Riu Palace Zanzibar Obrázok0
Riu Palace Zanzibar Obrázok1
Riu Palace Zanzibar Obrázok2
Riu Palace Zanzibar Obrázok3
Riu Palace Zanzibar Obrázok4
Riu Palace Zanzibar Obrázok5
Riu Palace Zanzibar Obrázok6
Riu Palace Zanzibar Obrázok7
Riu Palace Zanzibar Obrázok8
Riu Palace Zanzibar Obrázok9
Riu Palace Zanzibar Obrázok10
Riu Palace Zanzibar Obrázok11
Riu Palace Zanzibar Obrázok12
Riu Palace Zanzibar Obrázok13
Riu Palace Zanzibar Obrázok14
Riu Palace Zanzibar Obrázok15
Riu Palace Zanzibar Obrázok16
Riu Palace Zanzibar Obrázok17
Riu Palace Zanzibar Obrázok18
Riu Palace Zanzibar Obrázok19
Riu Palace Zanzibar Obrázok20
Riu Palace Zanzibar Obrázok21
Riu Palace Zanzibar Obrázok22

Riu Palace Zanzibar

Tanzánia - Zanzibar
Pobytové
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Tichý, mimo město
Exkluzivní, 5*

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Veľmi elegantná, luxusná a moderná nehnuteľnosť s nízkymi kaskádovitými budovami a dokonale udržiavanými záhradami sa nachádza v pokojnej severnej časti malej dedinky Nungwi na severnom pobreží ostrova. Do centra Nungwi je to pešo približne 3 km. Na letisko je to približne 65 km. Povinná turistická daň - platí sa na mieste v hoteli - cca 1 USD/osoba/deň.

.
Pláž

Hotelový areál sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláži (s oddelenou hotelovou časťou, prístup na pláž po hotelových schodoch, vzdialenosť od pláže závisí od polohy izby) s bielym pieskom typickým pre túto časť ostrova. Ležadlá a slnečníky na pláži zdarma.

K dispozícii pre hostí

Štyrihodinová recepcia, priestranná vstupná hala, 4 reštaurácie: hlavná reštaurácia Promenade s medzinárodnou a miestnou kuchyňou a 3 reštaurácie a'la carte (za príplatok, nutná rezervácia vopred): Krystal s kuchyňou Fusion, Beef Steak House s grilovanými jedlami a Fish restaurant IA špecializujúca sa na morské plody, 6 barov vrátane: plážového baru a baru pri bazéne. Veľký bazén s ležadlami, slnečníkmi a osuškami. Okrem toho bezplatné parkovisko a za príplatok: obchod so suvenírmi, kaderníctvo, práčovňa, lekárska pomoc a požičovňa áut.

Internet

V hotelovej hale a na izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:30-10:30), obed (12:30-15:00) a večera (19:00-22:00) podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii. Dvakrát týždenne tematické večere. Vybrané miestne a dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvenie k dispozícii 24 hodín denne v hlavnom bare a v ostatných baroch počas otváracích hodín.

Športový a animačný program

Hotel ponúka zaujímavý denný a večerný animačný program pre dospelých a deti a večer živé hudobné vystúpenia. Okrem toho je k dispozícii hotelová posilňovňa, kajaky, vodné bicykle, šnorchlovanie (2 hodiny denne) a za príplatok: široká ponuka kúpeľných zariadení, vodné športy na pláži, požičovňa bicyklov (cca 3 km od hotela).

Webová lokalita Miestna kategória

*****

Podľa nášho názoru

Hotel je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Výhodná 24-hodinová možnosť all inclusive, priestranné a komfortne zariadené izby, rozľahlá záhrada, poloha priamo na krásnej pláži, štyri reštaurácie a šesť barov, vynikajúca kuchyňa, pestrý denný a večerný animačný program robia z hotela hotel, ktorý spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších hostí. Veľmi dobrá ponuka na exotickú dovolenku vo dvojici, ale aj s rodinou či priateľmi.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 28.02.2023 a mohou se změnit.

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €