Pensjonat Luan Obrázok0
Pensjonat Luan Obrázok1
Pensjonat Luan Obrázok2
Pensjonat Luan Obrázok3
Pensjonat Luan Obrázok4
Pensjonat Luan Obrázok5

Pensjonat Luan

Poľsko
Pobytové
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Útulný penzión sa nachádza v samom centre mesta Władysławowo. V blízkosti sa nachádzajú sezónne bary a reštaurácie, ako aj obchody a ďalšie služby. Nachádza sa približne 500 m od autobusovej a železničnej zastávky a turistického informačného centra. Do rybárskeho prístavu s tradičnými krčmičkami je to približne 1 km. K miestam zábavy: Múzeum motýľov a vyhliadková veža cca 550 m, zábavný park Ocean Park cca 650 m.

POZNÁMKA: Povinná turistická daň platená na mieste 2 PLN/osoba/deň (cena na rok 2020)

.
Pláž

Piesočnatá a dlhá verejná pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená približne 1 km od objektu. Plážový servis nie je k dispozícii.

K dispozícii pre hostí

Recepcia, výťah, reštaurácia s vonkajšou terasou, bar.Pparkovanie-pri penzióne zdarma, v podzemí 30zl/deň.Domáce zvieratá nie sú akceptované.

Internet

Wifi v celom hoteli (a na izbách) je bezplatné.

.
Stravovanie

Raňajky formou bufetu sa podávajú od 8:00 do 11:00, polpenzia (polievka, hlavné jedlo, voda) sa podáva od 14:00 do 19:00.

.
Športový a animačný program

Za poplatok - detská herňa, biliard, stolný futbal, ping pong, fitnes, telocvičňa, wellness (vírivka, suchá a parná sauna), palice na nordic walking.

Za poplatok - kozmetické procedúry na tvár a telo v kúpeľných zariadeniach.

Rainbow organizuje v rekreačnej dedine množstvo aktivít pre dospelých. Ak si to želáte, v prvý deň vás pozveme na pešiu prehliadku miestnej oblasti, kde sa dozviete o najzaujímavejších miestach vo vašej dovolenkovej destinácii, a počas teambuildingového večera sa budete môcť zoznámiť s ostatnými dovolenkári. Každodenné hodiny strečingu vám dodajú skvelú energiu na celý deň. Počas dovolenky sa môžete zúčastniť aj na kurzoch nordic walking a spoznať liečivú silu jogy. Medzi ďalšie aktivity, ktoré budú viesť naši špecialisti, patrí pilates, zumba, tanec, varenie a remeselné workshopy .

V období 12.06 - 18.09.2021 bude Dúha ponúkať aj animácie pre deti vo Figloklube, ktoré budú viesť kvalifikovaní animátori. Figlokluby a naši animátori sú špecialisti na zábavu! Počas 6 dní v týždni prenesú deti do úžasného sveta fantázie a aktivity. Na najmenších čaká nespočetné množstvo hádaniek, výprav, divokých tancov, rôznych výtvarných dielní, hier a aktivít v bezpečnej atmosfére. Animátori, ktorí dbajú na rôzne potreby detí, ponúkajú širokú škálu aktivít vonku aj v našom Figloklube, ktorý sa nachádza v mie

Webová lokalita Miestna kategória

Nijaký.

.
Podľa nášho názoru

Moderne zariadený penzión vybavený tak, aby spĺňal požiadavky zákazníkov počas ich dovolenky. Medzi prednosti zariadenia patria naozaj komfortné izby s balkónom , voľný vstup do wellness zóny (vírivka a sauna) a profesionálne vybavená posilňovňa. Je tiež skvelým východiskovým bodom pre tých, ktorí oceňujú aktívny oddych: početné cyklistické a turistické trasy, školy windsurfingu a kitesurfingu. Rovnako ako výhodná poloha v blízkosti okolitých atrakcií typických pre živé prímorské letovisko.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Wschodnie - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €