The Nap Obrázok0
The Nap Obrázok1
The Nap Obrázok2
The Nap Obrázok3
The Nap Obrázok4
The Nap Obrázok5
The Nap Obrázok6
The Nap Obrázok7
The Nap Obrázok8
The Nap Obrázok9
The Nap Obrázok10
The Nap Obrázok11
The Nap Obrázok12

The Nap

Thajsko - Phuket - Patong Beach
Pobytové
Wi-Fi
Wellness

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel sa nachádza v pokojnej časti pláže Patong, ale len 10-15 minút chôdze od centra najzábavnejšieho letoviska na ostrove.

Pláž

Široká piesočnatá pláž je vzdialená len 250 m (prechod cez ulicu, ktorá susedí s promenádou). Ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok (cca 200 THB/1 ležadlo).

K dispozícii pre hostí

Elegantný hotel navrhnutý v modernom štýle a postavený v roku 2010.

24-hodinová recepcia, úschovňa batožiny, reštaurácia, bar, veľký bazén, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma. Hotel poskytuje aj bezplatné plážové uteráky. Kúpele a fitnescentrum za príplatok (podrobný cenník je k dispozícii na recepcii). V hoteli sa nachádza aj biznis centrum so zasadacími miestnosťami a bezplatná požičovňa bicyklov. Hotel organizuje lekcie thajskej kuchyne (za príplatok 1 000 až 1 500 THB/lekcia).

Internet

Bezdrôtové pripojenie na internet - zdarma v celom hoteli (aj na izbách).

.
Stravovanie

Snídane vo forme bohatého bufetu.

.
Webová lokalita Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechávajú kategorizáciu na cestovných kanceláriách.

Podľa nášho názoru

Vynikajúco elegantný hotel s mimoriadne širokou ponukou zariadení za veľmi atraktívnu cenu. Lokalita, ktorá umožňuje pokojný odpočinok aj blízkosť zábavy. Ďalšie plus za veľké množstvo výhod zahrnutých v cene a vynikajúce služby.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Počasie

Hodnotenie r.pl

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €