Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok0
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok1
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok2
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok3
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok4
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok5
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok6
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok7
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok8
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok9
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok10
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok11
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok12
Quinta das Vistas Palace Gardens Obrázok13

Quinta das Vistas Palace Gardens

Portugalsko - Madeira - Funchal
Pobytové
Bazén
Fitness
Wellness
Komorní, malý
Exkluzivní, 5*

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel bol postavený v roku 2002 a nachádza sa približne. 2 km od centra mesta, zastávka verejnej dopravy sa nachádza cca 100 m od hotela, najbližšie: supermarket, bary a reštaurácie cca 1 km. Autobus nemá možnosť príjazdu až k samotnému hotelu, je potrebný transfer batožiny (cca 100 m). Na letisko cca 25 km.

.
Pláž

Praia Lido - cca 2 km od hotela, úzka, kamenistá. Vedľa pláže sa nachádza kúpalisko Lido (ocenené modrou vlajkou, vstupné cca 5,5 Eur/dospelý, zľavy pre deti, za ležadlá a slnečníky sa platí cca 5 Eur/komplet, na mieste okrem iného: bazén, detské brodítko s pirátskou loďou, slaná voda v bazénoch, prístup do oceánu, šatne, viac informácií na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/item/571-lido-bathing-complex.html). Praia Formosa- asi 2,5 km od hotela, skalnatá, dlhá.

.
K dispozícii pre hostí

Recepcia, vstupná hala, výťahy, reštaurácia, dva bary, záhrada, malá slnečná terasa s bazénom (vyhrievaný) a ležadlami, konferenčné miestnosti, parkovisko. Za príplatok: stráženie detí, lekárska pomoc, žehlenie a pranie bielizne, prenájom auta. Hotel poskytuje uteráky k bazénu. Hotel je bezbariérový.

.
Internet

V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi.

.
Stravovanie

HB Plus: raňajky 7:30-10:00 (formou bufetu), večera (a'la carte) a k večeri pohár vína, pohár vody a káva/čaj; navyše počas Happy Hours 16:00-18:00 1 pohár vína alebo 1 pivo alebo 1 koktail zdarma.

Športový a animačný program

Jedenkrát týždenne večerné predstavenie a/alebo živá hudba. V cene je zahrnuté: krytý bazén, posilňovňa, minigolf. Spa centrum za poplatok (sauna, parný kúpeľ, hamam, masáže). V cene: 30 minút masáže (len 1 x za pobyt a len pre 1 osobu na izbe).

Webová lokalita Miestna kategória

*****

Podľa nášho názoru

Miesto pre všetkých, ktorí hľadajú hotel s dušou: intímny a veľmi dobre udržiavaný, obklopený viac ako storočnou záhradou, zariadený v retro štýle, nachádzajúci sa na kopci, z ktorého si môžete vychutnať malebnú panorámu Funchalu a pobrežia. Ideálna voľba aj pre tých, ktorí hľadajú pokoj a ticho (v hoteli neprebiehajú animácie).

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €