SBH Nautilus Beach Obrázok0
SBH Nautilus Beach Obrázok1
SBH Nautilus Beach Obrázok2
SBH Nautilus Beach Obrázok3
SBH Nautilus Beach Obrázok4
SBH Nautilus Beach Obrázok5
SBH Nautilus Beach Obrázok6
SBH Nautilus Beach Obrázok7
SBH Nautilus Beach Obrázok8
SBH Nautilus Beach Obrázok9
SBH Nautilus Beach Obrázok10
SBH Nautilus Beach Obrázok11

SBH Nautilus Beach

Španielsko - Fuerteventura
Pobytové
Wi-Fi
Posilňovňa

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel SBH Nautilus Beach sa nachádza v južnej časti ostrova, v letovisku Costa Calma. Centrum rezortu leží cca 400 m, tam sa nachádza niekoľko barov, reštaurácií a malé nákupné centrum. Letisko je vzdialené cca 60 km od hotela.

Pláž
Pri hoteli začína jedna z najkrajších pláží Fuerteventury - Playa de Sotavento, na úseku v blízkosti hotela, skalnatý zostup do vody. Ležadlá a slnečníky na pláži. V areáli hotela sa nachádza aj pláž - ležadlá a slnečníky (zadarmo).

Vybavenie
SBH Nautilus Beach
spoločne s hotelom SBH Costa Calma Beach tvorí jeden komplex, spoločne v komplexe: recepcia, lobby, výťahy, reštaurácie, bary, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, tri bazény a dva detské bazény (jeden sezónne vyhrievaný, v bazénoch sladká voda) , miniklub, klub pre mládež, detské ihrisko, butik, práčovňa (za poplatok), parkovisko. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 eur, výmena cca 1 EUR). Hotel neprijíma domáce zvieratá.

Izby
SBH Nautilus Beach
ponúka ubytovanie v 164 komfortných izbách. Všetky sú klimatizované. Izby sú vybavené kúpeľňou (sušič vlasov), satelitným TV, telefónom, malou chladničkou (zadarmo), trezorom (za poplatok cca 3,5 EUR / deň + záloha cca 10 EUR) a balkónom (balkónový nábytok). Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo (na potvrdenie). Dieťa do veku 2 rokov je zahrnuté do maximálnej obsadenosti izby.
Štandardná izba - pre max. dve osoby.
Štandardná izba s výhľadom na oceán - pre max. tri osoby, ako prístelka je pohovka.

Strava
All Inclusive: raňajky, kontinentálne raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne alkoholické nápoje a miestne nealkoholické nápoje v hodinách od 11:00-23:30 na miestach určených hotelom. Občerstvenie, káva, čaj, koláče, zmrzlina - v hodinách stanovených hotelom.

Šport a zábava
Hotel SBH Nautilus Beach organizuje rôznorodé denné a večerné animácie pre deti i dospelých. Zadarmo: posilňovňa, sauna, stolný tenis, tenisový kurt, ihrisko pre plážový volejbal. Za poplatok: biliard, vodné športy na pláži.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok (cca 25 EUR / týždeň).

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.sbhfue.com

Náš názor
Veľmi pekný, rozsiahly a dobre udržiavaný komplex dvoch hotelov, celkom päť bazénov (vrátane dvoch so šmykľavkou), veľká a dobre udržiavaná záhrada, vlastná pláž a rôznorodé a chutné jedlo. Izby nie sú najnovšie, ale infraštruktúra a umiestnenie pri pláži ich plne kompenzujú. Hotel organizuje obľúbené animácie pre deti a mládež. Milovníkom aktívnej dovolenky odporúčame vodné športy, turistické a cyklistické expedície (v Costa Calma je k dispozícií niekoľko požičovní bicyklov).

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Sezónnosť

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €