Three Corners Royal Star

Egypt - Hurghada - Hurghada
Pobytové
Medzinárodné animácie
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilňovňa
Blízko letiska, krátky transfér

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Three Corners Royal Star sa nachádza v blízkosti centra Hurghady a zároveň priamo pri piesočnatej pláži (kúsok od prístavu). V okolí sú početné bary a obchody. Letisko v Hurghade je vzdialené cca 10 km.

Pláž
Hotel Three Corners Royal Star má priamy prístup na súkromnú piesočnú pláž (ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, výťah, úschovňa batožiny, obchod so suvenírmi, bankomat a práčovňa (časť služieb za poplatok). Hostia môžu využiť hlavnú reštauráciu Aquila (medzinárodná kuchyňa, tematické večery), reštauráciu a'la carte Chez (za poplatok) a tri bary - pri bazéne, lobby bar s terasou a orientálna kaviareň. Na území hotela Three Corners Royal Star sa nachádza vonkajší bazén so slnečnou terasou. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Izby
Hotel Three Corners Royal Star ponúka ubytovanie vo viac ako 210 komfortne vybavených izbách, nachádzajúcich sa v niekoľkoposchodovej budove.
Štandardné dvojlôžkové izby (s rozlohou cca 26 m²) s možnosťou prístelky pre dospelého alebo dve deti. Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprchový kút, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, minibarom, telefónom, príslušenstvom k príprave kávy a čaju, trezorom a balkónom alebo terasou. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a sušičom vlasov. K dispozícii sú tiež väčšie izby typu Grand Superior s oddelenou spálňou a obývacou izbou (s rozlohou cca 46 m²). Vybavené sú rovnako ako štandardné izby.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere podávané v hlavnej reštaurácii. Okrem toho je k dispozícii občerstvenie: ovocie (11:00-15:00) a sladké občerstvenie (16:00-17:00), rovnako ako miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v hodinách 10:00-22:00 v určených baroch. All Inclusive nezahŕňa: importované alkoholické nápoje, čerstvo vylisované džúsy, niektoré druhy káv a minibar.

Šport a zábava
V areáli susedného hotela Empire Beach sú organizované animácie pre deti i dospelých (v angličtine). Za príplatok: šípky, stolný tenis, sauna a potápačské centrum na pláži.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi - zdarma.

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/three-corners-royal-star

Náš názor
Hotel dobrej kategórie, ktorý sa nachádza priamo pri piesočnej pláži, ktorá láka k odpočinku a kúpaniu. Blízkosť centra Hurghady Vám súčasne umožní objaviť jej čaro a večernú zábavu v miestnych kluboch. Výborná kuchyňa, bohaté animácie a výhodný program All Inclusive. Hotel Three Corners Royal Star je ideálnym miestom na dovolenku pre skupiny priateľov i pre aktívnych ľudí!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základná cena zahŕňa: leteckú dopravu, letiskové poplatky, transfery letisko - hotel - letisko, 7 alebo 14 nocí v hoteli, stravu podľa špecifikácie hotela, služby poľského zástupcu počas odbavenia na letisku v Poľsku, služby poľského delegáta v mieste dovolenky, balík poistenia TU Europa Standard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa: egyptské vízum (platí sa na letisku vo výške cca 25 USD), fakultatívne výlety, strava, ktorá nie je uvedená v popise hotelov, nápoje k jedlu (pokiaľ nie je uvedené inak v popise hotelov) a ďalšie osobné výdavky.

Program

Deň prvý
Odlet z Poľska. Zraz na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom pri stanovisku Rainbow Tours. Aktuálny letový poriadok sledujte na: r.pl/rozklady.

Deň druhý až predposledný
Čas na odpočinok, kúpanie v mori a opaľovanie alebo využitie fakultatívnych výletov.

Deň posledný
Vysťahovania z hotela, transfer na letisko, návrat do Poľska.

Ostatné

EGYPT HURGHADA - ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Mena
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 6 EGP; 1 EUR = cca 7 EGP). Odporúčame vziať so sebou eurá alebo doláre. Peniaze je možné vymeniť v mnohých zmenárňach v hoteloch alebo v bankách. Je nutné mať so sebou aspoň časť financií v hotovosti, pretože platenie kreditnou kartou a používanie bankomatov môže byť niekedy ťažké.

Prepitné (bakšiš)
V arabských krajinách je zvykom venovať malé sumy ako prepitné. Zárobky v Egypte sú nízke, a preto prepitné je často veľkou finančnou pomocou. Platí to najmä pre vodiča počas fakultatívnych výletov, pre čašníkov v reštauráciách, ale sú tiež obvyklé v hoteloch pre upratovací personál.

Vízum
Každý cestujúci je povinný mať platný cestovný pas s dobou platnosti najmenej 6 mesiacov odo dňa výjazdu z Egypta. Pre občanov SR je vízum povinné, je udelené na medzinárodnom letisku pri prílete do krajiny. Vízum je platné 30 dní, je vyznačené pečiatkou v pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimnom období + 1 hodina oproti Českej republike, v lete rovnaký čas ako v SR.

Orientačné ceny
Obed v reštaurácii od 20 EGP; 1 l vody 3 EGP; pivo v bare od 16 EGP; káva v kaviarni od 2 EGP. V arabských krajinách je zvykom zjednávanie, zvlášť u väčších nákupov alebo kúpe suvenírov. Je však dôležité dodržiavať určité pravidlá: nikdy neponúkajte cenu, ktorú nie ste schopní zaplatiť a pri nakupovaní sa neponáhľajte. V mnohých historických budovách sú zavedené poplatky za fotografovanie, ktoré môžu byť od 5 až do 100 EGP. Informujte sa prosím u sprievodcu počas jednotlivých výletov.

Pošta
Známka na pohľadnicu do Českej republiky stojí 4 EGP. Cena je úradne stanovená. Pri kúpe známky je potrebné upozorniť, že je to do Českej republiky.

Elektrina
Elektrické napätie je 220 V, 50 Hz. Spotrebiče s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Mobilné telefóny fungujú ako v turistických lokalitách, tak aj v mestách. Miestne hovory sú lacné, volania do zahraničia sú však oveľa drahšie. Overte si pred odchodom, či máte aktivovaný roaming a informujte sa u svojho operátora na ceny vami používaného tarifu.

Hurghada
Najznámejšie letovisko pri Červenom mori. Už mnoho rokov je jednou z najnavštevovanejších oblastí Egypta. Z malej dedinky sa postupne stala niekoľkokilometrová oáza slnka a priezračného mora. Teraz sa turistická zóna rozprestiera na 40 km pozdĺž pobrežia. Je to jedno z mála miest, kde väčšina hotelov leží priamo pri pláži. Aj napriek pomerne vysokej teplote je celé leto rajom pre tých, ktorí hľadajú aktívny odpočinok i pre milovníkov svetoznámych pamiatok.

Odlety z: Varšavy, Katovíc, Poznane, Wroclawi a Gdanska. K odbaveniu sa dostavte 2 hodiny pred plánovaným odletom k stánku cestovnej kancelárie Rainbow Tours na letisku. Aktuálny rozpis letov je potrebné sledovať na: http://r.pl/rozklady.

Výlety po okolí

Káhira - centrum arabského sveta
Celodenný výlet autobusom do hlavného mesta Egypta.
Program: návšteva Egyptského múzea (úžasné poklady faraónov a múmie), sfingy, pyramídy v Gíze: Cheopsova, Kefrenova a Mikerínova (vstup do Kefrenovej pyramídy za poplatok cca 35 LE), najstaršie mešity v Káhire - mešita Amr Ibn Asa, koptský kostol, papyrusový inštitút a výrobňa parfumov. Obed je zahrnutý v cene výletu (nápoje sú za poplatok). Cena cca 95 USD.

Hlbinné potápanie
Skvelý výlet loďou ku koralovým útesom, kúpanie v mori, potápanie a pozorovanie krás koralových útesov. Všetko pod dohľadom profesionálnych poľských inštruktorov.
Cena cca 55 USD.

V galábiji po Hurghade!
Popoludňajší výlet po Hurghade. Oblečení v tradičnom egyptskom odeve (tzv. Galábíja) si prezrieme Novú Marínu, kde si v kaviarni zapálime vodnú fajku. Nasleduje návšteva miestneho rybieho trhu a obed v rybej reštaurácii (nápoje za poplatok). Po obede navštívime najstaršiu časť mesta - Dahar. Ďalej potom akvárium, mešitu a koptský kostol. Ďalšou zastávkou bude miestny bazár s parfumami, manufaktúrou papyrusmi a suvenírmi.
Cena cca 60 USD.

Safari - Sahara park
Výlet jeepmi do púšte, návšteva beduínskej dediny, kde sa zoznámite s ich životom a zvykmi. Nasleduje prechádzka na ťavách a štvorkolkách. Návšteva terária, kde uvidíte rôzne druhy živočíchov žijúcich v púšti. Na konci dňa vás čaká večera pri západe slnka nad Saharou a za zvukov arabskej hudby. Cena cca 55 USD.

Luxor a Karnak
Celodenný výlet autobusom do slávnej Théby - mesto so stovkami brán.
Na programe je: návšteva chrámu v Karnaku (alej sfíng, Hypostylová sála), Údolie kráľov - s hrobkami faraónov (okrem iného slávna Tutanchamonova hrobka), Memnonove kolosy (pozostatky chrámu Amenhotepa III) a monumentálneho chrámu kráľovnej Hatšeptsut (obnovený poľskou archeologickou misiou). Počas výletu obed (nápoje za poplatok).
Cena cca 95 USD.

Jungle Aqua Park
Výlet do najväčšieho aquaparku v Hurghade - ideálne nielen pre rodiny s deťmi. Celodenné All Inclusive v aquaparku je zahrnuté v cene výletu (obed, ľahké občerstvenie, zmrzlina, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje). Návrat do hotela vo večerných hodinách. Cena cca 50 USD.

Katamarán
Fascinujúca dvojhodinová plavba loďou medzi koralovými útesmi je jedinečnou príležitosťou na sledovanie podmorského sveta. Cena cca 40 USD.

Iné ponuky pre záujemcov: Káhira letecky (cca 300 USD), ostrov Giftun (cca 35 USD), Hurghada City Tour (cca 25 USD), show delfínov (cca 40 USD) - bližšie informácie k dispozícii u delegáta.

Upozornenie! Vyššie uvedené opisy fakultatívnych výletov sú len informatívne a nie sú obchodnou ponukou. Nezaručujeme, že budú všetky realizované. Úplný zoznam fakultatívnych výletov aj s aktuálnymi cenami je dostupný u našich delegátov. Výlety sú komentované v poľskom jazyku (pri dosiahnutí minimálneho počtu 15 účastníkov) alebo v anglickom jazyku. Ich organizátorom nie je Rainbow Tours, ale miestna cestovná kancelária, ktorá ručí za kvalitu služieb a zostavuje ich program, ceny a termíny odchodov. Delegát je iba sprostredkovateľom fakultatívnych výletov. Nie je možnosť platby kreditnou kartou.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Mapa

Počasie

Recenzia

Spánok

Lokalita

Izby

Služby

Cena

Čistota

Odporúčam 10. 07. 2018

Skvelá dovolenka, úžasní animátori a personál celkovo..... Dobré jedlo a myslím si, že každý si tu vie vybrať..... Každý deň uprataná izba a čisté uteráky aj na pláž... Plytká voda vhodná pre deti... Čítať zvyšok recenzia

Super holiday 27. 06. 2018

Hotel je pekný, stále upratovaný. Príjemný personál, obsluha na baroch, skvelí barmani , miešané drinky. Animátori skvelo naladený, stále vymýšlaju program, hry ako šípky, cvičenie vo vode , každý... Čítať zvyšok recenzia

Najkrajší čas môjho života 27. 06. 2018

Dovoľujem si povedať že na tejto dovolenke som si to neskutočne užila vďaka super animatorom a ludom s chuťou do života, jedlo bolo výborné super kvalita aj kvantita. Tým sa chcem všetkým poďakovať a... Čítať zvyšok recenzia

Royal - Triton 18. 07. 2016

Pôvodne som mala objednaný a zaplatený hotel Triton Empire, v ktorom som strávila päť dní, zvyšných sedem týždňov som strávila v Royal Star Beach. Celková dĺžka môjho pobytu bola od 8. mája do 3... Čítať zvyšok recenzia

Perfektná dovolenka! 19. 06. 2014

V tomto peknom hoteli sme v júni strávili týždňový pobyt. Páčilo sa nám tu skoro všetko! Izba bola útulná a postele veľké a pohodlné. Za veľké plus považujem, že priamo na izbe nájdete aj... Čítať zvyšok recenzia

© TripAdvisor 2019

Najbližšie termíny do hotelu

29. 08. - 06. 09. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
550 €
29. 08. - 13. 09. 2019 (16 dní)
Katovice All Inclusive
722 €
05. 09. - 13. 09. 2019 (9 dní)
Gdańsk All Inclusive
481 €
05. 09. - 20. 09. 2019 (16 dní)
Katovice All Inclusive
828 €
12. 09. - 27. 09. 2019 (16 dní)
Katovice All Inclusive
796 €
12. 09. - 20. 09. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
496 €
19. 09. - 27. 09. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
544 €
19. 09. - 04. 10. 2019 (16 dní)
Katovice All Inclusive
715 €
26. 09. - 11. 10. 2019 (16 dní)
Katovice All Inclusive
714 €
26. 09. - 04. 10. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
503 €
03. 10. - 18. 10. 2019 (16 dní)
Katovice All Inclusive
746 €
03. 10. - 11. 10. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
489 €
10. 10. - 25. 10. 2019 (16 dní)
Katovice All Inclusive
728 €
10. 10. - 18. 10. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
531 €
17. 10. - 25. 10. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
520 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €