Nikos Studios Obrázok0
Nikos Studios Obrázok1
Nikos Studios Obrázok2
Nikos Studios Obrázok3
Nikos Studios Obrázok4
Nikos Studios Obrázok5
Nikos Studios Obrázok6
Nikos Studios Obrázok7

Nikos Studios

Grécko - Lesbos - Anaxos
Pobytové
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Štúdio
Wi-Fi
Komorný, malý

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Štúdiá sa nachádzajú v komornom letovisku Anaxos, v strednej časti pokojnej pobrežnej uličky. V okolí je niekoľko barov a reštaurácií, najbližší obchod sa nachádza cca 150 m od Nikos Studios. Zastávka verejnej dopravy, odkiaľ sa dá dostať do trochu väčších miest - Petry a Molyvosu, je cca 400 m. Letisko Mytilene je vzdialené cca 65 km.

Pláž
Piesočná verejná pláž Anaxos sa nachádza na druhej strane nie príliš rušnej cesty (ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok).

Vybavenie
Recepcia (otvorená od 9:00-22:00), bar / kaviareň (za poplatok), bazén (otvorený od 8:00-22:00, ležadlá a slnečníky - zadarmo). Nikos Studios neposkytuje plážové osušky.

Izby
Objekt sa skladá z malej recepčnej budovy a dvoch jednopodlažných budov, v ktorých sa nachádza celkom 16 izieb typu štúdio (dvojlôžkových s možnosťou max. jednej prístelky). Izby majú balkón alebo terasu so záhradným nábytkom a bočným výhľadom na more alebo na bazén. Sú vybavené satelitnou TV, chladničkou, kuchynským kútom, varnou kanvicou a kúpeľňou (WC, sprcha a sušič vlasov). Za poplatok: klimatizácia (5 EUR / deň). Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo (na potvrdenie).

Strava
Stravovanie vlastné. Za príplatok stravovanie All Inclusive v reštaurácií, ktorá sa nachádza cca 200 m od Nikos Studios (pri štúdiách Prime): raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu; nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00. Nápoje a občerstvenie sú k dispozícií v bare v areáli Nikos Studios (za poplatok podľa cenníka na mieste).

Šport a zábava
Nikos Studios
neorganizuje animačný program.

Internet
V areáli objektu je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
**

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu, ktorej výška je 0,5 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.

Náš názor
Nikos Studios
s atraktívnou polohou priamo pri piesočnatej pláži Naxos. Odporúčame klientom, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku v príjemnej, domáckej atmosfére.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené

Program:

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €