Paradise Costa Taurito Obrázok0
Paradise Costa Taurito Obrázok1
Paradise Costa Taurito Obrázok2
Paradise Costa Taurito Obrázok3
Paradise Costa Taurito Obrázok4
Paradise Costa Taurito Obrázok5
Paradise Costa Taurito Obrázok6
Paradise Costa Taurito Obrázok7
Paradise Costa Taurito Obrázok8
Paradise Costa Taurito Obrázok9
Paradise Costa Taurito Obrázok10
Paradise Costa Taurito Obrázok11
Paradise Costa Taurito Obrázok12
Paradise Costa Taurito Obrázok13
Paradise Costa Taurito Obrázok14
Paradise Costa Taurito Obrázok15
Paradise Costa Taurito Obrázok16

Paradise Costa Taurito

Kanárske ostrovy - Gran Canaria
Pobytové
Mezinárodní animace
V/blízko centra
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky
Tenisový kurt
Wellness
Sladkovodní bazén

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Paradise Costa Taurito se nachází v krásném údolí Taurito, na jihozápadě ostrova Gran Canaria, pouhých 5 minut od útulné rybářské vesnice Mogán. Menší promenáda s několika bary, restauracemi a obchody se suvenýry se nachází nedaleko hotelu. U hotelu se nachází zastávka autobusu městské hromadné dopravy, ze které je možnost se dopravit do letivisek Playa del Ingles a Las Palmas (cena lístku cca 8 EUR). Letiště v Las Palmas je vzdáleno cca 45 km.

Pláž
Hotel Paradise Costa Taurito se nachází cca 250 m od veřejné písečné pláže (sopečný písek). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek cca 10 EUR/den.

Vybavení
Recepce, výtahy, lobby, bufetová restaurace, 2 bary (včetně jednoho u bazénu), sladkovodní bazén (sezónně vyhřívané), dětské brouzdaliště, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, miniklub, obchody se suvenýry, supermarket, zdravotní zařízení, úschovna zavazadel, internetová stanoviště (za poplatek). Hotel Paradise Costa Taurito nabízí plážové osušky (cca 1 EUR/den + záloha cca 10 EUR). Vodní park „Lago Oasis“ se nachází cca 100 metrů od hotelu: bazény s mořskou vodou, skluzavky, vodní hry a jiné atrakce pro děti a dospělé (vodní park v ceně pobytu).

Pokoje
Hotel Paradise Costa Taurito nabízí ubytování ve 106 pokojích. Elegantní, moderní pokoje, s klimatizací, telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek cca 3 EUR/den, záloha za klíč 10 EUR) koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitní TV, balkonem nebo terasou (balkonový nábytek). Možnost bezplatné rezervace postýlky pro dítě do 2 let.

Standardní pokoje (o rozloze cca 29 m²) - pro max. 3 osoby. 
Rodinné pokoje (o rozloze cca 29 m²) - pro max. 4 osoby pouze v sestavě 2 + 2, nachází se převážně v přízemí.

Strava
All inclusive: snídaně (08:00-10:30), obědy (13:30-15:00), večeře (18:30-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení - párky v rohlíku, sendviče, pizza, zmrzlina v barech; nealkoholické nápoje (07:00-23:30) a místní alkoholické nápoje (10:00-23:00) v barech a restauraci.

Sport a zábava
Hotel nabízí bohatý animační program pro děti i dospělé (strečink, boccia, bingo, pilates, aqua aerobic, jóga, atlantic gym, salsa, minidisco, večerní show a živá hudba), volejbal, minigolf, stolní tenis, šipky, vodní pólo, tenis, posilovna (nachází se v hotelové budově Paradise Valle Taurito). U některých sportů možný poplatek. SPA (za poplatek): vířivka, relaxační a terapeutické masáže, sauna, pěnová koupel, skotské střiky. 

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích - za poplatek (cca 6 EUR/den nebo 25 EUR/týden). Internetová stanoviště - za poplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.paradisehotels.es

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-gran-canaria/paradise-costa-taurito

Náš názor
Dokonalé místo nejen pro rodinnou dovolenou. Komfortní pokoje, příjemné bazén obklopené zelení a k potěšení nejen těch nejmladších - vodní park, chutné a rozmanité jídlo - toto jsou výhody tohoto místa. Hotel je dobře hodnocen našimi klienty.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základná cena zahŕňa: prelet lietadlom, letiskové taxy, transfery: letisko - hotel - letisko, ubytovanie: 7 alebo 14 nocí, stravovanie podľa popisu ubytovania, služby poľského rezidenta, balík poistenia TU Europa Štandard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa: fakultatívne výlety, jedlá, ktoré nie sú uvedené v popise hotelov, nápoje k jedlu (pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak) a ďalšie osobné výdavky.

Program

Deň prvý
Odlet z Poľska. Zraz pri stanovisku Rainbow Tours 2 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Aktuálne letové poriadky sledujte na R.pl /rozklady.

Deň druhý až predposledný
Čas na odpočinok, kúpanie v mori a opaľovanie alebo možnosť využitia fakultatívnych výletov.

Deň posledný
Vysťahovania z hotela a transfer na letisko (presné hodiny zrazu uvedie delegát Rainbow Tours na mieste). Návrat do Poľska.

Ostatné

GRAN CANARIA - základné informácie

Mena
EUR - Euro. Je možné platiť kreditnými kartami a používať bankomaty.

Prepitné
Je zvykom venovať malé sumy ako prepitné. Platí to najmä pre vodičov počas fakultatívnych výletov a pre čašníkov v reštauráciách. Stáva sa, že prepitné je pripočítané k účtu.

Vízum
Obyvatelia SR môžu cestovať na Kanárske ostrovy na základe platného cestovného pasu alebo občianskeho preukazu.

Čas
V letnom období - 2 hodiny oproti času v ČR. V zimnom období - 1 hodina oproti času v ČR.

Orientačné ceny
Kanárske ostrovy sú bezcolnou zónou a je tu možné lacnejšie nakúpiť veľa produktov (napr. kozmetiku, alkohol a elektronické zariadenia). Všeobecne platí, že ceny obľúbeného tovaru sú primerané, napríklad obed v reštaurácii od 10 EUR, 1 l vody - 1-1,5 EUR, pivo v bare od 1,5 EUR, káva v kaviarni od 2 EUR, autobusové lístky v závislosti na trase od 1,4 EUR do 10 EUR.

Pošta
Poštová známka do európskych štátov stojí 1,25 EUR. Poštové schránky sa nachádzajú na mnohých miestach, často aj v hoteloch.

Elektrina
Elektrické napätie je 220 V, 50 Hz. Spotrebiče s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Telefónne karty možno kúpiť v obchodoch a trafikách. Ceny telefónnych kariet sa pohybujú medzi 6-12 EUR. Mobilné telefóny fungujú po celom Španielsku. Miestne hovory sú lacné, zatiaľ čo zahraničné celkom drahé. Zoznámte sa prosím s tarifnými podmienkami roamingu u Vášho telefónneho operátora pred odchodom na dovolenku.

Gran Canaria
Tretí najväčší ostrov v súostroví Kanárskych ostrovov je známy pre svoju rozmanitosť. Nájdeme tu niekoľko klimatických pásiem a širokú škálu endemických exotických rastlín. Stred ostrova tvoria vysoké hory pokryté snehom, zatiaľ čo na pobreží nespočetné pláže ponúkajú skutočnú letnú atmosféru. Slávne piesočné duny v Maspalomas pôsobia ako magnet a po generácie lákajú turistov z celého sveta, ktorí sa chcú cítiť ako na púšti. Ostrov je skutočným rajom pre milovníkov aktívneho využitia voľného času, možno si tu vychutnať všetky druhy vodných športov a potápať sa.

Playa del Ingles
Je ideálnym miestom pre tých, ktorí majú radi pláž počas dňa a večer zábavu. Dlhá piesočná pláž tiahnuca sa až do Maspalomas pozýva na opaľovanie a odpočinok. Nespočetné bary, diskotéky a kluby sú otvorené do neskorých nočných hodín a lákajú k zábave.

Maspalomas / Meloneras
Najznámejšie duny na Kanárskych ostrovoch, prímorská promenáda, elegantné hoteli a golfové ihrisko - to všetko sa tu nachádza. Ideálne miesto pre tých, ktorí majú radi prechádzky a užívajú si slnko, pretože po pláži môžete dôjsť až do Playa del Ingles.

San Augustin
Malé letovisko ponúkajúce všetko pohodlie a pokojnú atmosféru. Piesočná pláž v zátoke ponúka ideálne podmienky pre slnenie a prechádzky. Letovisko je tiež skvelou základňou na objavovanie ostrova.

Playa de Taurito
Jedno z veľa známych kúpalísk na ostrove sa vyznačuje zátokovou plážou s pokojnou vodou a bielym pieskom. Je to ideálne miesto pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku ďaleko od hluku a zhonu veľkých letovísk. Navyše je tu atrakciou najväčší aquapark na ostrove, ktorý môžu hostia hotelového reťazca Paradise využívať zadarmo!

Odlety z: Varšavy. Zraz pri stanovisku Rainbow Tours 2 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Aktuálne letové poriadky sledujte na R.pl /rozklady.

Výlety po okolí

Fakultatívne výlety

Gran Tour - Gran Canaria v kocke!
Počas celodennej expedície navštívime severné a centrálne časti ostrova Gran Canaria. Budeme obdivovať neuveriteľne rozmanitú krajinu a objavovať najkrajšie miesta ostrova. Počas prejazdu kľukatými cestami príjdeme do malých dedín s typickou kanárskou architektúrou, napr. Arucas so slávnou neogotickou katedrálou Jana Krstiteľa alebo Firgas a Moya. Vo Fontanales prestávka na kanársky obed. Pri prejazde horami pokrytými lesmi kanárskej borovice zastavíme na vyhliadkových miestach Cruz de Tajeda alebo Fataga, odkiaľ budeme môcť obdivovať krásy ostrova. Čaká nás nezabudnuteľný zážitok! Cena cca 53 EUR/ dospelý, cca 26 EUR/ dieťa do 12 rokov.

Las Palmas a okolie
Počas tohto výletu sa bližšie zoznámime s kozmopolitným Las Palmas, čiže hlavným mestom Gran Canaria a najväčším mestom súostrovia Kanárskych ostrovov. Navštívime dve najdôležitejšie štvrte: historickú Vegueta s katedrálou sv. Anny a dopravnú Trianu, plnú butikov a reštaurácií. Uvidíme najkrajšiu mestskú pláž - mesto v Európe - Las Canteras, často porovnávaný s brazílskou Copacabana. V programe výletu tiež návšteva najväčšej botanickej záhrady v Španielsku v meste Tafira a najväčšieho sopečného kráteru na Gran Canarii - Caldera de Bandama.
Cena cca 25 EUR/ dospelý, cca 15 EUR/ dieťa do 12 rokov.

Plavba - dobrodružstvo pod plachtou
Exkluzívna 5hodinová plavba plachetnicou s poľskou posádkou pod poľskou vlajkou. Možnosť získania prvých plachetnicových skúseností. Príležitosť pohybovať sa po Atlantickom oceáne pomocou sily vetra. Obdivovanie ostrova z väčšej vzdialenosti, rovnako ako z jeho západnej, útesovej strany. Zastávka v jednej z vybraných zátok s krištáľovo čistou vodou, možnosť šnorchlovania a čas na teplé jedlo. Malé komorné skupiny umožnia príjemnú relaxáciu uprostred oceánskych vĺn. Cena cca 69 EUR/os.

Potápanie
Gran Canaria je ideálnym miestom pre vyskúšanie potápania! Päťhviezdičková poľská potápačská základňa ponúka ako podvodné výlety pre tých, ktorí sa nevedia potápať, tak i širokú škálu PADI kurzov - od základov, až pre pokročilých, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti. To všetko pod dohľadom profesionálnych poľsky hovoriacich inštruktorov! Cena - v závislosti od programu, od cca 80 EUR.

Jeep Safari
Dobrodružstvo, ktoré dáva možnosť objaviť skryté krásy neprístupných častí ostrova! Počas prechádzky džípmi 4x4 uvidíte úžasnú sopečnú krajinu, horské dediny, osídlené jaskyne a údolia plné mandľovníkov. Ďalším lákadlom expedície bude prechádzka na ťavách. Skvelý výlet pre celú rodinu! Cena cca 56 EUR/ dospelý, cca 444 Eur/ dieťa do 12 rokov.

Tenerife - Loro Park
Celodenný výlet do Loro Parku - najlepšej botanicko-zoologickej záhrady v Európe, ktorá sa stala útočiskom mnohých ohrozených druhov rastlín a živočíchov. Najväčšou atrakciou parku sú ukážky drezúry kosatiek, delfínov, papagájov a tuleňov. V Loro Parku sa tiež nachádza akvárium v ​​tvare tunela, ľadová hora s tučniakmi a výbehy so zvieratami takými ako napr.: aligátory, gorily, jaguáre a leňochody ... Cena cca 98 EUR/ dospelý, cca 72 EUR/ dieťa do 12 rokov.

Yellow Submarine (žltá ponorka)
Loď Yellow Submarine (ponorka) zostupuje do hĺbky viac ako 25 m, vďaka čomu z nej skvele uvidíte tajomný podvodný svet - tajomné vraky, húfy farebných rýb a ďalšie nádherné výhľady. Cena cca 32 EUR/ dospelý, cca 16 EUR/ dieťa do 12 rokov.

 

Potápanie
Nemusíte vedieť plávať, aby ste sa s nami mohli potápať!! Päťhviezdičková poľská potápačská základńa ponúka podvodný výlet a individuálne školenia (dokonca aj pre neplavcov). To všetko pod dohľadom profesionálnych poľsky hovoriacich inštruktorov. Gran Canaria je ideálnym miestom pre potápačský debut - vrelo doporučujeme! Cena od 85 EUR/ os.

Pešie výlety
Pešia turistika po otrove Gran Canaria, počas ktorej je možné prezkúmať ostrov z inej perspektívy. Vďaka trekkingu objavíte tie zákutia, do ktorých sa možno dostať iba po vlastných. Môžete si vybrať jednu z troch dostupných trás: Čarovné vodopády - cesta v severnej časti ostrova, ktorá ukazuje kontrast mikroklím medzi juhom a severom Gran Canarie, Roque nublo - centrálna časť ostrova, lesy porastené kanárskou borovicou a "mesačná" náhorná plošina a vrchola Gran Canarie - najvyššia čas´t ostrova a jeho najvyšší vrchol - Pico de las Nieves, odkiaľ možno za pekného počasia vidie´t Roque Nublo a najvyšší vrchol Španielska, ktorý sa nachádza na Tenerife - sopku Teide. Cena cca 60 EUR/ os.

S deťmi

Palmitos Park
Nádherne umiestnená zoologická záhrada, kde možno obdivovať ukážky drezúry delfínov, dravých vtákov alebo papagájov. miesto, kde možno výborne stráviť čas s rodinou, pechádzať sa medzi mnohými druhmi zvierat, obklopení facinujúcou vegetáciou.

Aqualand
Zábavný park s početnými šmýkačkami a vodnými atrakciami. Ideálne miesto pre milovníkov vodných hrátok, ktoré poskytujú úľavu v horúcich dňoch.

Poema del Mar
Akvárium otvorené v roku 2018, ktorého tvorci sú majeteľmi Loro Parku. Objekt ležiaci v prístavnej časti mesta Las Palmas nám odhaľuje podmorský svet. V obrovských nádržiach možno cez sklo (tiež najväčšia sklenená obrazovka v Európe) obdivovať ryby z celého sveta, korytnačky, medúzy, raje a žraloky.

Príroda

Duny v Maspalomas
Krásna prírodná rezerváciu najsilnejšie spojuje Gran Canariu s Afrikou. Hory piesku, ktoré možno zdolávať smerom k oceánu alebo majáku v Maspalomas. Počas putovania po kanárskej púšti môžeme tiež vidieť malú vodnú nádrž Charca de Maspalomas, ku ktorej sa zlieta možstvo druhov vtákov z celého sveta.

Upozornenie! Vyššie uvedené popisy fakultativných výletov sú len informatívne a nie sú obchodnou ponukou. Nezaručujeme, že budú všetky realizované. Úplný zoznam dostupných fakultativných výletov aj s aktuálnymi cenami je dostupný u našich delegátov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

27. 09. - 05. 10. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
723 €
11. 10. - 19. 10. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
728 €
01. 11. - 08. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
609 €
08. 11. - 15. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
621 €
15. 11. - 22. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
603 €
22. 11. - 29. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
784 €
29. 11. - 13. 12. 2019 (15 dní)
Varšava All Inclusive
915 €
29. 11. - 06. 12. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
549 €
06. 12. - 13. 12. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
548 €
13. 12. - 20. 12. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
627 €
20. 12. - 27. 12. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
795 €
27. 12. - 03. 01. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
945 €
27. 12. - 10. 01. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
1 295 €
03. 01. - 17. 01. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
1 019 €
03. 01. - 10. 01. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
669 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €