Diamond Cliff Resort Obrázok0
Diamond Cliff Resort Obrázok1
Diamond Cliff Resort Obrázok2
Diamond Cliff Resort Obrázok3
Diamond Cliff Resort Obrázok4
Diamond Cliff Resort Obrázok5
Diamond Cliff Resort Obrázok6
Diamond Cliff Resort Obrázok7
Diamond Cliff Resort Obrázok8
Diamond Cliff Resort Obrázok9
Diamond Cliff Resort Obrázok10
Diamond Cliff Resort Obrázok11
Diamond Cliff Resort Obrázok12
Diamond Cliff Resort Obrázok13
Diamond Cliff Resort Obrázok14
Diamond Cliff Resort Obrázok15
Diamond Cliff Resort Obrázok16
Diamond Cliff Resort Obrázok17
Diamond Cliff Resort Obrázok18
Diamond Cliff Resort Obrázok19
Diamond Cliff Resort Obrázok20
Diamond Cliff Resort Obrázok21
Diamond Cliff Resort Obrázok22
Diamond Cliff Resort Obrázok23
Diamond Cliff Resort Obrázok24

Diamond Cliff Resort

Thajsko - Phuket - Patong Beach
Pobytové
Pláž do 100 m
Tenisový kurt

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel sa nachádza na atraktívnom mieste, približne 1 km od centra letoviska Patong Beach so širokou ponukou zábavy, obchodov a reštaurácií. Približne 20 minút chôdze od známej "Walking Street", kde sa sústreďuje nočný život letoviska. Na medzinárodné letisko Phuket cca. 35 km.

Pláž

Široká piesočnatá pláž je vzdialená len 100 m (cez ulicu).

K dispozícii pre hostí

Objekt sa skladá z hlavnej budovy a bungalovov v tradičnom thajskom štýle, ktoré sa nachádzajú v krásnej, dobre udržiavanej záhrade. Hotel prešiel v roku 2016 čiastočnou rekonštrukciou.

Hotel má recepciu s nepretržitou prevádzkou, vonkajší bazén nepravidelného tvaru, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, 6 reštaurácií s japonskou, talianskou, kórejskou a thajskou kuchyňou, lobby bar s výhľadom na more. V hoteli sa nachádza aj kúpeľný komplex (všetky služby za poplatok), stolný tenis, tenisový kurt, fitnescentrum a obchod so suvenírmi.

Poznamenávame, že pri registrácii je potrebné zložiť zálohu v hotovosti alebo platobnou kartou vo výške 1 000 THB/izba/pobyt. Záloha chráni hotel v prípade akéhokoľvek poškodenia, straty alebo krádeže.

.
Internet

Bezdrôtový internet - bezplatný v celom hoteli a na izbách.

Stravovanie

Snídane formou bohatého bufetu. Možnosť dokúpenia jedál v jednej zo 6 hotelových reštaurácií (a la carte alebo formou bufetu - v závislosti od reštaurácie).

.
Webová lokalita Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechávajú kategorizáciu na cestovných kanceláriách.

Upozorňujeme, že cena nezahŕňa povinnú zálohu, ktorá sa platí priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli. O podrobnostiach o výške zálohy budú klienti informovaní na mieste.

.
Podľa nášho názoru

Dobre udržiavaný hotel s vysokým štandardom, bohatou kulinárskou ponukou, štýlovými a atmosférickými izbami a fantastickou polohou - blízko všetkej zábavy, ktorú mesto Patong ponúka, ale nie v centre mesta.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €