My Blue Hotel Obrázok0
My Blue Hotel Obrázok1
My Blue Hotel Obrázok2
My Blue Hotel Obrázok3
My Blue Hotel Obrázok4
My Blue Hotel Obrázok5
My Blue Hotel Obrázok6
My Blue Hotel Obrázok7
My Blue Hotel Obrázok8
My Blue Hotel Obrázok9
My Blue Hotel Obrázok10
My Blue Hotel Obrázok11
My Blue Hotel Obrázok12
My Blue Hotel Obrázok13
My Blue Hotel Obrázok14
My Blue Hotel Obrázok15
My Blue Hotel Obrázok16
My Blue Hotel Obrázok17
My Blue Hotel Obrázok18

My Blue Hotel

Tanzánia - Zanzibar
Pobytové
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Mezinárodní animace
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Bazén

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Komfortný objekt s charakteristickými nízkymi budovami, obklopený udržiavanou tropickou záhradou, sa nachádza v malebnej severnej časti ostrovnej časti Nungwi. Do centra mestečka Nungwi presláveného miestnymi remeslami je to pešo približne 2 km. Na letisko je to približne 50 km. Povinná turistická daň - platí sa na mieste v hoteli - cca 1 USD/osoba/deň.

.
Pláž

Hotel sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláži (s oddelenou hotelovou časťou) s bielym pieskom typickým pre túto časť ostrova. Ležadlá a slnečníky na pláži zdarma. Osušky zdarma (po zaplatení zálohy).

.
K dispozícii pre hostí

Štyrihodinová recepcia, priestranná vstupná hala, 2 reštaurácie: hlavná reštaurácia s miestnou a medzinárodnou kuchyňou (jedlá a'la carte za príplatok) a reštaurácia Mwezi - za príplatok - pri pláži s morskými plodmi a talianskym a japonským občerstvením, 2 bary: hlavný bar a plážový bar. Bazén nepravidelného tvaru s oddelenou časťou pre deti a ležadlami a slnečníkmi. Osušky na kúpanie zdarma (po zaplatení zálohy). Okrem toho práčovňa, obchod so suvenírmi za poplatok.

Internet

Internetové pripojenie Wi-Fi za príplatok v hlavnom bare.

Stravovanie

Raňajky od 7:00 do 10:00, obed od 13:00 do 15:00, večera od 19:30 do 22:00 podávaná formou bohatého bufetu alebo výberom z niekoľkých menu v hlavnej reštaurácii. Za príplatok možnosť All Inclusive: navyše miestne nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozícii od 08:00-23:00. Dovezené alkoholické nápoje a cappuccino a espresso za príplatok.


Športový a animačný program

V hoteli prebieha jemný animačný program s večernými predstaveniami, ktoré prezentujú miestnu kultúru. Okrem toho: hotelová posilňovňa, biliard, stolný tenis, šípky, plážový volejbal a za príplatok: wellness centrum a široká ponuka vodných športov na pláži.

Webová lokalita Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Kvalitný hotel, ktorého nespornou výhodou je poloha pri krásnej pláži s úžasným panoramatickým výhľadom na Indický oceán v nedotknutej severnej časti Zanzibaru a komfortná forma all inclusive. Okrem toho vynikajúca kuchyňa, zaujímavá architektúra a rozmanité typy izieb z neho robia ideálne miesto na rajskú dovolenku ďaleko od ruchu veľkomesta pre rodiny aj romantickú dovolenku vo dvojici.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 28.02.2023 a mohou se změnit.

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €