Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok0
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok1
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok2
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok3
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok4
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok5
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok6
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok7
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok8
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok9
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok10
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok11
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok12
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok13
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok14
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok15
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok16
Gold Zanzibar Beach House & Spa Obrázok17

Gold Zanzibar Beach House & Spa

Tanzánia - Zanzibar
Pobytové
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Exkluzivní, 5*

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Veľmi elegantná, pohodlná a moderná nehnuteľnosť s nízkou zástavbou a dokonale udržiavanou záhradou sa nachádza v pokojnej severnej časti malej dedinky Kendwa na severozápadnom pobreží ostrova. Do centra Kendwy je to pešo približne 200 m. Na letisko cca 60 km. Povinná turistická daň - platí sa na mieste v hoteli - cca 1 USD/osoba/deň.

.
Pláž

Hotel sa nachádza priamo na krásnej širokej piesočnatej pláži (s oddelenou hotelovou časťou) s bielym pieskom typickým pre túto časť ostrova. Ležadlá a slnečníky na pláži zdarma.

K dispozícii pre hostí

Štyrihodinová recepcia, priestranná vstupná hala, 2 reštaurácie: hlavná reštaurácia Kilimandžáro s medzinárodnou a miestnou kuchyňou (dvakrát týždenne špeciálne menu podávané na pláži alebo pri bazéne) a reštaurácia Gold (pri pláži) - za príplatok - s jedlami a'la carte a vynikajúcou miestnou kuchyňou (nutná rezervácia vopred), 2 bary: hlavný bar a plážový bar. Veľký bazén so slanou vodou s oddelenou časťou pre deti a ležadlami a slnečníkmi. Okrem toho bezplatné parkovisko a za príplatok: obchody, služba prania a žehlenia a opatrovanie detí.

Internet

V hotelovej hale a na izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Stravovanie

Ránajky (07:30-10:00) a obedy (13:00-14:30) alebo večere (19:30-21:30) podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii.

Za príplatok možnosť plnej penzie: raňajky, obedy a večere. Nápoje k obedom a večeriam sa platia navyše. Okrem toho možnosť All Inclusive: raňajky, obedy a večere a miestne nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje: pivo a víno k dispozícii od 10:00 do 23:00 a možnosť All Inclusive Plus - navyše: so širším sortimentom alkoholických nápojov (okrem prémiových značiek a značiek určených hotelom), výberom jedál a'la carte pri obede a večeri, objednaním raňajok na izbu a občerstvením na pláži alebo pri bazéne.


Športový a animačný program

V zariadení prebieha jemný animačný program - večerné živé hudobné vystúpenia. Pre deti vo veku od 3 do 12 rokov je k dispozícii miniklub. Okrem toho je k dispozícii hotelová posilňovňa a za príplatok: kúpeľné centrum a široká ponuka vodných športov na pláži.

Webová lokalita Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Výborný moderný hotel s fantastickou polohou priamo na krásnej pláži. Hotelové služby na najvyššej úrovni, pestrá ponuka elegantne zariadených izieb, wellness centrum, vynikajúca kuchyňa a možnosť výhodného výberu all inclusive sú silnými stránkami tohto hotela. Hotel splní najvyššie nároky hostí a je zárukou úspešnej dovolenky vo dvojici, ako aj s rodinou či priateľmi.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 28.02.2023 a mohou se změnit.

Mapa

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €