Rebecca's Village Hotel

Grécko
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Rebecca's Village Hotel se nachází ve velmi velké, upravené zahradě. Centrum města Sidari (restaurace, taverny a obchody) je vzdáleno cca 1,5 km. Historické město Korfu je vzdáleno cca 35 km. Letiště je cca 35 km od hotelu.  

Pláž
Rebecca's Village Hotel se nachází cca 800 m od písečné pláže. Pláž v Sidari je cca 2 km od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 7 EUR/set).

Vybavení
24hodinová recepce s prostornou lobby, hlavní restaurace s terasou (k dispozici dětské jídelní židličky), bar v lobby a u bazénu, venkovní bazén, brouzdaliště pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, velká zahrada, trezory na recepci (za poplatek cca 14 EUR/týden), tenisový kurt s půjčovnou vybavení (cca 5 EUR/osoba), kulečníkový stůl (cca 2 EUR/hra), bezplatný hotelový autobus, který jezdí na pláž a do centra Sidari několikrát denně.

Pokoje
Rebecca's Village Hotel nabízí 50 funkčně a pohodlně zařízených pokojů. Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, ledničkou, výhledem do zahrady nebo na bazén a opticky odděleným obývacím prostorem s rozkládací pohovkou. Postýlka pro děti do 2 let - na vyžádání (zdarma).

- Pokoje typu Studio (rozloha cca 28 m²) - pro max. 3 osoby.

Rodinné pokoje - pro max. 4 osoby.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci (řecká a mezinárodní kuchyně, rovněž vegetariánská strava), v baru u bazénu se podává občerstvení (10:00-19:00). Nealkoholické nápoje a místní lihoviny jsou k dispozici v baru All Inclusive (10:00-22:00).

Sport a zábava
V rámci All Inclusive mohou hosté v hotelovém areálu bezplatně využívat tenisové kurty (do 20:00, později za cca 7 EUR/hodina). Rebecca's Village Hotel 1x týdně organizuje řecký večer. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Internet
V lobby a u bazénu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.rebeccasvillage.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/korfu-wczasy/rebecca-s-village-hotel

Náš názor
Ideální místo pro klidnou dovolenou, daleko od hluku a shonu letovisek - velmi dobrá úroveň, komfortní pokoje, pěkná pláž, dobře udržovaná, velká zahrada. Rebecca's Village Hotel doporučujeme především rodinám s dětmi a s ohledem na nabídku All Inclusive také těm, kteří ocení během svého pobytu pohodlí a nehodlají na místě příliš utrácet.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Ostatné

KORFU základné informácie

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR

Úradný jazyk
Novogréčtina.

Mena
EUR - Euro. Môžete platiť kreditnou kartou a využívať bankomaty.

Prepitné
Je zvykom nechávať drobné peniaze ako prepitné. To platí najmä u vodičov počas výletov do okolia a u čašníkov v reštauráciách. Stáva sa, že prepitné je už pripočítané k účtu.

Vízum
Občania ČR môžu cestovať do Grécka na základe platného občianskeho preukazu.

Orientačné ceny
Obed v krčme 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v bare od 2 EUR; káva v kaviarni od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohľadnicu stojí 0,80 EUR. Na mnohých miestach sú poštové schránky, často bývajú tiež v hoteloch.

Elektrina
Napätie 220 V, 50 Hz. Zariadenia s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Mobilné telefóny fungujú v celom Grécku. Náklady na roaming v českej mobilnej sieti si prosím overte u svojho operátora ešte pred odletom.

KORFU
Jeden z najkrajších gréckych ostrovov, ktorý sa nachádza v tyrkysových vodách Iónskeho mora, v blízkosti pobrežia Albánska. Korfu fascinuje návštevníkov rozmanitosťou svojej krajiny. Nájdeme tu krásne zelené kopce porastené cyprusmi a olivovými hájmi, rozsiahle citrusové sady, vinice a hory, ale predovšetkým na východnom a severnom pobreží ostrova krásne piesočné pláže a skalnaté, divoké pobrežie na strane západnej. Hlavným mestom ostrova je mesto Korfu, ktoré bolo zapísané na Zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Paleokastritsa
Najznámejšia malebná časť ostrova sa nachádza na západnom pobreží ostrova a láka turistov svojimi úžasnými výhľadmi - krištáľovo čistá tyrkysová voda a nad ňou týčiace sa útesy vytvárajú jedinečný obraz. Odporúčame miesto i milovníkom potápania.
Paleokastritsa je najnavštevovanejším miestom na Korfu, je istým symbolom ostrova.

Sidari
Toto malé mestečko na severe ostrova ponúka krásne, piesočné pláže, z ktorých najznámejšia je - Canal d'Amour. Táto pláž je známa svojimi útesmi a skalnými formáciami, ktorých tvary prebúdzajú ľudskú fantáziu. Je tiež populárnou turistickou destináciou.

Dassia
Malá rybárska dedina na východe ostrova láka turistov svojimi tavernami, barmi, diskotékami a niekoľkými krásnymi plážami, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Vzhľadom k malej vzdialenosti od mesta Korfu je Dassia tiež dobrým východiskovým bodom pri návšteve hlavného mesta ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, ktoré sa nachádza v severnej časti ostrova Korfu, na úpätí hory Pantocrator. Tam sa nachádza turistické stredisko s mnohými reštauráciami, tavernami a obchodmi so suvenírmi, ktoré ponúkajú široký výber výrobkov z olivovníka. Miesto je hojne navštevované rodinami s deťmi.

Kontokali
Známe turistické letovisko sa nachádza len niekoľko kilometrov od hlavného mesta ostrova, mesta Korfu. Spolu s neďalekou Gouviou vytvára mimoriadne zaujímavé miesto s početnými barmi, tavernami, reštauráciami, diskotékami a malým prístavom, ktorý priťahuje mnoho turistov. Kontokali je pokojným miestom, zvádzajúce na oddych, zatiaľ čo Gouvia ponúka rušný nočný život. Vďaka lacným a častým spojom miestnej verejnej dopravy sa ľahko dostanete do mesta Korfu.

Gouvia - bola malá rybárska dedina, ktorá sa v posledných rokoch rozrástla do moderného rekreačného strediska. Stredisko sa nachádza asi 7 km severne od mesta Korfu, na východnom pobreží ostrova. Gouvia sa nachádza v pokojnej zátoke a ponúka pláž a prístav, kde sú ukotvené jachty z celého sveta. V meste nájdete široký výber barov, reštaurácií a obchodov. Počas dňa je to pokojné miesto pre dovolenku, večer však ožíva a vyzýva k zábave.

Kavos - pôsobivý nočný život, zábavná dedina na juhu ostrova. Veľké množstvo barov a klubov priťahuje mladých ľudí z celej Európy. Kavos sa nachádza aj v blízkosti krásnej, divokej pláže Arkoudilas, kde sú tiež zrúcaniny kláštora zo 16. storočia, ktoré vás povzbudia k pešej turistike v pokojnejšej časti mesta.

Agios Stefanos - je malá dedina, ktorá sa nachádza na severozápadnom pobreží, ktoré je známe svojou dlhou piesočnou plážou, odkiaľ je výhľad na neďaleké ostrovy. Samotné mesto zachovalo klímu typickej gréckej rybárskej dediny. Útulná atmosféra priťahuje predovšetkým tých, ktorí hľadajú relaxáciu a pokojný odpočinok.

Odlety z: Varšavy, Katovíc, Poznane, Gdaňska, Vroclavi, Štetína, Bydhoště a Rešov. Stretnutie dve hodiny pred plánovaným odletom pri priehradke Rainbow Tours na letisku. Aktuálny letový poriadok si prosím skontrolujte na: r.pl/rozklady

Mapa

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €