Cotillo Beach

Španielsko - Fuerteventura
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Cotillo Beach sa nachádza v letovisku El Cotillo (v severozápadnej časti ostrova), cca 350 m od centra (niekoľko barov, obchodov a reštaurácií). Pri hoteli je supermarket. Corralejo je vzdialené cca 20 km a letisko cca 45 km.

Pláž
Hotel Cotillo Beach sa nachádza cca 250 m od piesčitej pláže (cez ulicu), bez plážového servisu.

Vybavenie
Recepcia s lobby, hlavná reštaurácia, dva bary (vrátane jedného pri bazéne), bazén a detský bazén (v bazéne sladká voda), slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, detské ihrisko, požičovňa automobilov (za poplatok), parkovisko. K dispozícií plážové osušky (záloha cca 10 EUR / osoba, výmena cca 1,5 EUR / osoba).

Izby
Hotel Cotillo Beach ponúka ubytovanie v 140 prakticky zariadených izbách so stropným ventilátorom, kúpeľňou (sušič vlasov, vaňa), satelitným TV, trezorom (za poplatok cca 13 EUR / týždeň) a s balkónom (balkónový nábytok). Izby na prízemí majú menšiu tzv. otvorenú terasu s priamym prístupom k bazénovej zóne. Dieťa do veku 2 rokov sa zahŕňa do maximálnej obsadenosti izby.
Štandardná izba (rozloha cca 30 m²) - pre max. tri osoby, izby na strane bazéna alebo ulice (niektoré izby na strane ulice môžu mať výhľad na oceán - nejedná sa o priamy výhľad).

Strava
Raňajky a večere formou bufetu. Možnosť príplatku za All Inclusive: raňajky (08:00-10:00), obedy (13:00-14:30) a večere (19:00-21:30) formou bufetu. Občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa v bare od 10:00 do 23:00.

Šport a zábava
Za poplatok: stolný tenis, biliard.

Internet
Internet Wi-Fi na recepcií zadarmo, v izbách za poplatok cca 18 EUR / týždeň.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.hotelcotillobeach.com/

Náš názor
Dobrý pomer medzi kvalitou a cenou. Prakticky zariadený, ale veľmi príjemný hotel so slnečnou terasou obklopenú zeleňou, komfortnými izbami a priateľskou obsluhou. Skvelá pláž - široká a piesočnatá. El Cotillo je pokojné mestečko s niekoľkými dobrými miestnymi reštauráciami - hotel Cotillo Beach odporúčame všetkým, ktorí hľadajú oddych bez hluku veľkých letovísk.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Sezónnosť

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €