Alisios Playa Obrázok0
Alisios Playa Obrázok1
Alisios Playa Obrázok2
Alisios Playa Obrázok3
Alisios Playa Obrázok4
Alisios Playa Obrázok5
Alisios Playa Obrázok6
Alisios Playa Obrázok7
Alisios Playa Obrázok8
Alisios Playa Obrázok9
Alisios Playa Obrázok10
Alisios Playa Obrázok11
Alisios Playa Obrázok12

Alisios Playa

Španielsko - Fuerteventura
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Alisios Playa sa nachádza v severnej časti ostrova, cca 150 m od centra Corralejo (široký výber obchodov, reštaurácií, barov a diskoték). Do najbližšieho obchodu je to cca 200 m. Autobusová zastávka sa nachádza cca 300 m od hotela. Letisko v Puerto del Rosario je vzdialené 38 km.

Pláž
Hotel Alisios Playa sa nachádza cca 900 m od pieskovo-kamienkovej pláže. Prírodný park Las Dunas (jedna z najkrajších pláží na celých Kanárskych ostrovoch) je vzdialená cca 1,5 km. Na mestskú pláž Waikiki je to cca 2 km. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok (cca 8 EUR / deň / osoba).

Vybavenie
Recepcia, bufetová reštaurácia, bar pri bazéne, bazén (so sladkou vodou), vodné atrakcie, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, samoobslužná práčovňa (za poplatok). Hotel neposkytuje plážové osušky.

Izby
Hotel Alisios Playa má 75 apartmánov umiestnených v prízemných alebo jednoposchodových budovách. Všetky sú prakticky zariadené, s kúpeľňou (sušič vlasov k zapožičaniu na recepcií - možná záloha), satelitným TV (záloha na diaľkové ovládanie cca 10 EUR), telefónom, kuchynským kútom (chladnička, sendvičovač, mikrovlnná rúra, varná kanvica, kávovar), trezorom (za poplatok cca 10 EUR / týždeň + cca 5 EUR záloha), s balkónom alebo terasou (záhradný nábytok, sušiak na bielizeň). Izby na prízemí majú tzv. otvorenú terasu. Vetrák na zapožičanie na recepcií (za poplatok cca 5 EUR / týždeň). Hotel má k dispozícií izby pre telesne postihnutých (na potvrdenie). Postieľka pre deti do veku 2 rokov zadarmo. Dieťa do veku 2 rokov je zahrnuté do maximálnej obsadenosti izby.
Apartmán s jednou spálňou (rozloha cca 37 m²) - pre max. tri osoby, oddelená spálňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou.
Apartmán s dvoma spálňami (rozloha cca 51 m²) - pre max. päť osôb, dve oddelené spálne, obývacia izba s rozkladacou pohovkou.

Strava
Bez stravy. Možnosť príplatku za All Inclusive: raňajky (08:30-10:00), obedy (13:00-15:00) a večere (19:00-21:00) formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvenie podávané na určených miestach od 10:30 do 22:30.

Šport a zábava
Hotel Alisios Playa neorganizuje animačný program. Za poplatok: biliard, tenisový kurt.

Internet
Internet Wi-Fi na recepcií zadarmo.

Miestne kategórie
**

Webové stránky
https://www.labranda.com/en/hotel/alisios-playa.html

Náš názor
Zrekonštruované apartmány (za nich "+"), ktoré môžu ubytovať až päť osôb, pekne upravené, dobre udržiavaný hotelový komplex, pekné bazény - u dvojhviezdičkového hotela hodnotíme ako veľmi dobré. Vhodné pre osoby so skromnejším rozpočtom vďaka možnosti vlastného stravovania, ale aj možnosti príplatku za All Inclusive. Obchody, bary a reštaurácie sa nachádzajú v dochádzkovej vzdialenosti od hotela.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Sezónnosť

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €