Ionian Park Obrázok0
Ionian Park Obrázok1
Ionian Park Obrázok2
Ionian Park Obrázok3
Ionian Park Obrázok4
Ionian Park Obrázok5
Ionian Park Obrázok6
Ionian Park Obrázok7
Ionian Park Obrázok8
Ionian Park Obrázok9
Ionian Park Obrázok10
Ionian Park Obrázok11
Ionian Park Obrázok12
Ionian Park Obrázok13
Ionian Park Obrázok14
Ionian Park Obrázok15
Ionian Park Obrázok16
Ionian Park Obrázok17
Ionian Park Obrázok18

Ionian Park

Grécko - Korfu - Korfu
Pobytové
Wi-Fi
Rodinný
V/blízko centra
Pokoj rodinný
Wellness

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel leží v klidné zátoce, na malém kopci. Ionian Park je obklopen zelení a krásně upravenou zahradou. Nachází se cca 7 km severně od města Korfu. Centrum města je vzdáleno cca 300 m (bary, restaurace, obchody). 

Pláž
Hotel Ionian Park se nachází cca 750 m od písčito-oblázkové pláže. Hotel také organizuje bezplatné transfery autobusem na další pláž, vzdálenou cca 2 km. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby s posezením, restaurace s terasou, bar a snack bar u bazénu, velký bazén, brouzdaliště pro děti, velká, pěkně udržovaná zahrada, úschovna zavazadel, prádelna, trezor za poplatek (cca 25 EUR/týden), mini market, obchod se suvenýry, možnost zapůjčení žehličky, lehátka u bazénu zdarma, plážové osušky za zálohu cca 10 EUR.

Pokoje
Hotel Ionian Park nabízí prostorné, vkusně zařízené, elegantní pokoje (rekonstruované v roce 2015 a 2016). Všechny pokoje mají koupelnu (vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu (balkonový nábytek), satelitní TV, individuálně nastavitelnou klimatizaci, ledničku, ​​varnou konvici. Možnost jedné nebo dvou přistýlek pro děti nebo dospělého. V případě 2 dospělých osob a 2 dětí přistýlka ve formě patrové postele.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:00-23:00) a občerstvení během dne.

Sport a zábava
Stolní tenis, zahradní šachy, pétanque, TV koutek, karetní hry, dětské hřiště, malé vodní skluzavky pro děti, miniklub (4-12 let), minidisco, hry, sportovní hry, kvízy. Za poplatek možnost využívání hotelového wellness.

Internet
Internet - za poplatek (1 den - cca 5 EUR, 2 dny - cca 8 EUR, 7 dní - cca 15 EUR, 10 dní - cca 20 EUR).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.parkhotelcorfu.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/korfu-wczasy/ionian-park

Náš názor
Hotel Ionian Park je velmi dobrou volbou pro rodiny. Velká, udržovaná zahrada a rozsáhlý prostor kolem bazénu vytváří pěknou, zelenou enklávu a skvělé místo k relaxaci pro dospělé i pro děti. Navíc v blízkosti známého města Corfu Town. Nic víc, nic míň. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Ostatné

KORFU základné informácie

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR

Úradný jazyk
Novogréčtina.

Mena
EUR - Euro. Môžete platiť kreditnou kartou a využívať bankomaty.

Prepitné
Je zvykom nechávať drobné peniaze ako prepitné. To platí najmä u vodičov počas výletov do okolia a u čašníkov v reštauráciách. Stáva sa, že prepitné je už pripočítané k účtu.

Vízum
Občania ČR môžu cestovať do Grécka na základe platného občianskeho preukazu.

Orientačné ceny
Obed v krčme 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v bare od 2 EUR; káva v kaviarni od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohľadnicu stojí 0,80 EUR. Na mnohých miestach sú poštové schránky, často bývajú tiež v hoteloch.

Elektrina
Napätie 220 V, 50 Hz. Zariadenia s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Mobilné telefóny fungujú v celom Grécku. Náklady na roaming v českej mobilnej sieti si prosím overte u svojho operátora ešte pred odletom.

KORFU
Jeden z najkrajších gréckych ostrovov, ktorý sa nachádza v tyrkysových vodách Iónskeho mora, v blízkosti pobrežia Albánska. Korfu fascinuje návštevníkov rozmanitosťou svojej krajiny. Nájdeme tu krásne zelené kopce porastené cyprusmi a olivovými hájmi, rozsiahle citrusové sady, vinice a hory, ale predovšetkým na východnom a severnom pobreží ostrova krásne piesočné pláže a skalnaté, divoké pobrežie na strane západnej. Hlavným mestom ostrova je mesto Korfu, ktoré bolo zapísané na Zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Paleokastritsa
Najznámejšia malebná časť ostrova sa nachádza na západnom pobreží ostrova a láka turistov svojimi úžasnými výhľadmi - krištáľovo čistá tyrkysová voda a nad ňou týčiace sa útesy vytvárajú jedinečný obraz. Odporúčame miesto i milovníkom potápania.
Paleokastritsa je najnavštevovanejším miestom na Korfu, je istým symbolom ostrova.

Sidari
Toto malé mestečko na severe ostrova ponúka krásne, piesočné pláže, z ktorých najznámejšia je - Canal d'Amour. Táto pláž je známa svojimi útesmi a skalnými formáciami, ktorých tvary prebúdzajú ľudskú fantáziu. Je tiež populárnou turistickou destináciou.

Dassia
Malá rybárska dedina na východe ostrova láka turistov svojimi tavernami, barmi, diskotékami a niekoľkými krásnymi plážami, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Vzhľadom k malej vzdialenosti od mesta Korfu je Dassia tiež dobrým východiskovým bodom pri návšteve hlavného mesta ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, ktoré sa nachádza v severnej časti ostrova Korfu, na úpätí hory Pantocrator. Tam sa nachádza turistické stredisko s mnohými reštauráciami, tavernami a obchodmi so suvenírmi, ktoré ponúkajú široký výber výrobkov z olivovníka. Miesto je hojne navštevované rodinami s deťmi.

Kontokali
Známe turistické letovisko sa nachádza len niekoľko kilometrov od hlavného mesta ostrova, mesta Korfu. Spolu s neďalekou Gouviou vytvára mimoriadne zaujímavé miesto s početnými barmi, tavernami, reštauráciami, diskotékami a malým prístavom, ktorý priťahuje mnoho turistov. Kontokali je pokojným miestom, zvádzajúce na oddych, zatiaľ čo Gouvia ponúka rušný nočný život. Vďaka lacným a častým spojom miestnej verejnej dopravy sa ľahko dostanete do mesta Korfu.

Gouvia - bola malá rybárska dedina, ktorá sa v posledných rokoch rozrástla do moderného rekreačného strediska. Stredisko sa nachádza asi 7 km severne od mesta Korfu, na východnom pobreží ostrova. Gouvia sa nachádza v pokojnej zátoke a ponúka pláž a prístav, kde sú ukotvené jachty z celého sveta. V meste nájdete široký výber barov, reštaurácií a obchodov. Počas dňa je to pokojné miesto pre dovolenku, večer však ožíva a vyzýva k zábave.

Kavos - pôsobivý nočný život, zábavná dedina na juhu ostrova. Veľké množstvo barov a klubov priťahuje mladých ľudí z celej Európy. Kavos sa nachádza aj v blízkosti krásnej, divokej pláže Arkoudilas, kde sú tiež zrúcaniny kláštora zo 16. storočia, ktoré vás povzbudia k pešej turistike v pokojnejšej časti mesta.

Agios Stefanos - je malá dedina, ktorá sa nachádza na severozápadnom pobreží, ktoré je známe svojou dlhou piesočnou plážou, odkiaľ je výhľad na neďaleké ostrovy. Samotné mesto zachovalo klímu typickej gréckej rybárskej dediny. Útulná atmosféra priťahuje predovšetkým tých, ktorí hľadajú relaxáciu a pokojný odpočinok.

Odlety z: Varšavy, Katovíc, Poznane, Gdaňska, Vroclavi, Štetína, Bydhoště a Rešov. Stretnutie dve hodiny pred plánovaným odletom pri priehradke Rainbow Tours na letisku. Aktuálny letový poriadok si prosím skontrolujte na: r.pl/rozklady

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €