Plaza Palace Hotel & Studios

Grécko - Lesbos - Anaxos
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Plaza Palace Hotel & Studios
sa nachádza v Anaxose - pokojnom, komornom letovisku na severe ostrova Lesbos, cca 65 km od letiska Mytilene. Najbližší obchod a reštaurácie sú len pár metrov od hotela. Zastávka verejnej hromadnej dopravy sa nachádza cca 100 m - v letnej sezóne jazdia autobusy do Petry a Molyvosu pravidelne.

Pláž
Plaza Palace Hotel & Studios
sa nachádza cca 300 m od verejnej piesočnatej pláže. Ležadlá a slnečníky na pláži - za príplatok.

Vybavenie
Plaza Palace Hotel & Studios
sa skladá z dvoch častí oddelených úzkou uličkou. Recepcia (otvorená od 8:00-2:00), bar pri bazéne (8:00-00:00), reštaurácia, bazén (otvorený od 8:00-20:00). Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Hotel neposkytuje plážové osušky.

Izby
Hotel má 30 izieb. Izby majú balkón alebo terasu. Sú vybavené satelitnou TV, chladničkou, varnou kanvicou, kúpeľňou (WC, sprcha a sušič vlasov). Štandardné izby majú viac modernejšie, elegantnejšie prevedenie. Izby typu štúdio sú skromnejšie a majú kuchynský kút. Za príplatok: individuálne nastaviteľná klimatizácia (6 EUR / deň) a trezor (14 EUR / týždeň). Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov je k dispozícií na vyžiadanie.

Strava
Stravovanie vlastné. Za príplatok All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu; nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00, v určenom bare v areáli hotela.

Šport a zábava
Plaza Palace Hotel & Studios
neorganizuje animačný program.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.plazalesvos.com 

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu, ktorej výška je 1,5 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.

Náš názor
Malý, ale obľúbený hotel, ktorý ponúka ako štandardné hotelové izby, tak aj štúdia. Vďaka možnosti príplatku za All Inclusive zaujme nielen milovníkov blaženého odpočinku pri bazéne, ale aj hostí, ktorí dávajú prednosť samostatnému preskúmavaniu ostrova.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €