Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok0
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok1
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok2
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok3
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok4
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok5
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok6
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok7
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok8
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok9
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok10
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok11
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok12
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázok13

Ramada Resort by Wyndham Khao Lak

Thajsko - Khao Lak - Khao Lak
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Prestížny a štýlový hotel Ramada Resort by Wyndham Khao Lak sa nachádza na západnom pobreží Thajska v nádhernej tropickej palmovej záhrade. Približne 3 km od hotela sa nachádza centrum mesta Khao Lak s množstvom reštaurácií a barov, Múzeum tsunami (cca 1,0 km), necelých 7 km na juh - Národný park Khao Lak-Lam Ru. Medzinárodné letisko Phuket je vzdialené približne 80 km od hotela.

.
Pláž

Pláž sa rozprestiera priamo pri hoteli. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok.

.
K dispozícii pre hostí

Prevádzka s 24-hodinovou recepciou s viacjazyčným personálom, plážový klub Sassi's Beach Club s thajskou a medzinárodnou kuchyňou, bazén, detský bazén, dve hlavné reštaurácie, služby concierge, internetová kaviareň, zmenáreň, služby opatrovania detí (za poplatok), požičovňa áut, práčovňa (za poplatok), konferenčná miestnosť, obchod so suvenírmi a parkovisko.


Internet

V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu.

Možný je príplatok za All inclusive, ktorý zahŕňa: obedy (12:00-14:30, 2 chody na výber) a večere (19:00-21:00, 3 chody na výber). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno a whisky, veľa nápojov na výber) a džúsy (nie čerstvo vylisované) k dispozícii v baroch (11:00-23:00).

Športový a animačný program

Hoteloví hostia, ktorí sú radi aktívni, majú možnosť využívať fitnescentrum, kúpeľné centrum s vírivkou a parným kúpeľom, bezplatné fitnes kurzy, lekcie varenia (za príplatok) a požičovňu bicyklov, zatiaľ čo pre našich najmenších klientov je pripravená herňa.

Webová lokalita

www.ramadakhaolak.com

Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechávajú kategorizáciu na cestovných kanceláriách.

Podľa nášho názoru

Moderný rezort sa nachádza pri tyrkysových vodách Andamanského mora, obklopený nedotknutými národnými parkami, s moderným vybavením. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú nádych luxusu uprostred tropického raja.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €