Saccharum Obrázok0
Saccharum Obrázok1
Saccharum Obrázok2
Saccharum Obrázok3
Saccharum Obrázok4
Saccharum Obrázok5
Saccharum Obrázok6
Saccharum Obrázok7
Saccharum Obrázok8
Saccharum Obrázok9
Saccharum Obrázok10
Saccharum Obrázok11
Saccharum Obrázok12
Saccharum Obrázok13
Saccharum Obrázok14
Saccharum Obrázok15
Saccharum Obrázok16
Saccharum Obrázok17
Saccharum Obrázok18
Saccharum Obrázok19
Saccharum Obrázok20
Saccharum Obrázok21
Saccharum Obrázok22
Saccharum Obrázok23
Saccharum Obrázok24
Saccharum Obrázok25
Saccharum Obrázok26
Saccharum Obrázok27
Saccharum Obrázok28
Saccharum Obrázok29
Saccharum Obrázok30
Saccharum Obrázok31

Saccharum

Portugalsko - Madeira - Calheta
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel postavený v roku 2015 sa nachádza na juhozápadnom pobreží Madeiry, v obci Calheta. Asi 300 metrov od hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií, kaviareň, obchody so suvenírmi, najbližší supermarket je vzdialený asi 500 m od hotela, rovnakú vzdialenosť má aj autobusová zastávka. Hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu do Funchalu (za poplatok cca 19 Eur/osoba v oboch smeroch). Letisko je vzdialené približne 55 km.

.
Pláž

Praia do Calhau - asi 50 m od hotela, malá, kamienková, ležadlá pre hostí Saccharum zdarma, hotelový bar otvorený sezónne na pláži.

Praia da Calheta - približne 500 m od hotela, piesočnatá a kamienková. Ležadlá a slnečníky na pláži za príplatok cca 3,5 EUR/osoba.

.
K dispozícii pre hostí

Recepcia, vstupná hala, výťah, dve reštaurácie, päť barov, záhrada, slnečné terasy s dvoma bazénmi (vyhrievaný, sladkovodný, jeden typu infinity na streche, jeden len pre dospelých), detským bazénom a ležadlami pri bazénoch, detská herňa. Za príplatok: služba prania a žehlenia bielizne, parkovisko/garáž (cca 8 EUR na deň). Hotel poskytuje uteráky k bazénu (zdarma). Hotel je prístupný pre osoby so zdravotným postihnutím.

.
Internet

V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi.

.
Stravovanie

Raňajky (7:30-10:00 formou bufetu) a večere (formou bufetu alebo a'la carte). Za obedy (12:30-14:00, výber zo stanoveného menu) sa účtuje príplatok. K dispozícii sú vegetariánske jedlá. Za príplatok možnosť využitia bazéna, občerstvenia a nápojov v hoteli Calheta Beach (cca 500 m od hotela, od 14:00-18:00, príplatok v dvoch variantoch podľa druhu alkoholických nápojov):

- Calheta Beach, občerstvenie a pivo

- Calheta Beach, občerstvenie a medzinárodné alkoholické nápoje

.
Športový a animačný program

Trikrát týždenne večerné vysielanie. V cene je zahrnuté: krytý bazén, posilňovňa, sauna, hamam. Kúpele (cca 20 €/deň, v cene: vnútorný bazén len pre kúpeľných hostí, zmyslové sprchy, soľná jaskyňa, vírivka; pri zakúpení procedúr alebo masáží je vstup do kúpeľov v daný deň zdarma)

.
Webová lokalita Miestna kategória

*****

Podľa nášho názoru

Moderný, štýlový hotel zariadený podľa najvyšších štandardov, ktorý navrhol jeden z najznámejších portugalských architektov Nini Andrade Silva. Priestranné izby (aj s oddelenou spálňou), slnečné terasy s bazénmi a výhľadom na oceán, jedlá pripravované z tých najlepších surovín, poloha na malej hotelovej pláži a neďaleko jednej z dvoch piesočnatých pláží ostrova. Okrem toho len a výlučne pre klientov Rainbow možnosť využívať bazény, občerstvenie a nápoje v hoteli Calheta Beach (služba za príplatok).

Program:

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €