Sultan Sands Island Resort Obrázok0
Sultan Sands Island Resort Obrázok1
Sultan Sands Island Resort Obrázok2
Sultan Sands Island Resort Obrázok3
Sultan Sands Island Resort Obrázok4
Sultan Sands Island Resort Obrázok5
Sultan Sands Island Resort Obrázok6
Sultan Sands Island Resort Obrázok7
Sultan Sands Island Resort Obrázok8
Sultan Sands Island Resort Obrázok9
Sultan Sands Island Resort Obrázok10
Sultan Sands Island Resort Obrázok11
Sultan Sands Island Resort Obrázok12
Sultan Sands Island Resort Obrázok13
Sultan Sands Island Resort Obrázok14

Sultan Sands Island Resort

Tanzánia - Zanzibar - Zanzibar
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Tento elegantný a pohodlný hotel sa nachádza v oblasti Kiwengwa na východnom pobreží ostrova so zaujímavou architektúrou. Hotel bol postavený v roku 2007 a v roku 2008 k nemu pribudla úplne nová budova. Je známy predovšetkým svojou malebnou polohou v tropickej záhrade. Letisko je vzdialené približne 1,5 km od hotela. 40 km.

Povinný turistický poplatok splatný priamo v hoteli cca 1 USD/osoba/deň.

.
Pláž

Hotel sa nachádza priamo na nádhernej bielej rajskej pláži.

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepcia, lobby, parkovisko, obchod so suvenírmi, butik, konferenčné centrum. Okrem toho bazén s bezplatnými ležadlami, slnečníkmi a osuškami, slnečná terasa. Hlavná reštaurácia Mwambao (medzinárodná kuchyňa), reštaurácia a bar Kivuli pri pláži (12:30-18:00), kde sa podávajú okrem iného šaláty a grilované jedlá, bar Mawimbi (10:00-24:00) pri bazéne, kde sa podávajú nealkoholické a miestne alkoholické nápoje.

.
Ubytovanie Internet

V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, internetová kaviareň za príplatok (cca 10 USD/hodina).

.
Stravovanie

Raňajky (07:00-10:00) a večere (19:00-22:00) formou bufetu. Nápoje za príplatok. Za poplatok plná penzia (obedy: 12:30 - 15:00) alebo all inclusive stravovanie: teplé a studené nápoje a miestne alkoholické nápoje (10:00 - 24:00). Dovezené alkoholické nápoje a čerstvé ovocné šťavy za príplatok. Hotel organizuje tematické večere vrátane indickej, talianskej, svahilskej, Nyama Choma barbecue, orientálnej, okolo sveta, zanzibarskej a morských plodov.

.
Športový a animačný program

V hoteli prebiehajú animačné aktivity pre dospelých a deti. Klienti ubytovaní v hoteli Sultan Sands môžu využívať aj verejné zariadenia hotela Blu Bay, ktorý sa nachádza cez ulicu a patrí do rovnakej hotelovej siete. Za príplatok: tenis, biliard, bicykle, vodné športy na pláži (windsurfing, potápanie, vodné bicykle), wellness centrum.

Webová lokalita Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Elegantný hotel so zaujímavou architektúrou odporúčame najmä zákazníkom, ktorí ocenia aktívny oddych a kontakt s krásnou prírodou. Vynikajúca kuchyňa.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 28.02.2023 a mohou se změnit.

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €