Kata Palm Resort & Spa Obrázok0
Kata Palm Resort & Spa Obrázok1
Kata Palm Resort & Spa Obrázok2
Kata Palm Resort & Spa Obrázok3
Kata Palm Resort & Spa Obrázok4
Kata Palm Resort & Spa Obrázok5
Kata Palm Resort & Spa Obrázok6
Kata Palm Resort & Spa Obrázok7
Kata Palm Resort & Spa Obrázok8
Kata Palm Resort & Spa Obrázok9
Kata Palm Resort & Spa Obrázok10
Kata Palm Resort & Spa Obrázok11
Kata Palm Resort & Spa Obrázok12
Kata Palm Resort & Spa Obrázok13
Kata Palm Resort & Spa Obrázok14
Kata Palm Resort & Spa Obrázok15
Kata Palm Resort & Spa Obrázok16
Kata Palm Resort & Spa Obrázok17

Kata Palm Resort & Spa

Thajsko - Phuket - Kata Beach
Pobytové
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Tichý, za městem

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel sa nachádza na pláži Kata v južnej časti ostrova. Rad obchodov a reštaurácií priamo pri hoteli. Na medzinárodné letisko Phuket cca. 46 km. Do známeho Patongu, najväčšieho turistického strediska na ostrove, cca 10 km.

.
Pláž

Krásna, široká piesočnatá pláž je vzdialená približne. 250 m (cez ulicu). Hotel poskytuje bezplatný prístup na pláž kyvadlovým autobusom, ktorý premáva niekoľkokrát denne, a bezplatné ležadlá a slnečníky na pláži (upozorňujeme - rezervácia ležadiel a slnečníkov na pláži je potrebná vopred na recepcii).

K dispozícii pre hostí

Objekt je navrhnutý v thajskom štýle s bohatými dekoratívnymi prvkami.

24-hodinová recepcia, zmenáreň, reštaurácia, bar, 2 bazény nepravidelného tvaru obklopené udržiavanou tropickou vegetáciou s 2 plaveckými barmi a 2 detskými bazénikmi (vrátane jedného s fontánou v tvare hríba). Ležadlá a slnečníky pri bazéne a plážové osušky sú zahrnuté v cene. Hotel má konferenčnú miestnosť (až pre 100 osôb), posilňovňu (zdarma), wellness centrum (podrobný cenník je k dispozícii na recepcii). Pre deti je k dispozícii miniklub a detské ihrisko.

Rádi by sme vás informovali, že pri registrácii je potrebné zaplatiť zálohu vo výške 3 000 THB/izba/pobyt v hotovosti alebo kartou. Záloha chráni hotel v prípade akéhokoľvek poškodenia, straty alebo krádeže.

.
Internet

V celom hoteli (vrátane izieb) je k dispozícii bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet. Internetový kútik je bezplatný (heslo si vyzdvihnite na recepcii).

.
Stravovanie

Breakfast.

V hotelovej reštaurácii sa podávajú obedy a večere "a la carte" (za poplatok na mieste). Dvakrát týždenne je možné zakúpiť si večeru formou bufetu - rôzne grilované jedlá. Cena tejto večere pre 1 osobu je približne 450 THB.

.
Webová lokalita Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechávajú kategorizáciu na cestovných kanceláriách.

Upozorňujeme, že cena nezahŕňa povinnú zálohu, ktorá sa platí priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli. O podrobnostiach o výške zálohy budú klienti informovaní na mieste.

.
Podľa nášho názoru

Hotel je medzi hosťami veľmi obľúbený, oceňovaný pre svoju dobrú atmosféru a profesionálne služby.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €