Ubytování STN Obrázok0
Ubytování STN Obrázok1
Ubytování STN Obrázok2
Ubytování STN Obrázok3
Ubytování STN Obrázok4
Ubytování STN Obrázok5
Ubytování STN Obrázok6
Ubytování STN Obrázok7
Ubytování STN Obrázok8
Ubytování STN Obrázok9
Ubytování STN Obrázok10
Ubytování STN Obrázok11
Ubytování STN Obrázok12
Ubytování STN Obrázok13

Sicílie Light

Taliansko - Sicília
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Baia degli Dei

Poloha
Baia degli Dei je menší udržiavaný hotel, umiestnený v turistickej časti Giardini Naxos, zvanej Recanati. V okolí sú rôzne bary, reštaurácie, pizzerie, obchody, puby a diskotéky. Do centra Giardini Naxos je vzdialenosť cca 1 km, do Taorminy je to cca 5 km, autobusová zastávka je cca 400 m od hotela (cesta do Taorminy stojí cca 2 EUR / jedna cesta). Letisko je vzdialené cca 55 km.

Pláž
Hotel Baia degli Dei leží pri súkromnej pláži (čierny piesok s drobnými kamienkami, odporúčame topánky do vody). Plážový servis za poplatok (cca 10 EUR / deň / komplet - cena sa môže meniť podľa sezóny).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, bar, slnečná terasa, odpočinkový kútik s televíziou. V blízkosti hotela sa nachádzajú rôzne bary, reštaurácie a kaviarne.

Izby
Hotel Baia degli Dei má 47 štandardných izieb s maximálne jednou prístelkou. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (sprchovací kút alebo vaňa, sušič vlasov), centrálne riadenou klimatizáciou od polovice júna do polovice septembra, TV sat, telefónom, trezorom (zdarma), balkónom alebo terasou. Izby majú bočný alebo priamy výhľad na more alebo na Etnu. Na potvrdenie postieľka pre deti do veku 2 rokov (za poplatok cca 6 EUR / deň).
Hotel Baia degli Dei má dve izby pre telesne postihnutých hostí (na overenie a vyžiadanie).

Strava
Raňajky vo forme bufetu a servírovaná večera (na výber 2 - 3 položky menu + šalátový bufet). Nápoje k večeri za poplatok. Hotel sa špecializuje na regionálnu kuchyňu.

Šport a zábava
Hotel Baia degli Dei neorganizuje animačný program, čas od času počas hlavnej sezóny organizuje večery so živou hudbou. Na pláži sú dostupné vodné športy (za poplatok): kajaky, vodné bicykle, windsurfing, potápanie, plavby loďou.

Internet
Wi-Fi v lobby (zdarma).

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.hotelbaiadeglidei.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa hradí na recepcii hotela - cca 10 EUR / osoba / týždeň a cca 20 EUR / osoba / 2 týždne sa platí priamo v hoteli.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/baia-degli-dei

Náš názor
Skromný hotel pre menej náročných hostí, s dobrým umiestnením v centre Giardini Naxos s rôznymi možnosťami zábavy. Hotel Baia degli Dei odporúčame mladým aktívnym osobám, ktoré budú mať tento hotel len ako východiskový bod pre výlety do blízkej Taorminy alebo iných atraktívnych miest severovýchodnej časti Sicílie.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Baia Sporting & Villa Athena

Poloha
Komorný hotel Baia Sporting & Villa Athena ležiaci na východnom pobreží ostrova, v centre malého letoviska Giardini Naxos, kde sa nachádza mnoho obchodov, barov a reštaurácií. Malebné mesto Taormina je vzdialené cca 5 km a letisko Catania cca 60 km.

Pláž
Baia Sporting & Villa Athena sa nachádza cca 50 m od verejnej širokej piesočnatej pláže (prechod ulicou). Ležadlá a slnečníky - za príplatok (cca 10 EUR / komplet / deň – dve ležadlá a slnečník).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, lobby, výťah. V areáli hotela sa nachádza hlavná reštaurácia servírujúca pokrmy miestnej a medzinárodnej kuchyne, bar a na streche hotela sa nachádza vyhliadková terasa s výhľadom na nádherný záliv Naxos a vulkán Etna. Navyše: TV miestnosť, parkovisko a za poplatok: internetový kútik, kaderníctvo.

Izby
Hotel má stoštyri izieb, ktoré sa nachádzajú v dvoch častiach komplexu.
Štandardné izby v časti Villa Athena 3 *, dvojlôžkové s možnosťou dvoch prísteliek v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky (o rozlohe cca 18 m²). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha / vaňa, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, trezorom (zdarma).
Izby v časti Baia Sporting 4 *, dvojlôžkové s možnosťou dvoch prísteliek v podobe normálnej postele, rozkladacej pohovky alebo výsuvnej postele (o rozlohe cca 20 m²). Izby sú vybavené ako štandardné izby v časti Athena, navyše majú mini bar (konzumácia za poplatok). Za príplatok a na vyžiadanie izby s výhľadom na more. Detská postieľka pre deti do veku 2 rokov na vyžiadanie a za príplatok (cca 10 EUR / deň).

Strava
Raňajky sú podávané formou bufetu. Za príplatok večere servírované k stolu (výber z troch jedál menu), navyše predjedlový a šalátový bufet. Nápoje k večeri za príplatok.

Šport a zábava
Vďaka svojej polohe v centre letoviska Baia Sporting & Villa Athena neorganizuje animačný program. Hosťom je k dispozícii: posilňovňa, krytý bazén (zdarma v určitých hodinách). Za príplatok: wellness centrum (vírivka, fínska sauna, thalassoterapia, turecké kúpele, solárium, kozmetické procedúry a masáže) a vodné športy na pláži. V blízkosti hotela je potápačské centrum (mimo ponuku).

Internet
Vo verejných častiach hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
Baia Sporting 4 *, Villa Athena 3 *

Webové stránky
www.hotelsportingbaia.com

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa platí priamo v hoteli (cca 2 EUR / deň v Baia Sporting a cca 1,5 EUR / deň vo Villa Athena).

Náš názor
Komorný hotel Baia Sporting & Villa Athena s vynikajúcou polohou v samom srdci Giardini Naxos. Miestne reštaurácie sú na dosah ruky, navyše blízkosť mesta Taormina (nazývaného perlou Sicílie), vďaka týmto výhodám zažijete skvelú taliansku dovolenku. Hotel je roky cenený hosťami za vynikajúcu kuchyňu, vysokú kvalitu služieb a jedinečnú strešnú terasu, z ktorej možno obdivovať majestátnu sopku Etna.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Capo Skino Park Hotel

Poloha
Nachádza sa v severnej časti ostrova na kopci s nádherným výhľadom na Tyrhénske more a vulkanické Liparské ostrovy. Do centra mesta Gioiosa Marea je to asi 1,5 km (cca 15 minút pešou chôdzou alebo autobusovou kyvadlovou dopravou), kde sú bary, reštaurácie a obchody. Na letisko v Catanii je to cca 180 km.

Pláž
Capo Skino Park Hotel je pri piesčito-kamienkovej pláži, ktorá je vzdialená 150 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú na pláži zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, priestranné lobby, dva výťahy, hlavná reštaurácia a bar. Sladkovodný bazén s ležadlami a slnečníky (nutnosť kúpacích čiapok). Okrem iného aj parkovisko a konferenčná sála.

Izby
Capo Skino Park Hotel má 87 izieb, dvojlôžkové izby (maximálne dve prístelky) umiestnené v štyroch poschodiach hlavnej hotelovej budovy. Všetky izby sú vybavené: kúpeľňou (vaňa alebo sprcha, sušič vlasov), individuálne riadená klimatizácia, TV sat, telefónom, trezorom (zdarma) a minibarom (za poplatok). Za príplatok izby s výhľadom na more (s balkónom). Postieľka pre dieťa do veku 2 rokov za poplatok (cca 8 EUR / deň).

Strava
Kontinentálne raňajky, večere servírované (výber z dvoch až troch ponúk), za príplatok obedy servírované (výber z dvoch až troch ponúk). Voda a víno k obedu aj k večeri zadarmo. Možnosť doplatiť si do All Inclusive light - miestne alkoholické (pivo, víno) i nealkoholické nápoje v čase otváracích hodín baru. Capo Skino Park Hotel ponúka medzinárodnú i miestnu kuchyňu. Na požiadanie tiež bezlepkové jedlá.

Šport a zábava
Hotel má animačné programy vo verzii soft - čas od času má večerné animácie a predstavenia. Ďalej: lukostreľba, volejbalové ihrisko, tenisové kurty (vybavenie a osvetlenie za poplatok). V neďalekom Gioiosa Marea sú početné obchody, bary a reštaurácie.

Internet
WiFi zadarmo na celom území hotela.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.hotelcaposkino.it

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/capo-skino-park-hotel

Náš názor
Capo Skino Park Hotel sa nachádza vysoko na pobreží s nádherným výhľadom na záliv Tyrhénskeho mora. Poloha blízko Gioiosa Marea je skvelá nielen pre rodinnú dovolenku, ale aj pre klientov, ktorí chcú samostatne objavovať najpôvabnejšie kúty ostrova. Hotel je obľúbený u našich klientov vďaka pohodovej atmosfére a zaujímavým animáciám.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Torre Normanna

Poloha
Hotel Torre Normanna se nachází v severní části ostrova mezi Palermem (cca 40 km) a Cefalu (cca 50 km). Nachází se vysoko na pobřeží s nádherným výhledem na okouzlující záliv a azurové Tyrhénské moře, cca 5 -15 km od malých pobřežních měst Trabia a Termini Imerese (železniční stanice). Na letiště v Palermu je to cca 60 km.

Pláž
Hotel Torre Normanna je cca 50 m od soukromé oblázkové pláže (sjezd dvěma výtahy, není pěší přístup). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. Plážové osušky - za poplatek (2 EUR/den a povinná záloha cca 10 EUR).

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, hlavní restaurace s pokrmy místní, středomořské a mezinárodní kuchyně, hlavní bar a bar u bazénu. Velký bazén se sladkou vodou a oddělenou částí pro děti (koupací čepice jsou povinné). Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.  Plážové osušky - za poplatek (ccca 2 EUR/den a povinná záloha cca 10 EUR). Navíc: parkoviště, televizní sál, za poplatek služby kadeřníka a konferenční centrum.

Pokoje
Hotel Torre Normanna má 300 standardních dvoulůžkových pokojů v hlavní budově hotelu (možnost max. 2 přistýlek, rozloha cca 20 m²). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, TV sat., trezorem, mini ledničkou a minibarem (konzumace za poplatek), balkonem nebo malou terasou s výhledem na okolí hotelu. Za příplatek pokoje s výhledem na moře. Postýlka pro dítě do 2 let na vyžádání a za poplatek na místě (cca 8 EUR/den). Tří a čtyřlůžkové pokoje na vyžádání.

Strava
Snídaně (07:30-10:00) a večeře (20:00-21:30) formou bufetu nebo servírované ke stolu. Nápoje k večeři za poplatek. Za příplatek možnost All Inclusive Light: obědy (13:00-14:30), nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, víno) v hodinách od 10:00-23:00.

Sport a zábava
Hotel Torre Normanna organizuje animační program pro dospělé během dne a večer - gymnastika, aqua aerobik, večerní show, piano bar a diskotéka. Navíc: lukostřelba, stolní tenis, vodní pólo, plážový volejbal, minigolf. Za poplatek: tenisové kurty a vodní sporty na pláži. Pro děti: miniklub.

Internet
Bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách hotelu.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.torrenormanna.it

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/sycylia-zachodnia-wczasy/torre-normanna

 

Naše hodnocení
Fantastická poloha hotelu na kopci s rozsáhlými sportovními a animačními aktivitami. Umístění na pláži (přístup výtahem) je ideální volbou pro klienty, kteří hledají aktivní odpočinek i relax.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Hotel Alexander

Poloha
Malý, okouzlující hotel se nachází v turistické části Giardini Naxos s mnoha obchody, restauracemi a bary. Letiště v Katánii je vzdáleno cca 45 km.  

Pláž
Hotel Alexander
se nachází pouhých 250 m od pláže (tmavý písek s drobnými oblázky, doporučujeme ochrannou obuv). Placený plážový servis (cca 10 EUR/den/set - v závislosti na sezóně). 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtah, hlavní restaurace, bar, sluneční terasa, posezení s TV. Pro hosty je k dispozici bazén nepravidelného tvaru. Navíc: prádelna, půjčovna kol a lékař. V okolí hotelu je mnoho barů, restaurací a kaváren. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - snídaně formou bufetu v restauraci a večeře servírované ke stolu (výběr ze 3 nabídek menu). Nápoje k večeři za příplatek.

Sport a zábava
Hotel Alexander
neorganizuje animační program, ale kompenzuje to rušné centrum Giardini Naxos se širokou nabídkou atrakcí a spoustou barů, kaváren a restaurací. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.hotel-alexander.eu

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2-4 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Hotel Alexander
je velmi dobrou nabídku pro méně náročné klienty, kteří si cení blízkost pláže a zábavy v Giardini Naxos. Hotel zaujme především ty, kteří hledají základnu pro objevování okolí nedaleké Taorminy a dalších zajímavostí severovýchodní části Sicílie.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Hotel Gattopardo

Poloha
Okouzlující hotel Gattopardo se nachází jen pár kroků od centra města Brolo s mnoha obchody, restauracemi a bary. Letiště v Katánii je vzdáleno cca 190 km. 

Pláž
Hotel Gattopardo
se nachází jen pár kroků od písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtahy, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem na okolí servírující pokrmy místní a středomořské kuchyně. Pro hosty je k dispozici bazén nepravidelného tvaru. Navíc: půjčovna kol, parkoviště. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - snídaně formou bufetu v restauraci a večeře servírované ke stolu (výběr ze 3 nabídek menu). Nápoje k večeři: 0,5 l vody a 0,25 l vína v ceně, ostatní nápoje za příplatek. 

Sport a zábava
Hotel Gattopardo
organizuje denní animace (od června do září). Hosté mají k dispozici: stolní tenis, hernu, volejbal a plážový míč na pláži (od června do září). Pro děti je k dispozici miniklub (od června do září). 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.gattopardobrolo.it

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2-4 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Poloha v krásném městečku Brolo a těsná blízkost pláže z něj činí ideální místo pro milovníky opalování a osoby hledající klidnou dovolenou. Hotel Gattopardo osloví ty, kteří hledají výchozí bod pro poznávání okolí s rodinou i pro ty, kteří chtějí strávit romantické chvíle ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Dolcestate

Poloha
Útulný hotel situovaný v pokojnom prostredí, vzdialený cca 4 km od mestečka Campofelice di Rocella a cca 13 km od okúzľujúceho a historického Cefalu (hotelová doprava trikrát denne - odchod cca v hodinách 09:00, 11:00 a 15:00, návrat cca 12:30 a 18:00, cca 6 EUR / tam aj späť). Palermo je vzdialené asi 60 km, letisko v Catanii asi 170 km.

Pláž
Pri hoteli (cca 200 m) sa nachádza piesočnato-kamienková pláž (kamenistý vstup do vody, odporúča sa obuv do vody), prechádzka cez hotelovú alej.

Vybavenie
Recepcia, výťah, hlavná reštaurácia, bar v lobby a pri bazéne. Bazén s nepravidelným tvarom (plocha asi 800 m², hĺbka asi 1,55 m), detský bazén pre deti. Bezplatné ležadlá a slnečníky pri bazéne. Plážové osušky za poplatok cca 3 EUR po zložení vratnej kaucie 10 EUR (výmena osušky za poplatok cca 3 EUR). Možnosť zapožičania automobilu prostredníctvom služby v hoteli. Parkovisko zdarma. Ďalej: slnečná terasa, konferenčná sála, hotelový obchod.

Izby
Hotel Dolcestate má 60 príjemne upravených izieb (plocha 18-24 m², možnosť maximálne dvoch prísteliek na základe schválenej požiadavky). Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a sušičom vlasov, centrálne riadenou klimatizáciou od 15.06.-15.09., satelitnou televíziou a telefónom, minichladničkou, bezplatným trezorom. Väčšina izieb je s balkónom, s výhľadom na priestor hotela, bazén alebo hory. Izby nie sú s výhľadom na more. Jednolôžkové izby na vyžiadanie. Postieľka pre deti do veku 2 rokov za príplatok cca 5 EUR / deň (nutné zarezervovať dopredu). Hotel má niekoľko izieb pre osoby so zdravotným obmedzením.

Strava
Kontinentálne raňajky a teplé večere formou bufetu alebo servírované. Za príplatok obedy formou bufetu alebo servírované (nápoje k obedu a večeri za poplatok). Možnosť tiež zakúpenia All Inclusive (občerstvenie, víno k jedlám, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje medzi jedlami v časoch 10:30-22:30). Ostatné nápoje za poplatok. Hotel Dolcestate občas organizuje slávnostnú večeru so živou hudbou a tradičnými sicílskymi potravinami. Bohatá, rôznorodá talianska kuchyňa.

Šport a zábava
Od mája do septembra mini klub pre deti (4-12 rokov), animácie pre dospelých v talianskom, anglickom a nemeckom jazyku (gymnastika, skupinové tance, zábava) a večerné show. Ďalej: aqua aerobic, tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), mini ihrisko pre futbal a basketbal a volejbal, stolný tenis, boccia. Približne 8 km od hotela sa nachádza aquapark (dospelí cca 14 eur, deti cca 7 EUR).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a pri bazéne zadarmo.

Miestne hodnotenie
****

Webové stránky
www.hoteldolcestate.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/dolcestate

Náš názor
Elegantný hotel vhodný pre osoby vyhľadávajúce ticho a pokoj v komornom prostredí. Umiestnený neďaleko čarovného mestečka Cefalu, plného atrakcií a pamiatok. Hotel Dolcestate odporúčame ako párom, tak i rodičom s deťmi. Hotel je veľmi dobre hodnotený stálymi klientmi najmä pre výbornú kuchyňu a skvelý servis.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Santa Lucia e le Sabbie d'Oro

Poloha
Hotel Santa Lucia e le Sabbie d'Oro je situovaný vo svahu v pokojnej časti Cefalu (asi 1,5 km od historického centra mestečka), kam je možné sa dostať buď pešo prechádzkou po pláži alebo po promenáde za zhruba 20 minút, alebo s využitím dopravy (zastávka pred hotelom, cca 1,5 EUR / 1 strana). V starobylom Cefalu sa nachádza niekoľko obchodíkov, reštaurácií, kaviarničiek a neobvykle malebných zákutí. V blízkosti prechádza minimálne využívaná železničná trať, ktorá svojou prevádzkou nijako neobťažuje hostí. Vlaková zastávka je vzdialená asi 1 km, odtiaľ je možné vyraziť do Palerma (asi 65 km, cena cca 5 EUR / 1 strana). Na letisko v Catanii je to asi 180 km.

Pláž
Hotel je situovaný cca 50 m od piesčito-kamienkovej pláže (prístup na pláž po schodoch, pozvoľný vstup do mora, odporúčame obuv do vody). Ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo od polovice júna do polovice septembra. Mimo sezónu nie je plážový servis k dispozícii.

Vybavenie
Recepcia, štyri výťahy, hlavná reštaurácia so stolmi umiestnenými aj na terase (stoličky pre deti na požiadanie), tri bary: pri bazéne (09:00-13:00 a 16:00-19:00), Blu Bar fungujúci večer a hotelový bar (06:00-24:00). Bazén so sladkou vodou s oddeleným bazénom pre deti, terasa na opaľovanie, plážové osušky nie sú k dispozícii. Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo.

Izby
Hotel Santa Lucia e le Sabbie d'Oro má 256 štandardných dvojlôžkových izieb (plocha cca 26 m²) umiestnených v dvoch budovách (možnosť maximálne dvoch prísteliek pre deti). Vybavenie izieb: kúpeľňa (vaňa alebo sprcha) so sušičom vlasov, individuálne nastaviteľná klimatizácia (zdarma v sezóne od polovice júna do polovice septembra) - mimo sezónu za poplatok cca 8-10 EUR / deň / izba. Ďalej mini-chladnička, TV Sat, telefón, bezplatný trezor. Štandardné izby majú okno alebo balkón. Za poplatok izby s výhľadom na more a s balkónom. Postieľka pre deti do veku 2 rokov zdarma na vyžiadanie.

Strava
Raňajky a večere formou bufetu. V cene 0,5 l vody a 0,25 l vína k večeri na osobu. Jedenkrát týždenne slávnostná večera formou bufetu. K tomu navyše raz týždenne sicílsky bufet.

Šport a zábava
Stolný tenis, animačný program v priebehu celého dňa pri bazéne a večer pri bare, od polovice júna do polovice septembra v angličtine, francúzštine a taliančine, spoločenský tanec, aqua aerobic, diskotéka, večerné predstavenia, živá hudba. Asi 7 km od hotela Santa Lucia e le Sabbie d'Oro sa nachádza aqua park (dospelí cca 14 eur, deti cca 7 EUR). Možnosť zapožičania automobilov alebo skútrov prostredníctvom hotela (za poplatok).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zadarmo.

Miestne hodnotenie
***

Webové stránky
www.lesabbiedoro.it

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/santa-lucia-e-le-sabbie-d-oro

Náš názor
Dobrá lokalizácia v blízkosti životom kypiaceho centra pôvabného mestečka Cefalu, plného atrakcií a historických budov. Hotel je dobre hodnotený klientmi cestovnej kancelárie. Dokonalý ako východiskový bod pre návštevy severovýchodnej časti ostrova. Veľkou výhodou hotela Santa Lucia e le Sabbie d'Oro je chutná kuchyňa a veľmi sympatická hotelová obsluha.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Hotel Kalos

Poloha
Hotel Kalos
se nachází cca 2,5 km od městečka Giardini Naxos s přístupem k obchodům a restauracím, cca 14 km od centra slavné historické Taorminy. Letiště v Catanii je vzdáleno cca 60 km. 

Pláž
Soukromá oblázkovo-skalnatá pláž se nachází přímo u hotelu. Sestup do moře po žebříku z mola. Slunečníky a lehátka na sluneční terase při sestupu do moře - zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, terasa, hlavní restaurace servírující pokrmy místní a mezinárodní kuchyně, hlavní bar, bazén (sezónně otevřený). Slunečníky a lehátka u bazénu - zdarma. Navíc: parkoviště (za příplatek, omezený počet míst). 

Pokoje
Hotel Kalos má 32 pohodlně zařízených pokojů ve 3patrové hotelové budově. 
Standardní dvoulůžkové pokoje (s možností max. 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu) jsou vybaveny: koupelnou (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací (činnou od 15.června do 15.září), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (za příplatek). Navíc jsou k dispozici stejně vybavené pokoje typu Superior s výhledem na moře a balkonem. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek (cca 10 EUR/den, nutná předchozí rezervace a potvrzení). 

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - navíc večeře formou bohatého bufetu. Nealkoholické a alkoholické nápoje za příplatek. 

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program, ale nedaleké město Giardini Naxos určitě zajistí zábavu. Za příplatek: vodní sporty nabízené externími společnostmi v okolí hotelu. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.chincherinihotels.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1,5 EUR/os./den (pro osoby starší 14 let). Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Příjemný komorní hotel se nachází nedaleko známého sicilského letoviska Giardnini Naxos. Skvělá volba pro páry, které chtějí odpočívat v krásném středomořském podnebí, a ty, kteří hledají zážitky v italském stylu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Da Peppe

Poloha
V samom centre malebne situovaného mestečka Letojanni, asi 6 km od Taorminy. Okolo hotela Da Peppe je dostupný široký výber barov, reštaurácií, kaviarničiek a obchodíkov. Zastávka mestskej hromadnej dopravy asi 800 m od hotela (do Taorminy cca 2 EUR / 1 strana, v júli a v auguste sa zastávka nachádza asi 600 m od hotela). Hotel Da Peppe sa vyznačuje neobvyklou atmosférou a originálnym štýlom vnútorných priestorov. Vedie ho známy taliansky maliar, vďaka čomu si už niekoľko rokov udržiava svoj neopakovateľný umelecký dojem. Na letisko v Catanii je to asi 65 km.

Pláž
Bezprostredne pri hoteli Da Peppe (na druhej strane ulice) sa nachádza piesočnato-kamienková pláž (odporúčajú sa topánky do vody) s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi v období približne od polovice júna do približne polovice septembra (mimo sezóny nie je plážový servis poskytovaný). Hotel nezaisťuje plážové osušky.

Vybavenie
Recepcia 24 hodín, dva výťahy, hlavná reštaurácia, druhá reštaurácia v prevádzke počas vrcholnej sezóny (12:00-15:00, 19:00-22:30), bar (09:00-24:00). Navyše: televízna miestnosť, knižnica, úschovňa batožiny.

Izby
Hotel Da Peppe sa skladá zo 49 štandardných klimatizovaných izieb (každá je iná, je tu cítiť umelecké duše) s plochou cca 24 m² (možnosť maximálne jednej prístelky), situovaných v troch poschodiach. Vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, so sušičome na vlasy, individuálne nastaviteľná klimatizácia, TV Sat, telefón, trezor (za poplatok cca 1,50 EUR / deň) a tiež nábytkom, zariadená terasa alebo balkón. Jedno a trojlôžkové izby na vyžiadanie. Detská postieľka pre deti do veku 2 rokov je dostupná na základe objednávky a za poplatok na mieste - cca 8 EUR / deň.

Strava
Raňajky vo forme kontinentálneho bufetu (08:00-10:00), rozmanité večere servírované (19:30-21:00). Hotel Da Peppe tiež vlastní príjemnú "a la carte" reštauráciu na pláži, kde si hostia môžu zjesť obed (za poplatok) a večeru (po predchádzajúcej rezervácii v recepcii). V reštaurácii sú k dispozícii vyvýšené stoličky pre deti. Miestna a medzinárodná kuchyňa.

Šport a zábava
Vodné športy sú dostupné na verejnej pláži za dodatočný poplatok (jachting, windsurfing, kanoe, cena cca 25 EUR / hod). Občas živá hudba. Opatrovateľka pre deti je dostupná po dohode za poplatok cca 8 EUR / hod.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na izbách zdarma.

Miestne hodnotenie
***

Webové stránky
www.hoteldapeppe.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa platí priamo v hoteli - cca 3,50 EUR / osoba / pobyt.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/da-peppe

Náš názor
Malý komorný hotel s priateľskou a rodinnou atmosférou, vyznačujúci sa originálnym štýlom nábytku. Hotel Da Peppe odporúčame najmä mladým ľuďom, ktorí chcú počas dňa využívať blízku pláž a večer spoznávať krásy nočného života. Veľmi dobrý východiskový bod pre výlety do blízkej Taorminy a za inými atrakciami severovýchodnej časti Sicílie.
Vynikajúca regionálna kuchyňa!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

San Pietro

Poloha
Hotel San Pietro sa nachádza v centre malebného mestečka Letojanni, cca 6 km od známeho mesta Taormina. Vedľa hotela je veľký výber barov, reštaurácií, kaviarní a obchodov. Autobusová zastávka je cca 10 m od hotela (do mesta Taormina je cena cca 2 EUR / 1 strana, v júli a auguste je zastávka cca 600 m od hotela). Letisko v Catanii je vzdialené cca 65 km.

Pláž
Priamo pri hoteli San Pietro (cez ulicu) je pieskovo-kamienková pláž (odporúčame topánky do vody). Platený plážový servis na pláži od júna do septembra (cca 4 EUR / deň / osoba), august (cca 6 EUR / deň / osoba). Mimo sezónu tu nie je plážový servis.

Vybavenie
Recepcia 24h, lobby, dva výťahy, trezor (za poplatok), hlavná reštaurácia, kde sa podávajú raňajky, obedy a večere, a'la carte reštaurácia na pláži (večere za poplatok, nutná rezervácia vopred, reštaurácie je otvorená od mája do polovice septembra ), bar. Hotel San Pietro nemá bazén a neposkytuje plážové uteráky. Ďalej je tu TV miestnosť a parkovisko cca 500 m od hotela (za poplatok).

Izby
Hotel San Pietro sa skladá z 94 štandardných izieb rozmiestnených na piatich poschodiach. Izby sú vybavené kúpeľňou (sprchou a sušičom vlasov), centrálnou klimatizáciou, mini chladničkou, telefónom, TV Sat, zdarma trezor, balkón. Za príplatok izby s bočným výhľadom na more alebo na potvrdenie izby s priamym výhľadom na more. Trojlôžkové a štvorlôžkové izby na vyžiadanie. Zadarmo detská postieľka pre deti do veku 2 rokov.

Strava
Raňajky formou bufetu, večere servírované (výber z 2-3 položiek menu, šalátový bufet, dezert). Nápoje k večeri za poplatok. Kuchyňa regionálna a medzinárodná.

Šport a animačný program
Hotel San Pietro neorganizuje animačný program. Vodné športy sú k dispozícii na verejnej pláži za poplatok (plachtenie, windsurfing, jazda na kajaku, cena cca 25 EUR / hod.). Počas hlavnej sezóny je v centre Letojanni veľa barov, kaviarní, reštaurácií a diskoték.

Internet
Wi-Fi v lobby (zdarma).

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.sanpietro-hotel.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa platí priamo v hoteli (cca 1 EUR / osoba / deň).

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/san-pietro

Náš názor
Hotel San Pietro sa nachádza priamo na pláži, v typickej prímorskej dedine na úpätí Taorminy. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí radi kombinujú pobyt pri mori a poznávanie. Vynikajúci servis zaisťuje komfortnú dovolenku a priateľskú atmosféru.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Hotel Panoramic

Poloha
Hotel Panoramic
se nachází jen cca 0,1 km od rušného letoviska Giardini Naxos s přístupem k různým službám a jen cca 3,5 km od centra města Taorminy, které je známé díky historické italské architektuře. Nedaleko hotelu (cca 0,5 km) je místní autobusová zastávka. Letiště v Catanii je vzdáleno cca 60 km. 

Pláž
Veřejná písečná pláž s oddělenou částí pro hotelové hosty. Lehátka a slunečníky - za poplatek. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, terasa, hlavní restaurace servírující pokrmy místní a mezinárodní kuchyně, hlavní bar, přístup k bazénu vzdálenému cca 100 m (v sousedním hotelu). 

Pokoje
Hotel Panoramic
nabízí 30 pohodlně zařízených pokojů ve 4podlažní hotelové budově. 
Standardní dvoulůžkové pokoje (s možností max. 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu) jsou vybaveny: koupelnou (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací (činnou od 15.června do 15.září), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma). Navíc jsou k dispozici stejně vybavené pokoje typu Superior s výhledem na moře nebo na nedaleké hory a balkonem. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek (cca 10 EUR/den, nutná předchozí rezervace a potvrzení). 

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - navíc večeře formou bufetu. Nealkoholické a alkoholické nápoje za příplatek. 

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program, ale blízkost zábavního centra letoviska Giardini Naxos jistě zpestří sicilskou dovolenou. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 EUR/os./den (pro osoby starší 14 let). Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Skvěle umístěný hotel v centru městečka Giardini Naxos, které se nachází na úpatí sopky Etna. Místní atrakce na dosah ruky uspokojí každého, kdo se chce seznámit s italskou kulturou a široké písečné pláže letoviska umožní opalování v neobvykle krásném prostředí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Corallo Hotel Taormina

Poloha
Komorní objekt je malebně umístěn v zátoce Baia Villagonia na východním pobřeží Sicílie, v klidné části Taormina Mare. V docházkové vzdálenosti cca 1 km se nachází letovisko Giardini Naxos. Historické centrum turistické perly ostrova Taorminy, kde jsou četné bary, restaurace, obchody, starověké památky a mnoho atrakcí, se nachází cca 3 km od hotelu. Nedaleko hotelu je zastávka městské hromadné dopravy. Letiště v Katánii je vzdáleno cca 70 km. Povinná pobytová taxa cca 3,5 EUR/os./den pro osoby starší 12 let. 

Pláž
Hotel se nachází cca 100 m od oblázkové pláže Baia Villagonia (přechod přes cestu). Plážový servis - za poplatek. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, hlavní restaurace s krásným panoramatickým výhledem na moře s pokrmy místní sicilské a mezinárodní kuchyně, hlavní bar v lobby. Pravidelně tvarovaný malý bazén s bezplatnými lehátky a slunečníky (otevřený 9:00-17:30). Navíc: bezplatné parkoviště cca 20 m od hotelu (v závislosti na dostupnosti míst) a za příplatek: půjčovna kol, skútrů a automobilů (prostřednictvím hotelu). 

Pokoje
Hotel nabízí 36 funkčně zařízených standardních dvoulůžkových pokojů (s max. 1 přistýlkou) umístěných v hlavní 4podlažní budově. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha a vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za příplatek), chybí balkony. V nabídce jsou také stejně vybavené standardní pokoje s balkony nebo terasami s výhledem na moře. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek cca 5,5 EUR/den (nutná předchozí rezervace a potvrzení). Hotel akceptuje domácí zvířata do 5 kg - za příplatek na místě (nutná předchozí rezervace a potvrzení).

Strava
Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci. V nedalekých letoviscích Taormina a Giardini Naxos je mnoho obchodů, barů a restaurací, kde se servíruje typická italská kuchyně.

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program, ale kompenzují to atrakce nedalekých letovisek Giardini Naxos a Taormina s mnoha bary, restauracemi a obchody otevřenými až do pozdních večerních hodin. Vodní sporty na pláži - za příplatek.

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hotelcorallotaormina.it

Náš názor
Corallo Hotel Taormina
se nachází na pobřeží Jónského moře, jehož nepochybnou výhodou je umístění v blízkosti nejznámějších turistických cílů této části ostrova - Taorminy a Giardini Naxos. Ideální místo pro ty, kteří hledají klidný odpočinek během dne a pro milovníky nočního života a prázdninových atrakcí v italských letoviscích!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hotel Antares

Poloha
Hotel Antares
se nachází na kopci cca 1 km od centra Letojanni s mnoha obchody, bary a restauracemi. Slavná historická Taormina je cca 6 km a letiště Catania cca 60 km od hotelu. 

Pláž
Široká, písčito-oblázková veřejná pláž s oddělenou částí pro hotelové hosty, na kterou se lze dostat panoramatickým proskleným výtahem, který sjíždí dolů na pláž podél kopce a poté dojít pěšky cca 300 m. Plážový servis za příplatek na místě . Výtah obsluhuje během trasy tři sousední hotely (Olimpo - Le Terrazze - Antares). 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, hlavní restaurace s pokrmy mezinárodní a regionální kuchyně a 2 bary: hlavní bar v lobby a bar u bazénu. V hotelu je bazén s oddělenou částí pro děti s bezplatnými slunečníky, lehátky a plážovými osuškami (nutná záloha). Navíc: bezplatné parkoviště podél ulice (počet míst  je omezen) a veřejné parkoviště - za poplatek (cca 5 EUR/den). 

Pokoje
Hotel Antares
má 141 pohodlně zařízených pokojů v hlavní šestipodlažní budově. 
Standardní dvoulůžkové pokoje (s možností max. 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu) jsou vybaveny: koupelnou (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací (od poloviny června do poloviny září), satelitní TV , telefonem, trezorem (zdarma), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy a minibarem (konzumace za příplatek), chybí balkony (výhled na okolí hotelu). Standardní pokoje s balkonem a bočním výhledem na moře jsou vybaveny stejně. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (nutná předchozí rezervace a potvrzení). Hotel akceptuje malá domácí zvířata do 10 kg (nutná předchozí rezervace a potvrzení).

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - snídaně a večeře formou bohatého bufetu v hlavní restauraci (nápoje k večeři za poplatek) nebo All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu v hlavní restauraci a zmrzlina (10:00 - 18:00), nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje: víno, sekt, pivo podávané během oběda a večeře a v hlavním baru od 18:00 - 24:00.

Sport a zábava
Hotel Antares
organizuje denní a večerní animační program od 15.května do 12.září. Navíc miniklub pro děti od 4 do 12 let vedený v angličtině a italštině od 15.května do 12.září. Za příplatek: možnost využití nabídky wellness zóny v sousedním hotelu Olimpo a vodní sporty na pláži. 

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hotelantaresletojanni.it

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 0,8 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Kvalitní hotel malebně umístěný, postavený na přímořském kopci, ze kterého lze obdivovat nádherný panoramatický výhled na sicilské pobřeží plné středomořské zeleně. Osloví jak ty, kteří hledají základnu k prozkoumání okolí s přáteli, tak i ty, kteří chtějí strávit bezstarostnou italskou dovolenou se svou rodinou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Athena Resort

Poloha
Hotel Athena Resort se nachází v jižní části ostrova, v malém městečku Kamerina. Jedná se o rozlehlý areál (cca 100 ha) v klidném prostředí. Athena Resort se skládá z hlavní budovy a nízkých budov v zahradě. Cca 6 km je vzdáleno město Scoglitti s několika obchody, bary a restauracemi. Historické město Ragusa s různými obchody je vzdáleno 26 km. Letiště v Katanii je vzdáleno cca 110 km.

Pláž
Athena Resort leží cca 5 km od soukromé široké písčité pláže (zdarma jezdí hotelový autobus v čase 9:00-19:00). Plážový servis zdarma (2 lehátka a slunečník/pokoj).

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace s terasou, 3 bary - v lobby, u bazénu a na pláži, pizzerie, 2 bazény se sladkou vodou (z toho 1 olympijský), brouzdaliště pro děti, lehátka a slunečníky zdarma. Televizní místnost, butik, kiosek, supermarket, kadeřnictví, konferenční sál, parkoviště, půjčovna aut.

Pokoje
Hotel Athena Resort nabízí 292 pokojů umístěných v hlavní budově a ve vilách v zahradě. Naši klienti jsou umístění v komfortních pokojích ve vilách s maximálně 2 přistýlkami ve formě patrového lůžka. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprchový kout nebo vana, fén), TV sat, telefonem, trezorem (zdarma). Většina pokojů má balkón nebo terasu. 

Strava
All Inclusive: snídaně, oběd, večeře ve formě bufetu. Nápoje k obědu a večeři voda a domácí víno. Ve vyznačených barech jsou k dispozici nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (10:00-22:00) a lehké občerstvení.

Sport a animační program
V sezóně pořádá hotel Athena Resort denní a večerní animační program, hry a soutěže, lekce tance, piano bar, vystoupení, představení, diskotéky. Baby klub v určených hodinách, mini klub pro děti do 12 let a junior klub pro mládež od 13 do 17 let. Zdarma: plážový volejbal, basketbal, fotbal, tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, mini golf, střelba z luku. 

Internet
Wi-Fi ve veřejných částech hotelu (zdarma).

Místní kategorie
****

Stránky hotelu
www.athenaresort.com

Náš názor
Hotel Athena Resort je vhodný především pro rodiny s dětmi díky prostorným pokojům, bohatému animačnímu programu a širokému sportovnímu zázemí. Jeden z mála hotelů na Sicílii, který nabízí program All Inclusive. Hotel doporučujeme také osobám, které mají rády aktivní dovolenou.

Hotel Arathena Rocks

Poloha
Okouzlující hotel Arathena Rocks se nachází cca 2,5 km od centra Giardini Naxos s mnoha obchody, restauracemi a bary. Do Taorminy je cca 10 km, na vlakové nádraží cca 4 km (Taormina cca 5 EUR/os./1 strana). Letiště v Katánii je vzdáleno cca 60 km. 

Pláž
Hotel Arathena Rocks
se nachází cca 200 m od písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici za příplatek. 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtahy, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem na okolí servírující pokrmy místní a středomořské kuchyně, bar. Pro hosty je k dispozici bazén nepravidelného tvaru. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - snídaně formou bufetu v restauraci a večeře servírované ke stolu (výběr ze 3 nabídek menu). Nápoje k večeři za příplatek.

Sport a zábava
Hotel Arathena Rocks
neorganizuje animační program. Vodní sporty na pláži za příplatek: kajaky, šlapadla, windsurfing, potápění, plavby lodí. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.chincherinihotels.com/hotels/hotel-arathena-rocks

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Útulný hotel pro osoby hledající klid a pro ty, kteří mají rádi komorní místa. Hotel Arathena Rocks doporučujeme především mladým lidem, kteří hotel berou jako základnu pro návštěvu nedaleké Taorminy a dalších atrakcí severovýchodní části Sicílie.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Nike hotel

Poloha
Malý, dobře udržovaný hotel se nachází v turistické části Giardini Naxos. V okolí jsou četné bary, restaurace, pizzerie, obchody, hospůdky, diskotéky. Do centra Giardini Naxos je cca 2 km, do Taorminy cca 5 km. Letiště v Katánii je vzdáleno cca 65 km. 

Pláž
Nike hotel
se nachází cca 500 m od soukromé pláže (tmavý písek s drobnými oblázky, doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace, bar, sluneční terasa s lehátky. V okolí hotelu je mnoho barů, restaurací a kaváren. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Za příplatek večeře servírované ke stolu (výběr ze 3 nabídek menu). Nápoje k večeři za příplatek. Šéfkuchař nabízí především místní a středomořské speciality. 

Sport a zábava
Nike hotel
neorganizuje animační program. Vodní sporty na pláži za příplatek: kajaky, šlapadla, windsurfing, potápění, plavby lodí. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.chincherinihotels.com/hotels/hotel-nike

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2-4 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Skromný čtyřhvězdičkový hotel pro méně náročné hosty. Doporučujeme mladým a aktivním lidem, kteří hotel berou jako základnu pro blízkou Taorminu a další atrakce severovýchodní části Sicílie.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Taormina Park Hotel

Poloha
Malý komorní hotel se nachází jen cca 700 m od historické části slavné Taorminy se starověkým řeckým divadlem, z jehož vrcholu lze obdivovat krásný výhled na městečko a pobřeží. Taormina Park Hotel leží cca 500 m od centra s mnoha obchody, bary a restauracemi. Letiště v Katánii je vzdáleno cca 70 km. 

Pláž
Veřejná oblázkovo-štěrková pláž cca 5 km od hotelu, na kterou jsou hoteloví hosté dopravováni hotelovým autobusem - za příplatek na místě. Plážový servis za příplatek. 

Vybavení
Recepce, výtahy, prostorná lobby, restaurace servírující pokrmy místní a středomořské kuchyně, bar. Hotel nabízí hostům relaxační bazén nepravidelného tvaru. Navíc: sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. 

Sport a zábava
Pro klienty hledající relaxaci a klid nabízí hotel možnost využití wellness: vířivka, sauna a turecké lázně (za příplatek). K dispozici je také posilovna (za příplatek). 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.chincherinihotels.com/en/hotels/taormina-park-hotel

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 4 EUR/os./den (pro osoby starší 12 let). Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Komorní hotel s ideální polohou v samém srdci sicilského klenotu - Taorminy - plného zajímavých atrakcí, restaurací a pozoruhodných památek na dosah ruky. Poloha v blízkosti Taorminy a Giardini Naxos a Etny „na dosah ruky“ z něj činí ideální místo pro samostatné objevování této části slunné Sicílie.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Splendid hotel la Torre

Poloha
Splendid hotel la Torre se nachází na skalnatém mysu, na severním pobřeží Sicílie, s nádherným výhledem na záliv a kopec Pellegrino. Hotel leží na okraji města Palerma, ve čtvrti Mondello, nedaleko Přírodní rezervace Capo Gallo. Centrum města s mnoha obchody, bary a restauracemi je vzdáleno cca 9 km. Letiště je cca 24 km od hotelu.

Pláž
Přímo u Splendid hotel la Torre se nachází písečná pláž, která je součástí rekreačního komplexu, který je otevřen od poloviny června do poloviny září (vstup zdarma), 2 lehátka a slunečník - za poplatek (cca 15 EUR/den). Plážové osušky jsou k dispozici zdarma. Krásná, dlouhá, veřejná pláž Mondello s jasným pískem je vzdálena cca 650 m - chybí plážový servis.

Vybavení
24hodinová recepce, elegantní lobby, 2 výtahy, TV místnost, restaurace servírující pokrmy italské a mezinárodní kuchyně a místní sicilské speciality, bar se stoly na vyhlídkové terase. Navíc: velký bazén s mořskou vodou a vířivkou, plážové osušky, lehátka a slunečníky na prosluněné terase (zdarma) a platforma umožňující koupání v moři. Cca 100 m od hotelu se nachází rekreační zóna, která zahrnuje písečnou pláž, 2 bazény, vířivku, snack bar (za příplatek). Za poplatek: pokojová služba a prádelna.

Pokoje
Splendid hotel la Torre má 168 prostorných, funkčně zařízených standardních pokojů (o rozloze cca 20 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě samostatné postele nebo rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), mini barem (konzumace za příplatek) a zařízeným balkonem s výhledem na zahradu a okolní zeleň. Za příplatek a na vyžádání jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře. Na vyžádání možnost přidání dětské postýlky - za poplatek (cca 15 EUR/den, poplatek placený na místě, během ubytování).

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Nápoje k večeři za příplatek.

Sport a zábava
Splendid hotel la Torre neorganizuje animační program. Hostům je k dispozici fitness centrum 24 hodin denně a také tenisový kurt. Pro držitele klubových karet denní animace v rekreační zóně. Za poplatek: půjčovna kol, windsurfing.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.latorrehotel.it

Náš názor
Elegantní hotel, jehož hlavní výhodou je poloha v klidné oblasti s nádherným panoramatickým výhledem, přesto v blízkosti centra Palerma nabízejícího mnoho památek, krásné úzké uličky a místní restaurace. Hosté si cení hotel za vysokou kvalitu služeb a vynikající kuchyni. Ideální místo pro klidnou dovolenou ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Ata Hotel Naxos Beach

Poloha
Ata Hotel Naxos Beach, situovaný v dobre udržiavanej záhrade Recanati, v časti Giardini-Naxos. Hotel sa skladá z hlavnej budovy a menších dvojposchodových budov. V okolí hotela sa nachádzajú príjemné bary, reštaurácie, pizzeria, obchody, diskotéky. Do centra Giardini Naxos je to cca 1,5 km, do Taorminy je to cca 6 km (niekoľkokrát denne jazdí bezplatne autobus). Letisko je vzdialené cca 55 km.

Pláž
Ata Hotel Naxos Beach sa nachádza cca 50 m od súkromnej, široké pláže (hrubý piesok s drobnými kamienkami, odporúčame obuv). Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok (cca 9-17 EUR / deň / komplet - v závislosti na sezóne a rade), plážové osušky (cca 1 EUR / osoba / deň). V balíčku All inclusive plážový servis (ležadlá, slnečníky i osušky) zdarma od 3. radu.

Vybavenie
Recepcia, štyri bazény (vrátane olympijského a dvoch bazénov pre deti) s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi, slnečná terasa, štyri bary, štyri reštaurácie z toho dve a'la carte otvorené v sezóne (za poplatok): Stella di Mare pri pláži (s plodmi mora) i Casa Del Massaro (tradičná talianska pizza).

Izby
Hotel disponuje 170 izbami - dvojlôžkové izby v hlavnej budove (s max. jednou prístelkou pre dieťa) s priamym alebo bočným výhľadom na more (plocha cca 23 m²) a 453 priestrannými izbami v budovách v záhrade (v každej vile je niekoľko izieb s max. jednou prístelkou, plocha cca 25 m²). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), individuálne riadenou klimatizáciou, TV-Sat, telefónom, trezorom, mini chladničkou, balkónom alebo terasou. Okrem toho izby typu New Deluxe Villa po rekonštrukcii v roku 2018. Na vyžiadanie a potvrdenie k dispozícii štvorposteľové izby rodinné s dvomi miestnosťami (Vilette) - spojovacie dvere.
Na vyžiadanie a za poplatok detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov (cca 8 EUR / deň).

Strava
Raňajky a večere formou bohatého bufetu. K večeri 0,5 l vody a 0,25 l vína na osobu v cene. Za príplatok obedy formou bufetu alebo All Inclusive: nápoje počas obeda a večere, občerstvenie v bare Calypso a nealkoholické nápoje a miestne liehoviny (10:00-24:00).
Veľmi chutná kuchyňa!

Šport a zábava
Bohatý animačný program, mini-kluby pre deti, ihrisko na futbal, basketbal, plážový a vodný volejbal, posilňovňa, streľba z luku, dva tenisové kurty, stolný tenis, vodné športy (kanoe a malé plachetnice). Za poplatok: škola potápania, biliard, vodné športy, požičovňa bicyklov, aerobic, masáže, joga.

Internet
Internet Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela - zdarma.

Miestne hodnotenie
****

Webové stránky
www.atahotels.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa hradená na hoteli - cca 10,5 EUR / osoba / týždeň a cca 15 EUR / osoba / 2 týždne.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/ata-hotel-naxos-beach

Náš názor
Hotel najmä pre rodiny s deťmi a pre osoby vyhľadávajúce aktívnu dovolenku. Ideálna poloha tesne vedľa pláže, veľmi bohatá a chutná kuchyňa, blízko všetky kúpeľné zábavy a veľmi bohatá hotelová infraštruktúra. Ata Hotel Naxos Beach odporúčame náročným klientom vyhľadávajúcim aktívny odpočinok.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Hotel Albatros

Poloha
Hotel Albatros se nachází v centru malebného městečka Letojanni, cca 6 km od města Taormina. Vedle hotelu Albatros je široký výběr barů, restaurací, kaváren a obchodů. Zastávka MHD je cca 800 m od hotelu (do Taorminy cca 2 EUR/jedna cesta). Letiště v Catanii je vzdáleno cca 65 km.
Povinnost platit povinnou turistickou daň v hotelu asi 1,5 EUR / osoba / den.

Pláž
U hotelu Albatros (přechod přes cestu) se nachází písčito - oblázková pláž (doporučujeme ochrannou obuv).
Plážový servis (lehátka aslunečníky na pláži):
- v období od 1.6. do 27.9. - za poplatek cca 10 EUR/2 lehátka a slunečník/pokoj/den ve třetí řadě a cca 12 EUR/2 lehátka a slunečník/pokoj/den v první nebo ve druhé řadě;
- v období od 1.6. do 31.7.a od 1.9. do 27.9. jsou 2 lehátka a slunečník/pokoj ve třetí řadě k dispozici zdarma pouze pro klienty s polopenzí.
Možnost zakoupit si výhodný „prémiový balíček“, který je k dispozici od 1.6. do 27.9., který zahrnuje: 2 lehátka a slunečník/pokoj/den v první nebo ve druhé řadě s denní výměnou osušek na pláži.

Vybavení
24 h. recepce, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace, bar. Žádný bazén.

Pokoje
Hotel Albatros nabízí ubytování v 77 standardních dvoulůžkových pokojích. s max. 1 přistýlkou (na potvrzení) cca 15m². Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny: koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, mini lednička, satelitní TV, telefon, balkon s výhledem na okolí hotelu. Pokoje s bočním výhledem na moře - za poplatek.
Třílůžkové pokoje - na potvrzení.
K dispozici dětská postýlka pro děti do 2 let (cca 8 EUR/den) - nutná předchozí rezervace.

Strava
V hlavní restauraci se podává snídaně formou bufetu.
Možnost dokoupení večeří - hosté si mohou vybrat z menu ze 4 jídel. Nápoje k večeři za poplatek. Místní sicilská a mezinárodní kuchyně.

Sport a zábava
Hotel Albatros nemá animační programy. Vodní sporty na veřejné pláži za poplatek (plachtění, windsurfing, kajaky). V hlavní sezoně v centru Letojanni četné bary, kavárny, restaurace a diskotéky.

Internet
Bezplatné Wi-Fi připojení na pokojích a v areálu hotelu.

Místní kategorie
***

Webová stránka
http://www.hotel-albatros.it/en

Náš názor
Hotel Albatros se nachází v typickém přímořském městě na úpatí Taorminy a v bezprostřední blízkosti pláže. Ideální místo pro milovníky opalování a nočního života. Vynikající místo k prozkoumání atrakcí této části Sicílie!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nocí), přejezdy klimatizovaným autokarem, stravování: 7 kontinentálních snídaní, za příplatek večeře (7), turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS, pobytovou taxu. Orientační náklady na účast v programu - cca 169 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 20 EUR/os. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety: výjezd na Etnu do výšky cca 3000 m n. m. cca 90 EUR/os., Palermo cca 70 EUR/os., Po stopách kmotra cca 40 EUR/os.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Sicílii.

Název zájezdu v polském jazyce: Sycylia light
Kód tájezdu: STN

Fakultativní výlety: Po stopách kmotra (cena cca 50 EUR/os.) a Palermo (cena cca 80 EUR/os.).

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 31.08.2021 a mohou se změnit.

Program

Sicílie Light - 8 nebo 15 dnů • Syrakusy a citrónová riviéra • Noto - světová památka UNESCO • Taormina a nebezpečná Etna

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Na Sicílii Vás vyzvedne průvodce. Transfer do hotelu v severo-východní části ostrova, přenocování. (Trasa cca 80 km)

Den 2
Po snídani přejezd k Etně - největší a nejvyšší aktivní sopce Evropy. Výjezd do výšky cca 2000 m n. m., procházka kolem jednoho z vyhaslých kráterů a pro zájemce možnost výjezdu speciálním terénním autobusem do výšky cca 3000 m n. m., do blízkosti hlavního kráteru (za poplatek placený na místě, cca 70 EUR/os. - výjezd pouze při větším počtu zájemců). Přejezd do Taorminy visící na skalách - nejznámějšího letoviska na ostrově. Procházka fascinujícím starým městem, návštěva antického divadla - nejkrásnějšího starobylého řeckého divadla v Itálii, odkud se rozprostírá úžasný výhled na Etnu a pobřeží Jónského moře. Návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 120 km)

Den 3
Po snídani (snídaně formou balíčku) výlet k Liparským ostrovům, nazývaným také Eolskými ostrovy  (Vulcano, Lipari): plavba lodí k malebným ostrovům sopečného původu, koupání v sirném bahně, odpočinek na pláži pokryté černým vulkanickým pískem. Návrat do hotelu, přenocování. (Trasa cca 250 km)

Den 4
Přejezd do Syrakus - jednoho z nejmohutnějších řeckých měst ve starověku. Návštěva Archeologického parku s největším divadlem na Sicílii, ve kterém jsou do dnešního dne představována dramata řeckých klasiků. Navštívíme také lomy se slavnou jeskyní „Dionýsovo ucho“. Přejezd do starého města, které se nachází na ostrově Ortigia, kde je barokní chrám postavený v řeckých chrámových zdech. Přejezd do Noto - hlavního města sicilského baroka. Procházka jedinečným městem uznaným UNESCO jako světová památka. Návrat do hotelu, přenocování. (Trasa cca 300 km)
 
Den 5 - 7
Volný čas na odpočinek, opalování a nakupování. Možnost využití fakultativních výletů (za příplatek):
 
- Palermo - po snídani přejezd do překvapivého, plného kontrastů hlavního města ostrova. Toto rušné sicilské město s výbornou polohou si zasluhuje důkladnější prohlídku své pestré historie. Památky v sobě spojují prvky arabské a byzantské architektury, zatímco normanské paláce a kostely s fasádami ve stylu španělského baroka se tyčí nad chaosem moderního přístavního města. Zde, mezi úzkými, zanedbanými a křiklavými ulicemi, místo atmosféry stesku po minulosti, nalezneme radost z každého prožitého dne. Není snadné si toto město zamilovat, ale současně je těžké nenechat se jím unést. Během procházky jednou z promenád města Corso Vittorio Emanuele dojdeme ke katedrále - Duomo, majestátní budově tvořené po několik staletí. Okouzlující náměstí - Quattro Canti s fontánou Čtyř ročních období a Piazza Pretoria s fontánou Hanby jsou důkazem staleté nádhery města. Prohlídku zakončíme u Grand Theatre, které bylo scénografií k filmu „Kmotr“. Chvilka volného času v blízkosti ulic plných obchodů a slavného městského tržiště, kde bude možnost ochutnat slavné palermské pouliční jídlo (cena cca 70 EUR/os.).

- Po stopách kmotra - půldenní výlet, který začíná přejezdem do Forza d'Agrò - malebné vesnice postavené na skále, s úzkými uličkami, zříceninou hradu a klášterem. Následně přejezd do Savoca - středověkého městečka založeného v roce 1139 králem Rogerem II. Sicilským. V programu: kostel sv. Nicola, Kapucínský klášter, ve kterém lze vidět mumie. Povinnou zastávkou je bar Vitelli, kde rodina majitelky paní Marie vzpomíná na doby, kdy zde byly točeny scény ke slavnému filmu (cena cca 40 EUR/os.).  

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu na Sicílii (v některých termínech se může transfer konat letecky), pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. Hotelové dny začínají v 14:00 hodin a končí v 10:00 hodin.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. 
V Itálii je povinné nošení roušek na veřejných prostranstvích, ve všech dopravních prostředcích a je zde 2metrová sociální vzdálenost. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Výlety po okolí

Po stopách kmotra
Půldenní výlet začneme přejezdem do Forza d'Agrò. Úzké uličky, zřícenina hradu, klášter sv. Trojice, malebná vesnice postavená na skále, odkud lze krásně vidět Jónské pobřeží a Kalábrií - to jsou jen některé z atrakcí, které nás čekají. Následně přejezd do Savoca - středověkého městečka založeného v roce 1139 králem Rogerem II. Sicilským. V programu: kostel sv. Nicola, Kapucínský klášter, ve kterém lze vidět mumie. Povinnou zastávkou je bar Vitelli, kde rodina majitelky paní Marie vzpomíná na doby, kdy zde byly točeny scény ke slavnému filmu. Návrat do hotelu během oběda. Cena cca 40 EUR/os.

Palermo  
Po snídani přejezd do překvapivého, plného kontrastů hlavního města ostrova. Toto rušné sicilské město s výbornou polohou si zasluhuje důkladnější prohlídku své pestré historie. Památky v sobě spojují prvky arabské a byzantské architektury, zatímco normanské paláce a kostely s fasádami ve stylu španělského baroka se tyčí nad chaosem moderního přístavního města. Zde, mezi úzkými, zanedbanými a křiklavými ulicemi, místo atmosféry stesku po minulosti, nalezneme radost z každého prožitého dne. Není snadné si toto město zamilovat, ale současně je těžké nenechat se jím unést. Během procházky jednou z promenád města Corso Vittorio Emanuele dojdeme ke katedrále - Duomo, majestátní budově tvořené po několik staletí. Okouzlující náměstí - Quattro Canti s fontánou Čtyř ročních období a Piazza Pretoria s fontánou Hanby jsou důkazem staleté nádhery města. Prohlídku zakončíme u Grand Theatre, které bylo scénografií k filmu „Kmotr“. Chvilka volného času v blízkosti ulic plných obchodů a slavného městského tržiště, kde bude možnost ochutnat slavné palermské STREET FOOD - pouliční jídlo. Cena cca 70 EUR/os.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna na Sicílii (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Informácie o hoteloch

Poloha
Hotel Costa del Sole *** (alebo podobný) - sa nachádza na okraji mesta Katánia (časť Vaccarizzo-Delfino), 7 nocí.

Pláž
Hotel leží cca 150 m od pláže s pozvoľným vstupom do mora (prechod promenádou cez menší lesík). Plážový servis za poplatok (jeden slnečník a dve ležadlá za cenu 15 EUR / deň).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, reštaurácia, 2/3 bary (hlavný bar, bar pri bazéne a plážový bar). Plážový bar otvorený len v období od 01.07.-31.08.2018) a menší bazén.

Izby
Dvojlôžkové a trojlôžkové izby s kúpeľňami (sprcha alebo vaňa, sušič vlasov), klimatizácia, satelitný TV, telefón, chladnička, časť izieb s balkónom alebo terasou so záhradným nábytkom.

Strava
Raňajky servírované k stolu alebo formou bufetu (pečivo, maslo, džem a / alebo med, syr, údeniny, ovocné džúsy, čaj, káva, mlieko, voda) a za príplatok v poznávacej časti večera, voda pri večeri zadarmo, ostatné nápoje k večeri za príplatok.

Internet
Wi-Fi internet v lobby a na izbách - zadarmo.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.costadelsolevacanze.com

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.22 €