Czeszka i Słowaczka Obrázok0
Czeszka i Słowaczka Obrázok1
Czeszka i Słowaczka Obrázok2
Czeszka i Słowaczka Obrázok3
Czeszka i Słowaczka Obrázok4
Czeszka i Słowaczka Obrázok5
Czeszka i Słowaczka Obrázok6
Czeszka i Słowaczka Obrázok7
Czeszka i Słowaczka Obrázok8
Czeszka i Słowaczka Obrázok9
Czeszka i Słowaczka Obrázok10
Czeszka i Słowaczka Obrázok11
Czeszka i Słowaczka Obrázok12
Czeszka i Słowaczka Obrázok13
Czeszka i Słowaczka Obrázok14

Czeszka i Słowaczka

Poľsko
Pobytové
Turistický voucher
Domácí mazlíčci

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotelový komplex, ktorý kedysi slúžil ako nemecká lesovňa, sa nachádza v najvyššie položených častiach mesta Świeradów-Zdrój, v nadmorskej výške 650 metrov, približne 1 km od centra mesta. Je skvelým východiskovým bodom na spoznávanie najbližšieho okolia, početných turistických trás, cyklotrás vrátane "Single Track". , t. j. prírodných cyklotrás, novovybudovaných, s maximálnym sklonom 5 % a šírkou do 0,8 m. Je to tiež ideálne miesto pre milovníkov lyžovania (vrátane bežeckého lyžovania).

K dispozícii pre hostí

Recepcia, reštaurácia s poľskou kuchyňou, bar. K dispozícii je bazén so slanou vodou s protiprúdom, stenovou masážou, vodnou clonou a vírivkou so slanou vodou s krásnym výhľadom na Jizerské hory. Okrem toho je tu relaxačná miestnosť s biliardom a stolným futbalom, posilňovňa, stolný tenis a úschovňa športových potrieb. Za príplatok môžu hostia komplexu využívať fínsku saunu, soľnú jaskyňu, kúpeľné a rehabilitačné procedúry. Pre najmenších je k dispozícii vonkajšie detské ihrisko.Parkovanie - monitorované, osobné auto 25 PLN/deň. Domáce zvieratá za príplatok 20 PLN/deň.

Miestna daň - 2 PLN/osoba/deň
.
Internet

WiFi - zadarmo v celom hoteli

Stravovanie

Raňajky (08:00-10:00) a večere (17:00-19:00) formou bufetu v hotelovej reštaurácii.

Športový a animačný program

Rainbow organizuje v prázdninovej dedine celý rad aktivít pre dospelých. Ak si to želáte, v prvý deň vás pozveme na pešiu prehliadku okolia, počas ktorej spoznáte najzaujímavejšie miesta vo vašej dovolenkovej destinácii, a počas teambuildingového večera sa budete môcť zoznámiť s ostatnými rekreantmi. Každodenné hodiny strečingu vám dodajú skvelú energiu na celý deň. Počas dovolenky sa môžete zúčastniť aj na kurzoch nordic walkingu a spoznať liečivú silu jogy. Medzi ďalšie aktivity, ktoré budú viesť naši špecialisti, patria pilates, zumba, tanečné workshopy, workshopy varenia, remeselné dielne .

V období 11.06 - 18.09.2021 bude Dúha ponúkať aj animácie pre deti vo Figloklube, ktoré budú viesť kvalifikovaní animátori. Figlokluby a naši animátori sú špecialisti na zábavu! Počas 6 dní v týždni prenesú deti do úžasného sveta fantázie a aktivity. Na najmenších čaká nespočetné množstvo hádaniek, výprav, divokých tancov, rôznych výtvarných dielní, hier a aktivít v bezpečnej atmosfére. Animátori, ktorí dbajú na rôzne potreby detí, ponúkajú širokú škálu aktivít vonku aj v našom Figloklube, ktorý sa nachádza v dedine a je k dispozícii každý deň okrem soboty.

.
Webová lokalita Miestna kategória

*** Komplex horskej turistiky

Podľa nášho názoru

Hotelový komplex v Jizerských horách je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku. Okolie lesov, čerstvý vzduch, podmanivý výhľad a blízkosť turistických chodníkov ho robia jedinečným. Pocit blízkosti prírody, vynikajúca domáca kuchyňa a rodinná atmosféra podčiarkujú jedinečnosť .

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (7 nebo 14 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Karkonosze - wczasy

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €