejto časti ostrova. Do centra Ialyssosu s ponukou rôznorodej zábavy a obchodov cca 500 m (prístup do centra cez osvetlenú ulicu; najbližšie obchody a taverny sú hneď vedľa hotela). V centre Ialyssosu sa nachádza autobusová zastávka verejnej dopravy, ktorou sa dostanete do centra mesta Rhodos vzdialeného asi 8 km, kde nájdete množstvo obchodov, barov, reštaurácií, diskoték a predovšetkým nádherné stredoveké staré mesto. Transfer z letiska do hotela trvá približne 30 minút.

K dispozícii pre hostí

Recepcia (24 hodín) s lobby, klimatizovaná (jún-september) hlavná reštaurácia s terasou (detské stoličky zdarma), hlavný bar a bar pri bazéne, TV miestnosť, veľký bazén (so sladkou vodou), detské brodítko, ležadlá a slnečníky (pri bazéne - zdarma, na pláži a v záhrade za príplatok cca. 8 EUR za sadu: dve ležadlá a slnečník), plážové osušky (zdarma), krásne udržiavaná veľká záhrada, detské ihrisko, miniklub pre deti, WI-FI v lobby (za príplatok cca 2,50 EUR/30 min.), bez úschovne batožiny, hotel akceptuje kreditné karty. V priestoroch hotela sa nachádza zmenáreň.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bohatého bufetu. Nápoje k jedlám za príplatok. K dispozícii je detské menu.

.
Športový a animačný program

Hotel ponúka animačný program pre deti a dospelých od polovice mája do konca septembra, ktorý zahŕňa športové hry a aktivity počas dňa, večerné predstavenia a animácie v detskom miniklube (približne štyrikrát týždenne). K dispozícii je biliard, ping pong, tenisový kurt (za poplatok), basketbalové ihrisko a ihrisko na plážový volejbal. Okrem toho sa pri pláži nachádza jedna z najznámejších škôl windsurfingu na ostrove (za poplatok).

Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Dobre udržiavaný hotel so zaujímavo upraveným areálom, s veľmi dobrou polohou v krásnej záhrade a priamo na peknej pláži. Odporúčame milovníkom windsurfingu a klientom, ktorí ocenia blízkosť dovolenkových aktivít.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby delegáta. Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ!

Cena nezahrnuje: místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 0,5-4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program


Den první
Odlety z Česka. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Česka.
 

Mapa

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €