The Kee Resort & Spa Obrázok0
The Kee Resort & Spa Obrázok1
The Kee Resort & Spa Obrázok2
The Kee Resort & Spa Obrázok3
The Kee Resort & Spa Obrázok4
The Kee Resort & Spa Obrázok5
The Kee Resort & Spa Obrázok6
The Kee Resort & Spa Obrázok7
The Kee Resort & Spa Obrázok8
The Kee Resort & Spa Obrázok9
The Kee Resort & Spa Obrázok10
The Kee Resort & Spa Obrázok11
The Kee Resort & Spa Obrázok12
The Kee Resort & Spa Obrázok13
The Kee Resort & Spa Obrázok14
The Kee Resort & Spa Obrázok15
The Kee Resort & Spa Obrázok16
The Kee Resort & Spa Obrázok17
The Kee Resort & Spa Obrázok18
The Kee Resort & Spa Obrázok19
The Kee Resort & Spa Obrázok20

The Kee Resort & Spa

Thajsko - Phuket
Pobytové
Bazén
Pláž do 100 m
Bazén se sladkou vodou

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie
The Kee Resort & Spa sa nachádza v centre pláže Patong, približne 150 metrov od známej Bangla Road. Rezort má promenádu spájajúcu ulice Soi Sea Dragon, Bangla Road a plážovú cestu pre pohodlný prístup k obchodom, reštauráciám, zábavným podnikom a pláži Patong. Slávne komorné divadlo Phuket Simon Cabaret je vzdialené približne 2 km a letisko Phuket je vzdialené približne 35 km od hotela.
Pláž
Piesočnatá pláž sa nachádza v blízkosti hotela.
K dispozícii pre hostí
Bazén (7:00 - 21:00), ležadlá pri bazéne, salónik (6:30 - 23:00), Za poplatok: strešný bar a reštaurácia, otvorené od 17:30 - 00:00. Posledná objednávka: jedlo o 23:30, nápoje o 23:45 (6. a 7. poschodie: panoramatický výhľad na pláž Patong, relaxačný priestor s elegantnými drevenými terasami, ležadlami, plyšovými pohovkami), reštaurácia Kee Kitchen (v cene len raňajky), bar pri bazéne (9:00 - 21:00), lobby bar (11:00 - 23:00), kde sa podávajú kávy, sendviče, zmrzlina, koláče, moderný nákupný komplex Kee Plaza (malé butiky, obchody, reštaurácie).
Internet
V celom rezorte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Stravovanie
Raňajky podávané formou bufetu od:
Regustácia Kee Kitchen v modernom štýle ponúka (za príplatok okrem raňajok) výber jedál európskej, thajskej, talianskej fúzovanej kuchyne a miestnych puketských špecialít. Celodenná jedáleň sa nachádza pri bazéne.

Reštaurácia sa nachádza pri bazéne.
Športový a animačný program
Hotel ponúka vstup do spoplatneného wellness centra Kee Spa od 9.00 do 21.00 h (liečebné miestnosti, parné miestnosti, procedúry, aromatické masáže, omladzujúce a ošetrujúce procedúry, vonkajšia miestnosť na thajské masáže) a spoplatneného salónu krásy Glow Beauty Boutique (10.00-17.00 h).
Webová lokalita
https://www.thekeeresort.com/index.php
Miestna kategória
V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov.
Podľa nášho názoru
Štýlový rezort s modernou atmosférou. Má priestranné, pohodlné izby, široký výber viacerých stravovacích zariadení (vrátane strešného baru, odkiaľ si môžete vychutnať úžasné západy slnka!). The Kee Resort & Spa je skrytou oázou pokoja, len pár krokov od rušnej pláže Patong!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €