Paras Sun Obrázok0
Paras Sun Obrázok1
Paras Sun Obrázok2
Paras Sun Obrázok3
Paras Sun Obrázok4
Paras Sun Obrázok5
Paras Sun Obrázok6
Paras Sun Obrázok7
Paras Sun Obrázok8
Paras Sun Obrázok9
Paras Sun Obrázok10
Paras Sun Obrázok11
Paras Sun Obrázok12
Paras Sun Obrázok13
Paras Sun Obrázok14

Paras Sun

Grécko - Rhodos - Ialyssos
Pobytové
Štúdio
Wi-Fi
Komorný, menší hotel
Blízko letiska, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Paras Sun sa nachádza v pokojnej časti Ialyssos a napriek tomu v blízkosti centra mesta (cca 900 m). Nachádzajú sa tam bary, reštaurácie, obchody a tiež požičovne áut, štvorkoliek a skútrov pre návštevu aj tých najodľahlejších kútov ostrova. V Ialyssos je tiež autobusová zastávka, odkiaľ sa môžete dostať do hlavného mesta ostrova Rhodos - cca 7 km. Letisko je vzdialené cca 11 km.

Pláž
Štúdiá sa nachádzajú cca 600 m od kamienkovej a štrkovej verejnej pláže. Prechod na pláž cez ulicu.

Vybavenie
Hotel Paras Sun bol postavený v roku 2001 a podstúpil rekonštrukciu v roku 2015. Skladá sa z dvoch budov umiestnených v rozľahlej záhrade. Súčasťou komplexu je sladkovodný bazén a detský bazén. Hostia môžu využiť za poplatok bar pri bazéne, ktorý je otvorený v čase 08:30-24:00. Hostia majú k dispozícií tiež úschovňu na recepcii (za poplatok cca 15 EUR / týždeň), internetovú kaviareň (za poplatok), pripojenie k internetu Wi-Fi - zdarma v bare. Pre deti: detský bazén, vlastné menu, vysoké stoličky v reštaurácii.

Izby
Funkčne vybavené štúdiá až pre 3 osoby s výhľadom na bazén alebo do záhrady, sa skladajú z obývacej izby, ktorá je tiež spálňou, z kuchynského kúta so základným vybavením (chladnička, sporák, varná kanvica, riad a príbory), kúpeľne (WC, sprchovací kút ) a balkóna / terasy. V izbe sa nachádza individuálne nastaviteľná klimatizácia (cca 7 EUR / deň). K dispozícii na vyžiadanie detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov.

Strava
Kontinentálne raňajky (čaj, káva, pomarančový nápoj, mlieko, toasty, maslo, džem). Možnosť zakúpenia ďalšieho jedla v bare.

Šport a zábava
Hotel neorganizuje športový ani animačný program.

Internet
Bezdrôtové Wi-Fi pripojenie k internetu v bare (v cene).

Miestne kategórie
**

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu, ktorej výška je 0,5 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcii pri ubytovaní.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/rodos-wczasy/paras-sun

Náš názor
Štúdiá Paras Sun odporúčame menej náročným ľuďom, disponujúcim skromnejším rozpočtom. Umiestnenie hotela zabezpečí hosťom pokojnú, relaxačnú dovolenku a neďaleká vzdialenosť od centra mesta Ialyssos umožní prístup k mnohým ďalším zaujímavostiam.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Výlety po okolí

Modrá plavba - Cena cca 54 EUR
Úžasný jednodenní výlet pro ty, kteří milují slunce, moře a nějaké to dobrodružství! Lodě vyplouvají z přístavu Mandraki a navštěvují nejkrásnější zátoky a pláže na východním pobřeží. 3 půlhodinové zastávky na koupání v Kalithei, zátoce Anthonyho Quinna a v Tsampice. V zátoce u Afandou budeme mít trochu více času na relaxační přestávku a během této přestávky bude oběd formou bufetu ve formě řeckého bufetu (zahrnuto v ceně). Budete mít dostatek času na koupání, opalování a obdivování podvodního světa! Cena cca 54 Euro pro dospělého,  cca 27 Euro pro děti (oběd v ceně)

Plavba na ostrov Symi - Cena cca 47 EUR
Ostrov Symi je známý svou úžasnou architekturou. Když vstoupíme do přístavu, zdá se, že v zálivu nebude nic vidět, ale náhle uvidíme úžasnou krajinu - jakousi mozaiku domů uspořádanou kaskádou na skalách, postavené v náhodném stylu a s neobvyklými barvami. Ostrov je také známý aromatickými bylinami. Během výletu v našem programu je návštěva a prezentace hub u místního rybáře! Ti, kteří ještě stále nebudou mít dost, se mohou vydat na vrchol Chorio - horní část osady, která nabízí krásný výhled na přístav a záliv. Po krátké plavbě bude další zastávkou klášter Panormitis - nejdůležitější místo pravoslavného kultu v souostroví Dodekanés. Klášter a kostel z roku 1783 byl zasvěcen svatému Archandělovi Michaelovi. Cena cca 49 EUR pro dospělého, cca 28 EUR pro dětí

 

Upozornění! Výlety jsou s polsky hovořícím průvodcem (Město Rhodos a Údolí motýlů, Perly Rhodosu a Symi při min. počtu 21 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich pořadatelem není Rainbow Tours, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka přímo na Rhodosu. Uvedené ceny obvykle nezahrnují vstupné. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €