Amari Phuket Obrázok0
Amari Phuket Obrázok1
Amari Phuket Obrázok2
Amari Phuket Obrázok3
Amari Phuket Obrázok4
Amari Phuket Obrázok5
Amari Phuket Obrázok6
Amari Phuket Obrázok7
Amari Phuket Obrázok8
Amari Phuket Obrázok9
Amari Phuket Obrázok10
Amari Phuket Obrázok11
Amari Phuket Obrázok12
Amari Phuket Obrázok13
Amari Phuket Obrázok14

Amari Phuket

Thajsko - Phuket - Patong Beach
Pobytové
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel Amari sa nachádza uprostred exotickej vegetácie v zálive Patong. Necelých 17 km od hotela sa nachádza Phuket, kde v starom meste môžeme obdivovať architektúru kombinujúcu koloniálny a čínsky štýl, množstvo obchodov, kaviarní, múzeí (Thai Hua Museum), reštaurácií a historických chrámov (Jui Tui Shrine) vynímajúcich sa medzi modernými budovami. K ďalším zaujímavostiam v okolí patrí chrám Wat Chalong (cca 18 km od hotela) a socha Veľkého Budhu nachádzajúca sa na vrchole kopca Nakkerd (cca 30 km).

POZNÁMKA: V hoteli môže byť účtovaný povinný depozit, ktorý sa platí priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli. Podrobnosti o výške zálohy budú klienti informovaní na mieste.


.
Pláž

Verejná piesočnatá pláž Patong sa nachádza približne. 1 km od hotela (ležadlá a slnečníky za poplatok). Hotel organizuje bezplatnú kyvadlovú dopravu na pláž Patong.

.
K dispozícii pre hostí

Hodinová recepcia, 3 bazény, bary a reštaurácie s platenými obedmi, občerstvením, nápojmi a nealkoholickými nápojmi, konferenčné priestory, turistická informačná kancelária, zmenáreň, požičovňa áut, parkovisko, práčovňa (za poplatok), kyvadlová doprava do nákupného centra Jungceylon.

Internet

V areáli hotela a vo všetkých izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Stravovanie

Medzinárodné raňajky podávané formou bufetu v reštaurácii Rim Talay.

.
Športový a animačný program

Hotel ponúka plne vybavené fitnescentrum/posilňovňu, detský klub a kúpeľné centrum. Okrem toho sa v blízkosti hotela nachádza široká ponuka vodných športov a potápačské centrum (prevádzkované externými organizáciami - za poplatok).

Webová lokalita

https://www.amari.com/phuket

Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov.

.
Podľa nášho názoru

Štýlový hotel poskytuje oázu pokoja pre všetkých hostí. Obzvlášť oceňovaný je pre svoje priateľské služby a príjemnú atmosféru, ako aj dobre vybavené izby, ktoré ponúkajú nádherný výhľad na záliv Patong zo súkromných balkónov. Ďalším bonusom je blízkosť pláže Patong a možnosť užiť si celý rad vodných športov a objavovať krásy podmorského sveta na neďalekých koralových útesoch!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €