Ubytovanie TDU Obrázok0
Ubytovanie TDU Obrázok1
Ubytovanie TDU Obrázok2
Ubytovanie TDU Obrázok3
Ubytovanie TDU Obrázok4
Ubytovanie TDU Obrázok5
Ubytovanie TDU Obrázok6
Ubytovanie TDU Obrázok7
Ubytovanie TDU Obrázok8
Ubytovanie TDU Obrázok9
Ubytovanie TDU Obrázok10
Ubytovanie TDU Obrázok11
Ubytovanie TDU Obrázok12

Turecká skládanka

Turecko - Egejská riviéra - Dalaman
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Karbel Beach Hotel

Poloha
Tento trojhviezdičkový Karbel Beach Hotel sa nachádza v samom centre mesta Ölüdeniz, cca 250 m od centra letoviska s širokou ponukou obchodov, barov a reštaurácií. Nachádza sa cca 6 km od Hisarönü známeho svojím bohatým nočným životom, cca 12 km od historického mesta Fethiye, ktoré ponúka početné turistické atrakcie a cca 60 km od letiska Dalaman. Zastávka miestneho mini busu do Hisarönü a Fethiye sa nachádza cca 250 m od hotela.

Pláž
Krásna široká piesočnato-kamienková verejná pláž zakončená lagúnou je vzdialená od Karbel Beach Hotela cca 150 m. Hotel neposkytuje plážové osušky. Ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok (cca 15 TL / ks).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, lobby, zmenáreň, trezor na recepcii (cca 50 EUR / týždeň), klimatizovaná reštaurácia a snack bar pri bazéne, bazén s oddeleným bazénom pre deti, detské ihrisko.

Izby
Karbel Beach Hotel má 60 izieb, ktoré sa nachádzajú na troch poschodiach hotelových budov. Izby sú max. pre 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe rozkladacej pohovky alebo samostatnej postele).
Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a fénom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, minibarom (konzumácia za poplatok) a balkónom. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo.

Strava
Raňajky (07:30-10:00) a večere (19:30-21:30) sú podávané v hlavnej reštaurácii formou bohatého bufetu. Nápoje k večeri sú za poplatok. V reštaurácii sú k dispozícii vysoké stoličky pre deti.

Šport a zábava
Široká škála atrakcií, ktoré sa ponúkajú v okolí Karbel Beach Hotela, kompenzuje nedostatok hotelových animácií. Navyše sa v hoteli nachádza biliard a stolný futbal - zadarmo pre hotelových hostí.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a pri bazéne - zadarmo.

Miestna kategória
***

Webové stránky
www.karbelhotel.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/karbel-beach-hotel

Náš názor
Komorný hotel, ktorého najväčšou výhodou je jeho poloha v samotnom centre zábavného letoviska Ölüdeniz a neďaleko krásnej, širokej pláže zakončenej lagúnou, ktorá je považovaná za jednu z najkrajších v regióne. Karbel Beach Hotel odporúčame klientom, ktorí sú naladení na trávenie času nielen pri hotelovom bazéne, ale chceli by tiež objavovať okolie samostatne.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

5808

5808

Karbel Hotel

Poloha
Karbel Hotel je umiestnený v stredomorskej záhrade v meste Ölüdeniz a je obklopený zelenými kopcami pohoria Taurus. Nachádza sa cca 350 m od centra letoviska s širokým výberom obchodov, barov a reštaurácií. Hotel sa nachádza cca 6 km od Hisarönü, známeho pre bohatý nočný život, cca 12 km od mesta Fethiye, ktoré ponúka početné turistické atrakcie. Letisko Dalaman je vzdialené cca 60 km. Zastávka miestneho minibusu jazdiaceho do Hisarönü a Fethiye sa nachádza cca 300 m od hotela.

Pláž
Karbel Hotel sa nachádza cca 450 m od peknej, širokej, pieskovo-kamienkovej verejnej pláže. Hotel neposkytuje plážové osušky. Ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok (cca 15 TL / ks).

Vybavenie
Recepcia, lobby, reštaurácia so stolmi tiež na vonkajšej terase s výhľadom na bazén, reštaurácia a'la carte (za poplatok), 4 bary: lobby a snack bar, bar pri bazéne a na slnečnej terase. Bazén s oddeleným bazénom pre deti, preslnená terasa s bezplatnými lehátkami a slnečníkmi a detské ihrisko. Za poplatok: mini market, kaderníctvo, lekár.

Izby
Karbel Hotel má 213 izieb, ktoré sa nachádzajú v niekoľkých trojpodlažných hotelových budovách. V izbe sa môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe rozkladacej pohovky alebo samostatnej postele).
Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou, fénom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom (cca 70 TL/zýždeň), mini chladničkou a balkónom.
Rodinné izby sú k dispozícii na potvrdenie. Môžu ubytovať max. 4 osoby. Skladajú sa zo spálne s manželskou posteľou a z druhej izby s dvomi oddelenými posteľami. Možnosť pridania postieľky pre deti do veku 2 rokov (zadarmo).

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-10:30), obedy (12:30-14:00) a večere (19:30-21:30) - všetko formou bufetu. V snack bare je servírované občerstvenie (12:00-16:00), zmrzlina (15:30-16:30) a káva (16:30-17:30). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú podávané v čase od 10:00-23:00. Za poplatok: dovážané alkoholické aj nealkoholické nápoje a všetky nápoje po 23:00. V reštaurácii sú k dispozícii vysoké stoličky pre deti.

Šport a zábava
Karbel Hotel organizuje animačný program vo verzii soft. Navyše je k dispozícii: stolný tenis, stolný futbal a šípky. Za poplatok: biliard.

Internet
V areáli celého hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
***

Webové stránky
www.karbelhotel.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/karbel-hotel

Náš názor
Príjemný hotel ležiaci v pokojnej oblasti, kúsok od zábavného centra mesta Ölüdeniz. Karbel Hotel odporúčame klientom, ktorí uprednostňujú odpočinok nielen pri hotelovom bazéne, ale aj aktívnym trávením voľného času a samostatným skúmaním okolia. Skvelá ponuka v pomere ceny a kvality.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Pasa Beach

Poloha
Hotel Pasa Beach s výbornou polohou, s krásnym výhľadom na more a hory sa nachádza cca 3 km od rušného centra letoviska Marmaris, ktoré ponúka širokú škálu obchodov, výborných reštaurácií, kaviarní, barov a nočných klubov. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km.

Pláž
Hotel Pasa Beach sa nachádza pri piesčito-kamienkovej súkromnej pláži (stačí prejsť pobrežnou promenádou). Lehátka, slnečníky a plážové osušky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Hotel Pasa Beach sa skladá z dvoch budov označených ako časti A a B.
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte (rezervačný poplatok cca 5 EUR/os.), 5 barov: lobby, snack, pool, service a vitamín bar (za poplatok), izbová služba 24:00-08:00 ( za poplatok). Bazén so šmýkačkou, krytý bazén, 3 detské bazény. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: práčovňa, lekár, kaderníctvo, mini market.

Izby
Hotel Pasa Beach má 426 elegantných izieb.
Štandardné izby (o rozlohe cca 24 m²) - môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť 1 prístelky v podobe normálnej postele). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou, sušičom vlasov, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, minibarom (voda zdarma v deň príchodu, ostatné konzumácia za poplatok), trezorom (cca 2 EUR/deň) a balkónom.
Izby typu Large (1 veľká izba) - (o rozlohe cca 28 m²) - pre max. 3 dospelé osoby a dieťa na prístelke. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:00), večere (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvenie počas dňa (12:00-16:00), káva/čaj a nočné občerstvenie (23:00-24:00). 1x za pobyt možnosť využitia reštaurácie a'la carte. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (víno, pivo, rakija, vodka, gin) sú k dispozícii v hodinách 10:00-24:00. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, zmrzlina a čerstvé ovocné šťavy. Detské jedlá a vysoké stoličky sú k dispozícii v hotelovej reštaurácii.

Šport a zábava
Hotel Pasa Beach organizuje animačný program vo verzii soft: aerobik, aqua aerobik, strečing, brušné tance, stolný tenis, šípky, bingo, kvízy, večery s DJom. 1x týždenne turecká noc. Navyše: fitnes a wellness centrum (sauna a turecké kúpele zadarmo), detský mini klub. Za poplatok: procedúry a masáže vo wellness centre, vodné športy na pláži (motorové člny, vodné skútre, parasailing, ringo, banány), biliard.

Internet
Bezplatný internet Wi-Fi v lobby budovy B, na izbách - za poplatok (cca 2 EUR/deň).

Miestna kategória
****

Webové stránky
www.pasahotels.com

Náš názor
Komfortný hotel ležiaci neďaleko centra obľúbeného letoviska Marmaris s vysokým štandardom služieb. Hotel Pasa Beach odporúčame klientom, ktorí s obľubou relaxujú v pohodlnom prostredí a hľadajú zábavu a aktivity, ktoré turistické letovisko ponúka. Jeho veľkou výhodou je poloha pri pláži v tomto prázdninovom letovisku.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Ozcan Beach

Poloha
Komorný a útulný hotel Ozcan Beach sa nachádza v centre mesta Turunc. Neďaleko hotela je veľa barov, obchodov a reštaurácií. V blízkosti hotela Ozcan Beach sa nachádzajú zastávky miestnych autobusov, ktoré jazdia okrem iného do cca 20 km vzdialeného centra Marmaris (jazdí cca každých 30 minút). Do centra Marmaris z neďalekého prístavu možno tiež doplávať loďou (jazdí každú hodinu). Letisko Dalaman je vzdialené cca 110 km.

Pláž
Hotel Ozcan Beach sa nachádza pri súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži (prechod cez cestu) s udržiavaným mostom. Ležadlá a slnečníky - zadarmo.

Vybavenie
Hotel Ozcan Beach sa skladá z dvoch častí: prvá s reštauráciou a bazénom, druhá s recepciou a izbami (po druhej strane cesty). Recepcia 24h, výťah, lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne. Navyše: bazén pravidelného tvaru so sladkou vodou, s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi. Za príplatok: doktor.

Izby
Hotel Ozcan Beach má 84 útulne zariadených izieb pre max. tri dospelé osoby. Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha a sušič vlasov), trezorom (za príplatok), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, minibarom (konzumácia za poplatok) a balkónom. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky (8:00-09:30), obed (12:30-14:00), večera (19:30-21:00) formou bohatého bufetu, popoludňajšie občerstvenie s čajom, kávou a zákuskami (16:00-17:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícií v bare (10:00-23:00). Za poplatok: dovážané alkoholické nápoje, turecká káva, čerstvo vylisované šťavy.

Šport a zábava
Vzhľadom k blízkosti turistického letoviska Turunc hotel neorganizuje animácie. Občas večerná show. Možnosť využitia vodných športov na pláži.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok.

Miestne kategórie
***

Náš názor
Komorný hotel Ozcan Beach sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra letoviska Turunc, kde je veľa reštaurácií a barov, ktoré umožnia preskúmavať okolie samostatne. Výhodný program All Inclusive, útulné izby a poloha priamo pri pláži, kde možno využiť vodné športy, umožní príjemný a pestrý odpočinok.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

6013

Poseidon Hotel (ex. Sol Beach)

Poloha
Útulný a dobre udržiavaný Poseidon Hotel sa nachádza v blízkosti centra zábavného Marmarisu, priamo pri očarujúcej prímorskej promenáde. V najbližšom okolí je veľa barov, obchodov a reštaurácií, rovnako ako atrakcia napr.: aquapark Atlantis, aquapark Aqua Dreams, nákupné centrum Blue Port a amfiteáter v Marmaris. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km. Hotel je určený len pre osoby staršie ako 16 rokov.

Pláž
Poseidon Hotel
sa nachádza pri súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži, ktorá bola označená Modrou vlajkou. Ležadlá a slnečníky - zadarmo. Pozdĺž pláže sa tiahne promenáda s širokým výberom barov a reštaurácií.

Vybavenie
Recepcia 24h, zmenáreň, elegantné lobby, výťah, úschovňa batožiny. V areáli hotela sa nachádzajú dve reštaurácie: hlavná s terasou a a'la carte, bar pri bazéne. Navyše: bazén pravidelného tvaru s ležadlami a slnečníkmi (zadarmo), detský bazén. Za poplatok: masáže, práčovňa, požičovňa áut.

Izby
Poseidon Hotel
má 232 útulne a moderne zariadených izieb v hlavnej budove (pre max. tri osoby) a 68 klubových izieb (štandard porovnateľný s 3 ***, max. pre dve osoby, ktoré sa nachádzajú v bývalom hoteli Sol Beach). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha a sušič vlasov), trezorom (za príplatok cca 2 EUR / deň), klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, minibarom (konzumácia za poplatok) a balkónom.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:30-14:00), večera (19:00-21:30) formou bohatého bufetu , občerstvenie v bare (15:00-16:00), popoludňajšie občerstvenie s kávou a čajom (16:00-17:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00).

Šport a zábava
Poseidon Hotel
organizuje animáciu vo verzii Soft vďaka blízkosti zábavného Marmarisu. Možnosť využitia vodných športov na pláži. Hosťom je k dispozícií: biliard (za poplatok), stolný tenis, šípky, stolný futbal (za poplatok).

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Náš názor
Poseidon Hotel
je dokonale umiestnený priamo pri centre Marmaris, kde je veľa reštaurácií a barov umožňujúcich preskúmavať okolie samostatne. Výhodný program All Inclusive a poloha priamo pri pláži, kde možno využívať vodné športy, umožní príjemný a pestrý odpočinok. Hotel je určený len pre osoby staršie ako 16 rokov - je to ideálna ponuka pre páry a jednotlivcov!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Grand Cettia Hotel

Poloha
Grand Cettia Hotel se nachází v samém srdci turistického města Marmaris s širokým výběrem obchodů, barů a restaurací. Je vzdálen pouhých cca 2,5 km od centra města. Letiště v Dalamanu je cca 90 km od hotelu.

Pláž
Grand Cettia Hotel se nachází v blízkosti (cca 1 km) od cca 800 m široké, krásné, písčito-oblázkové, veřejné pláže s pozvolným vstupem do moře. K soukromé hotelové pláži ve vzdálenosti cca 5 km v Icmeler-Brothers Cafe jezdí 3x denně bezplatný hotelový autobus (v 10:00, 11:00 a 17:00). Lehátka, matrace a slunečníky - zdarma

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, široký výběr restaurací a barů: hlavní restaurace, která nabízí místní a evropskou kuchyni, rybí restaurace a’la carte (za poplatek, nutná rezervace), 6 barů, mimo jiné: bar u bazénu, vitamin bar, hospoda Sherlock Holmes a grill bar na pláži. Hotel má 3 bazény: hlavní bazén, bazén se 2 skluzavkami (otevřené v určitých hodinách) a krytý bazén, lehátka a slunečníky (zdarma), dětský bazén, mini skluzavky, dětské hřiště.

Pokoje
Grand Cettia Hotel nabízí 190 standardních pokojů (o rozloze cca 35 m²) určených pro max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Vkusně zařízené pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana a vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, minibarem (doplněný při příjezdu, další konzumace za poplatek), trezorem (za poplatek cca 45 TL/týden), zařízeným balkonem. Na vyžádání a potvrzení dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 70 m²) pro max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) - jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení během dne (14:30-17:00), odpolední občerstvení (11:00-18:00) s výjimkou neděle, noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatek: dovezené alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Bohatý animační program během dne a večera. Zábava u bazénu: vodní pólo, aqua aerobic, plážový volejbal, fotbal, večerní show, venkovní představení. Kromě toho: fitness centrum, tenis, plážový volejbal, fotbalové hřiště, stolní tenis. Za poplatek: profesionální wellness centrum, kulečník, herna.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.cettia.com

Náš názor
Rodinný hotel s příjemnou a živou atmosférou a s širokým výběrem atrakcí. Grand Cettia Hotel má velmi dobré hodnocení mezi hotelovými hosty. Skvělá nabídka odpočinkové dovolené pro klienty všech věkových kategorií. Další výhodou je blízkost krásného turistického města Marmaris.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Pasa

Poloha
Hotel Grand Pasa sa nachádza v pokojnej časti letoviska Marmaris so širokou ponukou obchodov, barov, reštaurácií a klubov, cca 3 km od centra mesta. Centrum neďalekého mesta Icmeler je vzdialené cca 5 km od hotela. Na letisko Dalaman je to cca 90 km.

Pláž
Udržiavaná piesočnato-kamienková súkromná pláž sa nachádza cca 1,8 km od hotela Grand Pasa (pláž pri hoteli Pasa Garden, hotelový autobus jazdí na pláž v 9:45 a 10:30, návrat z pláže okolo 18:00). Lehátka a slnečníky na pláži - zadarmo. Plážový bar je za poplatok.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte, ktorá servíruje orientálnu kuchyňu a morské plody, 4 bary: lobby, snack, terrace bar a disco bar. Hosťom je k dispozícii hlavný bazén, bazén so šmykľavkami (otvorený v hodinách od 10:00-12:00 a 14:00-16:00), detský bazén, krytý bazén s oddeleným bazénom pre deti. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Navyše: fitnes centrum, sauna, turecké kúpele a miniklub pre deti. Za poplatok: izbový servis, lekár, kaderníctvo, obchod. Na vyžiadanie a za poplatok služba opatrovania detí.

Izby
Hotel Grand Pasa má 280 luxusne zariadených izieb.
Štandardné izby (s rozlohou cca 28 m²) môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe normálnej postele). Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa/sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (cca 2 EUR/deň), minibarom (zadarmo voda pri príchode, ostatná konzumácia za poplatok), posedením a balkónom s výhľadom na bazén, píniový les alebo okolie hotela. Hotel Grand Pasa má 3 izby prispôsobené pre osoby so zdravotným postihnutím. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:00) a večere (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvenie počas dňa, palacinky gözleme, káva/čaj a nočné občerstvenie (23:00-24:00). Možnosť využitia reštaurácie a'la carte 1x za pobyt po predchádzajúcej rezervácii (rezervačný poplatok cca 5 EUR/os.). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v hodinách od 10:00-24:00. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje po 24:00 hodine a čerstvé ovocné šťavy. Detské jedlá a vysoké stoličky k dispozícii v hotelovej reštaurácii.

Šport a zábava
Hotel Grand Pasa organizuje denný a večerný animačný program vo verzii Soft, večery pri živej hudbe, karaoke a večernú show v niektorých dňoch. Navyše: posilňovňa, sauna a turecké kúpele (9:00-18:00), aqua aerobic, vodné pólo, stolný tenis, šípky. Za poplatok: procedúry a masáže vo wellness centre, biliard.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.pasahotels.com

Náš názor
Elegantný hotel Grand Pasa, ktorého hlavnou výhodou je vysoký štandard služieb a umiestnenie - na jednej strane v pokojnej oblasti obklopený stredomorským píniovým lesom, na druhej strane len cca 2 km od živého centra obľúbeného prázdninového letoviska akým je Marmaris.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Pasa Beach

Poloha
Hotel Pasa Beach s výbornou polohou, s krásnym výhľadom na more a hory sa nachádza cca 3 km od rušného centra letoviska Marmaris, ktoré ponúka širokú škálu obchodov, výborných reštaurácií, kaviarní, barov a nočných klubov. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km.

Pláž
Hotel Pasa Beach sa nachádza pri piesčito-kamienkovej súkromnej pláži (stačí prejsť pobrežnou promenádou). Lehátka, slnečníky a plážové osušky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Hotel Pasa Beach sa skladá z dvoch budov označených ako časti A a B.
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte (rezervačný poplatok cca 5 EUR/os.), 5 barov: lobby, snack, pool, service a vitamín bar (za poplatok), izbová služba 24:00-08:00 ( za poplatok). Bazén so šmýkačkou, krytý bazén, 3 detské bazény. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: práčovňa, lekár, kaderníctvo, mini market.

Izby
Hotel Pasa Beach má 426 elegantných izieb.
Štandardné izby (o rozlohe cca 24 m²) - môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť 1 prístelky v podobe normálnej postele). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou, sušičom vlasov, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, minibarom (voda zdarma v deň príchodu, ostatné konzumácia za poplatok), trezorom (cca 2 EUR/deň) a balkónom.
Izby typu Large (1 veľká izba) - (o rozlohe cca 28 m²) - pre max. 3 dospelé osoby a dieťa na prístelke. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:00), večere (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvenie počas dňa (12:00-16:00), káva/čaj a nočné občerstvenie (23:00-24:00). 1x za pobyt možnosť využitia reštaurácie a'la carte. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (víno, pivo, rakija, vodka, gin) sú k dispozícii v hodinách 10:00-24:00. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, zmrzlina a čerstvé ovocné šťavy. Detské jedlá a vysoké stoličky sú k dispozícii v hotelovej reštaurácii.

Šport a zábava
Hotel Pasa Beach organizuje animačný program vo verzii soft: aerobik, aqua aerobik, strečing, brušné tance, stolný tenis, šípky, bingo, kvízy, večery s DJom. 1x týždenne turecká noc. Navyše: fitnes a wellness centrum (sauna a turecké kúpele zadarmo), detský mini klub. Za poplatok: procedúry a masáže vo wellness centre, vodné športy na pláži (motorové člny, vodné skútre, parasailing, ringo, banány), biliard.

Internet
Bezplatný internet Wi-Fi v lobby budovy B, na izbách - za poplatok (cca 2 EUR/deň).

Miestna kategória
****

Webové stránky
www.pasahotels.com

Náš názor
Komfortný hotel ležiaci neďaleko centra obľúbeného letoviska Marmaris s vysokým štandardom služieb. Hotel Pasa Beach odporúčame klientom, ktorí s obľubou relaxujú v pohodlnom prostredí a hľadajú zábavu a aktivity, ktoré turistické letovisko ponúka. Jeho veľkou výhodou je poloha pri pláži v tomto prázdninovom letovisku.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Poseidon Hotel (ex. Sol Beach)

Poloha
Útulný a dobre udržiavaný Poseidon Hotel sa nachádza v blízkosti centra zábavného Marmarisu, priamo pri očarujúcej prímorskej promenáde. V najbližšom okolí je veľa barov, obchodov a reštaurácií, rovnako ako atrakcia napr.: aquapark Atlantis, aquapark Aqua Dreams, nákupné centrum Blue Port a amfiteáter v Marmaris. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km. Hotel je určený len pre osoby staršie ako 16 rokov.

Pláž
Poseidon Hotel
sa nachádza pri súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži, ktorá bola označená Modrou vlajkou. Ležadlá a slnečníky - zadarmo. Pozdĺž pláže sa tiahne promenáda s širokým výberom barov a reštaurácií.

Vybavenie
Recepcia 24h, zmenáreň, elegantné lobby, výťah, úschovňa batožiny. V areáli hotela sa nachádzajú dve reštaurácie: hlavná s terasou a a'la carte, bar pri bazéne. Navyše: bazén pravidelného tvaru s ležadlami a slnečníkmi (zadarmo), detský bazén. Za poplatok: masáže, práčovňa, požičovňa áut.

Izby
Poseidon Hotel
má 232 útulne a moderne zariadených izieb v hlavnej budove (pre max. tri osoby) a 68 klubových izieb (štandard porovnateľný s 3 ***, max. pre dve osoby, ktoré sa nachádzajú v bývalom hoteli Sol Beach). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha a sušič vlasov), trezorom (za príplatok cca 2 EUR / deň), klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, minibarom (konzumácia za poplatok) a balkónom.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:30-14:00), večera (19:00-21:30) formou bohatého bufetu , občerstvenie v bare (15:00-16:00), popoludňajšie občerstvenie s kávou a čajom (16:00-17:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00).

Šport a zábava
Poseidon Hotel
organizuje animáciu vo verzii Soft vďaka blízkosti zábavného Marmarisu. Možnosť využitia vodných športov na pláži. Hosťom je k dispozícií: biliard (za poplatok), stolný tenis, šípky, stolný futbal (za poplatok).

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Náš názor
Poseidon Hotel
je dokonale umiestnený priamo pri centre Marmaris, kde je veľa reštaurácií a barov umožňujúcich preskúmavať okolie samostatne. Výhodný program All Inclusive a poloha priamo pri pláži, kde možno využívať vodné športy, umožní príjemný a pestrý odpočinok. Hotel je určený len pre osoby staršie ako 16 rokov - je to ideálna ponuka pre páry a jednotlivcov!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

6007

Lalila Blue Suites

Poloha
Hotel Lalila Blue Suites se nachází v zábavním letovisku Marmaris, které nabízí širokou škálu turistických atrakcí, restaurací, barů a obchodů. Historické centrum je vzdáleno cca 2 km od hotelu. Letiště v Dalamanu se nachází cca 90 km.

Pláž
Hotel Lalila Blue Suites se nachází cca 200 m od veřejné písčito-štěrkové pláže s oddělenou hotelovou částí. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, hlavní restaurace, která servíruje pokrmy místní a mezinárodní kuchyně, restaurace a'la carte (za poplatek), kavárna. 2 bary: lobby bar a bar u bazénu. 2 bazény: venkovní se skluzavkami, vnitřní, brouzdaliště pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici zdarma. Navíc: parkoviště, směnárna, obchod se suvenýry, TV místnost. Za příplatek: služba chemického čištění a žehlení.  

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, občerstvení (11:30-17:00) , sladké občerstvení (15:30-17:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v určených barech (10:00-23:30). Za příplatek: dovážený alkohol, turecká káva, čerstvě vymačkané šťávy, vybrané nápoje a koktejly.
 
Sport a zábava
Hotel Lalila Blue Suites organizuje denní a večerní animační program ve verzi Soft, např.: ukázky latinského tance, barmanskou show, akrobatická vystoupení, hudební kvízy a břišní tance. Každý den večerní show nebo živá hudba. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout: sauna (15:00-17:00), turecké lázně a posilovna (12:00-17:00). Za příplatek: masáže a procedury ve wellness centru. 

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích - za poplatek.

Místní kategorie
*****
 
Webové stránky

www.lalilabluesuites.com

Náš názor
Nepochybnou výhodou hotelu Lalila Blue Suites je jeho poloha v docházkové vzdálenosti od centra letoviska Marmaris s mnoha atrakcemi. Díky blízkosti zábavy a výhodnému programu All Inclusive doporučujeme zejména párům a skupinám přátel.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Golden Rock

Poloha
Hotel Golden Rock se nachází v letovisku Marmaris, oblíbené prázdninové destinaci s širokým výběrem zábavy: bary, restaurace, kluby a obchody. Do centra města je to cca 4 km. Do Icmeler cca 5 km. Letiště Dalaman se nachází cca 90 km od hotelu.

Pláž
Hotel Golden Rock leží přímo u soukromé písčité pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 2 bary (v lobby a u bazénu). Bazén se skluzavkami (v provozu: 10:00-12:00, 14:00-16:00), krytý bazén a brouzdaliště pro děti se skluzavkami. Slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma. Navíc: fitness, wellness centrum (sauna zdarma, turecké lázně v hodinách od  09:00-18:00). Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, pokojový servis, kadeřník, fotograf, lékař, market a obchody.

Pokoje
Hotel Golden Rock má 225 komfortně zařízených pokojů v 6patrové budově.
Standardní pokoje (o rozloze cca 25 m²) jsou max. pro 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě samostatné postele). Vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem, fénem, individuálně řízená klimatizace, telefon, TV-sat, trezor (za poplatek cca 2 EUR/den), minibar (zdarma voda v den příjezdu, ostatní konzumace za poplatek) a balkon. Možnost zapůjčení dětské postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu. V průběhu dne lehké občerstvení - káva, zákusky, noční občerstvení. Možnost využití restaurace a'la carte 1x za pobyt (nutná rezervace, poplatek cca 5 EUR/os.). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatek: dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce, zmrzlina, lahvové nápoje.

Sport a zábava
Hotel Golden Rock organizuje animační program ve verzi soft, 1x týdně živá hudba, karaoke a turecký večer. Navíc: posilovna, aqua aerobic, vodní pólo, stolní tenis, šipky. Pro děti: dětské hřiště, miniklub a mini disko. Za poplatek: kulečník, procedury a masáže ve wellness centru.

Internet
Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
*****

Stránky hotelu
www.pasahotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/golden-rock

Náš názor
Elegantní hotel s vysokým standardem poskytovaných služeb. Největším bonusem je poloha hotelu přímo u pláže v Marmaris a zároveň v pěší vzdálenosti od centra města. Hotel Golden Rock doporučujeme především osobám oceňujícím pohodlí a dobrý standard, a také osobám, které chtějí využívat atrakce turistického letoviska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Golden Rock

Poloha
Hotel Golden Rock se nachází v letovisku Marmaris, oblíbené prázdninové destinaci s širokým výběrem zábavy: bary, restaurace, kluby a obchody. Do centra města je to cca 4 km. Do Icmeler cca 5 km. Letiště Dalaman se nachází cca 90 km od hotelu.

Pláž
Hotel Golden Rock leží přímo u soukromé písčité pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 2 bary (v lobby a u bazénu). Bazén se skluzavkami (v provozu: 10:00-12:00, 14:00-16:00), krytý bazén a brouzdaliště pro děti se skluzavkami. Slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma. Navíc: fitness, wellness centrum (sauna zdarma, turecké lázně v hodinách od  09:00-18:00). Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, pokojový servis, kadeřník, fotograf, lékař, market a obchody.

Pokoje
Hotel Golden Rock má 225 komfortně zařízených pokojů v 6patrové budově.
Standardní pokoje (o rozloze cca 25 m²) jsou max. pro 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě samostatné postele). Vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem, fénem, individuálně řízená klimatizace, telefon, TV-sat, trezor (za poplatek cca 2 EUR/den), minibar (zdarma voda v den příjezdu, ostatní konzumace za poplatek) a balkon. Možnost zapůjčení dětské postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu. V průběhu dne lehké občerstvení - káva, zákusky, noční občerstvení. Možnost využití restaurace a'la carte 1x za pobyt (nutná rezervace, poplatek cca 5 EUR/os.). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatek: dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce, zmrzlina, lahvové nápoje.

Sport a zábava
Hotel Golden Rock organizuje animační program ve verzi soft, 1x týdně živá hudba, karaoke a turecký večer. Navíc: posilovna, aqua aerobic, vodní pólo, stolní tenis, šipky. Pro děti: dětské hřiště, miniklub a mini disko. Za poplatek: kulečník, procedury a masáže ve wellness centru.

Internet
Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
*****

Stránky hotelu
www.pasahotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/golden-rock

Náš názor
Elegantní hotel s vysokým standardem poskytovaných služeb. Největším bonusem je poloha hotelu přímo u pláže v Marmaris a zároveň v pěší vzdálenosti od centra města. Hotel Golden Rock doporučujeme především osobám oceňujícím pohodlí a dobrý standard, a také osobám, které chtějí využívat atrakce turistického letoviska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Golden Rock

Poloha
Hotel Golden Rock se nachází v letovisku Marmaris, oblíbené prázdninové destinaci s širokým výběrem zábavy: bary, restaurace, kluby a obchody. Do centra města je to cca 4 km. Do Icmeler cca 5 km. Letiště Dalaman se nachází cca 90 km od hotelu.

Pláž
Hotel Golden Rock leží přímo u soukromé písčité pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 2 bary (v lobby a u bazénu). Bazén se skluzavkami (v provozu: 10:00-12:00, 14:00-16:00), krytý bazén a brouzdaliště pro děti se skluzavkami. Slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma. Navíc: fitness, wellness centrum (sauna zdarma, turecké lázně v hodinách od  09:00-18:00). Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, pokojový servis, kadeřník, fotograf, lékař, market a obchody.

Pokoje
Hotel Golden Rock má 225 komfortně zařízených pokojů v 6patrové budově.
Standardní pokoje (o rozloze cca 25 m²) jsou max. pro 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě samostatné postele). Vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem, fénem, individuálně řízená klimatizace, telefon, TV-sat, trezor (za poplatek cca 2 EUR/den), minibar (zdarma voda v den příjezdu, ostatní konzumace za poplatek) a balkon. Možnost zapůjčení dětské postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu. V průběhu dne lehké občerstvení - káva, zákusky, noční občerstvení. Možnost využití restaurace a'la carte 1x za pobyt (nutná rezervace, poplatek cca 5 EUR/os.). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatek: dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce, zmrzlina, lahvové nápoje.

Sport a zábava
Hotel Golden Rock organizuje animační program ve verzi soft, 1x týdně živá hudba, karaoke a turecký večer. Navíc: posilovna, aqua aerobic, vodní pólo, stolní tenis, šipky. Pro děti: dětské hřiště, miniklub a mini disko. Za poplatek: kulečník, procedury a masáže ve wellness centru.

Internet
Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
*****

Stránky hotelu
www.pasahotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/golden-rock

Náš názor
Elegantní hotel s vysokým standardem poskytovaných služeb. Největším bonusem je poloha hotelu přímo u pláže v Marmaris a zároveň v pěší vzdálenosti od centra města. Hotel Golden Rock doporučujeme především osobám oceňujícím pohodlí a dobrý standard, a také osobám, které chtějí využívat atrakce turistického letoviska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cettia Beach Hotel

Poloha
Cettia Beach Hotel se nachází ve městě Marmaris, cca 4,5 km od centra města s širokým výběrem restaurací a obchodů. V několikaminutové docházkové vzdálenosti se nachází staré město. Cettia Beach je nejnovější resort rodiny Marti. Mezinárodního letiště v Dalamanu je vzdáleno cca 90 km.

Pláž
Cettia Beach Hotel se nachází u soukromé pláže s vlastním molem. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, TV místnost, hlavní restaurace, která nabízí mezinárodní kuchyni a místní speciality, 2 bary: u bazénu a na pláži, venkovní bazén nepravidelného tvaru s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami - zdarma. Za poplatek: profesionální lázeňské centrum.

Pokoje
Cettia Beach Hotel má 103 pokojů různých standardů.
Standardní pokoje (o rozloze cca 25 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, minibarem (zdarma v den příjezdu, další konzumace za poplatek), trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), zařízeným balkonem.
Na vyžádání a potvrzení jsou k dispozici:
Pokoje delux (o rozloze cca 40 m²) pro max. 3 dospělé osoby. Pokoje delux mají navíc oddělený prostor pro posezení, příslušenství k přípravě kávy a čaje a dokovací stanice pro iPod.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení během dne (13:00-17:00), zmrzlina (15:00-16:00), odpolední (17:00-18:00) a noční občerstvení (23:30-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatek: dovážené alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Cettia Beach Hotel organizuje animační program v soft verzi během dne a večera. Během dne: zábavy a soutěže u bazénu. Večerní animační program je přizpůsoben dospělým. Kromě toho: fitness centrum, posilovna, sauna, šipky. Za poplatek: kulečník, profesionální wellness centrum.

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.cettia.com

Náš názor
Elegantní, komorní hotel, pouze pro osoby starší 16 let, s vysokým standardem služeb. Doporučujeme zejména pro ty, kteří ocení komfort odpočinku. Přednostmi Cettia Beach Hotelu jsou elegantní pokoje a umístění na pláži. Výhodná poloha v docházkové vzdálenosti od starého města, bazaru a přístavu garantuje další zábavu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Turunc Resort

Poloha
Krásny, elegantný komplex Turunc Resort sa nachádza na rozľahlej ploche obklopenej zelenými kopcami, kde sa na úpätí rozťahujú tyrkysové vody zálivu. Neďaleké letovisko Turunc leží cca 1 km, kde sa nachádza mnoho obchodov, kaviarní a reštaurácií. Centrum Marmaris je vzdialené cca 20 km a letisko Dalaman cca 120 km od komplexu Turunc Resort.

Pláž
Hotel Turunc Resort sa nachádza pri súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži ocenenej certifikátom Modrej vlajky. Ležadlá a slnečníky - zadarmo. Plážové osušky sú k dispozícií na zálohu cca 20 TL (cca 10 EUR).

Vybavenie
Recepcia 24h, hlavná reštaurácia a dve reštaurácie a'la carte: turecká a talianska (za poplatok, nutná skoršia rezervácia), päť barov: pri bazéne, snack bar, lobby bar, plážový bar a Aqua bar. Navyše: dva bazény so sladkou vodou, krytý bazén, aquapark so šmykľavkami, detský bazen. Ležadlá a slnečníky pri bazénoch - zadarmo, plážové osušky sú k dispozícií po zaplatení zálohy. Za príplatok: konferenčná miestnosť, práčovňa, lekár, market.

Izby
Hotel Turunc Resort má 380 izieb, ktoré sa nachádzajú v piatich viacpodlažných budovách. Štandardné izby pre max. tri dospelé osoby (prístelka v podobe normálnej postele) alebo pre rodinu s dvoma deťmi (prístelka v podobe poschodovej postele) - o rozlohe cca 20 m². Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, trezorom (zadarmo), minibarom (voda je k dispozícií pri príchode, ďalšia konzumácia za príplatok), príslušenstvom k príprave kávy a čaju, balkónom. K dispozícií sú aj izby typu Duplex (mezonetové, navyše 2 WC) - s rozlohou cca 45 m², pre max. štyri osoby (prístelka v podobe rozkladacej pohovky) a rodinné izby - o rozlohe cca 43 m² s dvomi spálňami pre max. štyri osoby . Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov je k dispozícií zadarmo.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:45-14:00), večera (19:30-21:30) sú podávané formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (12:00-16:00), popoludňajšie občerstvenie (17:00-18:00), zmrzlina (14:30-17:00), prestávka na kávu (17:00-18:00), nočné občerstvenie (23:30-2:00). Miestne nealkoholické nápoje sú k dispozícií 24 hodín a miestne alkoholické nápoje a niektoré dovážané alkoholické nápoje sú k dispozícií do 2:00 v lobby bare. Ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje - za príplatok.

Šport a zábava
Veľmi bohatý športový a animačný program: aerobik, aqua aerobic, fitness, stolný tenis, šípky, plážový volejbal, diskotéka (za poplatok), večerné show. Navyše dobre vybavené wellness centrum: sauna a turecké kúpele (zadarmo). Za poplatok: biliard, stolný futbal, masáže a procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži. Pre deti: hotelový miniklub, 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra), detské ihrisko.

Internet
V lobby a na izbách je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.turunchotels.com

Náš názor
Krásne umiestnený hotel Turunc Resort s výhodnou polohou v blízkosti centra mesta a neďalekých atrakcií. Komfortne zariadené izby a bohatá ponuka All Inclusive sú výhodou tohto hotela. Hotel je cenený predovšetkým vďaka vynikajúcej kuchyni, službám a polohe. Ponuka je určená predovšetkým rodinám s deťmi a tým, ktorí chcú relaxovať v blízkosti prírody.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Grand Cettia Hotel

Poloha
Grand Cettia Hotel se nachází v samém srdci turistického města Marmaris s širokým výběrem obchodů, barů a restaurací. Je vzdálen pouhých cca 2,5 km od centra města. Letiště v Dalamanu je cca 90 km od hotelu.

Pláž
Grand Cettia Hotel se nachází v blízkosti (cca 1 km) od cca 800 m široké, krásné, písčito-oblázkové, veřejné pláže s pozvolným vstupem do moře. K soukromé hotelové pláži ve vzdálenosti cca 5 km v Icmeler-Brothers Cafe jezdí 3x denně bezplatný hotelový autobus (v 10:00, 11:00 a 17:00). Lehátka, matrace a slunečníky - zdarma

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, široký výběr restaurací a barů: hlavní restaurace, která nabízí místní a evropskou kuchyni, rybí restaurace a’la carte (za poplatek, nutná rezervace), 6 barů, mimo jiné: bar u bazénu, vitamin bar, hospoda Sherlock Holmes a grill bar na pláži. Hotel má 3 bazény: hlavní bazén, bazén se 2 skluzavkami (otevřené v určitých hodinách) a krytý bazén, lehátka a slunečníky (zdarma), dětský bazén, mini skluzavky, dětské hřiště.

Pokoje
Grand Cettia Hotel nabízí 190 standardních pokojů (o rozloze cca 35 m²) určených pro max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Vkusně zařízené pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana a vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, minibarem (doplněný při příjezdu, další konzumace za poplatek), trezorem (za poplatek cca 45 TL/týden), zařízeným balkonem. Na vyžádání a potvrzení dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 70 m²) pro max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) - jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení během dne (14:30-17:00), odpolední občerstvení (11:00-18:00) s výjimkou neděle, noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatek: dovezené alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Bohatý animační program během dne a večera. Zábava u bazénu: vodní pólo, aqua aerobic, plážový volejbal, fotbal, večerní show, venkovní představení. Kromě toho: fitness centrum, tenis, plážový volejbal, fotbalové hřiště, stolní tenis. Za poplatek: profesionální wellness centrum, kulečník, herna.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.cettia.com

Náš názor
Rodinný hotel s příjemnou a živou atmosférou a s širokým výběrem atrakcí. Grand Cettia Hotel má velmi dobré hodnocení mezi hotelovými hosty. Skvělá nabídka odpočinkové dovolené pro klienty všech věkových kategorií. Další výhodou je blízkost krásného turistického města Marmaris.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Orka Lotus Beach Hotel

Poloha
Postavený v roku 2015 Orka Lotus Beach Hotel leží v jednej z najkrajších zátok Egejského mora, z jednej strany je obklopený azúrovými vodami, z druhej strany je obklopený stredomorským píniovým lesom. Len približne 2 km od hotela sa nachádza letovisko Icmeler, do zábavného centra Marmaris je to cca 6 km. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km.

Pláž
Pred Orka Lotus Beach Hotelom sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s dĺžkou cca 650 m - prechod cez promenádu. Lehátka, matrace, plážové osušky a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte, 6 barov (Vitamín Bar a Cove Bistro za poplatok). V areáli hotela sa nachádza aquapark s 5 šmykľavkami, relaxačný bazén a krytý bazén, preslnená terasa. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch - zadarmo. Za poplatok: izbový servis, obchody, kaderníctvo, kozmetický salón, služba opatrovania detí.

Izby
Orka Lotus Beach Hotel má 441 izieb v 9 budovách.
Štandardné izby (o rozlohe cca 26 m²) - môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, fén), centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), mini barom (nealkoholické nápoje a pivo zadarmo). Väčšina izieb ma balkón. Izby s výhľadom na more - za poplatok.
Izby promo - sú s výhľadom na iné hotelové budovy.
Štandardné Large izby (s rozlohou cca 36 m²) - môžu ubytovať max. 4 osoby (prístelky sú v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené rovnako ako štandardné izby, navyše majú príslušenstvo na prípravu čaju a kávy.
- Dvojmiestne rodinné izby - na potvrdenie (o rozlohe cca 40-55 m²) - pre max. 4 dospelé osoby a dieťa.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (07:00-10:30), neskoré raňajky (10:30-12:00), obed (12:30-14:30) a večere (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, popoludňajšie občerstvenie, nočné občerstvenie a zmrzlina. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, niektoré dovážané nápoje, teplé nápoje a zákusky sú dostupné v lobby bare 24 hodín. Reštaurácia a'la carte: ázijská alebo talianska je k dispozícii 1x za pobyt - zadarmo (nutná rezervácia), turecká - za poplatok (nutná rezervácia). Za poplatok: ostatné dovážané nápoje (nealkoholické i alkoholické), nápoje vo fľašiach a čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Orka Lotus Beach Hotel organizuje bohatý animačný program, večery so živou hudbou. Navyše: plážový volejbal, aqua aerobik, sauna a turecké kúpele vo wellness centre, stolný tenis, stolný futbal, boccia, posilňovňa. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži, lekcie potápania. Pre deti: 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra), mini disco, detské ihrisko.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na izbách - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.orkahotels.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu:  https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/orka-lotus-beach-hotel

Náš názor
Nový, elegantný hotel s krásnym výhľadom na zátoku, širokým výberom reštaurácií a komfortne zariadenými izbami. Orka Lotus Beach Hotel odporúčame aj tým najnáročnejším klientom, ktorí ocenia odpočinok v luxuse a s programom Ultra All Inclusive. Aj naši najmenší tu pre seba nájdu atrakcie, zaisťujúce nezabudnuteľnú dovolenku v rodinnej, prázdninovej atmosfére.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Orka Lotus Beach Hotel

Poloha
Postavený v roku 2015 Orka Lotus Beach Hotel leží v jednej z najkrajších zátok Egejského mora, z jednej strany je obklopený azúrovými vodami, z druhej strany je obklopený stredomorským píniovým lesom. Len približne 2 km od hotela sa nachádza letovisko Icmeler, do zábavného centra Marmaris je to cca 6 km. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km.

Pláž
Pred Orka Lotus Beach Hotelom sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s dĺžkou cca 650 m - prechod cez promenádu. Lehátka, matrace, plážové osušky a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte, 6 barov (Vitamín Bar a Cove Bistro za poplatok). V areáli hotela sa nachádza aquapark s 5 šmykľavkami, relaxačný bazén a krytý bazén, preslnená terasa. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch - zadarmo. Za poplatok: izbový servis, obchody, kaderníctvo, kozmetický salón, služba opatrovania detí.

Izby
Orka Lotus Beach Hotel má 441 izieb v 9 budovách.
Štandardné izby (o rozlohe cca 26 m²) - môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, fén), centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), mini barom (nealkoholické nápoje a pivo zadarmo). Väčšina izieb ma balkón. Izby s výhľadom na more - za poplatok.
Izby promo - sú s výhľadom na iné hotelové budovy.
Štandardné Large izby (s rozlohou cca 36 m²) - môžu ubytovať max. 4 osoby (prístelky sú v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené rovnako ako štandardné izby, navyše majú príslušenstvo na prípravu čaju a kávy.
- Dvojmiestne rodinné izby - na potvrdenie (o rozlohe cca 40-55 m²) - pre max. 4 dospelé osoby a dieťa.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (07:00-10:30), neskoré raňajky (10:30-12:00), obed (12:30-14:30) a večere (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, popoludňajšie občerstvenie, nočné občerstvenie a zmrzlina. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, niektoré dovážané nápoje, teplé nápoje a zákusky sú dostupné v lobby bare 24 hodín. Reštaurácia a'la carte: ázijská alebo talianska je k dispozícii 1x za pobyt - zadarmo (nutná rezervácia), turecká - za poplatok (nutná rezervácia). Za poplatok: ostatné dovážané nápoje (nealkoholické i alkoholické), nápoje vo fľašiach a čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Orka Lotus Beach Hotel organizuje bohatý animačný program, večery so živou hudbou. Navyše: plážový volejbal, aqua aerobik, sauna a turecké kúpele vo wellness centre, stolný tenis, stolný futbal, boccia, posilňovňa. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži, lekcie potápania. Pre deti: 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra), mini disco, detské ihrisko.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na izbách - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.orkahotels.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu:  https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/orka-lotus-beach-hotel

Náš názor
Nový, elegantný hotel s krásnym výhľadom na zátoku, širokým výberom reštaurácií a komfortne zariadenými izbami. Orka Lotus Beach Hotel odporúčame aj tým najnáročnejším klientom, ktorí ocenia odpočinok v luxuse a s programom Ultra All Inclusive. Aj naši najmenší tu pre seba nájdu atrakcie, zaisťujúce nezabudnuteľnú dovolenku v rodinnej, prázdninovej atmosfére.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Turunc Premium

Poloha
Elegantný a moderný hotel Turunc Premium bol postavený v roku 2015. Nachádza sa iba cca 100 m od centra letoviska Turunc, kde sa nachádza mnoho obchodov, kaviarní a reštaurácií. Centrum Marmaris je vzdialené cca 20 km a letisko Dalaman cca 120 km.

Pláž
Hotel Turunc Premium sa nachádza pri súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži. Ležadlá a slnečníky - zadarmo. Plážové osušky sú k dispozícií za zálohu cca 20 TL (cca 10 EUR).

Vybavenie
Recepcia 24h, tri výťahy, hlavná reštaurácia a turecká reštaurácia a'la carte otvorená v hodinách od 20:00-22:00 (za príplatok, nutná skoršia rezervácia), päť barov: pri bazéne, Lotus bar, lobby bar, Panorama bar a bar vo wellness centre. Okrem toho: bazén so sladkou vodou, krytý bazén, detský bazén so šmykľavkami. Ležadlá a slnečníky pri bazénoch - zadarmo, plážové osušky sú k dispozícií po zaplatení zálohy. Za príplatok: konferenčná miestnosť, práčovňa, lekár, market.

Izby
Hotel Turunc Premium má 213 izieb, ktoré sa nachádzajú v päťposchodovej budove. Štandardné izby pre max. tri dospelé osoby (prístelka v podobe normálnej postele) - s rozlohou cca 30 m². Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, trezorom (zadarmo), minibarom (voda je k dispozícií zadarmo, ostatná konzumácia za poplatok), príslušenstvom k príprave kávy a čaju, balkónom. K dispozícií sú aj izby s výhľadom na more, ktoré sú vybavené rovnako ako štandardné izby.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:45-14:00), večera (19:30-21:30) sú podávané formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (12:00-16:00), zmrzlina (16:00-17:00), prestávka na kávu (17:00-18:00), nočné občerstvenie (polievka 23:30-2:00, sendviče 2:00-6:00). Miestne nealkoholické nápoje sú k dispozícií 24 hodín a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícií do 2:00 v lobby bare. Ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje - za príplatok.

Šport a zábava
Bohatý športový a animačný program: aqua aerobic, fitnes, stolný tenis, šípky, večerná show, živá hudba. Navyše dobre vybavené wellness centrum: sauna, turecké kúpele (zadarmo). Za poplatok: biliard, masáže a procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži. Pre deti: miniklub (4-12 rokov), detské ihrisko.

Internet
V lobby a na izbách je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.turunchotels.com

Náš názor
Exkluzívny hotel Turunc Premium pre náročných klientov. Nepochybnou výhodou hotela je blízkosť centra mesta a miestnych atrakcií. Vďaka bohatej ponuke All Inclusive, priestranným izbám a vynikajúcim službám sa tu budete cítiť ako na naozajstnej tureckej dovolenke.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Ideal Prime Beach Hotel

Poloha
Ideal Prime Beach Hotel se nachází v zábavním letovisku Marmaris nabízejícím širokou škálu turistických atrakcí, restaurací, barů a obchodů v docházkové vzdálenosti. Samotné centrum je vzdáleno cca 2,5 km a letiště v Dalamánu cca 110 km. Před hotelem je autobusová zastávka, ze které jezdí pravidelný spoj do centra města, a taxislužba (za poplatek).

Pláž
Ideal Prime Beach Hotel se nachází u písčito-štěrkové, soukromé pláže, stačí přejít nábřežní promenádu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace, která nabízí jídla místní i mezinárodní kuchyně, restaurace, která nabízí občerstvení, restaurace a’la carte (zdarma 1x za pobyt, nutná rezervace), kavárna, 3 bary, včetně baru u bazénu a na terase s panoramatickým výhledem na moře, noční klub s koktejlovým barem. Navíc: 3 bazény - hlavní, se 3 skluzavkami (otevřených v určitých hodinách), krytý a dětský bazén. Za poplatek: supermarket, klenotnictví, lékař, fotograf, kadeřník.

Pokoje
Ideal Prime Beach Hotel má 630 elegantních pokojů různých standardů. Standardní pokoje (o rozloze cca 22 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (přistýlka ve formě normální postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (voda a džus při příjezdu zdarma, ostatní konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou. K dispozici jsou pokoje s výhledem na moře. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu. Během dne občerstvení formou bufetu a sladkosti v určených restauracích a barech, párky v rohlíku ve snack baru u pláže a noční občerstvení. Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džusy, nápoje v lahvích. V lobby baru otevřeném 24 hodin: vína, nealkoholické nápoje a teplé nápoje.

Sport a zábava
Ideal Prime Beach Hotel organizuje animace během dne: aerobic, aqua aerobic, jóga, kulečník, stolní tenis, šipky a pro děti: hry, zábavu a minidisko. Každodenní večerní show nebo živá hudba. Navíc: posilovna, sauna a turecké lázně (nutná rezervace). Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a v restauraci - zdarma.

 

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.iphotels.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/ideal-prime-beach-hotel

Náš názor
Exkluzivní hotel s výbornou polohou téměř v centru města Marmaris, který umožňuje neomezený přístup ke všem atrakcím, které nabízí toto turistické město. Rozhodující předností Ideal Prime Beach Hotel je pozornost ke každému klientovi, dobré jídlo a vysoký standard služeb. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Fortezza Beach Resort


Místo:
Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v centru zálivu Hisarönü. Zařízení bylo postaveno bez ovlivnění přírodní pláže a lesa. Přibl. 5 km do města Hisarönü s malým výběrem obchodů, barů a restaurací, asi 15 km do zábavního centra Marmaris a asi 100 km od letiště Dalaman.

pláž:
Hned vedle hotelu je písečná a oblázková pláž o délce asi 550 m. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma

K dispozici hostům:
24 hodinová recepce, výtah, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace, 2 bezplatné à la carte restaurace (jednou za pobyt): řecké as mořskými plody (nutná dřívější rezervace), 5 barů včetně Lotus baru otevřeného 24 hodin denně; velký hlavní bazén, relaxační bazén, dětský bazén a část „Aqualand“ má jeden velký sportovní bazén, tři skluzavky a jeden dětský bazén. Kromě toho za příplatek: lékař, prádelna, půjčovna aut, fotograf, butik, trh.

board:
Ultra All Inclusive: snídaně (07: 00–10: 00), pozdní snídaně (10: 00–11: 00), oběd (12: 00–14: 00), polopenze (19: 00–21: 00) ve formě bohatý bufet. Kromě toho: občerstvení během dne (12:00 - 16:00), káva a koláč (17,00–18,00), noční polévka (23: 00–24: 00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Lotus Baru a v dalších barech během otevírací doby. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sportovní a animační program:
Hotel provozuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Kromě toho: turecké lázně, sauna, tělocvična, vodní gymnastika, mini golf, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, šipky, taneční lekce. Pro děti: mini klub (4-8 let a 8-14 let), široké spektrum sportovních aktivit a aktivit, jako je malba, řemesla. Za poplatek: vodní sporty, kurzy jógy, wellness centrum a kosmetický salon.

internet:
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie:
*****

Web:
www.fortezzabeachresort.com

Podle našeho názoru:
Moderně uspořádaný hotel nabízí rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení. Nachází se přímo na pláži, ve velmi klidné části ostrova, a poskytuje blaženou relaxaci daleko od shonu města. Ideální pro rodiny s dětmi a pro páry hledající odpočinek v klidné oblasti.

Grand Yazici Club Marmaris Palace

Poloha
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází v klidné oblasti, na velké zelené ploše, obklopené borovým a palmovým lesem. Nedaleký Icmeler je vzdálený cca 2 km, město Marmaris cca 6 km. Letiště v Dalamanu je cca 90 km od hotelu. Přímo před hotelem se táhne promenáda, kterou lze dojít do centra města Marmaris.

Pláž
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází u písčito-oblázkové soukromé pláže, na plošině s vkusně udržovaným molem. Vstup do moře po žebříku. Lehátka, polštáře a slunečníky - zdarma. Plážové osušky - zdarma (záloha cca 10 TL).

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace a 3 restaurace a’la carte: turecká, italská a rybí (za poplatek, nutná rezervace), 3 bary: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar, 2 bazény, 1 skluzavka vedoucí mezi stromy, dětský bazén, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Marmaris Palace má 459 pokojů umístěných v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Bungalovy s výhledem do zahrady nebo na moře (o rozloze cca 26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, trezorem (za poplatek), telefonem, satelitním TV, miniledničkou a balkonem;
Standardní pokoje v hlavní budově (o rozloze cca 24 m²) jsou vybaveny stejně jako bungalovy. Na potvrzení rodinné pokoje v bungalovech Club (o rozloze cca 50 m²), které mohou ubytovat max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (12:00-16:00), odpolední občerstvení (17:00-18:00), cukrárna (10:00-23:00), noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-00:30). Za poplatek: nápoje podávané od 00:30 do 10:00, dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Marmaris Palace organizuje pestrý animační program během dne a večera, hry a zábavy u bazénu, večerní show, turecký večer. Navíc: plážový volejbal, minifotbal, minibasketbal, boccia, šipky, šlapadla; tenisové kurty, kulečník, minigolf, stolní tenis (zdarma, nutná záloha). Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, půjčovna kol. Pro děti: miniklub. 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/grand-yazici-club-marmaris-palace 

 

Náš názor
Malebně položený hotel s výhodnou polohou v blízkosti centra města a okolních atrakcí. Komfortně zařízené pokoje a bohatý All Inclusive jsou dalšími výhodami Grand Yazici Club Marmaris Palace. Nabídka je určena především pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí odpočívat blízko přírody.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sun City Hotel & Beach Club

Poloha
Sun City Hotel & Beach Club je umístěn v malebné a udržované zahradě ve městě Ölüdeniz, obklopen zelenými svahy hor a blankytem Středozemního moře. Centrum města s širokým výběrem barů, restaurací a obchodů je vzdáleno cca 200 m. Letovisko Fethiye je cca 12 km od hotelu. Na letiště Dalaman je to cca 65 km.

Pláž
Sun City Hotel & Beach Club se nachází cca 250 m od písčito-oblázkové, veřejné pláže, považované za jednu z nejkrásnějších v Turecku, zakončené malebnou lagunou. Plážový servis za poplatek (cca 15 TL za lehátko nebo slunečník). Navíc má hotel k dispozici okouzlující, soukromou písečnou pláž u Blue Lagoon, která je vzdálená cca 4 km od komplexu, lze k ní dojet bezplatným hotelovým autobusem. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace se stoly na terase, restaurace a'la carte servírující italskou kuchyni (za poplatek), 2 bary: snack bar a bar u bazénu. 3 bazény: hlavní, relaxační (pro osoby starší 16 let), krytý bazén a brouzdaliště. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Za poplatek: lékař, kadeřnictví, mini market, hlídání dětí.

Pokoje
Sun City Hotel & Beach Club má 244 hezky zařízených pokojů rozmístěných ve 14 budovách v zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 20 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky) nebo pro 2 dospělé osoby a 2 děti (s přistýlkou v podobě palandy). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, mini ledničkou, trezorem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje a balkonem. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) - jsou podávány formou bufetu. Občerstvení během dne, zmrzlina, večerní občerstvení (23:00-24:00). Možnost využít 1x za pobyt restauraci a'la carte (rezervace nutná, cca 12 EUR/os.). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Za příplatek: nápoje podávané po 24:00 hodině, dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje a ovocné šťávy z čerstvého ovoce.

Sport a zábava
Sun City Hotel & Beach Club organizuje denní a večerní animační program. Navíc je k dispozici: posilovna, wellness centrum (sauna, turecká lázeň), šipky, boccia, stolní fotbal. Za zálohu: tenis, stolní tenis, kulečník. Za poplatek: vodní sporty, potápění, šlapadla, masáže a procedury ve wellness, osvětlení kurtu. Pro děti: miniklub.

Internet
Ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.suncity.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/sun-city-hotel-and-beach-club

Náš názor
Sun City Hotel & Beach Club je velmi pěkným hotelem dobré kvality. Je umístěn v zátiší hotelové zahrady, ale přesto v blízkosti centra města Ölüdeniz a krásné pláže zakončené lagunou. Hotel má pečlivě připravený animační program a nabízí skvělou kuchyni. Je ideálním místem odpočinku pro rodiny, ale také pro páry.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Yazici Club Marmaris Palace

Poloha
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází v klidné oblasti, na velké zelené ploše, obklopené borovým a palmovým lesem. Nedaleký Icmeler je vzdálený cca 2 km, město Marmaris cca 6 km. Letiště v Dalamanu je cca 90 km od hotelu. Přímo před hotelem se táhne promenáda, kterou lze dojít do centra města Marmaris.

Pláž
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází u písčito-oblázkové soukromé pláže, na plošině s vkusně udržovaným molem. Vstup do moře po žebříku. Lehátka, polštáře a slunečníky - zdarma. Plážové osušky - zdarma (záloha cca 10 TL).

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace a 3 restaurace a’la carte: turecká, italská a rybí (za poplatek, nutná rezervace), 3 bary: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar, 2 bazény, 1 skluzavka vedoucí mezi stromy, dětský bazén, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Marmaris Palace má 459 pokojů umístěných v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Bungalovy s výhledem do zahrady nebo na moře (o rozloze cca 26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, trezorem (za poplatek), telefonem, satelitním TV, miniledničkou a balkonem;
Standardní pokoje v hlavní budově (o rozloze cca 24 m²) jsou vybaveny stejně jako bungalovy. Na potvrzení rodinné pokoje v bungalovech Club (o rozloze cca 50 m²), které mohou ubytovat max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (12:00-16:00), odpolední občerstvení (17:00-18:00), cukrárna (10:00-23:00), noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-00:30). Za poplatek: nápoje podávané od 00:30 do 10:00, dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Marmaris Palace organizuje pestrý animační program během dne a večera, hry a zábavy u bazénu, večerní show, turecký večer. Navíc: plážový volejbal, minifotbal, minibasketbal, boccia, šipky, šlapadla; tenisové kurty, kulečník, minigolf, stolní tenis (zdarma, nutná záloha). Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, půjčovna kol. Pro děti: miniklub. 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/grand-yazici-club-marmaris-palace 

 

Náš názor
Malebně položený hotel s výhodnou polohou v blízkosti centra města a okolních atrakcí. Komfortně zařízené pokoje a bohatý All Inclusive jsou dalšími výhodami Grand Yazici Club Marmaris Palace. Nabídka je určena především pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí odpočívat blízko přírody.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ideal Prime Beach Hotel

Poloha
Ideal Prime Beach Hotel se nachází v zábavním letovisku Marmaris nabízejícím širokou škálu turistických atrakcí, restaurací, barů a obchodů v docházkové vzdálenosti. Samotné centrum je vzdáleno cca 2,5 km a letiště v Dalamánu cca 110 km. Před hotelem je autobusová zastávka, ze které jezdí pravidelný spoj do centra města, a taxislužba (za poplatek).

Pláž
Ideal Prime Beach Hotel se nachází u písčito-štěrkové, soukromé pláže, stačí přejít nábřežní promenádu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace, která nabízí jídla místní i mezinárodní kuchyně, restaurace, která nabízí občerstvení, restaurace a’la carte (zdarma 1x za pobyt, nutná rezervace), kavárna, 3 bary, včetně baru u bazénu a na terase s panoramatickým výhledem na moře, noční klub s koktejlovým barem. Navíc: 3 bazény - hlavní, se 3 skluzavkami (otevřených v určitých hodinách), krytý a dětský bazén. Za poplatek: supermarket, klenotnictví, lékař, fotograf, kadeřník.

Pokoje
Ideal Prime Beach Hotel má 630 elegantních pokojů různých standardů. Standardní pokoje (o rozloze cca 22 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (přistýlka ve formě normální postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (voda a džus při příjezdu zdarma, ostatní konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou. K dispozici jsou pokoje s výhledem na moře. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu. Během dne občerstvení formou bufetu a sladkosti v určených restauracích a barech, párky v rohlíku ve snack baru u pláže a noční občerstvení. Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džusy, nápoje v lahvích. V lobby baru otevřeném 24 hodin: vína, nealkoholické nápoje a teplé nápoje.

Sport a zábava
Ideal Prime Beach Hotel organizuje animace během dne: aerobic, aqua aerobic, jóga, kulečník, stolní tenis, šipky a pro děti: hry, zábavu a minidisko. Každodenní večerní show nebo živá hudba. Navíc: posilovna, sauna a turecké lázně (nutná rezervace). Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a v restauraci - zdarma.

 

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.iphotels.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/ideal-prime-beach-hotel

Náš názor
Exkluzivní hotel s výbornou polohou téměř v centru města Marmaris, který umožňuje neomezený přístup ke všem atrakcím, které nabízí toto turistické město. Rozhodující předností Ideal Prime Beach Hotel je pozornost ke každému klientovi, dobré jídlo a vysoký standard služeb. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Aqua Hotel

Poloha
Hotel leží v malebném zákoutí v nesmírně krásné scenérii. Do centra Icmeler jen cca 200 m s mnoha obchody, tavernami, restauracemi a kluby. CCa 7 km do zábavního centra Marmaris a cca 110 km od letiště Dalaman.

Pláž
Hotel je umístěn u široké a písčité pláži oceněné Modrou Vlajkou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Vybavení
24h recepce, prostorné lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a’la carte: italská, s mořskými plody a turecká (za příplatek, nutná rezervace), 4 bary, bazén s bezplatnými lehátkami, slunečníky a osuškami, brouzdaliště pro děti. Navíc za příplatek: fotograf, klenotnictví, kadeřnictví, prádelna, lékař, konferenční sál.

Strava
All inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu. Během dne sladké občerstvení (11:00-18:00), zmrzlina, palacinky (11:00-17:00), občerstvení (09:00-24:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje dostupné v čase 10:00-23:00. Ostatní nápoje za příplatek.

Sport a Zábava
Hotel organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Večerní show, živá hudba, turecký večer. Pro děti: mini klub (4-12 let), mini disco, dětské hřiště. Navíc: posilovna, stolní tenis, biliard, sauna, parní sauna, kurt. Za příplatek: procedury v centru SPA, vodní sporty na pláži

Internet
V celém areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.hotelaqua.com

Náš názor
Díky své poloze je tento hotel mimořádně atraktivní. Ideální místo pro rodiny s dětmi vzhledem na bohatý animační program a také pro páry, které chtějí strávit nezapomenuteln

Grand Yazici Club Marmaris Palace

Poloha
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází v klidné oblasti, na velké zelené ploše, obklopené borovým a palmovým lesem. Nedaleký Icmeler je vzdálený cca 2 km, město Marmaris cca 6 km. Letiště v Dalamanu je cca 90 km od hotelu. Přímo před hotelem se táhne promenáda, kterou lze dojít do centra města Marmaris.

Pláž
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází u písčito-oblázkové soukromé pláže, na plošině s vkusně udržovaným molem. Vstup do moře po žebříku. Lehátka, polštáře a slunečníky - zdarma. Plážové osušky - zdarma (záloha cca 10 TL).

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace a 3 restaurace a’la carte: turecká, italská a rybí (za poplatek, nutná rezervace), 3 bary: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar, 2 bazény, 1 skluzavka vedoucí mezi stromy, dětský bazén, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Marmaris Palace má 459 pokojů umístěných v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Bungalovy s výhledem do zahrady nebo na moře (o rozloze cca 26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, trezorem (za poplatek), telefonem, satelitním TV, miniledničkou a balkonem;
Standardní pokoje v hlavní budově (o rozloze cca 24 m²) jsou vybaveny stejně jako bungalovy. Na potvrzení rodinné pokoje v bungalovech Club (o rozloze cca 50 m²), které mohou ubytovat max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (12:00-16:00), odpolední občerstvení (17:00-18:00), cukrárna (10:00-23:00), noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-00:30). Za poplatek: nápoje podávané od 00:30 do 10:00, dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Marmaris Palace organizuje pestrý animační program během dne a večera, hry a zábavy u bazénu, večerní show, turecký večer. Navíc: plážový volejbal, minifotbal, minibasketbal, boccia, šipky, šlapadla; tenisové kurty, kulečník, minigolf, stolní tenis (zdarma, nutná záloha). Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, půjčovna kol. Pro děti: miniklub. 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/grand-yazici-club-marmaris-palace 

 

Náš názor
Malebně položený hotel s výhodnou polohou v blízkosti centra města a okolních atrakcí. Komfortně zařízené pokoje a bohatý All Inclusive jsou dalšími výhodami Grand Yazici Club Marmaris Palace. Nabídka je určena především pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí odpočívat blízko přírody.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Fortezza Beach Resort


Místo:
Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v centru zálivu Hisarönü. Zařízení bylo postaveno bez ovlivnění přírodní pláže a lesa. Přibl. 5 km do města Hisarönü s malým výběrem obchodů, barů a restaurací, asi 15 km do zábavního centra Marmaris a asi 100 km od letiště Dalaman.

pláž:
Hned vedle hotelu je písečná a oblázková pláž o délce asi 550 m. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma

K dispozici hostům:
24 hodinová recepce, výtah, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace, 2 bezplatné à la carte restaurace (jednou za pobyt): řecké as mořskými plody (nutná dřívější rezervace), 5 barů včetně Lotus baru otevřeného 24 hodin denně; velký hlavní bazén, relaxační bazén, dětský bazén a část „Aqualand“ má jeden velký sportovní bazén, tři skluzavky a jeden dětský bazén. Kromě toho za příplatek: lékař, prádelna, půjčovna aut, fotograf, butik, trh.

board:
Ultra All Inclusive: snídaně (07: 00–10: 00), pozdní snídaně (10: 00–11: 00), oběd (12: 00–14: 00), polopenze (19: 00–21: 00) ve formě bohatý bufet. Kromě toho: občerstvení během dne (12:00 - 16:00), káva a koláč (17,00–18,00), noční polévka (23: 00–24: 00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Lotus Baru a v dalších barech během otevírací doby. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sportovní a animační program:
Hotel provozuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Kromě toho: turecké lázně, sauna, tělocvična, vodní gymnastika, mini golf, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, šipky, taneční lekce. Pro děti: mini klub (4-8 let a 8-14 let), široké spektrum sportovních aktivit a aktivit, jako je malba, řemesla. Za poplatek: vodní sporty, kurzy jógy, wellness centrum a kosmetický salon.

internet:
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie:
*****

Web:
www.fortezzabeachresort.com

Podle našeho názoru:
Moderně uspořádaný hotel nabízí rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení. Nachází se přímo na pláži, ve velmi klidné části ostrova, a poskytuje blaženou relaxaci daleko od shonu města. Ideální pro rodiny s dětmi a pro páry hledající odpočinek v klidné oblasti.

Club Tuana

Poloha
Hotel Club Tuana je obklopen krásnou zahradou s pomerančovníky. Centrum turistického města Fethiye je vzdáleno cca 17 km a letiště v Dalamanu cca 42 km. Před hotelem je autobusová zastávka.

Pláž
Hotel Club Tuana se nachází přímo u písčito-štěrkové soukromé pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Doporučujeme ochrannou obuv.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, TV místnost, hlavní restaurace, 3 restaurace a’la carte (nutná rezervace): italská, s mořskými plody (pro hotelové hosty zdarma) a turecká (za poplatek cca 10 EUR/os.). Dva bazény, jeden se 3 skluzavkami (otevřené v určených hodinách). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Pro nejmenší: dvě brouzdaliště, vodní skluzavky, dětské hřiště, mini zoo. Navíc: diskotéka pod širým nebem. 

Pokoje
Hotel Club Tuana se skládá z částí Park a Club. Má celkem 502 pokojů ve 24 budovách umístěných v krásné zahradě.
Standardní pokoje Park (o rozloze cca 18-24 m²) - pro max. 3 osoby jsou vybaveny koupelnou s vanou a/nebo sprchou a vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), minibarem (plný při příjezdu, další konzumace za poplatek) a balkonem.
Standardní pokoje Club (o rozloze cca 27-30 m²) - pro max. 3 dospělé nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách (možnost přistýlky ve formě rozkládací pohovky) jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje Park. Na potvrzení jsou k dispozici rodinné pokoje Club (o rozloze cca 43 m²), pro max. 4 dospělé osoby a 1 dítě na přistýlce (pohovka nebo samostatná postel).

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:30), pozdní snídaně (10:30-11:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30). Občerstvení během dne (12:30-17:30), zmrzlina (11:00-17:30), odpolední (15:00-17:00) a noční občerstvení (23:00-24:00), noční sendviče (01:00-02:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a část dovážených alkoholických nápojů k dispozici 24 hodin ve vybraných barech, v ostatních během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džusy.

Sport a zábava
Hotel Club Tuana nabízí bohatý animační program. Během dne zábavy u bazénu, aqua aerobic, lekce tance, večerní show. Kromě toho: tenis, basketbalové hřiště, plážový volejbal, posilovna, stolní tenis, minifotbal, minigolf, lukostřelba, šipky, boccia, šachy. Za poplatek: wellness centrum, kulečník, vodní sporty na pláži.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.clubtuana.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/club-tuana 

 

Náš názor
Club Tuana je vynikající hotel daleko od hluku a shonu, obklopený krásnou květinovou zahradou. Bohatý animační program a vysoký standard služeb určují oblíbenost tohoto hotelu mezi klienty. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi vzhledem k širokému spektru atrakcí pro nejmenší. Prázdninová vesnička nabízí veselou, pohodovou atmosféru.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Yazici Club Marmaris Palace

Poloha
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází v klidné oblasti, na velké zelené ploše, obklopené borovým a palmovým lesem. Nedaleký Icmeler je vzdálený cca 2 km, město Marmaris cca 6 km. Letiště v Dalamanu je cca 90 km od hotelu. Přímo před hotelem se táhne promenáda, kterou lze dojít do centra města Marmaris.

Pláž
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází u písčito-oblázkové soukromé pláže, na plošině s vkusně udržovaným molem. Vstup do moře po žebříku. Lehátka, polštáře a slunečníky - zdarma. Plážové osušky - zdarma (záloha cca 10 TL).

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace a 3 restaurace a’la carte: turecká, italská a rybí (za poplatek, nutná rezervace), 3 bary: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar, 2 bazény, 1 skluzavka vedoucí mezi stromy, dětský bazén, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Marmaris Palace má 459 pokojů umístěných v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Bungalovy s výhledem do zahrady nebo na moře (o rozloze cca 26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, trezorem (za poplatek), telefonem, satelitním TV, miniledničkou a balkonem;
Standardní pokoje v hlavní budově (o rozloze cca 24 m²) jsou vybaveny stejně jako bungalovy. Na potvrzení rodinné pokoje v bungalovech Club (o rozloze cca 50 m²), které mohou ubytovat max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (12:00-16:00), odpolední občerstvení (17:00-18:00), cukrárna (10:00-23:00), noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-00:30). Za poplatek: nápoje podávané od 00:30 do 10:00, dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Marmaris Palace organizuje pestrý animační program během dne a večera, hry a zábavy u bazénu, večerní show, turecký večer. Navíc: plážový volejbal, minifotbal, minibasketbal, boccia, šipky, šlapadla; tenisové kurty, kulečník, minigolf, stolní tenis (zdarma, nutná záloha). Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, půjčovna kol. Pro děti: miniklub. 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/grand-yazici-club-marmaris-palace 

 

Náš názor
Malebně položený hotel s výhodnou polohou v blízkosti centra města a okolních atrakcí. Komfortně zařízené pokoje a bohatý All Inclusive jsou dalšími výhodami Grand Yazici Club Marmaris Palace. Nabídka je určena především pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí odpočívat blízko přírody.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Orka Lotus Beach Hotel

Poloha
Postavený v roku 2015 Orka Lotus Beach Hotel leží v jednej z najkrajších zátok Egejského mora, z jednej strany je obklopený azúrovými vodami, z druhej strany je obklopený stredomorským píniovým lesom. Len približne 2 km od hotela sa nachádza letovisko Icmeler, do zábavného centra Marmaris je to cca 6 km. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km.

Pláž
Pred Orka Lotus Beach Hotelom sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s dĺžkou cca 650 m - prechod cez promenádu. Lehátka, matrace, plážové osušky a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte, 6 barov (Vitamín Bar a Cove Bistro za poplatok). V areáli hotela sa nachádza aquapark s 5 šmykľavkami, relaxačný bazén a krytý bazén, preslnená terasa. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch - zadarmo. Za poplatok: izbový servis, obchody, kaderníctvo, kozmetický salón, služba opatrovania detí.

Izby
Orka Lotus Beach Hotel má 441 izieb v 9 budovách.
Štandardné izby (o rozlohe cca 26 m²) - môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, fén), centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), mini barom (nealkoholické nápoje a pivo zadarmo). Väčšina izieb ma balkón. Izby s výhľadom na more - za poplatok.
Izby promo - sú s výhľadom na iné hotelové budovy.
Štandardné Large izby (s rozlohou cca 36 m²) - môžu ubytovať max. 4 osoby (prístelky sú v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené rovnako ako štandardné izby, navyše majú príslušenstvo na prípravu čaju a kávy.
- Dvojmiestne rodinné izby - na potvrdenie (o rozlohe cca 40-55 m²) - pre max. 4 dospelé osoby a dieťa.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (07:00-10:30), neskoré raňajky (10:30-12:00), obed (12:30-14:30) a večere (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, popoludňajšie občerstvenie, nočné občerstvenie a zmrzlina. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, niektoré dovážané nápoje, teplé nápoje a zákusky sú dostupné v lobby bare 24 hodín. Reštaurácia a'la carte: ázijská alebo talianska je k dispozícii 1x za pobyt - zadarmo (nutná rezervácia), turecká - za poplatok (nutná rezervácia). Za poplatok: ostatné dovážané nápoje (nealkoholické i alkoholické), nápoje vo fľašiach a čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Orka Lotus Beach Hotel organizuje bohatý animačný program, večery so živou hudbou. Navyše: plážový volejbal, aqua aerobik, sauna a turecké kúpele vo wellness centre, stolný tenis, stolný futbal, boccia, posilňovňa. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži, lekcie potápania. Pre deti: 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra), mini disco, detské ihrisko.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na izbách - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.orkahotels.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu:  https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/orka-lotus-beach-hotel

Náš názor
Nový, elegantný hotel s krásnym výhľadom na zátoku, širokým výberom reštaurácií a komfortne zariadenými izbami. Orka Lotus Beach Hotel odporúčame aj tým najnáročnejším klientom, ktorí ocenia odpočinok v luxuse a s programom Ultra All Inclusive. Aj naši najmenší tu pre seba nájdu atrakcie, zaisťujúce nezabudnuteľnú dovolenku v rodinnej, prázdninovej atmosfére.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Aqua Hotel

Poloha
Hotel leží v malebném zákoutí v nesmírně krásné scenérii. Do centra Icmeler jen cca 200 m s mnoha obchody, tavernami, restauracemi a kluby. CCa 7 km do zábavního centra Marmaris a cca 110 km od letiště Dalaman.

Pláž
Hotel je umístěn u široké a písčité pláži oceněné Modrou Vlajkou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Vybavení
24h recepce, prostorné lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a’la carte: italská, s mořskými plody a turecká (za příplatek, nutná rezervace), 4 bary, bazén s bezplatnými lehátkami, slunečníky a osuškami, brouzdaliště pro děti. Navíc za příplatek: fotograf, klenotnictví, kadeřnictví, prádelna, lékař, konferenční sál.

Strava
All inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu. Během dne sladké občerstvení (11:00-18:00), zmrzlina, palacinky (11:00-17:00), občerstvení (09:00-24:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje dostupné v čase 10:00-23:00. Ostatní nápoje za příplatek.

Sport a Zábava
Hotel organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Večerní show, živá hudba, turecký večer. Pro děti: mini klub (4-12 let), mini disco, dětské hřiště. Navíc: posilovna, stolní tenis, biliard, sauna, parní sauna, kurt. Za příplatek: procedury v centru SPA, vodní sporty na pláži

Internet
V celém areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.hotelaqua.com

Náš názor
Díky své poloze je tento hotel mimořádně atraktivní. Ideální místo pro rodiny s dětmi vzhledem na bohatý animační program a také pro páry, které chtějí strávit nezapomenuteln

Orka Lotus Beach Hotel

Poloha
Postavený v roku 2015 Orka Lotus Beach Hotel leží v jednej z najkrajších zátok Egejského mora, z jednej strany je obklopený azúrovými vodami, z druhej strany je obklopený stredomorským píniovým lesom. Len približne 2 km od hotela sa nachádza letovisko Icmeler, do zábavného centra Marmaris je to cca 6 km. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km.

Pláž
Pred Orka Lotus Beach Hotelom sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s dĺžkou cca 650 m - prechod cez promenádu. Lehátka, matrace, plážové osušky a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte, 6 barov (Vitamín Bar a Cove Bistro za poplatok). V areáli hotela sa nachádza aquapark s 5 šmykľavkami, relaxačný bazén a krytý bazén, preslnená terasa. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch - zadarmo. Za poplatok: izbový servis, obchody, kaderníctvo, kozmetický salón, služba opatrovania detí.

Izby
Orka Lotus Beach Hotel má 441 izieb v 9 budovách.
Štandardné izby (o rozlohe cca 26 m²) - môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, fén), centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), mini barom (nealkoholické nápoje a pivo zadarmo). Väčšina izieb ma balkón. Izby s výhľadom na more - za poplatok.
Izby promo - sú s výhľadom na iné hotelové budovy.
Štandardné Large izby (s rozlohou cca 36 m²) - môžu ubytovať max. 4 osoby (prístelky sú v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené rovnako ako štandardné izby, navyše majú príslušenstvo na prípravu čaju a kávy.
- Dvojmiestne rodinné izby - na potvrdenie (o rozlohe cca 40-55 m²) - pre max. 4 dospelé osoby a dieťa.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (07:00-10:30), neskoré raňajky (10:30-12:00), obed (12:30-14:30) a večere (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, popoludňajšie občerstvenie, nočné občerstvenie a zmrzlina. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, niektoré dovážané nápoje, teplé nápoje a zákusky sú dostupné v lobby bare 24 hodín. Reštaurácia a'la carte: ázijská alebo talianska je k dispozícii 1x za pobyt - zadarmo (nutná rezervácia), turecká - za poplatok (nutná rezervácia). Za poplatok: ostatné dovážané nápoje (nealkoholické i alkoholické), nápoje vo fľašiach a čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Orka Lotus Beach Hotel organizuje bohatý animačný program, večery so živou hudbou. Navyše: plážový volejbal, aqua aerobik, sauna a turecké kúpele vo wellness centre, stolný tenis, stolný futbal, boccia, posilňovňa. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži, lekcie potápania. Pre deti: 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra), mini disco, detské ihrisko.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na izbách - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.orkahotels.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu:  https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/orka-lotus-beach-hotel

Náš názor
Nový, elegantný hotel s krásnym výhľadom na zátoku, širokým výberom reštaurácií a komfortne zariadenými izbami. Orka Lotus Beach Hotel odporúčame aj tým najnáročnejším klientom, ktorí ocenia odpočinok v luxuse a s programom Ultra All Inclusive. Aj naši najmenší tu pre seba nájdu atrakcie, zaisťujúce nezabudnuteľnú dovolenku v rodinnej, prázdninovej atmosfére.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Fortezza Beach Resort


Místo:
Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v centru zálivu Hisarönü. Zařízení bylo postaveno bez ovlivnění přírodní pláže a lesa. Přibl. 5 km do města Hisarönü s malým výběrem obchodů, barů a restaurací, asi 15 km do zábavního centra Marmaris a asi 100 km od letiště Dalaman.

pláž:
Hned vedle hotelu je písečná a oblázková pláž o délce asi 550 m. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma

K dispozici hostům:
24 hodinová recepce, výtah, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace, 2 bezplatné à la carte restaurace (jednou za pobyt): řecké as mořskými plody (nutná dřívější rezervace), 5 barů včetně Lotus baru otevřeného 24 hodin denně; velký hlavní bazén, relaxační bazén, dětský bazén a část „Aqualand“ má jeden velký sportovní bazén, tři skluzavky a jeden dětský bazén. Kromě toho za příplatek: lékař, prádelna, půjčovna aut, fotograf, butik, trh.

board:
Ultra All Inclusive: snídaně (07: 00–10: 00), pozdní snídaně (10: 00–11: 00), oběd (12: 00–14: 00), polopenze (19: 00–21: 00) ve formě bohatý bufet. Kromě toho: občerstvení během dne (12:00 - 16:00), káva a koláč (17,00–18,00), noční polévka (23: 00–24: 00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Lotus Baru a v dalších barech během otevírací doby. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sportovní a animační program:
Hotel provozuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Kromě toho: turecké lázně, sauna, tělocvična, vodní gymnastika, mini golf, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, šipky, taneční lekce. Pro děti: mini klub (4-8 let a 8-14 let), široké spektrum sportovních aktivit a aktivit, jako je malba, řemesla. Za poplatek: vodní sporty, kurzy jógy, wellness centrum a kosmetický salon.

internet:
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie:
*****

Web:
www.fortezzabeachresort.com

Podle našeho názoru:
Moderně uspořádaný hotel nabízí rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení. Nachází se přímo na pláži, ve velmi klidné části ostrova, a poskytuje blaženou relaxaci daleko od shonu města. Ideální pro rodiny s dětmi a pro páry hledající odpočinek v klidné oblasti.

Club Tuana

Poloha
Hotel Club Tuana je obklopen krásnou zahradou s pomerančovníky. Centrum turistického města Fethiye je vzdáleno cca 17 km a letiště v Dalamanu cca 42 km. Před hotelem je autobusová zastávka.

Pláž
Hotel Club Tuana se nachází přímo u písčito-štěrkové soukromé pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Doporučujeme ochrannou obuv.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, TV místnost, hlavní restaurace, 3 restaurace a’la carte (nutná rezervace): italská, s mořskými plody (pro hotelové hosty zdarma) a turecká (za poplatek cca 10 EUR/os.). Dva bazény, jeden se 3 skluzavkami (otevřené v určených hodinách). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Pro nejmenší: dvě brouzdaliště, vodní skluzavky, dětské hřiště, mini zoo. Navíc: diskotéka pod širým nebem. 

Pokoje
Hotel Club Tuana se skládá z částí Park a Club. Má celkem 502 pokojů ve 24 budovách umístěných v krásné zahradě.
Standardní pokoje Park (o rozloze cca 18-24 m²) - pro max. 3 osoby jsou vybaveny koupelnou s vanou a/nebo sprchou a vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), minibarem (plný při příjezdu, další konzumace za poplatek) a balkonem.
Standardní pokoje Club (o rozloze cca 27-30 m²) - pro max. 3 dospělé nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách (možnost přistýlky ve formě rozkládací pohovky) jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje Park. Na potvrzení jsou k dispozici rodinné pokoje Club (o rozloze cca 43 m²), pro max. 4 dospělé osoby a 1 dítě na přistýlce (pohovka nebo samostatná postel).

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:30), pozdní snídaně (10:30-11:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30). Občerstvení během dne (12:30-17:30), zmrzlina (11:00-17:30), odpolední (15:00-17:00) a noční občerstvení (23:00-24:00), noční sendviče (01:00-02:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a část dovážených alkoholických nápojů k dispozici 24 hodin ve vybraných barech, v ostatních během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džusy.

Sport a zábava
Hotel Club Tuana nabízí bohatý animační program. Během dne zábavy u bazénu, aqua aerobic, lekce tance, večerní show. Kromě toho: tenis, basketbalové hřiště, plážový volejbal, posilovna, stolní tenis, minifotbal, minigolf, lukostřelba, šipky, boccia, šachy. Za poplatek: wellness centrum, kulečník, vodní sporty na pláži.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.clubtuana.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/club-tuana 

 

Náš názor
Club Tuana je vynikající hotel daleko od hluku a shonu, obklopený krásnou květinovou zahradou. Bohatý animační program a vysoký standard služeb určují oblíbenost tohoto hotelu mezi klienty. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi vzhledem k širokému spektru atrakcí pro nejmenší. Prázdninová vesnička nabízí veselou, pohodovou atmosféru.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Fortezza Beach Resort


Místo:
Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v centru zálivu Hisarönü. Zařízení bylo postaveno bez ovlivnění přírodní pláže a lesa. Přibl. 5 km do města Hisarönü s malým výběrem obchodů, barů a restaurací, asi 15 km do zábavního centra Marmaris a asi 100 km od letiště Dalaman.

pláž:
Hned vedle hotelu je písečná a oblázková pláž o délce asi 550 m. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma

K dispozici hostům:
24 hodinová recepce, výtah, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace, 2 bezplatné à la carte restaurace (jednou za pobyt): řecké as mořskými plody (nutná dřívější rezervace), 5 barů včetně Lotus baru otevřeného 24 hodin denně; velký hlavní bazén, relaxační bazén, dětský bazén a část „Aqualand“ má jeden velký sportovní bazén, tři skluzavky a jeden dětský bazén. Kromě toho za příplatek: lékař, prádelna, půjčovna aut, fotograf, butik, trh.

board:
Ultra All Inclusive: snídaně (07: 00–10: 00), pozdní snídaně (10: 00–11: 00), oběd (12: 00–14: 00), polopenze (19: 00–21: 00) ve formě bohatý bufet. Kromě toho: občerstvení během dne (12:00 - 16:00), káva a koláč (17,00–18,00), noční polévka (23: 00–24: 00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Lotus Baru a v dalších barech během otevírací doby. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sportovní a animační program:
Hotel provozuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Kromě toho: turecké lázně, sauna, tělocvična, vodní gymnastika, mini golf, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, šipky, taneční lekce. Pro děti: mini klub (4-8 let a 8-14 let), široké spektrum sportovních aktivit a aktivit, jako je malba, řemesla. Za poplatek: vodní sporty, kurzy jógy, wellness centrum a kosmetický salon.

internet:
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie:
*****

Web:
www.fortezzabeachresort.com

Podle našeho názoru:
Moderně uspořádaný hotel nabízí rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení. Nachází se přímo na pláži, ve velmi klidné části ostrova, a poskytuje blaženou relaxaci daleko od shonu města. Ideální pro rodiny s dětmi a pro páry hledající odpočinek v klidné oblasti.

Grand Yazici Club Turban

Poloha
Grand Yazici Club Turban se nachází v středomořském borovicovém lese, v jednom z nejkrásnějších zálivů v Egejském moři. Město Icmeler je vzdáleno cca 3 km, zábavní město Marmaris s širokým výběrem restaurací, barů a klubů cca 5 km. Letiště v Dalamanu je vzdáleno cca 90 km od hotelu.

Pláž
Písečná, soukromá pláž oddělená od hotelu pobřežní promenádou spojující Marmaris a Icmeler. Lehátka, matrace a slunečníky na pláži - zdarma. Plážové osušky - za zálohu.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a’la carte: asijská a turecká (zdarma 1x za pobyt), Steak House, italská, rybí (za poplatek), 6 barů, mimo jiné: bar u bazénu a plážový bar. 3 bazény včetně jednoho se skluzavkami (v určených hodinách), relaxační bazén (pouze pro osoby starší 14 let), dětský bazén. Lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Turban má 459 pokojů, které se nacházejí v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 24-26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, trezorem (zdarma), telefonem, satelitním TV, balkonem.
Superior pokoje (o rozloze cca 32 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje.
Na potvrzení:
Rodinné pokoje (o rozloze cca 42 m²), které mohou ubytovat max. 4 osoby. Jsou vybaveny stejně jako superior pokoje, mají 2 koupelny.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:00-14:00), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (11:30-17:30), noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některé dovážené lihoviny 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních barech během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Turban organizuje pestrý animační program během dne, večer vystoupení živé hudby a show. Navíc: hry a zábava u bazénu, aqua aerobic, plážový volejbal, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), minifotbal, minibasketbal, minigolf, stolní tenis, boccia, šipky, šlapadla. Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, kulečník. Pro děti: miniklub, dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných částech hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/grand-yazici-club-turban

Náš názor
Výborná poloha hotelu na velké zelené ploše, vedle pláže a v docházkové vzdálenosti do centra města je bezesporu největší výhodou Grand Yazici Club Turban. Klubová, prázdninová atmosféra a bohatý animační program pro děti i dospělé jsou zárukou úspěšné, rodinné dovolené.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiva Beach Resort

Poloha
Hotel Jiva Beach Resort sa nachádza cca 1 km od centra Calis. Do centra sa dá dôjsť pešo po promenáde pozdĺž pláže alebo dôjsť miestnym autobusom. Do centra Fethiye so širokým výberom obchodov, barov a reštaurácií je to cca 5 km od hotela. Letisko Dalaman je vzdialené cca 50 km od hotela Jiva Beach Resort.

Pláž
Hotel Jiva Beach Resort sa nachádza priamo pri krásnej, širokej piesočnato-kamienkovej, súkromnej pláži v Calis (prechod cez cestu). Plážové osušky, lehátka a slnečníky - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte: turecká, stredomorská a čínska (možnosť využiť 1x za pobyt, nutná predchádzajúca rezervácia, za poplatok 10 EUR/os), kaviareň, 6 barov (vrátane baru pri bazéne a baru vo wellness centre). 5 bazénov: hlavný, so šmykľavkami, relaxačný, detský bazén, vnútorná vírivka. Plážové osušky, lehátka a slnečníky - zadarmo. 
Za poplatok: izbový servis, kaderníctvo, lekár, fotograf, požičovňa áut, služba opatrovania detí.

Izby
Hotel Jiva Beach Resort má 367 komfortných izieb.
Štandardné izby (s rozlohou cca 32 m²) môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe rozkladacej postele). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), minibarom (voda zadarmo v deň príchodu, ostatná konzumácia za poplatok), príslušenstvom k príprave kávy a čaju a balkónom.
Dvojlôžkové izby v podkroví (o rozlohe cca 20 m²) - zariadené rovnako ako izby štandardné. Namiesto balkóna majú zariadenú lodžiu.
Rodinné izby s 2 miestnosťami (o rozlohe cca 40 m²) - môžu ubytovať max. 2 dospelé osoby a 2 deti (manželská posteľ a dve samostatné postele). 

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky, obedy, večere - všetky jedlá podávané formou bohatého bufetu. Okrem toho v snack bare ľahké občerstvenie, káva a večerné ľahké občerstvenie. 24 hodín k dispozícii: studené občerstvenie, káva, čaj, džúsy (okrem čerstvých ovocných štiav) a miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Za poplatok: dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje, kokteily, čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Hotel Jiva Beach Resort organizuje bohatý animačný program. Navyše: malé ihrisko na plážový futbal, plážový volejbal, fitnes, wellness centrum (suchá a parná sauna, turecké kúpele - zadarmo), aerobik, aqua aerobik, stolný tenis, biliard, šípky. 
Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre, potápanie, kitesurfing, lekcie surfovania, plavby na jachte, windsurfing (iba pre hostí s licenciou). Pre deti: hotelový mini klub a 6x týždenne Figloklub s poľskými animátormi (od polovice júna do polovice septembra).

Internet
Wi-Fi v areáli celého hotela - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.jivabeachresort.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu si môžete prečítať tu: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/jiva-beach-resort

Náš názor
Jiva Beach Resort - to je elegantný objekt v nádhernom mieste. Odporúčame ako pre páry, ktoré chcú mimo opaľovania a kúpania ťažiť zo širokej škály hotelových aktivít a príťažlivosti neďalekého Calis a Fethiye, tak aj pre rodiny s deťmi vzhľadom k bohatému animačnému programu. Hotel je známy svojou veľmi dobrou kuchyňou a vysokým štandardom služieb.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Jiva Beach Resort

Poloha
Hotel Jiva Beach Resort sa nachádza cca 1 km od centra Calis. Do centra sa dá dôjsť pešo po promenáde pozdĺž pláže alebo dôjsť miestnym autobusom. Do centra Fethiye so širokým výberom obchodov, barov a reštaurácií je to cca 5 km od hotela. Letisko Dalaman je vzdialené cca 50 km od hotela Jiva Beach Resort.

Pláž
Hotel Jiva Beach Resort sa nachádza priamo pri krásnej, širokej piesočnato-kamienkovej, súkromnej pláži v Calis (prechod cez cestu). Plážové osušky, lehátka a slnečníky - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte: turecká, stredomorská a čínska (možnosť využiť 1x za pobyt, nutná predchádzajúca rezervácia, za poplatok 10 EUR/os), kaviareň, 6 barov (vrátane baru pri bazéne a baru vo wellness centre). 5 bazénov: hlavný, so šmykľavkami, relaxačný, detský bazén, vnútorná vírivka. Plážové osušky, lehátka a slnečníky - zadarmo. 
Za poplatok: izbový servis, kaderníctvo, lekár, fotograf, požičovňa áut, služba opatrovania detí.

Izby
Hotel Jiva Beach Resort má 367 komfortných izieb.
Štandardné izby (s rozlohou cca 32 m²) môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe rozkladacej postele). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), minibarom (voda zadarmo v deň príchodu, ostatná konzumácia za poplatok), príslušenstvom k príprave kávy a čaju a balkónom.
Dvojlôžkové izby v podkroví (o rozlohe cca 20 m²) - zariadené rovnako ako izby štandardné. Namiesto balkóna majú zariadenú lodžiu.
Rodinné izby s 2 miestnosťami (o rozlohe cca 40 m²) - môžu ubytovať max. 2 dospelé osoby a 2 deti (manželská posteľ a dve samostatné postele). 

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky, obedy, večere - všetky jedlá podávané formou bohatého bufetu. Okrem toho v snack bare ľahké občerstvenie, káva a večerné ľahké občerstvenie. 24 hodín k dispozícii: studené občerstvenie, káva, čaj, džúsy (okrem čerstvých ovocných štiav) a miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Za poplatok: dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje, kokteily, čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Hotel Jiva Beach Resort organizuje bohatý animačný program. Navyše: malé ihrisko na plážový futbal, plážový volejbal, fitnes, wellness centrum (suchá a parná sauna, turecké kúpele - zadarmo), aerobik, aqua aerobik, stolný tenis, biliard, šípky. 
Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre, potápanie, kitesurfing, lekcie surfovania, plavby na jachte, windsurfing (iba pre hostí s licenciou). Pre deti: hotelový mini klub a 6x týždenne Figloklub s poľskými animátormi (od polovice júna do polovice septembra).

Internet
Wi-Fi v areáli celého hotela - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.jivabeachresort.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu si môžete prečítať tu: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/jiva-beach-resort

Náš názor
Jiva Beach Resort - to je elegantný objekt v nádhernom mieste. Odporúčame ako pre páry, ktoré chcú mimo opaľovania a kúpania ťažiť zo širokej škály hotelových aktivít a príťažlivosti neďalekého Calis a Fethiye, tak aj pre rodiny s deťmi vzhľadom k bohatému animačnému programu. Hotel je známy svojou veľmi dobrou kuchyňou a vysokým štandardom služieb.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Marti La Perla

Poloha
Kvalitní hotel Marti La Perla se nachází v dobře udržované zahradě, cca 1 km od města Icmeler s mnoha obchody, kavárnami a hospodami. Hotel leží cca 8 km od zábavního centra Marmaris, cca 105 km od letiště v Dalamanu. Hned vedle hotelu (cca 100 m) je zastávka místního minibusu. Hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let.

Pláž
Přímo u hotelu Marti La Perla (přechod přes promenádu) se nachází písčito-oblázková pláž, která byla označena „Modrou vlajkou“. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.  

Vybavení
24h recepce, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte s italskou kuchyní (za příplatek cca 10 EUR/osoba, nutná rezervace). 3 bary, včetně jednoho s občerstvením, bazén (o rozloze cca 600 m²) se skluzavkami, brouzdaliště, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Za poplatek: půjčovna kol a aut, prádelna, lékař, fotograf, mini market.
 
Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Navíc: občerstvení během dne (12:00-16:00), zmrzlina (15:00-16:00), přestávka na kávu (16:30-17:30), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-1:00), noční občerstvení (24:00-1:00). Za příplatek: ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje.
 
Sport a zábava
Hotel Marti La Perla organizuje denní a večerní animace. Ranní gymnastika, aquaaerobik, hry v bazénu, stolní tenis, šipky, boccia, živá hudba, večerní představení, karaoke, turecké lázně, sauna, vířivka. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži.
 
Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.marti.com.tr

Náš názor
Nádherně umístěný hotel Marti La Perla s výhledem na záliv Icmeler a malebnou pláž. Blízkost centra s mnoha atrakcemi, obchody a bary, stejně jako výhodný program All Inclusive umožní rozmanitou dovolenou. Hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let - je to ideální nabídka pro páry a single!
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Casa De Maris

Poloha
Hotel Casa De Maris s originálnou architektúrou sa nachádza v známom turistickom letovisku Marmaris, cca 5 km od zábavného centra s mnohými barmi, reštauráciami, obchodmi a klubmi. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km. Pred hotelom je zastávka mestskej hromadnej dopravy do centra mesta Marmaris.

Pláž
Hotel Casa De Maris sa nachádza cca 20 m od pláže Siteler, stačí prejsť cez cestu a promenádu. Lehátka a slnečníky na hotelovej pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte: Saranda (medzinárodná kuchyňa), dva snack bary: pool bar a beach bar, lobby bar, kaviareň. Bazén nepravidelného tvaru a detský bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR/ks). Za poplatok: kaderníctvo, lekár, mini market, obchod, zmenáreň, práčovňa.

Izby
Hotel Casa De Maris má 189 moderne a originálne zariadených izieb na piatich podlažiach hlavnej hotelovej budovy.
Štandardné izby (o rozlohe cca 26 m²) - môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti (prvá prístelka v podobe normálnej postele, druhá v podobe rozkladacej postele). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (za poplatok cca 2 EUR/deň), minibarom (voda zadarmo, ostatná konzumácia za poplatok), príslušenstvom na prípravu čaju a kávy a balkónom. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-10:30), obed (12:00-14:00), večera (19:00-21:30) formou pestrého bufetu v hlavnej reštaurácii. Občerstvenie počas dňa (12:00-16:00), palacinky gözleme, káva, čaj, večerné občerstvenie (23:30-24:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v hodinách 10:00-24:00. Za poplatok: reštaurácia a'la carte (nutná rezervácia), nápoje servírované po 24:00, dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, značkové vína, čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina.

Šport a zábava
Hotel Casa De Maris organizuje animačný program počas dňa a večery so živou hudbou. Navyše: sauna, turecké kúpele a posilňovňa - zadarmo od 09:00-20:00. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre (nutná rezervácia), vodné športy na pláži. Pre deti: mini klub.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.casademaris.com

Náš názor
Elegantný hotel Casa De Maris so zaujímavou architektúrou a veľmi dobrým servisom. Jeho hlavnou výhodou je perfektná poloha, na jednej strane pri pláži a na druhej strane v blízkosti širokej palety zábavy ponúkanej centrom letoviska Marmaris. Odporúčame najmä novomanželom, ľuďom mladého ducha, ktorí chcú relaxovať v rušných letoviskách a rodinám so staršími deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené

Casa De Maris

Poloha
Hotel Casa De Maris s originálnou architektúrou sa nachádza v známom turistickom letovisku Marmaris, cca 5 km od zábavného centra s mnohými barmi, reštauráciami, obchodmi a klubmi. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km. Pred hotelom je zastávka mestskej hromadnej dopravy do centra mesta Marmaris.

Pláž
Hotel Casa De Maris sa nachádza cca 20 m od pláže Siteler, stačí prejsť cez cestu a promenádu. Lehátka a slnečníky na hotelovej pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte: Saranda (medzinárodná kuchyňa), dva snack bary: pool bar a beach bar, lobby bar, kaviareň. Bazén nepravidelného tvaru a detský bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR/ks). Za poplatok: kaderníctvo, lekár, mini market, obchod, zmenáreň, práčovňa.

Izby
Hotel Casa De Maris má 189 moderne a originálne zariadených izieb na piatich podlažiach hlavnej hotelovej budovy.
Štandardné izby (o rozlohe cca 26 m²) - môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti (prvá prístelka v podobe normálnej postele, druhá v podobe rozkladacej postele). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (za poplatok cca 2 EUR/deň), minibarom (voda zadarmo, ostatná konzumácia za poplatok), príslušenstvom na prípravu čaju a kávy a balkónom. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-10:30), obed (12:00-14:00), večera (19:00-21:30) formou pestrého bufetu v hlavnej reštaurácii. Občerstvenie počas dňa (12:00-16:00), palacinky gözleme, káva, čaj, večerné občerstvenie (23:30-24:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v hodinách 10:00-24:00. Za poplatok: reštaurácia a'la carte (nutná rezervácia), nápoje servírované po 24:00, dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, značkové vína, čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina.

Šport a zábava
Hotel Casa De Maris organizuje animačný program počas dňa a večery so živou hudbou. Navyše: sauna, turecké kúpele a posilňovňa - zadarmo od 09:00-20:00. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre (nutná rezervácia), vodné športy na pláži. Pre deti: mini klub.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.casademaris.com

Náš názor
Elegantný hotel Casa De Maris so zaujímavou architektúrou a veľmi dobrým servisom. Jeho hlavnou výhodou je perfektná poloha, na jednej strane pri pláži a na druhej strane v blízkosti širokej palety zábavy ponúkanej centrom letoviska Marmaris. Odporúčame najmä novomanželom, ľuďom mladého ducha, ktorí chcú relaxovať v rušných letoviskách a rodinám so staršími deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené

Grand Yazici Club Turban

Poloha
Grand Yazici Club Turban se nachází v středomořském borovicovém lese, v jednom z nejkrásnějších zálivů v Egejském moři. Město Icmeler je vzdáleno cca 3 km, zábavní město Marmaris s širokým výběrem restaurací, barů a klubů cca 5 km. Letiště v Dalamanu je vzdáleno cca 90 km od hotelu.

Pláž
Písečná, soukromá pláž oddělená od hotelu pobřežní promenádou spojující Marmaris a Icmeler. Lehátka, matrace a slunečníky na pláži - zdarma. Plážové osušky - za zálohu.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a’la carte: asijská a turecká (zdarma 1x za pobyt), Steak House, italská, rybí (za poplatek), 6 barů, mimo jiné: bar u bazénu a plážový bar. 3 bazény včetně jednoho se skluzavkami (v určených hodinách), relaxační bazén (pouze pro osoby starší 14 let), dětský bazén. Lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Turban má 459 pokojů, které se nacházejí v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 24-26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, trezorem (zdarma), telefonem, satelitním TV, balkonem.
Superior pokoje (o rozloze cca 32 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje.
Na potvrzení:
Rodinné pokoje (o rozloze cca 42 m²), které mohou ubytovat max. 4 osoby. Jsou vybaveny stejně jako superior pokoje, mají 2 koupelny.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:00-14:00), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (11:30-17:30), noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některé dovážené lihoviny 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních barech během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Turban organizuje pestrý animační program během dne, večer vystoupení živé hudby a show. Navíc: hry a zábava u bazénu, aqua aerobic, plážový volejbal, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), minifotbal, minibasketbal, minigolf, stolní tenis, boccia, šipky, šlapadla. Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, kulečník. Pro děti: miniklub, dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných částech hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/grand-yazici-club-turban

Náš názor
Výborná poloha hotelu na velké zelené ploše, vedle pláže a v docházkové vzdálenosti do centra města je bezesporu největší výhodou Grand Yazici Club Turban. Klubová, prázdninová atmosféra a bohatý animační program pro děti i dospělé jsou zárukou úspěšné, rodinné dovolené.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Marti La Perla

Poloha
Kvalitní hotel Marti La Perla se nachází v dobře udržované zahradě, cca 1 km od města Icmeler s mnoha obchody, kavárnami a hospodami. Hotel leží cca 8 km od zábavního centra Marmaris, cca 105 km od letiště v Dalamanu. Hned vedle hotelu (cca 100 m) je zastávka místního minibusu. Hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let.

Pláž
Přímo u hotelu Marti La Perla (přechod přes promenádu) se nachází písčito-oblázková pláž, která byla označena „Modrou vlajkou“. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.  

Vybavení
24h recepce, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte s italskou kuchyní (za příplatek cca 10 EUR/osoba, nutná rezervace). 3 bary, včetně jednoho s občerstvením, bazén (o rozloze cca 600 m²) se skluzavkami, brouzdaliště, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Za poplatek: půjčovna kol a aut, prádelna, lékař, fotograf, mini market.
 
Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Navíc: občerstvení během dne (12:00-16:00), zmrzlina (15:00-16:00), přestávka na kávu (16:30-17:30), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-1:00), noční občerstvení (24:00-1:00). Za příplatek: ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje.
 
Sport a zábava
Hotel Marti La Perla organizuje denní a večerní animace. Ranní gymnastika, aquaaerobik, hry v bazénu, stolní tenis, šipky, boccia, živá hudba, večerní představení, karaoke, turecké lázně, sauna, vířivka. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži.
 
Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.marti.com.tr

Náš názor
Nádherně umístěný hotel Marti La Perla s výhledem na záliv Icmeler a malebnou pláž. Blízkost centra s mnoha atrakcemi, obchody a bary, stejně jako výhodný program All Inclusive umožní rozmanitou dovolenou. Hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let - je to ideální nabídka pro páry a single!
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

5928

Grand Yazici Club Marmaris Palace

Poloha
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází v klidné oblasti, na velké zelené ploše, obklopené borovým a palmovým lesem. Nedaleký Icmeler je vzdálený cca 2 km, město Marmaris cca 6 km. Letiště v Dalamanu je cca 90 km od hotelu. Přímo před hotelem se táhne promenáda, kterou lze dojít do centra města Marmaris.

Pláž
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází u písčito-oblázkové soukromé pláže, na plošině s vkusně udržovaným molem. Vstup do moře po žebříku. Lehátka, polštáře a slunečníky - zdarma. Plážové osušky - zdarma (záloha cca 10 TL).

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace a 3 restaurace a’la carte: turecká, italská a rybí (za poplatek, nutná rezervace), 3 bary: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar, 2 bazény, 1 skluzavka vedoucí mezi stromy, dětský bazén, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Marmaris Palace má 459 pokojů umístěných v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Bungalovy s výhledem do zahrady nebo na moře (o rozloze cca 26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, trezorem (za poplatek), telefonem, satelitním TV, miniledničkou a balkonem;
Standardní pokoje v hlavní budově (o rozloze cca 24 m²) jsou vybaveny stejně jako bungalovy. Na potvrzení rodinné pokoje v bungalovech Club (o rozloze cca 50 m²), které mohou ubytovat max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (12:00-16:00), odpolední občerstvení (17:00-18:00), cukrárna (10:00-23:00), noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-00:30). Za poplatek: nápoje podávané od 00:30 do 10:00, dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Marmaris Palace organizuje pestrý animační program během dne a večera, hry a zábavy u bazénu, večerní show, turecký večer. Navíc: plážový volejbal, minifotbal, minibasketbal, boccia, šipky, šlapadla; tenisové kurty, kulečník, minigolf, stolní tenis (zdarma, nutná záloha). Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, půjčovna kol. Pro děti: miniklub. 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/grand-yazici-club-marmaris-palace 

 

Náš názor
Malebně položený hotel s výhodnou polohou v blízkosti centra města a okolních atrakcí. Komfortně zařízené pokoje a bohatý All Inclusive jsou dalšími výhodami Grand Yazici Club Marmaris Palace. Nabídka je určena především pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí odpočívat blízko přírody.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Casa De Maris

Poloha
Hotel Casa De Maris s originálnou architektúrou sa nachádza v známom turistickom letovisku Marmaris, cca 5 km od zábavného centra s mnohými barmi, reštauráciami, obchodmi a klubmi. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km. Pred hotelom je zastávka mestskej hromadnej dopravy do centra mesta Marmaris.

Pláž
Hotel Casa De Maris sa nachádza cca 20 m od pláže Siteler, stačí prejsť cez cestu a promenádu. Lehátka a slnečníky na hotelovej pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte: Saranda (medzinárodná kuchyňa), dva snack bary: pool bar a beach bar, lobby bar, kaviareň. Bazén nepravidelného tvaru a detský bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR/ks). Za poplatok: kaderníctvo, lekár, mini market, obchod, zmenáreň, práčovňa.

Izby
Hotel Casa De Maris má 189 moderne a originálne zariadených izieb na piatich podlažiach hlavnej hotelovej budovy.
Štandardné izby (o rozlohe cca 26 m²) - môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti (prvá prístelka v podobe normálnej postele, druhá v podobe rozkladacej postele). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (za poplatok cca 2 EUR/deň), minibarom (voda zadarmo, ostatná konzumácia za poplatok), príslušenstvom na prípravu čaju a kávy a balkónom. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-10:30), obed (12:00-14:00), večera (19:00-21:30) formou pestrého bufetu v hlavnej reštaurácii. Občerstvenie počas dňa (12:00-16:00), palacinky gözleme, káva, čaj, večerné občerstvenie (23:30-24:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v hodinách 10:00-24:00. Za poplatok: reštaurácia a'la carte (nutná rezervácia), nápoje servírované po 24:00, dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, značkové vína, čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina.

Šport a zábava
Hotel Casa De Maris organizuje animačný program počas dňa a večery so živou hudbou. Navyše: sauna, turecké kúpele a posilňovňa - zadarmo od 09:00-20:00. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre (nutná rezervácia), vodné športy na pláži. Pre deti: mini klub.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.casademaris.com

Náš názor
Elegantný hotel Casa De Maris so zaujímavou architektúrou a veľmi dobrým servisom. Jeho hlavnou výhodou je perfektná poloha, na jednej strane pri pláži a na druhej strane v blízkosti širokej palety zábavy ponúkanej centrom letoviska Marmaris. Odporúčame najmä novomanželom, ľuďom mladého ducha, ktorí chcú relaxovať v rušných letoviskách a rodinám so staršími deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené

Sun City Hotel & Beach Club

Poloha
Sun City Hotel & Beach Club je umístěn v malebné a udržované zahradě ve městě Ölüdeniz, obklopen zelenými svahy hor a blankytem Středozemního moře. Centrum města s širokým výběrem barů, restaurací a obchodů je vzdáleno cca 200 m. Letovisko Fethiye je cca 12 km od hotelu. Na letiště Dalaman je to cca 65 km.

Pláž
Sun City Hotel & Beach Club se nachází cca 250 m od písčito-oblázkové, veřejné pláže, považované za jednu z nejkrásnějších v Turecku, zakončené malebnou lagunou. Plážový servis za poplatek (cca 15 TL za lehátko nebo slunečník). Navíc má hotel k dispozici okouzlující, soukromou písečnou pláž u Blue Lagoon, která je vzdálená cca 4 km od komplexu, lze k ní dojet bezplatným hotelovým autobusem. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace se stoly na terase, restaurace a'la carte servírující italskou kuchyni (za poplatek), 2 bary: snack bar a bar u bazénu. 3 bazény: hlavní, relaxační (pro osoby starší 16 let), krytý bazén a brouzdaliště. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Za poplatek: lékař, kadeřnictví, mini market, hlídání dětí.

Pokoje
Sun City Hotel & Beach Club má 244 hezky zařízených pokojů rozmístěných ve 14 budovách v zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 20 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky) nebo pro 2 dospělé osoby a 2 děti (s přistýlkou v podobě palandy). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, mini ledničkou, trezorem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje a balkonem. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) - jsou podávány formou bufetu. Občerstvení během dne, zmrzlina, večerní občerstvení (23:00-24:00). Možnost využít 1x za pobyt restauraci a'la carte (rezervace nutná, cca 12 EUR/os.). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Za příplatek: nápoje podávané po 24:00 hodině, dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje a ovocné šťávy z čerstvého ovoce.

Sport a zábava
Sun City Hotel & Beach Club organizuje denní a večerní animační program. Navíc je k dispozici: posilovna, wellness centrum (sauna, turecká lázeň), šipky, boccia, stolní fotbal. Za zálohu: tenis, stolní tenis, kulečník. Za poplatek: vodní sporty, potápění, šlapadla, masáže a procedury ve wellness, osvětlení kurtu. Pro děti: miniklub.

Internet
Ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.suncity.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/sun-city-hotel-and-beach-club

Náš názor
Sun City Hotel & Beach Club je velmi pěkným hotelem dobré kvality. Je umístěn v zátiší hotelové zahrady, ale přesto v blízkosti centra města Ölüdeniz a krásné pláže zakončené lagunou. Hotel má pečlivě připravený animační program a nabízí skvělou kuchyni. Je ideálním místem odpočinku pro rodiny, ale také pro páry.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Fortezza Beach Resort


Místo:
Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v centru zálivu Hisarönü. Zařízení bylo postaveno bez ovlivnění přírodní pláže a lesa. Přibl. 5 km do města Hisarönü s malým výběrem obchodů, barů a restaurací, asi 15 km do zábavního centra Marmaris a asi 100 km od letiště Dalaman.

pláž:
Hned vedle hotelu je písečná a oblázková pláž o délce asi 550 m. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma

K dispozici hostům:
24 hodinová recepce, výtah, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace, 2 bezplatné à la carte restaurace (jednou za pobyt): řecké as mořskými plody (nutná dřívější rezervace), 5 barů včetně Lotus baru otevřeného 24 hodin denně; velký hlavní bazén, relaxační bazén, dětský bazén a část „Aqualand“ má jeden velký sportovní bazén, tři skluzavky a jeden dětský bazén. Kromě toho za příplatek: lékař, prádelna, půjčovna aut, fotograf, butik, trh.

board:
Ultra All Inclusive: snídaně (07: 00–10: 00), pozdní snídaně (10: 00–11: 00), oběd (12: 00–14: 00), polopenze (19: 00–21: 00) ve formě bohatý bufet. Kromě toho: občerstvení během dne (12:00 - 16:00), káva a koláč (17,00–18,00), noční polévka (23: 00–24: 00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Lotus Baru a v dalších barech během otevírací doby. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sportovní a animační program:
Hotel provozuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Kromě toho: turecké lázně, sauna, tělocvična, vodní gymnastika, mini golf, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, šipky, taneční lekce. Pro děti: mini klub (4-8 let a 8-14 let), široké spektrum sportovních aktivit a aktivit, jako je malba, řemesla. Za poplatek: vodní sporty, kurzy jógy, wellness centrum a kosmetický salon.

internet:
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie:
*****

Web:
www.fortezzabeachresort.com

Podle našeho názoru:
Moderně uspořádaný hotel nabízí rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení. Nachází se přímo na pláži, ve velmi klidné části ostrova, a poskytuje blaženou relaxaci daleko od shonu města. Ideální pro rodiny s dětmi a pro páry hledající odpočinek v klidné oblasti.

Jiva Beach Resort

Poloha
Hotel Jiva Beach Resort sa nachádza cca 1 km od centra Calis. Do centra sa dá dôjsť pešo po promenáde pozdĺž pláže alebo dôjsť miestnym autobusom. Do centra Fethiye so širokým výberom obchodov, barov a reštaurácií je to cca 5 km od hotela. Letisko Dalaman je vzdialené cca 50 km od hotela Jiva Beach Resort.

Pláž
Hotel Jiva Beach Resort sa nachádza priamo pri krásnej, širokej piesočnato-kamienkovej, súkromnej pláži v Calis (prechod cez cestu). Plážové osušky, lehátka a slnečníky - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte: turecká, stredomorská a čínska (možnosť využiť 1x za pobyt, nutná predchádzajúca rezervácia, za poplatok 10 EUR/os), kaviareň, 6 barov (vrátane baru pri bazéne a baru vo wellness centre). 5 bazénov: hlavný, so šmykľavkami, relaxačný, detský bazén, vnútorná vírivka. Plážové osušky, lehátka a slnečníky - zadarmo. 
Za poplatok: izbový servis, kaderníctvo, lekár, fotograf, požičovňa áut, služba opatrovania detí.

Izby
Hotel Jiva Beach Resort má 367 komfortných izieb.
Štandardné izby (s rozlohou cca 32 m²) môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe rozkladacej postele). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), minibarom (voda zadarmo v deň príchodu, ostatná konzumácia za poplatok), príslušenstvom k príprave kávy a čaju a balkónom.
Dvojlôžkové izby v podkroví (o rozlohe cca 20 m²) - zariadené rovnako ako izby štandardné. Namiesto balkóna majú zariadenú lodžiu.
Rodinné izby s 2 miestnosťami (o rozlohe cca 40 m²) - môžu ubytovať max. 2 dospelé osoby a 2 deti (manželská posteľ a dve samostatné postele). 

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky, obedy, večere - všetky jedlá podávané formou bohatého bufetu. Okrem toho v snack bare ľahké občerstvenie, káva a večerné ľahké občerstvenie. 24 hodín k dispozícii: studené občerstvenie, káva, čaj, džúsy (okrem čerstvých ovocných štiav) a miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Za poplatok: dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje, kokteily, čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Hotel Jiva Beach Resort organizuje bohatý animačný program. Navyše: malé ihrisko na plážový futbal, plážový volejbal, fitnes, wellness centrum (suchá a parná sauna, turecké kúpele - zadarmo), aerobik, aqua aerobik, stolný tenis, biliard, šípky. 
Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre, potápanie, kitesurfing, lekcie surfovania, plavby na jachte, windsurfing (iba pre hostí s licenciou). Pre deti: hotelový mini klub a 6x týždenne Figloklub s poľskými animátormi (od polovice júna do polovice septembra).

Internet
Wi-Fi v areáli celého hotela - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.jivabeachresort.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu si môžete prečítať tu: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/jiva-beach-resort

Náš názor
Jiva Beach Resort - to je elegantný objekt v nádhernom mieste. Odporúčame ako pre páry, ktoré chcú mimo opaľovania a kúpania ťažiť zo širokej škály hotelových aktivít a príťažlivosti neďalekého Calis a Fethiye, tak aj pre rodiny s deťmi vzhľadom k bohatému animačnému programu. Hotel je známy svojou veľmi dobrou kuchyňou a vysokým štandardom služieb.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Orka Lotus Beach Hotel

Poloha
Postavený v roku 2015 Orka Lotus Beach Hotel leží v jednej z najkrajších zátok Egejského mora, z jednej strany je obklopený azúrovými vodami, z druhej strany je obklopený stredomorským píniovým lesom. Len približne 2 km od hotela sa nachádza letovisko Icmeler, do zábavného centra Marmaris je to cca 6 km. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km.

Pláž
Pred Orka Lotus Beach Hotelom sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s dĺžkou cca 650 m - prechod cez promenádu. Lehátka, matrace, plážové osušky a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte, 6 barov (Vitamín Bar a Cove Bistro za poplatok). V areáli hotela sa nachádza aquapark s 5 šmykľavkami, relaxačný bazén a krytý bazén, preslnená terasa. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch - zadarmo. Za poplatok: izbový servis, obchody, kaderníctvo, kozmetický salón, služba opatrovania detí.

Izby
Orka Lotus Beach Hotel má 441 izieb v 9 budovách.
Štandardné izby (o rozlohe cca 26 m²) - môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, fén), centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), mini barom (nealkoholické nápoje a pivo zadarmo). Väčšina izieb ma balkón. Izby s výhľadom na more - za poplatok.
Izby promo - sú s výhľadom na iné hotelové budovy.
Štandardné Large izby (s rozlohou cca 36 m²) - môžu ubytovať max. 4 osoby (prístelky sú v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené rovnako ako štandardné izby, navyše majú príslušenstvo na prípravu čaju a kávy.
- Dvojmiestne rodinné izby - na potvrdenie (o rozlohe cca 40-55 m²) - pre max. 4 dospelé osoby a dieťa.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (07:00-10:30), neskoré raňajky (10:30-12:00), obed (12:30-14:30) a večere (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, popoludňajšie občerstvenie, nočné občerstvenie a zmrzlina. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, niektoré dovážané nápoje, teplé nápoje a zákusky sú dostupné v lobby bare 24 hodín. Reštaurácia a'la carte: ázijská alebo talianska je k dispozícii 1x za pobyt - zadarmo (nutná rezervácia), turecká - za poplatok (nutná rezervácia). Za poplatok: ostatné dovážané nápoje (nealkoholické i alkoholické), nápoje vo fľašiach a čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Orka Lotus Beach Hotel organizuje bohatý animačný program, večery so živou hudbou. Navyše: plážový volejbal, aqua aerobik, sauna a turecké kúpele vo wellness centre, stolný tenis, stolný futbal, boccia, posilňovňa. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži, lekcie potápania. Pre deti: 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra), mini disco, detské ihrisko.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na izbách - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.orkahotels.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu:  https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/orka-lotus-beach-hotel

Náš názor
Nový, elegantný hotel s krásnym výhľadom na zátoku, širokým výberom reštaurácií a komfortne zariadenými izbami. Orka Lotus Beach Hotel odporúčame aj tým najnáročnejším klientom, ktorí ocenia odpočinok v luxuse a s programom Ultra All Inclusive. Aj naši najmenší tu pre seba nájdu atrakcie, zaisťujúce nezabudnuteľnú dovolenku v rodinnej, prázdninovej atmosfére.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Fortezza Beach Resort


Místo:
Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v centru zálivu Hisarönü. Zařízení bylo postaveno bez ovlivnění přírodní pláže a lesa. Přibl. 5 km do města Hisarönü s malým výběrem obchodů, barů a restaurací, asi 15 km do zábavního centra Marmaris a asi 100 km od letiště Dalaman.

pláž:
Hned vedle hotelu je písečná a oblázková pláž o délce asi 550 m. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma

K dispozici hostům:
24 hodinová recepce, výtah, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace, 2 bezplatné à la carte restaurace (jednou za pobyt): řecké as mořskými plody (nutná dřívější rezervace), 5 barů včetně Lotus baru otevřeného 24 hodin denně; velký hlavní bazén, relaxační bazén, dětský bazén a část „Aqualand“ má jeden velký sportovní bazén, tři skluzavky a jeden dětský bazén. Kromě toho za příplatek: lékař, prádelna, půjčovna aut, fotograf, butik, trh.

board:
Ultra All Inclusive: snídaně (07: 00–10: 00), pozdní snídaně (10: 00–11: 00), oběd (12: 00–14: 00), polopenze (19: 00–21: 00) ve formě bohatý bufet. Kromě toho: občerstvení během dne (12:00 - 16:00), káva a koláč (17,00–18,00), noční polévka (23: 00–24: 00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Lotus Baru a v dalších barech během otevírací doby. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sportovní a animační program:
Hotel provozuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Kromě toho: turecké lázně, sauna, tělocvična, vodní gymnastika, mini golf, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, šipky, taneční lekce. Pro děti: mini klub (4-8 let a 8-14 let), široké spektrum sportovních aktivit a aktivit, jako je malba, řemesla. Za poplatek: vodní sporty, kurzy jógy, wellness centrum a kosmetický salon.

internet:
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie:
*****

Web:
www.fortezzabeachresort.com

Podle našeho názoru:
Moderně uspořádaný hotel nabízí rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení. Nachází se přímo na pláži, ve velmi klidné části ostrova, a poskytuje blaženou relaxaci daleko od shonu města. Ideální pro rodiny s dětmi a pro páry hledající odpočinek v klidné oblasti.

Aqua Hotel

Poloha
Hotel leží v malebném zákoutí v nesmírně krásné scenérii. Do centra Icmeler jen cca 200 m s mnoha obchody, tavernami, restauracemi a kluby. CCa 7 km do zábavního centra Marmaris a cca 110 km od letiště Dalaman.

Pláž
Hotel je umístěn u široké a písčité pláži oceněné Modrou Vlajkou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Vybavení
24h recepce, prostorné lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a’la carte: italská, s mořskými plody a turecká (za příplatek, nutná rezervace), 4 bary, bazén s bezplatnými lehátkami, slunečníky a osuškami, brouzdaliště pro děti. Navíc za příplatek: fotograf, klenotnictví, kadeřnictví, prádelna, lékař, konferenční sál.

Strava
All inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu. Během dne sladké občerstvení (11:00-18:00), zmrzlina, palacinky (11:00-17:00), občerstvení (09:00-24:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje dostupné v čase 10:00-23:00. Ostatní nápoje za příplatek.

Sport a Zábava
Hotel organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Večerní show, živá hudba, turecký večer. Pro děti: mini klub (4-12 let), mini disco, dětské hřiště. Navíc: posilovna, stolní tenis, biliard, sauna, parní sauna, kurt. Za příplatek: procedury v centru SPA, vodní sporty na pláži

Internet
V celém areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.hotelaqua.com

Náš názor
Díky své poloze je tento hotel mimořádně atraktivní. Ideální místo pro rodiny s dětmi vzhledem na bohatý animační program a také pro páry, které chtějí strávit nezapomenuteln

Marti Resort

Poloha
Marti Resort se nachází v krásné zátoce Icmeler, obklopené zelenými kopci ponořenými v blankytu Egejského moře. Do centra Icmeler je to cca 1 km od hotelu. Zábavní centrum Marmaris s širokou nabídkou barů, restaurací, obchodů a klubů je vzdáleno cca 8 km od hotelu. Na letiště Dalaman je to cca 105 km.

Pláž
Hotel Marti Resort se nachází přímo u široké, písčito-oblázkové, soukromé pláže označené Modrou vlajkou. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Možnost pronájmu soukromého altánku na pláži. Podél pláže se táhne promenáda.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte (turecká, italská, asijská), 3 snack bary, 3 bary, včetně baru na pláži, 2 velké bazény, krytý bazén a dětský bazén. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Za příplatek: pokojová služba, lékař, fotograf, market, obchody, hlídání dětí. 

Pokoje
Marti Resort se skládá ze 4 hotelových budov, v nichž je rozmístěno 257 exkluzivních pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze cca 30 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma. 

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Možnost využít 1x za pobyt restauraci a'la carte (rezervace nutná, za poplatek cca 10 EUR/os.). Za příplatek Ultra All Inclusive: pozdní snídaně, obědy, občerstvení během dne, vafle,  zmrzlina, káva a zákusky, noční občerstvení. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Casanova Baru. Za příplatek: vybrané dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Hotel Marti Resort organizuje denní a večerní animační program, večery s živou hudbou, ukázky tance, karaoke, tématické párty, jednou týdně gala nebo párty na pláži. Kromě toho: zábavy a hry ve vodě, plážový volejbal, basketbal, tenis (rezervace nutná), aerobik, aquaaerobik, jóga, zumba, taneční lekce, stolní tenis, šipky, boccia. Vybavené wellness centrum (zdarma: sauna, turecké lázně, vířivka). Za příplatek: pronájem tenisového vybavení, osvětlení tenisového kurtu, masáže a procedury ve wellness centru, centrum vodních sportů, kulečník. Pro děti: dětské hřiště, mini a junior klub. 

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.marti.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/marti-resort 

Náš názor
Marti Resort je exkluzivní hotel vysoké kvality zejména pro náročnější klienty. Bohatá hotelová infrastruktura spolu s širokou nabídkou aktivit a služeb je ideálním místem pro ty, kteří si cení aktivní odpočinek v plně vybaveném objektu. Blízkost turistického městečka Marmaris je další výhodou tohoto půvabného místa.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Orka Lotus Beach Hotel

Poloha
Postavený v roku 2015 Orka Lotus Beach Hotel leží v jednej z najkrajších zátok Egejského mora, z jednej strany je obklopený azúrovými vodami, z druhej strany je obklopený stredomorským píniovým lesom. Len približne 2 km od hotela sa nachádza letovisko Icmeler, do zábavného centra Marmaris je to cca 6 km. Letisko Dalaman je vzdialené cca 90 km.

Pláž
Pred Orka Lotus Beach Hotelom sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s dĺžkou cca 650 m - prechod cez promenádu. Lehátka, matrace, plážové osušky a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte, 6 barov (Vitamín Bar a Cove Bistro za poplatok). V areáli hotela sa nachádza aquapark s 5 šmykľavkami, relaxačný bazén a krytý bazén, preslnená terasa. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch - zadarmo. Za poplatok: izbový servis, obchody, kaderníctvo, kozmetický salón, služba opatrovania detí.

Izby
Orka Lotus Beach Hotel má 441 izieb v 9 budovách.
Štandardné izby (o rozlohe cca 26 m²) - môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, fén), centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), mini barom (nealkoholické nápoje a pivo zadarmo). Väčšina izieb ma balkón. Izby s výhľadom na more - za poplatok.
Izby promo - sú s výhľadom na iné hotelové budovy.
Štandardné Large izby (s rozlohou cca 36 m²) - môžu ubytovať max. 4 osoby (prístelky sú v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené rovnako ako štandardné izby, navyše majú príslušenstvo na prípravu čaju a kávy.
- Dvojmiestne rodinné izby - na potvrdenie (o rozlohe cca 40-55 m²) - pre max. 4 dospelé osoby a dieťa.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (07:00-10:30), neskoré raňajky (10:30-12:00), obed (12:30-14:30) a večere (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, popoludňajšie občerstvenie, nočné občerstvenie a zmrzlina. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, niektoré dovážané nápoje, teplé nápoje a zákusky sú dostupné v lobby bare 24 hodín. Reštaurácia a'la carte: ázijská alebo talianska je k dispozícii 1x za pobyt - zadarmo (nutná rezervácia), turecká - za poplatok (nutná rezervácia). Za poplatok: ostatné dovážané nápoje (nealkoholické i alkoholické), nápoje vo fľašiach a čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Orka Lotus Beach Hotel organizuje bohatý animačný program, večery so živou hudbou. Navyše: plážový volejbal, aqua aerobik, sauna a turecké kúpele vo wellness centre, stolný tenis, stolný futbal, boccia, posilňovňa. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži, lekcie potápania. Pre deti: 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra), mini disco, detské ihrisko.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na izbách - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.orkahotels.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu:  https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/orka-lotus-beach-hotel

Náš názor
Nový, elegantný hotel s krásnym výhľadom na zátoku, širokým výberom reštaurácií a komfortne zariadenými izbami. Orka Lotus Beach Hotel odporúčame aj tým najnáročnejším klientom, ktorí ocenia odpočinok v luxuse a s programom Ultra All Inclusive. Aj naši najmenší tu pre seba nájdu atrakcie, zaisťujúce nezabudnuteľnú dovolenku v rodinnej, prázdninovej atmosfére.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Marti Resort

Poloha
Marti Resort se nachází v krásné zátoce Icmeler, obklopené zelenými kopci ponořenými v blankytu Egejského moře. Do centra Icmeler je to cca 1 km od hotelu. Zábavní centrum Marmaris s širokou nabídkou barů, restaurací, obchodů a klubů je vzdáleno cca 8 km od hotelu. Na letiště Dalaman je to cca 105 km.

Pláž
Hotel Marti Resort se nachází přímo u široké, písčito-oblázkové, soukromé pláže označené Modrou vlajkou. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Možnost pronájmu soukromého altánku na pláži. Podél pláže se táhne promenáda.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte (turecká, italská, asijská), 3 snack bary, 3 bary, včetně baru na pláži, 2 velké bazény, krytý bazén a dětský bazén. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Za příplatek: pokojová služba, lékař, fotograf, market, obchody, hlídání dětí. 

Pokoje
Marti Resort se skládá ze 4 hotelových budov, v nichž je rozmístěno 257 exkluzivních pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze cca 30 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma. 

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Možnost využít 1x za pobyt restauraci a'la carte (rezervace nutná, za poplatek cca 10 EUR/os.). Za příplatek Ultra All Inclusive: pozdní snídaně, obědy, občerstvení během dne, vafle,  zmrzlina, káva a zákusky, noční občerstvení. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Casanova Baru. Za příplatek: vybrané dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Hotel Marti Resort organizuje denní a večerní animační program, večery s živou hudbou, ukázky tance, karaoke, tématické párty, jednou týdně gala nebo párty na pláži. Kromě toho: zábavy a hry ve vodě, plážový volejbal, basketbal, tenis (rezervace nutná), aerobik, aquaaerobik, jóga, zumba, taneční lekce, stolní tenis, šipky, boccia. Vybavené wellness centrum (zdarma: sauna, turecké lázně, vířivka). Za příplatek: pronájem tenisového vybavení, osvětlení tenisového kurtu, masáže a procedury ve wellness centru, centrum vodních sportů, kulečník. Pro děti: dětské hřiště, mini a junior klub. 

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.marti.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/marti-resort 

Náš názor
Marti Resort je exkluzivní hotel vysoké kvality zejména pro náročnější klienty. Bohatá hotelová infrastruktura spolu s širokou nabídkou aktivit a služeb je ideálním místem pro ty, kteří si cení aktivní odpočinek v plně vybaveném objektu. Blízkost turistického městečka Marmaris je další výhodou tohoto půvabného místa.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Yazici Club Turban

Poloha
Grand Yazici Club Turban se nachází v středomořském borovicovém lese, v jednom z nejkrásnějších zálivů v Egejském moři. Město Icmeler je vzdáleno cca 3 km, zábavní město Marmaris s širokým výběrem restaurací, barů a klubů cca 5 km. Letiště v Dalamanu je vzdáleno cca 90 km od hotelu.

Pláž
Písečná, soukromá pláž oddělená od hotelu pobřežní promenádou spojující Marmaris a Icmeler. Lehátka, matrace a slunečníky na pláži - zdarma. Plážové osušky - za zálohu.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a’la carte: asijská a turecká (zdarma 1x za pobyt), Steak House, italská, rybí (za poplatek), 6 barů, mimo jiné: bar u bazénu a plážový bar. 3 bazény včetně jednoho se skluzavkami (v určených hodinách), relaxační bazén (pouze pro osoby starší 14 let), dětský bazén. Lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Turban má 459 pokojů, které se nacházejí v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 24-26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, trezorem (zdarma), telefonem, satelitním TV, balkonem.
Superior pokoje (o rozloze cca 32 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje.
Na potvrzení:
Rodinné pokoje (o rozloze cca 42 m²), které mohou ubytovat max. 4 osoby. Jsou vybaveny stejně jako superior pokoje, mají 2 koupelny.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:00-14:00), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (11:30-17:30), noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některé dovážené lihoviny 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních barech během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Turban organizuje pestrý animační program během dne, večer vystoupení živé hudby a show. Navíc: hry a zábava u bazénu, aqua aerobic, plážový volejbal, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), minifotbal, minibasketbal, minigolf, stolní tenis, boccia, šipky, šlapadla. Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, kulečník. Pro děti: miniklub, dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných částech hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/grand-yazici-club-turban

Náš názor
Výborná poloha hotelu na velké zelené ploše, vedle pláže a v docházkové vzdálenosti do centra města je bezesporu největší výhodou Grand Yazici Club Turban. Klubová, prázdninová atmosféra a bohatý animační program pro děti i dospělé jsou zárukou úspěšné, rodinné dovolené.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

5928

Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa

Poloha
Luxusní hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je zasazen do rozsáhlého areálu v mimořádně malebném prostředí na břehu řeky Dalaman a moře. Přibl. 2 km od centra města Sarigerme s malým výběrem obchodů, barů a restaurací a jen asi 15 km na letiště Dalaman.

Pláž
Přímo u hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je dlouhá, široká a písečná pláž s lehátky zdarma, slunečníky a ručníky.

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná hala, mini knihovna, hlavní restaurace, 5 a la carte restaurací, včetně: čínské, italské, turecké, indické (za poplatek a po předchozí rezervaci na recepci), 9 barů včetně 3 s občerstvením. Kromě toho: 4 venkovní bazény, 3 kryté bazény (otevřené do poloviny května a od října) a 2 bazény pro děti. Za poplatek: půjčovna aut, fotograf, konferenční místnosti.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-11:00), oběd (12:30-14:30), polopenze (19:00-21:30), noční polévka (24:00-01:00), čerstvé vymačkaná šťáva během snídaně. Občerstvení během dne (na pláži 12:00–18:00, v ostatních barech 13:00–16:00), zmrzlina a sladké občerstvení, káva a čaj (10:00–24:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici 24 hodin. Prémiové alkoholické nápoje za příplatek

Sport a zábava
Hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa provozuje bohatý animační program pro děti i dospělé. Během dne: taneční lekce, zumba, jóga, pilates, aerobik, vodní gymnastika, ranní výlety na kole, rybářský kurz. Kromě toho: aquapark, turecké lázně v Byblis SPA, sauna, stolní tenis, fotbal, basketbalové a volejbalové kurty, tenisové kurty, minigolf, lukostřelba. Pro děti, mini-kluby přizpůsobené věku dítěte. Za poplatek: Elysion SPA centrum, osvětlení tenisového kurtu, potápění, windsurfing, katamarán, vodní lyžování, paragliding, kajaky, šlapadla.

Internet
V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.dalaman.hilton.com

Náš názor
Exkluzivní a elegantní hotel pro páry, jednotlivce nebo rodiny s dětmi. Rekreační a sportovní zařízení, stejně jako různé typy pokojů, jsou perfektní základnou pro všechny typy hostů. Nejvyšší standard a dokonalý servis z hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa činí ideální místo pro dovolenou plnou luxusu a nezapomenutelných atrakcí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Marti La Perla

Poloha
Kvalitní hotel Marti La Perla se nachází v dobře udržované zahradě, cca 1 km od města Icmeler s mnoha obchody, kavárnami a hospodami. Hotel leží cca 8 km od zábavního centra Marmaris, cca 105 km od letiště v Dalamanu. Hned vedle hotelu (cca 100 m) je zastávka místního minibusu. Hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let.

Pláž
Přímo u hotelu Marti La Perla (přechod přes promenádu) se nachází písčito-oblázková pláž, která byla označena „Modrou vlajkou“. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.  

Vybavení
24h recepce, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte s italskou kuchyní (za příplatek cca 10 EUR/osoba, nutná rezervace). 3 bary, včetně jednoho s občerstvením, bazén (o rozloze cca 600 m²) se skluzavkami, brouzdaliště, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Za poplatek: půjčovna kol a aut, prádelna, lékař, fotograf, mini market.
 
Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Navíc: občerstvení během dne (12:00-16:00), zmrzlina (15:00-16:00), přestávka na kávu (16:30-17:30), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-1:00), noční občerstvení (24:00-1:00). Za příplatek: ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje.
 
Sport a zábava
Hotel Marti La Perla organizuje denní a večerní animace. Ranní gymnastika, aquaaerobik, hry v bazénu, stolní tenis, šipky, boccia, živá hudba, večerní představení, karaoke, turecké lázně, sauna, vířivka. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži.
 
Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.marti.com.tr

Náš názor
Nádherně umístěný hotel Marti La Perla s výhledem na záliv Icmeler a malebnou pláž. Blízkost centra s mnoha atrakcemi, obchody a bary, stejně jako výhodný program All Inclusive umožní rozmanitou dovolenou. Hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let - je to ideální nabídka pro páry a single!
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa

Poloha
Luxusní hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je zasazen do rozsáhlého areálu v mimořádně malebném prostředí na břehu řeky Dalaman a moře. Přibl. 2 km od centra města Sarigerme s malým výběrem obchodů, barů a restaurací a jen asi 15 km na letiště Dalaman.

Pláž
Přímo u hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je dlouhá, široká a písečná pláž s lehátky zdarma, slunečníky a ručníky.

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná hala, mini knihovna, hlavní restaurace, 5 a la carte restaurací, včetně: čínské, italské, turecké, indické (za poplatek a po předchozí rezervaci na recepci), 9 barů včetně 3 s občerstvením. Kromě toho: 4 venkovní bazény, 3 kryté bazény (otevřené do poloviny května a od října) a 2 bazény pro děti. Za poplatek: půjčovna aut, fotograf, konferenční místnosti.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-11:00), oběd (12:30-14:30), polopenze (19:00-21:30), noční polévka (24:00-01:00), čerstvé vymačkaná šťáva během snídaně. Občerstvení během dne (na pláži 12:00–18:00, v ostatních barech 13:00–16:00), zmrzlina a sladké občerstvení, káva a čaj (10:00–24:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici 24 hodin. Prémiové alkoholické nápoje za příplatek

Sport a zábava
Hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa provozuje bohatý animační program pro děti i dospělé. Během dne: taneční lekce, zumba, jóga, pilates, aerobik, vodní gymnastika, ranní výlety na kole, rybářský kurz. Kromě toho: aquapark, turecké lázně v Byblis SPA, sauna, stolní tenis, fotbal, basketbalové a volejbalové kurty, tenisové kurty, minigolf, lukostřelba. Pro děti, mini-kluby přizpůsobené věku dítěte. Za poplatek: Elysion SPA centrum, osvětlení tenisového kurtu, potápění, windsurfing, katamarán, vodní lyžování, paragliding, kajaky, šlapadla.

Internet
V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.dalaman.hilton.com

Náš názor
Exkluzivní a elegantní hotel pro páry, jednotlivce nebo rodiny s dětmi. Rekreační a sportovní zařízení, stejně jako různé typy pokojů, jsou perfektní základnou pro všechny typy hostů. Nejvyšší standard a dokonalý servis z hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa činí ideální místo pro dovolenou plnou luxusu a nezapomenutelných atrakcí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa

Poloha
Luxusní hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je zasazen do rozsáhlého areálu v mimořádně malebném prostředí na břehu řeky Dalaman a moře. Přibl. 2 km od centra města Sarigerme s malým výběrem obchodů, barů a restaurací a jen asi 15 km na letiště Dalaman.

Pláž
Přímo u hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je dlouhá, široká a písečná pláž s lehátky zdarma, slunečníky a ručníky.

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná hala, mini knihovna, hlavní restaurace, 5 a la carte restaurací, včetně: čínské, italské, turecké, indické (za poplatek a po předchozí rezervaci na recepci), 9 barů včetně 3 s občerstvením. Kromě toho: 4 venkovní bazény, 3 kryté bazény (otevřené do poloviny května a od října) a 2 bazény pro děti. Za poplatek: půjčovna aut, fotograf, konferenční místnosti.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-11:00), oběd (12:30-14:30), polopenze (19:00-21:30), noční polévka (24:00-01:00), čerstvé vymačkaná šťáva během snídaně. Občerstvení během dne (na pláži 12:00–18:00, v ostatních barech 13:00–16:00), zmrzlina a sladké občerstvení, káva a čaj (10:00–24:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici 24 hodin. Prémiové alkoholické nápoje za příplatek

Sport a zábava
Hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa provozuje bohatý animační program pro děti i dospělé. Během dne: taneční lekce, zumba, jóga, pilates, aerobik, vodní gymnastika, ranní výlety na kole, rybářský kurz. Kromě toho: aquapark, turecké lázně v Byblis SPA, sauna, stolní tenis, fotbal, basketbalové a volejbalové kurty, tenisové kurty, minigolf, lukostřelba. Pro děti, mini-kluby přizpůsobené věku dítěte. Za poplatek: Elysion SPA centrum, osvětlení tenisového kurtu, potápění, windsurfing, katamarán, vodní lyžování, paragliding, kajaky, šlapadla.

Internet
V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.dalaman.hilton.com

Náš názor
Exkluzivní a elegantní hotel pro páry, jednotlivce nebo rodiny s dětmi. Rekreační a sportovní zařízení, stejně jako různé typy pokojů, jsou perfektní základnou pro všechny typy hostů. Nejvyšší standard a dokonalý servis z hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa činí ideální místo pro dovolenou plnou luxusu a nezapomenutelných atrakcí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa

Poloha
Luxusní hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je zasazen do rozsáhlého areálu v mimořádně malebném prostředí na břehu řeky Dalaman a moře. Přibl. 2 km od centra města Sarigerme s malým výběrem obchodů, barů a restaurací a jen asi 15 km na letiště Dalaman.

Pláž
Přímo u hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je dlouhá, široká a písečná pláž s lehátky zdarma, slunečníky a ručníky.

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná hala, mini knihovna, hlavní restaurace, 5 a la carte restaurací, včetně: čínské, italské, turecké, indické (za poplatek a po předchozí rezervaci na recepci), 9 barů včetně 3 s občerstvením. Kromě toho: 4 venkovní bazény, 3 kryté bazény (otevřené do poloviny května a od října) a 2 bazény pro děti. Za poplatek: půjčovna aut, fotograf, konferenční místnosti.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-11:00), oběd (12:30-14:30), polopenze (19:00-21:30), noční polévka (24:00-01:00), čerstvé vymačkaná šťáva během snídaně. Občerstvení během dne (na pláži 12:00–18:00, v ostatních barech 13:00–16:00), zmrzlina a sladké občerstvení, káva a čaj (10:00–24:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici 24 hodin. Prémiové alkoholické nápoje za příplatek

Sport a zábava
Hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa provozuje bohatý animační program pro děti i dospělé. Během dne: taneční lekce, zumba, jóga, pilates, aerobik, vodní gymnastika, ranní výlety na kole, rybářský kurz. Kromě toho: aquapark, turecké lázně v Byblis SPA, sauna, stolní tenis, fotbal, basketbalové a volejbalové kurty, tenisové kurty, minigolf, lukostřelba. Pro děti, mini-kluby přizpůsobené věku dítěte. Za poplatek: Elysion SPA centrum, osvětlení tenisového kurtu, potápění, windsurfing, katamarán, vodní lyžování, paragliding, kajaky, šlapadla.

Internet
V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.dalaman.hilton.com

Náš názor
Exkluzivní a elegantní hotel pro páry, jednotlivce nebo rodiny s dětmi. Rekreační a sportovní zařízení, stejně jako různé typy pokojů, jsou perfektní základnou pro všechny typy hostů. Nejvyšší standard a dokonalý servis z hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa činí ideální místo pro dovolenou plnou luxusu a nezapomenutelných atrakcí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa

Poloha
Luxusní hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je zasazen do rozsáhlého areálu v mimořádně malebném prostředí na břehu řeky Dalaman a moře. Přibl. 2 km od centra města Sarigerme s malým výběrem obchodů, barů a restaurací a jen asi 15 km na letiště Dalaman.

Pláž
Přímo u hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je dlouhá, široká a písečná pláž s lehátky zdarma, slunečníky a ručníky.

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná hala, mini knihovna, hlavní restaurace, 5 a la carte restaurací, včetně: čínské, italské, turecké, indické (za poplatek a po předchozí rezervaci na recepci), 9 barů včetně 3 s občerstvením. Kromě toho: 4 venkovní bazény, 3 kryté bazény (otevřené do poloviny května a od října) a 2 bazény pro děti. Za poplatek: půjčovna aut, fotograf, konferenční místnosti.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-11:00), oběd (12:30-14:30), polopenze (19:00-21:30), noční polévka (24:00-01:00), čerstvé vymačkaná šťáva během snídaně. Občerstvení během dne (na pláži 12:00–18:00, v ostatních barech 13:00–16:00), zmrzlina a sladké občerstvení, káva a čaj (10:00–24:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici 24 hodin. Prémiové alkoholické nápoje za příplatek

Sport a zábava
Hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa provozuje bohatý animační program pro děti i dospělé. Během dne: taneční lekce, zumba, jóga, pilates, aerobik, vodní gymnastika, ranní výlety na kole, rybářský kurz. Kromě toho: aquapark, turecké lázně v Byblis SPA, sauna, stolní tenis, fotbal, basketbalové a volejbalové kurty, tenisové kurty, minigolf, lukostřelba. Pro děti, mini-kluby přizpůsobené věku dítěte. Za poplatek: Elysion SPA centrum, osvětlení tenisového kurtu, potápění, windsurfing, katamarán, vodní lyžování, paragliding, kajaky, šlapadla.

Internet
V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.dalaman.hilton.com

Náš názor
Exkluzivní a elegantní hotel pro páry, jednotlivce nebo rodiny s dětmi. Rekreační a sportovní zařízení, stejně jako různé typy pokojů, jsou perfektní základnou pro všechny typy hostů. Nejvyšší standard a dokonalý servis z hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa činí ideální místo pro dovolenou plnou luxusu a nezapomenutelných atrakcí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Rixos Premium Gocek

Poloha
Hotel Rixos Premium Gocek je součástí hotelového řetězce Rixos. Hotel se nachází ve městě Göcek, je obklopen zelení, horami a zároveň leží nedaleko dvou přístavů. Nachází se cca 20 km od letiště Dalman a cca 28 km od centra města Fethiye. Centrum města Göcek je vzdáleno cca 700 m.  

Pláž
Na pobřeží je přístav. Hotel Rixos Premium Gocek má přístup na soukromou pláž Rixos Secret Beach, na kterou jezdí hotelový autobus (cca 1,5 km). Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Na placené služby je nutná dřívější rezervace. Plážový servis a altány - za příplatek. 

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace Turquoise, restaurace s občerstvením Azur, restaurace a'la carte s mezinárodní kuchyní, restaurace a'la carte s mořskými plody (za poplatek), restaurace s grilem (mezi 19:00-23:00 za příplatek), restaurace Teppanyaki s pokrmy dálného východu (za příplatek). 4 bary: Nox The Stage, Azur Bar, Pool Bar, lobby bar. Služba Starbucks. Hostům jsou k dispozici: 2 bazény (jeden sladkovodní a druhý se slanou vodou), parkoviště. Za příplatek: pokojová služba. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Navíc nedělní brunch (7:00-12:30). Občerstvení: saláty, hamburgery, pizza (12:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané dovážené nápoje jsou k dispozici během otevírací doby barů (9:00-24:00). 

Sport a zábava
Hotel Rixos Premium Gocek organizuje denní a večerní sportovně-animační program. Živá hudba, koncerty a letní kino. Navíc: jóga, crossfit, trekking, plážový volejbal, fotbal, fitness lekce. Za příplatek: tenisový kurt, lekce tenisu, soukromé lekce jógy, osobní trenér, katamarán. Pro hosty Ultra All Inclusive je k dispozici také výlet lodí (jednou za pobyt). Navíc wellness centrum Anjana s parní lázní, saunou, tureckou lázní, relaxační zónou a posilovnou. Za příplatek: masáže, peelingy, kosmetické procedury, speciální služby. 

Internet
Na pokojích a ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.rixos.com

Náš názor
Hotel Rixos Premium Gocek je určen pro hosty od 13 let. Nachází se v krásném prostředí, proto doporučujeme pro ty, kteří hledají klidný odpočinek. Nádherné pokoje garantují luxusní pobyt. Skvělá nabídka Ultra All Inclusive uspokojí rozmanitou nabídkou. Perfektní místo k odpočinku v nezapomenutelné atmosféře a daleko od shonu velkých měst.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Hillside Beach

Poloha
Tento okouzlující luxusní hotel Hillside Beach je obklopen bujným borovicovým lesem. Nachází se na klidném a krásném místě, ze kterého se rozprostírá úžasný výhled na zátoku Kalemya. Centrum Fethiye s velkým výběrem obchodů, barů a restaurací je vzdáleno cca 4 km a letiště Dalaman cca 55 km.

Pláž
Hotel Hillside Beach nabízí 3 soukromé oblázkové pláže s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami. Hlavní pláž s několika moly a plážemi na klidném místě pouze pro dospělé (doporučujeme ochrannou obuv).

Vybavení
24h recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 2 restaurace a'la carte: středomořská (pouze pro dospělé, nutná rezervace, zavřená v neděli, nápoje za příplatek) a italská (nutná rezervace v době večeře, nápoje za příplatek), 8 barů (např. bar u bazénu a plážový bar). Hlavní bazén, dětský bazén se 4 skluzavkami. Za poplatek: butik, klenotník, fotograf, knihkupectví, kadeřnictví, půjčovna aut, lékařská pomoc.

Strava
Full Board Plus: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-12:00), oběd (12:45-14:30), večeře (19:00-21:45), občerstvení během dne (13:30-15:30), odpolední přestávka na čaj (16:45-17:30) a noční občerstvení (00:00-4:00), hamburgery za příplatek (00:00-4:00). Během jídla v ceně: voda, domácí víno, pivo, vybrané nealkoholické nápoje. Za příplatek: ostatní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech od 10:00 do 4:00.

Sport a zábava
Hotel Hillside Beach organizuje denní a večerní animační program. Kromě toho: šipky, stolní tenis, 4 tenisové kurty, lukostřelba, jóga, zumba, pilátes, strečink, posilovna, fotbalové hřiště, plážový volejbal, hry v bazénu, vodní gymnastika, taneční lekce, vodní sporty (kajaky, šlapadla), turecké lázně, sauna. Za příplatek: plavby lodí, plachtění, lekce potápění, lekce tenisu, vodní sporty, wellness centrum (procedury, masáže).

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.hillsidebeachclub.com

Náš názor
Luxusní hotel Hillside Beach neobvyklého rázu - díky umístění hotelu se zde budete cítit jako v ráji. Objekt pro velmi náročné hosty, zejména pro ty, kteří hledají klid a pohodu - poskytuje odlehlou pláž a místa v restauraci. Díky pohodlným rodinným pokojům, množství atrakcí a vynikající kuchyni doporučujeme také rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hillside Beach

Poloha
Tento okouzlující luxusní hotel Hillside Beach je obklopen bujným borovicovým lesem. Nachází se na klidném a krásném místě, ze kterého se rozprostírá úžasný výhled na zátoku Kalemya. Centrum Fethiye s velkým výběrem obchodů, barů a restaurací je vzdáleno cca 4 km a letiště Dalaman cca 55 km.

Pláž
Hotel Hillside Beach nabízí 3 soukromé oblázkové pláže s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami. Hlavní pláž s několika moly a plážemi na klidném místě pouze pro dospělé (doporučujeme ochrannou obuv).

Vybavení
24h recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 2 restaurace a'la carte: středomořská (pouze pro dospělé, nutná rezervace, zavřená v neděli, nápoje za příplatek) a italská (nutná rezervace v době večeře, nápoje za příplatek), 8 barů (např. bar u bazénu a plážový bar). Hlavní bazén, dětský bazén se 4 skluzavkami. Za poplatek: butik, klenotník, fotograf, knihkupectví, kadeřnictví, půjčovna aut, lékařská pomoc.

Strava
Full Board Plus: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-12:00), oběd (12:45-14:30), večeře (19:00-21:45), občerstvení během dne (13:30-15:30), odpolední přestávka na čaj (16:45-17:30) a noční občerstvení (00:00-4:00), hamburgery za příplatek (00:00-4:00). Během jídla v ceně: voda, domácí víno, pivo, vybrané nealkoholické nápoje. Za příplatek: ostatní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech od 10:00 do 4:00.

Sport a zábava
Hotel Hillside Beach organizuje denní a večerní animační program. Kromě toho: šipky, stolní tenis, 4 tenisové kurty, lukostřelba, jóga, zumba, pilátes, strečink, posilovna, fotbalové hřiště, plážový volejbal, hry v bazénu, vodní gymnastika, taneční lekce, vodní sporty (kajaky, šlapadla), turecké lázně, sauna. Za příplatek: plavby lodí, plachtění, lekce potápění, lekce tenisu, vodní sporty, wellness centrum (procedury, masáže).

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.hillsidebeachclub.com

Náš názor
Luxusní hotel Hillside Beach neobvyklého rázu - díky umístění hotelu se zde budete cítit jako v ráji. Objekt pro velmi náročné hosty, zejména pro ty, kteří hledají klid a pohodu - poskytuje odlehlou pláž a místa v restauraci. Díky pohodlným rodinným pokojům, množství atrakcí a vynikající kuchyni doporučujeme také rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Rixos Premium Gocek

Poloha
Hotel Rixos Premium Gocek je součástí hotelového řetězce Rixos. Hotel se nachází ve městě Göcek, je obklopen zelení, horami a zároveň leží nedaleko dvou přístavů. Nachází se cca 20 km od letiště Dalman a cca 28 km od centra města Fethiye. Centrum města Göcek je vzdáleno cca 700 m.  

Pláž
Na pobřeží je přístav. Hotel Rixos Premium Gocek má přístup na soukromou pláž Rixos Secret Beach, na kterou jezdí hotelový autobus (cca 1,5 km). Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Na placené služby je nutná dřívější rezervace. Plážový servis a altány - za příplatek. 

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace Turquoise, restaurace s občerstvením Azur, restaurace a'la carte s mezinárodní kuchyní, restaurace a'la carte s mořskými plody (za poplatek), restaurace s grilem (mezi 19:00-23:00 za příplatek), restaurace Teppanyaki s pokrmy dálného východu (za příplatek). 4 bary: Nox The Stage, Azur Bar, Pool Bar, lobby bar. Služba Starbucks. Hostům jsou k dispozici: 2 bazény (jeden sladkovodní a druhý se slanou vodou), parkoviště. Za příplatek: pokojová služba. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Navíc nedělní brunch (7:00-12:30). Občerstvení: saláty, hamburgery, pizza (12:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané dovážené nápoje jsou k dispozici během otevírací doby barů (9:00-24:00). 

Sport a zábava
Hotel Rixos Premium Gocek organizuje denní a večerní sportovně-animační program. Živá hudba, koncerty a letní kino. Navíc: jóga, crossfit, trekking, plážový volejbal, fotbal, fitness lekce. Za příplatek: tenisový kurt, lekce tenisu, soukromé lekce jógy, osobní trenér, katamarán. Pro hosty Ultra All Inclusive je k dispozici také výlet lodí (jednou za pobyt). Navíc wellness centrum Anjana s parní lázní, saunou, tureckou lázní, relaxační zónou a posilovnou. Za příplatek: masáže, peelingy, kosmetické procedury, speciální služby. 

Internet
Na pokojích a ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.rixos.com

Náš názor
Hotel Rixos Premium Gocek je určen pro hosty od 13 let. Nachází se v krásném prostředí, proto doporučujeme pro ty, kteří hledají klidný odpočinek. Nádherné pokoje garantují luxusní pobyt. Skvělá nabídka Ultra All Inclusive uspokojí rozmanitou nabídkou. Perfektní místo k odpočinku v nezapomenutelné atmosféře a daleko od shonu velkých měst.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Rixos Premium Gocek

Poloha
Hotel Rixos Premium Gocek je součástí hotelového řetězce Rixos. Hotel se nachází ve městě Göcek, je obklopen zelení, horami a zároveň leží nedaleko dvou přístavů. Nachází se cca 20 km od letiště Dalman a cca 28 km od centra města Fethiye. Centrum města Göcek je vzdáleno cca 700 m.  

Pláž
Na pobřeží je přístav. Hotel Rixos Premium Gocek má přístup na soukromou pláž Rixos Secret Beach, na kterou jezdí hotelový autobus (cca 1,5 km). Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Na placené služby je nutná dřívější rezervace. Plážový servis a altány - za příplatek. 

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace Turquoise, restaurace s občerstvením Azur, restaurace a'la carte s mezinárodní kuchyní, restaurace a'la carte s mořskými plody (za poplatek), restaurace s grilem (mezi 19:00-23:00 za příplatek), restaurace Teppanyaki s pokrmy dálného východu (za příplatek). 4 bary: Nox The Stage, Azur Bar, Pool Bar, lobby bar. Služba Starbucks. Hostům jsou k dispozici: 2 bazény (jeden sladkovodní a druhý se slanou vodou), parkoviště. Za příplatek: pokojová služba. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Navíc nedělní brunch (7:00-12:30). Občerstvení: saláty, hamburgery, pizza (12:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané dovážené nápoje jsou k dispozici během otevírací doby barů (9:00-24:00). 

Sport a zábava
Hotel Rixos Premium Gocek organizuje denní a večerní sportovně-animační program. Živá hudba, koncerty a letní kino. Navíc: jóga, crossfit, trekking, plážový volejbal, fotbal, fitness lekce. Za příplatek: tenisový kurt, lekce tenisu, soukromé lekce jógy, osobní trenér, katamarán. Pro hosty Ultra All Inclusive je k dispozici také výlet lodí (jednou za pobyt). Navíc wellness centrum Anjana s parní lázní, saunou, tureckou lázní, relaxační zónou a posilovnou. Za příplatek: masáže, peelingy, kosmetické procedury, speciální služby. 

Internet
Na pokojích a ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.rixos.com

Náš názor
Hotel Rixos Premium Gocek je určen pro hosty od 13 let. Nachází se v krásném prostředí, proto doporučujeme pro ty, kteří hledají klidný odpočinek. Nádherné pokoje garantují luxusní pobyt. Skvělá nabídka Ultra All Inclusive uspokojí rozmanitou nabídkou. Perfektní místo k odpočinku v nezapomenutelné atmosféře a daleko od shonu velkých měst.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nocí nebo za příplatek 14 nocí), transfery klimatizovaným autokarem nebo autobusem, stravování: během poznávací části -  snídaně a večeře nebo obědy dle programu, stravování: během pobytové části - jak je v popisu hotelů, turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, spropitné, služby místního průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS. Orientační náklady na účast v programu - cca 125 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje další jídla (7-10 EUR/1 pokrm) a nápoje, jiné osobní výdaje a turecké vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Turecka.

Název zájezdu v polském jazyce: Turecka Układanka
Kód zájezdu: TDU

Upozornění! Výše uvedené ceny víz a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 10.09.2021 a mohou se změnit.

Od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Z tohoto důvodu mějte prosím na paměti, že touto bankovkou nebude možné platit průvodci fakultativní výlety. 

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny. 

Program

Turecko - Turecká skládanka - 8 nebo 15 dnů
Pamukkale a termální prameny, Konya - mystický řád dervišů, fascinující Kappadokie, jeskyně Tinaztepe Cavern - podzemní zázrak, Myra a sv. Mikuláš, Antalya - neobvyklá metropole, pro zájemce další týden pobytu ve městě Marmaris, Fethyie nebo okolí

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do Dalamanu. Po příletu setkání s průvodcem a transfer do hotelu v okolí Dalamanu a Fethiye. Volný čas. (Trasa cca 40 km) 
Upozornění! Klienti, kteří přiletí pozdě večer, nemají v tento den večeři, místo toho dostávají balíčky s jídlem. 

Den 2
Po snídani odjezd ve směru Pamukkale, zvaného díky své barvě Bavlněným hradem. Je to jedinečná kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek. Toto místo bylo známé již ve starověku díky svým léčivým, horkým pramenům. Pro zájemce možnost koupání v bazénu Kleopatry (za poplatek cca 100 TL). Následně se vydáme na procházku do nedalekého antického města Hierapolis, které má jednu z největších nekropolí starověké Anatolie. Po prohlídce přejezd do Konyi. Večeře a přenocování v hotelu. (Trasa cca 610 km)

Den 3
Po snídani navštívíme Mevlana Tekkesi, nejvýznamnější památku Konye, která je domovem mystického „Řádu rotujících dervišů“. Bratrství založil mudrc povolaný stoupenci Mevlany neboli našeho Pána. Po prohlídce přejezd do oblasti kouzelné krajiny, čili Kappadokie. Zastavíme se obdivovat malebná panoramata a pořizovat úžasné fotografie. Bude také možnost zakoupit originální keramiku, slavné kožené výrobky a turecké sladkosti. Uvidíme také místo, kde se první křesťané schovávali před útoky svých pronásledovatelů, tzn. podzemní město Saratli. Jeho obyvatelé v měkkém vulkanickém tufu vyhloubili úžasnou síť chodeb, stájí, ložnic, kuchyní a větracích šachet zajišťujících správnou cirkulaci vzduchu a konstantní teplotu, a to vše pod povrchem země! Večeře a přenocování v hotelu v Kappadokii. Pro zájemce možnost odpočinku a využití ošetření v tradiční turecké lázni (za příplatek cca 28 EUR). (Trasa cca 280 km)

Den 4
Před snídaní pro zájemce možnost letu balónem nad Kappadokií (za poplatek cca 215 EUR, na potvrzení) nebo projížďka džípy v Kappadokii při východu slunce (za poplatek cca 60 EUR/os.). Po snídani další prohlídka úžasných skalních útvarů, podzemních měst a kostelů, kterými je Kappadokie proslulá. Uvidíme soubor svatyní ve skanzenu Göreme (zapsaných na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO). Navštívíme také pevnost Uchisar vytesanou ve skále tyčící se nad Údolím holubů. Po večeři pro zájemce orientální turecký večer (za poplatek cca 29 EUR/os.) a/nebo ukázka rotujících dervišů (za poplatek cca 16 EUR/os.). Večeře, turecký večer a přenocování na území Kappadokie. (Trasa cca 70 km)

Den 5
Po snídani odjezd ve směru Antalye. Cestou navštívíme Sultanhani - seldžucký karavanseráj ze 13. století. Zastavíme se také u jeskyně Tinaztepe - zvané „podzemním zázrakem“. Následně pojedeme do Perge, kde navštívíme nejdůležitější město starověké Pamfýlie, které bylo rodištěm slavného matematika a astronoma - Apollónia. V 1. a 2. století patřilo Perge k nejkrásnějším městům Malé Asie, zatímco v 5. století bylo již sídlem biskupa (křesťanství v Perge bylo rozšířeno díky návštěvě sv. Pavla). Konec tohoto důležitého starobylého městského centra přišel docela rychle s arabskými invazemi v 8. století. Po prohlídce přejezd do Antalye. Ubytování v hotelu a večeře. (Trasa cca 550 km)

Den 6
Po snídani se vydáme na celodenní prohlídku Antalye - téměř milionové metropole malebně ležící u Středozemního moře a obklopené majestátním pohořím Taurus. Město leží na smluvní hranici mezi historickými zeměmi - Lýkii na západě a Pamfýlii na východě. Prohlídku Antalye začneme návštěvou okouzlujícího přístavu, ze kterého se vydáme na dvouhodinovou plavbu po zálivu. Z paluby lodi uvidíme úchvatný vodopád Düden, jehož kaskády padají z výšky 40 metrů přímo do Středozemního moře. V Antalyi si také budeme moci koupit slavné turecké šperky. Navštívíme rovněž Archeologické muzeum a projdeme slavnou Hadriánovou bránou, která byla ve starověku jedinou cestou vedoucí do města. Dále se projdeme půvabnými uličkami nejstarší části Antalye - čtvrtí Kaleici, plnou magických zákoutí a památek. Večeře a přenocování v Antalyi. (Trasa cca 70 km)
 
Den 7
Po snídani přejezd do Patary - přístavního centra staré Lýkie, kdysi proslulé díky chrámu a Apollónově věštírně a později jako rodiště sv. Mikuláše, který se stal biskupem sousední Myry (dnes Demre). V Pataře uvidíme vítězný oblouk, pohřebiště s četnými lýkijskými hrobkami, lázně, baziliku a divadlo. V Demre se nachází kostel sv. Mikuláše (19. století), v jehož zdech byly objeveny zdi kostela ze 4. století s pohřební kryptou a v ní poškozený sarkofág, v němž původně ležely ostatky světce. Vydáme se také do města Kaş (volný čas), jehož kouzlo spočívá v klidné a uvolněné atmosféře. Odtud se vydáme k malebné soutěsce Saklikent, druhé největší v Evropě (cca 18 km dlouhé, na 300 m hluboké), na jejímž dně protéká bystrý potok. Procházka v ledové vodě turistickou stezkou (cca 3 km dlouhá, volný čas cca 1-1,5 hod.) bude skvělou příležitostí nejen k ochlazení po dni stráveném prohlídkami, ale také k obdivování nádherných výhledů a neobvyklých skalních útvarů, kterými je soutěska obklopena. Upozornění! Na výlet do soutěsky je vhodné si vzít obuv pro chůzi ve vodě a oděv na převlečení. Večeře a přenocování v hotelu v okolí Fethiye. (Trasa cca 380 km)
 
Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu v Marmaris, Fethyi nebo okolí, pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. 
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
- Pro některé může být zájezd vyčerpávající. Denní přejezdy autobusem se budou pohybovat v rozmezí od minimálně 90 až do více jak 600 km. Odjezdy z hotelů jsou organizovány velmi brzy ráno.
- Vystěhování z hotelů do 10:00 hodiny bez ohledu na dobu ubytování.
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
V Turecku je povinné nošení roušek ve veřejných prostorách a v dopravních prostředcích (transfery, veřejná doprava). V místních restauracích platí 50% obsazenost. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Výlety po okolí

Turecký večer - cca 29 EUR/os.
Ukázka rotujících dervišů - cena cca 16 EUR/os.
Let balónem - cca 215 EUR/os.
Hammam - cca 28 EUR/os.
 

Víza - informácie pre predajcov

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Toto opatření nabylo účinnosti 1.1.2015. Při cestách do Turecka je nutno vzít na vědomí, že imigrační úřady a letecké společnosti striktně kontrolují tuto povinnost. Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 1.6. do 30.9.

Informácie o hoteloch

Poloha
Trojhviezdičkové hotely - skromné, nachádzajúce sa zvyčajne mimo centier miest (7 nocí: Dalaman - 1, Konya - 1, Kappadokia - 2, Antalya - 2, Fethiye-1).

Izby
Dvojlôžkové (možnosť prístelky), všetky s klimatizáciou (hotely Kappadokii bez klimatizácie) a kúpeľňou.

Vybavenie
Reštaurácia a bar.

Strava
Kontinentálne raňajky formou bufetu a večere (bufet alebo sety podávané k stolom). Nápoje k večeriam za príplatok.

Miestna kategória
***

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.22 €