Vienna House Amber Baltic Obrázok0
Vienna House Amber Baltic Obrázok1
Vienna House Amber Baltic Obrázok2
Vienna House Amber Baltic Obrázok3
Vienna House Amber Baltic Obrázok4
Vienna House Amber Baltic Obrázok5
Vienna House Amber Baltic Obrázok6
Vienna House Amber Baltic Obrázok7
Vienna House Amber Baltic Obrázok8
Vienna House Amber Baltic Obrázok9
Vienna House Amber Baltic Obrázok10
Vienna House Amber Baltic Obrázok11
Vienna House Amber Baltic Obrázok12
Vienna House Amber Baltic Obrázok13
Vienna House Amber Baltic Obrázok14
Vienna House Amber Baltic Obrázok15
Vienna House Amber Baltic Obrázok16
Vienna House Amber Baltic Obrázok17
Vienna House Amber Baltic Obrázok18

Vienna House Amber Baltic

Poľsko - Západné Pomorie - Medzizdroje
Pobytové
V/blízko centra
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Wi-Fi

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje sa nachádza v rekreačnom stredisku na poľskom Jantárovom pobreží. Na jednej strane hotela sa nachádza prímorská promenáda a nový park, zatiaľ čo na druhej strane sú útesy Wolinského národného parku. Cena nezahŕňa turistickú daň, ktorá sa platí na recepcii vo výške 2,3 PLN/osoba/deň.

.
Pláž

Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v mestečku Miedzyzdroje.

.
K dispozícii pre hostí

Recepcia s nepretržitou prevádzkou, reštaurácia, hotelový bar, Café Vienna, slnečná terasa s výhľadom na more, vnútorný a vonkajší bazén, sauny, 5 multifunkčných konferenčných miestností s kapacitou až 750 osôb, 60 parkovacích miest.

Internet

Bezplatné Wi-Fi.

.
Stravovanie

Rozdelenie raňajok. Možný príplatok za večeru.

.
Športový a animačný program

2 suché sauny, 2 tiché zóny s ležadlami a novinami, diskotéka (otvorená počas letnej sezóny v piatok a sobotu). Za príplatok: bowling, biliard, 2 masážne miestnosti.

Rainbow organizuje v turistickej dedinke množstvo aktivít pre dospelých. Ak si to želáte, v prvý deň vás pozveme na pešiu túru po okolí, počas ktorej spoznáte najzaujímavejšie miesta vo vašej dovolenkovej destinácii, a počas teambuildingového večera sa budete môcť zoznámiť s ostatnými dovolenkári. Každodenné hodiny strečingu vám dodajú skvelú energiu na celý deň. Počas dovolenky sa môžete zúčastniť aj na kurzoch nordic walking a spoznať liečivú silu jogy. Medzi ďalšie aktivity, ktoré budú viesť naši špecialisti, patrí pilates, zumba, tanec, varenie a remeselné workshopy .

V období 12.06 - 18.09.2021 bude Dúha ponúkať aj animácie pre deti vo Figloklube, ktoré budú viesť kvalifikovaní animátori. Figlokluby a naši animátori sú špecialisti na zábavu! Počas 6 dní v týždni prenesú deti do úžasného sveta fantázie a aktivity. Na najmenších čaká nespočetné množstvo hádaniek, výprav, divokých tancov, rôznych výtvarných dielní, hier a aktivít v bezpečnej atmosfére. Animátori, ktorí dbajú na rôzne potreby detí, ponúkajú širokú škálu aktivít vonku aj v našom Figloklube, ktorý sa nachádza v dedine a je k dispozícii každý deň okrem soboty.

.
Webová lokalita Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Živá atmosféra Miedzyzdrojov - prímorského letoviska na ostrove Wolin - z neho robí celoročne obľúbenú destináciu pre rodiny s deťmi aj páry. Modré odtiene mora, zeleň národného parku a zlatistý piesok na pláži vytvárajú okolo zrekonštruovaného hotela nádhernú hru farieb.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4,5 nebo 6 započatých hotelových dní) stravování dle popisu ubytování, dálkovou (telefonickou) asistenci rezidenta.

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, úrazové pojištění a pojištění zavazadel, pobytovou taxu, místní výlety, stravování jiné než uvedené v popisu stravy v jednotlivých ubytovacích zařízeních, nápoje k jídlu, pokud není v popisu ubytování uvedeno jinak, a další osobní výdaje.

Z důvodu konání COVID-19 mohou být některá hotelová zařízení/atrakce/služby v provozu po omezenou dobu a/nebo mohou být z nabídky vyloučeny

.

Program


První den
Příjezd na vybrané místo. Ubytování.

Druhý až předposlední den
Čas na odpočinek, účast na místních výletech apod.

Poslední den
Odjezd.

Odjezd.

Mapa

Hodnotenie r.pl

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €