Blue Mountain Resort Obrázok0
Blue Mountain Resort Obrázok1
Blue Mountain Resort Obrázok2
Blue Mountain Resort Obrázok3
Blue Mountain Resort Obrázok4
Blue Mountain Resort Obrázok5
Blue Mountain Resort Obrázok6
Blue Mountain Resort Obrázok7
Blue Mountain Resort Obrázok8
Blue Mountain Resort Obrázok9
Blue Mountain Resort Obrázok10
Blue Mountain Resort Obrázok11
Blue Mountain Resort Obrázok12
Blue Mountain Resort Obrázok13

Blue Mountain Resort

Poľsko - Krkonoše - Sklárska Poruba
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Objekt sa nachádza v malebnej časti Szklarskej Poręby, v blízkosti turistických chodníkov a centra strediska. Mimoriadne pôvabné chodníky Karkonosze nabádajú k aktívnemu odpočinku a využívaniu mnohých cyklistických a turistických trás.

Hotel sa nachádza v centre mesta Szklarska Poręba.

K dispozícii pre hostí

Prevádzka s nepretržitou prevádzkou, výťah, reštaurácie Blue a Green, lobby bar, vonkajší bazén (otvorený v lete). Jednou z hlavných atrakcií hotela je aquapark (v cene) s bazénovou zónou (bazény s rôznou hĺbkou a teplotou vody), umelou riekou, saunovým komplexom a vírivkami, multimediálnou šmýkačkou a rodinnou šmýkačkou. Vodný park dopĺňa relaxačná zóna, ktorá je prístupná len pre dospelých. Je to miesto, ktoré umožňuje úplný pokoj a relaxáciu. Okrem toho je k dispozícii wellness zóna (za poplatok) so širokou ponukou procedúr a masáží.Parkovanie-súkromné 30zl/deň.Zviera za príplatok pes 30zl/deň.

Miestna daň - 2,40 zł/osoba/deň

.
Internet

Wi-Fi na recepcii a v izbách.

Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu. Možnosť doobjednať večeru (nápoje k jedlám za príplatok).

.
Športový a animačný program

Rainbow organizuje v prázdninovej dedine celý rad aktivít pre dospelých. Ak si to želáte, v prvý deň vás pozveme na pešiu prehliadku okolia, počas ktorej spoznáte najzaujímavejšie miesta vo vašej dovolenkovej destinácii, a počas teambuildingového večera sa budete môcť zoznámiť s ostatnými rekreantmi. Každodenné hodiny strečingu vám dodajú skvelú energiu na celý deň. Počas dovolenky sa môžete zúčastniť aj na kurzoch nordic walkingu a spoznať liečivú silu jogy. Medzi ďalšie aktivity, ktoré budú viesť naši špecialisti, patria pilates, zumba, tanečné workshopy, workshopy varenia, remeselné dielne .

V období 11.06 - 18.09.2021 bude Dúha ponúkať aj animácie pre deti vo Figloklube, ktoré budú viesť kvalifikovaní animátori. Figlokluby a naši animátori sú špecialisti na zábavu! Počas 6 dní v týždni prenesú deti do úžasného sveta fantázie a aktivity. Na najmenších čaká nespočetné množstvo hádaniek, výprav, divokých tancov, rôznych výtvarných dielní, hier a aktivít v bezpečnej atmosfére. Animátori, ktorí dbajú na rôzne potreby detí, ponúkajú širokú škálu aktivít vonku aj v našom Figloklube, ktorý sa nachádza v dedinke a je k dispozícii každý deň okrem soboty.

Hotel sa postaral o možnosť aktívneho trávenia voľného času pre celú rodinu tým, že hosťom poskytol aquapark s komplexom bazénov, šmykľaviek a samostatným priestorom na vodné hry. Na

Webová lokalita Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku plnú rozmanitých aktivít pre hostí všetkých vekových kategórií. Vynikajúca kuchyňa je ideálnym doplnkom každého dňa.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4,5 nebo 6 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnotenie r.pl

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €