Breezes Beach Club Zanzibar Obrázok0
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázok1
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázok2
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázok3
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázok4
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázok5
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázok6
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázok7
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázok8
Breezes Beach Club Zanzibar Obrázok9

Breezes Beach Club Zanzibar

Tanzánia - Zanzibar
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Komfortný hotel sa nachádza na pláži Dongwe na východnom pobreží ostrova. Je postavený v tradičnom štýle, ktorý kombinuje prvky miestnej architektúry so všetkým vybavením, vďaka čomu rezort spĺňa najvyššie medzinárodné štandardy. Od letiska je vzdialený približne 58 km. Povinná turistická taxa na úhradu (priamo v hoteli cca 1 USD/osoba/deň).

Pláž

Nachádza sa priamo na krásnej, dlhej, bielej a piesočnatej pláži, nad ktorou sa skláňajú kokosové palmy.

.
K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepcia, 3 reštaurácie: hlavná reštaurácia podávajúca aj grilované jedlá, a'la carte The Tides pre dvoch, a'la carte s indickou a svahilskou kuchyňou The Sultans Table. Okrem toho: 3 bary vrátane baru pri bazéne a miestnosti Chai Room, kde sa podáva káva, čaj a občerstvenie. K dispozícii sú 2 bazény s bezplatnými ležadlami, slnečníkmi a plážovými osuškami. Okrem toho: K dispozícii sú kúpele Frangipani, fitnescentrum, obchod so suvenírmi a knižnica.

Internet

V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bohatého bufetu sa podávajú v hlavnej reštaurácii. Za príplatok možnosť plnej penzie - ďalšie obedy podávané v hlavnej reštaurácii. Dodatočná prestávka na čaj a kávu v The Chai Room, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch za príplatok. V reštauráciách a'la carte je potrebná rezervácia vopred.

.
Športový a animačný program

V hoteli sa počas dňa konajú animačné programy vrátane lekcií svahilčiny, varenia, tkania a histórie Zanzibaru. Za príplatok je vám k dispozícii okrem iného centrum vodných športov (plachtenie, potápanie, šnorchlovanie, windsurfing, kajaky), fitnescentrum, tenisový kurt a dobre vybavené kúpele.

Webová lokalita Miestna kategória

****+

Podľa nášho názoru

Príjemný hotel so zaujímavou africkou architektúrou sa nachádza priamo na rajskej pláži. Vynikajúca kuchyňa a nádherná poloha sú nepochybne najväčšími devízami tohto hotela. Odporúčame ho najmä hosťom, ktorí ocenia relax a kontakt s krásnou prírodou!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 28.02.2023 a mohou se změnit.

Mapa

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €