Aries Hotel & Spa Obrázok0
Aries Hotel & Spa Obrázok1
Aries Hotel & Spa Obrázok2
Aries Hotel & Spa Obrázok3
Aries Hotel & Spa Obrázok4
Aries Hotel & Spa Obrázok5
Aries Hotel & Spa Obrázok6
Aries Hotel & Spa Obrázok7
Aries Hotel & Spa Obrázok8
Aries Hotel & Spa Obrázok9
Aries Hotel & Spa Obrázok10
Aries Hotel & Spa Obrázok11

Aries Hotel & Spa

Poľsko - Slezské Beskydy - Szczyrk
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Aries Hotel & Spa Wisła vznikol v ikonickom turistickom dome - legendárnom útulku PTTK "Nad Zaporą", na mieste, kde sa začína kráľovná poľských riek. Wisła, ktorá sa nachádza v srdci Sliezskych Beskýd, je mesto, ktoré láka milovníkov lyžovania aj horskej turistiky. Hotel sa nachádza v tichej lokalite pri priehrade Mała, odkiaľ začínajú turistické trasy rôznej náročnosti, napr. na Baraniu Horu, Polanu Przysłop, Zielony Kopiec alebo Smerekowiec. Je tu aj možnosť jazdy na horských bicykloch. V zime Wisła láka milovníkov lyžovania, pretože v jej okolí sa nachádza viac ako 20 lyžiarskych staníc rôznej náročnosti. Milovníci bežeckého lyžovania môžu využívať jednu z najlepších homologizovaných tratí FIS v Poľsku.

.
K dispozícii pre hostí

Tento 4* komfortný a štýlový hotel je prirodzene zariadený z dreva a kameňa, pričom sa dbá na dobrú atmosféru a zachovanie miestneho charakteru. K vybaveniu patrí: recepcia s nepretržitou prevádzkou, 3 výťahy (1 v každej z 3 budov) lobby bar, bazén s 12 ležadlami, 3 sauny, 2 vonkajšie vírivky, fitnescentrum, oddychová zóna pri rieke, reštaurácia Polka (s kuchyňou Magdy Gessler) s terasou nad potokom, 3 menšie konferenčné miestnosti alebo 1 veľká. K dispozícii sú podzemné parkovacie miesta. (Niektoré z uvedených zariadení sú spoplatnené).

Za poplatok Aries SPA - 4 ordinácie ponúkajúce procedúry renomovaných kozmetických značiek; pre hotelových hostí zdarma, atmosférická wellness zóna s bazénom a saunovou časťou, 2 vonkajšie vírivky, fitnes miestnosť, relaxačná zóna pri rieke, 2 detské herne, detské ihrisko v záhrade. Počas dovolenkovej sezóny niekoľkokrát týždenne detské animácie a hudobné večery v piatok alebo v sobotu (organizované hotelom).

.
Internet

V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi.

.
Stravovanie

Raňajky a večera sú zahrnuté v cene. Raňajky sa podávajú formou bufetu v reštaurácii Polka v susedstve hotela, 3-chodové večere sa podávajú (výber šéfkuchára) s nealkoholickými nápojmi (voda, káva, čaj, džúsy) - v prípade veľkého počtu hostí v hoteli je možné zmeniť formu podávania večerí na bufet.

.
Športový a animačný program

Za poplatok, Aries SPA - 4 ordinácie s ponukou procedúr renomovaných kozmetických značiek; pre hotelových hostí zdarma, atmosférická wellness zóna s bazénom a saunou, 2 vonkajšie vírivky, fitnes, relaxačná zóna pri rieke, 2 detské herne, detské ihrisko v záhrade. Počas dovolenkovej sezóny niekoľkokrát týždenne detské animácie a hudobné večery v piatok alebo v sobotu (organizované hotelom).

.
Webová lokalita Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Útulný a luxusný hotel v štýle, ktorý spája blízkosť prírody s relaxáciou, vďaka čomu je tu komfort odpočinku výnimočný. Jeho výhodná poloha je ďalšou devízou a celok dopĺňa vynikajúca autorská kuchyňa. Srdečne odporúčame.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Beskid Śląski - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €