Rawai Palm Beach Resort Obrázok0
Rawai Palm Beach Resort Obrázok1
Rawai Palm Beach Resort Obrázok2
Rawai Palm Beach Resort Obrázok3
Rawai Palm Beach Resort Obrázok4
Rawai Palm Beach Resort Obrázok5
Rawai Palm Beach Resort Obrázok6
Rawai Palm Beach Resort Obrázok7
Rawai Palm Beach Resort Obrázok8
Rawai Palm Beach Resort Obrázok9
Rawai Palm Beach Resort Obrázok10
Rawai Palm Beach Resort Obrázok11
Rawai Palm Beach Resort Obrázok12
Rawai Palm Beach Resort Obrázok13
Rawai Palm Beach Resort Obrázok14

Rawai Palm Beach Resort

Thajsko - Phuket - Phuket
Pobytové
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Pláž do 100 m

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Moderný hotelový komplex sa nachádza na okraji pláže Rawai na južnom pobreží Phuketu. Približne 400-500 m od centra Rawai. V pešej vzdialenosti od hotela sa nachádzajú malé obchody s potravinami a reštaurácie. V pešej vzdialenosti sa nachádza mys Promthep, kde môžete pozorovať západy slnka v romantickom prostredí. Na medzinárodné letisko Phuket cca. 47 km. Na pláž Patong približne 18 km.

.
Pláž

Pláž, ktorá nie je príliš široká a piesočnatá, je vzdialená približne. 100 m (určité nepríjemnosti môžu spôsobovať lode, ktoré ju využívajú). Z hotela premáva bezplatný autobus na ďalšie dve krajšie pláže (Yanui a Nai Horn). Ležadlá a slnečníky na pláži pri hoteli, ako aj na pláži Yanui - za poplatok.

K dispozícii pre hostí

Novo postavený hotel, otvorený v októbri 2011.

Recepcia 24 hodín denne, zmenáreň, 3 reštaurácie, bar, 3 bazény s barom, detský bazén, bezplatné ležadlá a slnečníky pri bazéne a osušky. Kúpele za príplatok (podrobný cenník k dispozícii na recepcii). Malá posilňovňa je k dispozícii zdarma. Pre deti je k dispozícii miniklub a detské ihrisko.

Internet

V celom areáli hotela (aj na izbách)Wi-Fi pripojenie na internet - zdarma, internetový kútik - za poplatok (podrobný cenník je k dispozícii na recepcii).

.
Stravovanie

Snídane vo forme bohatého bufetu.

.
Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechávajú kategorizáciu na cestovných kanceláriách.

Podľa nášho názoru

Nový luxusný hotel za senzačnú cenu. Poloha v pokojnej časti ostrova - pre tých, ktorí hľadajú oddych ďaleko od hlučných letovísk.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €