Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok0
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok1
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok2
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok3
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok4
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok5
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok6
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok7
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok8
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok9
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok10
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok11
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok12
Pestana Village & Miramar Garden Resort Obrázok13

Pestana Village & Miramar Garden Resort

Portugalsko - Madeira
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotelový komplex pozostávajúci z 2 hotelov: Pestana Village Garden a Pestana Miramar. Komplex sa nachádza približne. 1,5 km od centra mesta, asi 50 m od hotela sa nachádza zastávka verejnej dopravy, najbližšie: supermarket - asi 50 m, bary a reštaurácie asi 200 m. Na letisko cca 25 km.

.
Pláž

Pláž hotela Pestana Carlton Madeira- Približne 500 m od hotela, kamienková, Klienti Pestana Village Garden & Miramar môžu využívať kamienkovú pláž a jeden z bazénov hotela Pestana Carlton (bazén určený hotelom).

Približne 900 m od hotela, na pláži Lido (kamienková), sa nachádza kúpací komplex Lido (ocenený modrou vlajkou, vstupné cca 5,5 Eur/dospelý, zľavy pre deti, ležadlá a slnečníky za poplatok cca 5 Eur/komplet, na mieste je k dispozícii: bazén, detské brodítko s pirátskou loďou, slaná voda v bazénoch, vstup do oceánu, šatne, viac informácií na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/item/571-lido-bathing-complex.html

.
K dispozícii pre hostí

Recepcia, vstupná hala, výťahy, štyri reštaurácie, bary, záhrada, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, 2 bazény (sladká voda, jeden z bazénov má oddelenú časť pre deti), butik. Za poplatok: žehlenie a pranie bielizne, parkovisko. Hotel je prístupný pre osoby so zdravotným postihnutím. Hotel poskytuje uteráky k bazénu (zdarma). Hotel akceptuje malé zvieratá (do 5 kg) - za poplatok približne 25 EUR na deň.

Internet

V celom komplexe je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

.
Stravovanie

Raňajky (7.00-10.00) formou bufetu. Za príplatok je k dispozícii večera. K dispozícii sú vegetariánske a bezlepkové jedlá.

.
Športový a animačný program

Dvakrát týždenne animácie pre dospelých, raz týždenne večerné predstavenie a/alebo denne živá hudba. V cene je zahrnuté: krytý bazén, posilňovňa, sauna, parný kúpeľ, hamam. Masáže a ošetrenia tváre a tela za poplatok.

.
Webová lokalita Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Všadeprítomná zeleň, areál hotela a interiéry veľmi pekne zariadené v romantickom štýle, dostupné izby so samostatnou spálňou, kvalitné služby a veľmi chutné jedlo - to všetko je podpísané známou portugalskou sieťou hotelov Pestana. K tomu všetkému sa pridáva možnosť využívať pláž hotela Pestana Carlton Madeira. Komplex, ktorý stojí za zváženie.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. Turistický poplatek v hotelch (cca 2 EUR/os./deň).

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

 

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyne

.

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Upozornenie k programu

Žádáme klienti, aby si vzali s sebou smlouvu o zájezdu (vytištěnou nebo alespoň v elektronické podobě).

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €